Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2019, 22:11

Argentyna ma takich samych poziomem rywali co Portugalia? Czlowieku obudź się - z grupy eliminacyjnej w Ameryce południowej na MŚ awans uzyskuje połowa drużyn a w Europie jedna i druga gra w barażach

Drugi tu pisze że obrona Litwy lepsza od obrony klubu Serie A :) Ronaldo grał te mecze bo idzie na rekord i tyle, w normalnych okolicznościach by je opuścił by odpocząć. Strzelił 4 gole ale co to za gole? One wyglądają dobrze tylko na livescore


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 listopada 2019, 22:32

Maly pisze:
18 listopada 2019, 22:11
Drugi tu pisze że obrona Litwy lepsza od obrony klubu Serie A :)
Medal dla ciebie jeśli podasz tu cytat, bo ja wiem co napisałem, a ty najwyraźniej nie :cooler:

Gole to gole, jak się nie umie grać ładnie i składnie, albo nie ma się formy to trzeba chociaż strzelać z niczego w myśl zasady nie ważne jak, byle w sieci.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Atraud1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 października 2019
Posty: 29
Rejestracja: 01 października 2019

Nieprzeczytany post 18 listopada 2019, 23:08

Maly pisze:
18 listopada 2019, 22:11
Argentyna ma takich samych poziomem rywali co Portugalia? Czlowieku obudź się - z grupy eliminacyjnej w Ameryce południowej na MŚ awans uzyskuje połowa drużyn a w Europie jedna i druga gra w barażach

Drugi tu pisze że obrona Litwy lepsza od obrony klubu Serie A :) Ronaldo grał te mecze bo idzie na rekord i tyle, w normalnych okolicznościach by je opuścił by odpocząć. Strzelił 4 gole ale co to za gole? One wyglądają dobrze tylko na livescore
No właśnie kolega jest typowym przedstawicielem ciemnoty, o której pisałem. To w końcu dobrze o nim świadczy, że strzelił te 4 gole czy źle? Powinien specjalnie strzelać nad bramką w przypadku zbyt 'brzydkich' albo 'prostych' bramek? Czy może nie powinien w ogóle strzelać bo #najlepsistrzelajątylkonajlepszymanieogórkom? Człowieku, użyj mózgu, na pewno jesteś w stanie. Skoro strzelenie tych 4 bramek było takie proste i bezwartościowe, to dlaczego na świecie jest tak mało zawodników, którzy są w stanie strzelać regularnie tym ogórkom? Serio, zero dyskusji z twojej strony, tylko piszesz głupoty bo #ogórki, nie ośmieszaj się.


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 listopada 2019, 14:58

Sagi z rzekomą kontuzją ciąg dalszy. By lepiej się w niej orientować uporządkowałem ją trochę.

Doniesienia po meczu Juventus - Milan i jego zejściu w 55. minucie:1
Zrobił wszystko, co możliwe, aby wystąpić, ale widziałem, że nie czuje się dobrze i pomyślałem, że najlepszym rozwiązaniem będzie zmiana - wyjaśnił Sarri.
Konferencja prasowa Portugalii przed meczami eliminacji Euro 2020, na której do sprawy odniósł się jej trener, Fernando Santos:2
To nie jest konferencja poświęcona Ronaldo, ale rozumiem zainteresowanie, to najlepszy piłkarz na świecie. Mogę powiedzieć, że został powołany, jest w pełni zdrowia i będzie grał - wyjawił Santos.
Oraz słowa samego piłkarza na tejże konferencji:3
Powiem jedną rzecz na wszystkie okładki naszych gazet: kapitan nie czuje się dobrze, czuje się bardzo dobrze! - przekonywał przed meczem z Litwą w eliminacjach Euro 2020 Cristiano Ronaldo. Portugalczyk dawał do zrozumienia, że nie jest kontuzjowany, o czym dużo się mówiło po ostatnim ligowym spotkaniu Juventusu.
Ronaldo rozegrał 82 minuty w meczu z Litwą oraz pełne 90 minut w meczu z Luksemburgiem. Oto jego wypowiedź po niedzielnym meczu Luksemburg - Portugalia:4
Przez ostatnie trzy tygodnie grałem z ograniczeniami. Nie było w tym żadnych kontrowersji. To wy, dziennikarze je stworzyliście. Próbowałem pomóc Juventusowi. Nikt nie lubi być zmieniany, ale rozumiem Sarriego, bo nie czułem się najlepiej - mówi Ronaldo. W ostatnich dwóch meczach także nie grałem na 100 procent. Poświęciłem się dla reprezentacji. Gram z bólem, który uniemożliwia mi granie na maksimum możliwości. Czasami nie daję od siebie tyle, ile powinienem, bo nie mogę. Klub wiedział o moich ograniczeniach. Były jednak kontrowersje, których nie powinno być. Powinna być osoba, która wyjaśni, co się stało, czy to byłby trener, czy ja - dodaje piłkarz.
Źródła:
1https://www.meczyki.pl/newsy/juventus-t ... e/127985-n
2https://www.meczyki.pl/newsy/el-me-fern ... h/128223-n
3https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... -zaskoczyl
4https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... al-swoje-p


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 listopada 2019, 22:47

Atraud1 pisze:
18 listopada 2019, 23:08
Maly pisze:
18 listopada 2019, 22:11
Strzelił 4 gole ale co to za gole? One wyglądają dobrze tylko na livescore
To w końcu dobrze o nim świadczy, że strzelił te 4 gole czy źle?
widziałeś te 4 gole? pewnie nie ;] karny czy strzał na pustaka to nie oznaka powrotu do formy
wierz mi, że jakby Juve grało z takim ogórkami to Ronaldo strzeliłby 6 goli a nie tylko 4 a jakby był w formie to i z 8

weź raczej pod uwagę to jak grał a nie ile zdobył goli

a czy do strzelania ogórkom trzeba mieć super talent? nie sądzę, z twojego rozumowania wynika, że Piechna był genialnym napastnikiem a w poniedziałkowym meczu Włochów Immobile dokonał dużego osiągnięcia kompletując dublet ;]
jak Lewandowski grając w kadrze gorszej niż kadra Portugalii strzelał gole tylko zespołom pokroju Litwy to było be ale jak Ronaldo wali 3 gole ogórom to jest bogiem futbolu :)

niech wyjdzie na Atalanta, nie straci 10 piłek i walnie 2 gole to powiemy, że wrócił do formy i nadaje się na grę na poziomie Juventusu a póki co się nie nadaje i żadne gówno gole z gówno przeciwnikami tego nie zmienią, we wrześniu też w kadrze strzelał miernotom gola za golem a przyszli lepsi rywale i padaka


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Atraud1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 października 2019
Posty: 29
Rejestracja: 01 października 2019

Nieprzeczytany post 21 listopada 2019, 10:48

Sposób gry mnie totalnie nie interesuje, liczą się bramki, które prowadzą zespół do zwycięstwa. To nie jest obraza, ale jesteś po prostu ograniczony umysłowo, przejawiasz standardowe zachowania dla tego typu kibiców, nie taki styl, z karnego się nie liczy (wtf, warto zwrócić uwagę że niektórzy zawodnicy mają problem ze strzelaniem goli z karnych).
Napiszę to raz jeszcze, ogórkom też trzeba umieć strzelać, dlaczego za każdym razem, kiedy gra silna drużyna z ogórkami nie ma miejsca takie samo zdarzenie, czytaj któryś zawodnik strzela parę bramek? Wyjaśniam: bo to nie jest takie proste i oczywiste. Dlaczego zdarza się, że te silne drużyny przegrywają z ogórkami? Myślisz, że robią to celowo? To nie jest taka różnica, jak chyba sobie wyobrażasz, nie jest to poziom porównywalny do polskiej okręgówki.
I nie porównuj Lewandowskiego do CR7, bo pomimo tego, że lubie obu, to jest między nimi zbyt duża różnica. Jedynie ten sezon jest znacznie lepszy w wykonaniu Lewandowskiego, z czego bardzo się ciesze. Lewemu od dawien dawna zarzuca się, że w tych najważniejszych meczach, nie tyle co zawodził, co po prostu nie strzelał bramek, czego głównie od niego oczekiwano. Zerknij sobie na statystyki poprzednich sezonów, zobacz kto i na jakich zawodach w fazie pucharowej strzelił więcej bramek, może zrozumiesz.


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 21 listopada 2019, 15:58

Problem jest taki , że on w tym sezonie nie strzela i tym lepszym i ogorkom ,6 bramek we wszystkich rozgrywkach od poczatku sezonu to nie jest powalajacy wynik nie sądzisz? Nikt tu nie neguje jego dokonań z poprzednich sezonów, bo te są fenomalne. Tu się dyskutuje o ostatnich meczach a te są delikatnie mówiąc słabe w wykonaniu Portugalczyka. W ogóle to oglądałeś jakiś mecz Juve w tym sezonie?


Atraud1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 października 2019
Posty: 29
Rejestracja: 01 października 2019

Nieprzeczytany post 21 listopada 2019, 17:40

miczbi pisze:
21 listopada 2019, 15:58
Problem jest taki , że on w tym sezonie nie strzela i tym lepszym i ogorkom ,6 bramek we wszystkich rozgrywkach od poczatku sezonu to nie jest powalajacy wynik nie sądzisz? Nikt tu nie neguje jego dokonań z poprzednich sezonów, bo te są fenomalne. Tu się dyskutuje o ostatnich meczach a te są delikatnie mówiąc słabe w wykonaniu Portugalczyka. W ogóle to oglądałeś jakiś mecz Juve w tym sezonie?
Ekhm....eh
Przeczytaj proszę moje 2-3 poprzednie posty i uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania. Ja dyskutuje zarówno o poprzednich, jak i o obecnym sezonie, kolega również, więc nie wiem w czym widzisz problem.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 listopada 2019, 18:11

Atraud1 pisze:
21 listopada 2019, 10:48
Sposób gry mnie totalnie nie interesuje, liczą się bramki, które prowadzą zespół do zwycięstwa.
no i tego Ronaldo kompletnie nam nie daje ;] sam sobie odpowiedziałeś na pytanie w jakim on jest teraz miejscu i co oznaczają gole strzelane Litwinom itp

nawiązania do RL9 w ogóle nie zrozumiałeś więc obawiam się, że nie tylko tego


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Atraud1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 października 2019
Posty: 29
Rejestracja: 01 października 2019

Nieprzeczytany post 22 listopada 2019, 19:22

Maly pisze:
22 listopada 2019, 18:11
Atraud1 pisze:
21 listopada 2019, 10:48
Sposób gry mnie totalnie nie interesuje, liczą się bramki, które prowadzą zespół do zwycięstwa.
no i tego Ronaldo kompletnie nam nie daje ;]
Masz rację. Serdecznie dziękuje za merytoryczną dyskusje.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 listopada 2019, 23:54

A nad czym tu dyskutować? Jakby nie Berna to w ostatnich meczach byłby najgorszy z naszych na boisku i to nie jest opinia tylko fakt... Będziesz wymawiał nam że piłka mu odskakuje, nie ma szybkości i piłka mu nie wpada do siatki z winy Juventusu?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 listopada 2019, 12:16

Ronaldo zagral dwa mecze w repie żeby nabic bramek i bić rekord. Teraz nagle znowu uraz, jakoś w to nie wierzę. Po prostu ma wywalone na Serię A, tym bardziej, że mecz z Atalantą jest ważniejszy niż z Atletico, ale on patrzy tylko na siebie i swoje rekordy :)


user0name

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 grudnia 2019
Posty: 1
Rejestracja: 03 grudnia 2019

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2019, 01:03

Wojtek pisze:
23 listopada 2019, 12:16
Ronaldo zagral dwa mecze w repie żeby nabic bramek i bić rekord. Teraz nagle znowu uraz, jakoś w to nie wierzę. Po prostu ma wywalone na Serię A, tym bardziej, że mecz z Atalantą jest ważniejszy niż z Atletico, ale on patrzy tylko na siebie i swoje rekordy :)
Nie wierzę w to co czytam. Chłop nie strzela bramek i już jest krytykowany i oczerniany, ze symuluje urazy ?! ( Pytanie retoryczne )
CR7 jest ambitny, za wszelką cenę chce wygrywać i daje drużynie całe serce więc nie sądzę, aby miał wywalone w drużynę. 😉
Każdy ma zły dzień, okres, Ty z pewnością też. Widzę, że łatwo przychodzi Ci wylewanie gorzkich żali na forum przez kabelki. Sądzę, że gdyby Cristiano stanął przed Tobą to byś się posikał i prosił o zdjęcie.
Dobrej nocy życzę.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2019, 12:09

user0name pisze:
03 grudnia 2019, 01:03
Wojtek pisze:
23 listopada 2019, 12:16
Ronaldo zagral dwa mecze w repie żeby nabic bramek i bić rekord. Teraz nagle znowu uraz, jakoś w to nie wierzę. Po prostu ma wywalone na Serię A, tym bardziej, że mecz z Atalantą jest ważniejszy niż z Atletico, ale on patrzy tylko na siebie i swoje rekordy :)
Nie wierzę w to co czytam. Chłop nie strzela bramek i już jest krytykowany i oczerniany, ze symuluje urazy ?! ( Pytanie retoryczne )
CR7 jest ambitny, za wszelką cenę chce wygrywać i daje drużynie całe serce więc nie sądzę, aby miał wywalone w drużynę. 😉
Każdy ma zły dzień, okres, Ty z pewnością też. Widzę, że łatwo przychodzi Ci wylewanie gorzkich żali na forum przez kabelki. Sądzę, że gdyby Cristiano stanął przed Tobą to byś się posikał i prosił o zdjęcie.
Dobrej nocy życzę.
Krystiano na drużyne ma wywaloną lache i tak było od początku jego kariery więc nie pisz tu jakiś bredni. Dla niego ważne są przedrzymskim osiągi indywidualne. Pokazał jakie wielkie serce daje drużyny uciekając ze stadionu przed końcem meczu po tym jak został zmieniony a Juve potrzebowało jego wsparcia.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2019, 12:40

Zgadzam się z tym, osiągnięcia indywidualne przede wszystkim dla niego. Kolejnym argumentem świadczącym o tym są jego nieobecności na galach w sytuacji kiedy wiadome jest, że to nie on wygra.


Obrazek
ODPOWIEDZ