Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 15:34

@Maly: kontrakt Ronaldo nie kosztuje nas 60 mln, bo nie płacimy za niego 50% podatku, tylko dużo mniej z uwagi na nowe przepisy.


Capo di tutti capi
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 16:10

Przecież przepisy obowiązują od 2019 roku a on przyszedł w 2018. Skąd pomysł/info, że to prawo działa wstecz?

"The report notes that the club pays a gross salary for the 36-year-old worth 58 millions"
https://www.juvefc.com/report-reveals-h ... er-season/


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 16:48

Maly pisze:
07 maja 2021, 10:52
"Za rok go nie będzie, a LM być może." - a co to oznacza wg ciebie i ma coś wspólnego z tym o czym piszę?
Walczymy o udział w LM, bo narazie może jej nie być, stąd Szczypek stwierdził że ona Być może, co pasuje do Kwoty 70 milionów - min jakie zgarniamy od x lat.

Twierdzenie że zwrot 'a LM być może.' oznacza zwycięstwo w tym turnieju jest po prostu durne.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 17:29

No niestety nic tu mi nie pasowało i nadal nie pasuje:
"Za rok go nie będzie, a LM być może" - Za rok nie będzie Ronaldo (czyli od lata 2022 rozumiem), LM być może - kiedy może być? chyba tez za rok czyli w sezonie 2022/23 ale jaki wpływ ma na to obecność Ronaldo w przyszłym sezonie?

Jeśli jest tak jak piszesz i "LM być może" oznacza nasz awans do LM na następny sezon co może potwierdzać kolejny post szczypka to po mam wrażenie, że się ze szczypkiem nie zrozumieliśmy co do finansów o których piszę i mam nadzieję, że wyżej to wyjaśniłem.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 21:31

Dobra, za duży skrót myślowy chciałem i pomyliłem spójniki.
Maly pisze:
07 maja 2021, 10:52
Najlepszy byłby scenariusz 3 czyli awans do LM i odejście Ronaldo bo wtedy rzeczywiście mamy kasę z LM, której nie przeje jeden zawodnik swoją pensją ale w to ciężko uwierzyć.
Właśnie o ten scenariusz 3 mnie chodziło. Tylko nie na nadchodzący sezon a za rok, gdzie Ronaldo odejdzie i tak i tak.

Jeśli nie będzie awansu do LM teraz i Ronaldo odejdzie to nie wyjdziemy na zero i nie wiem dlaczego tak uparcie trwasz przy tym stwierdzeniu. Mieć takiego zawodnika a nie mieć to różnica. Też chciałbym jego odejścia już teraz, ale nie za wszelką cenę, bo to głupie.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 23:11

szczypek pisze:
07 maja 2021, 21:31
Mieć takiego zawodnika a nie mieć to różnica.
To jest już kwestia oceny jego przydatności i wpływu na drużynę. Swoją opinię wyrażałem wiele razy.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
tOmek8820

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2019
Posty: 70
Rejestracja: 04 czerwca 2019

Nieprzeczytany post 08 maja 2021, 01:31

Zdajecie sobie sprawę z poziomu absurdu tej dyskusji? Co poniektórzy poczytajcie siebie jak wam zejdzie to co bierzecie.
Forza Juve !!!


PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 23:56

W meczu z Milanem Kristjano nie istniał...ale spoko. Odbije sobie na Sassuolo. Pierdyknie hattricka i "siuuuu" będzie się niosło po pustych trybunach.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 07:00

PietroBosman pisze:
09 maja 2021, 23:56
W meczu z Milanem Kristjano nie istniał...ale spoko. Odbije sobie na Sassuolo. Pierdyknie hattricka i "siuuuu" będzie się niosło po pustych trybunach.
Sassuolo to zrobi nam z dupy jesień średniowiecza.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 08:55

Prawda jest taka że ludzie narzekający na chłopa który nam strzelił 27 goli, trzymając przy życiu nadzieje na LM mają nierówno.

W tym pseudoJuventusie Pana farmera Pirlo nawet DE LIGT wygląda jak leszcz.

Drużyna jest w totalnej dupie, Crisu nie dostał pół dobrej wrzutki w ostatnim meczu, a co pokazuje mecz z Udine, wystarczy mu jedna słaba żeby strzelić gola.

Jeżeli CR7 odejdzie do np. PSG to zacznie tam katować rywali i będzie płacz.

Jako jedyny z Chiesa schodził zły po ostatnim gwizdku, bo chłop nienawidzi przegrywać.
On wie że farmer Pirlo to nie rozwiązanie, bo nawet nie ma honoru po wyłapaniu 0:3 u siebie na rezygnacje.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 09:07

Obejrzyj wczorajszy mecz jeszcze raz i zwróć uwagę ile Ronaldo miał niewymuszonych stratz niechlujnych podań, nieudanych strzałów, dryblingów. Zdecydowanie najgorszy na boisku. W momencie kiedy potrzebujemy go najbardziej on się obraża i jest regularnie nassym najsłabszym graczem.


calma calma
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 09:24

W pewnym sensie gramy beznadziejnie od kiedy Ronaldo gra beznadziejnie. Wcześniej graliśmy słabo lub bardzo słabo ale od kiedy CR7 złapał dołek formy wszystko się posypało. Niestety - tak jest gdy masz zawodnika, który musi grać a który kopie się po czole. Nie możesz go zdjąć, więc wszystkie mecze grasz w 10. Każdy inny zawodnik z jego formą po prostu siadłby na ławce i się z niej nie podnosił a drużyna miałaby szanse wygrywać.

Poprawcie mnie ale nasz jedyny dobry mecz w ostatnim czasie to 3-1 z Lazio, gdy Ronaldo postanowił odpocząć przed LM i dał pograć innym.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 09:30

Pluto pisze:
10 maja 2021, 09:07
Obejrzyj wczorajszy mecz jeszcze raz i zwróć uwagę ile Ronaldo miał niewymuszonych stratz niechlujnych podań, nieudanych strzałów, dryblingów. Zdecydowanie najgorszy na boisku. W momencie kiedy potrzebujemy go najbardziej on się obraża i jest regularnie nassym najsłabszym graczem.
do 10 minuty miał dwie czy trzy fatalne straty, aż mu koledzy przestali podawać piłkę. (i słusznie)


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 09:59

Cała drużyna gra piach. Tam się nic nie zazębia. Kompletnie nic. Oni są teraz w "ruchomych piaskach" -> dopóki ktoś im nie poda gałęzi dopóty będzie taka kaszana. LM odjeżdża i nie ma się co łudzić -> Inter nam wpier, Atalanta jedzie z nami jak z karą gnoju. Ugramy 4 punkty, w 3 meczach.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 16:27

Obrazek


Obrazek
ODPOWIEDZ