Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 08:16

Wraca do reprezentacji i od razu ładuje hat tricka :D

Bez niego Portugalia nie miałaby szans na finał, bo obiektywnie to Szwajcaria prowadziła grę i miała więcej wypracowanych okazji (obrona Portugalii to żart). Szkoda kontuzji Pepsona, to będzie duże osłabienie, jeśli nie zagra w finale.


1902 Para Siempre

Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 10:07

San Holo pisze:Wraca do reprezentacji i od razu ładuje hat tricka :D

Bez niego Portugalia nie miałaby szans na finał, bo obiektywnie to Szwajcaria prowadziła grę i miała więcej wypracowanych okazji (obrona Portugalii to żart). Szkoda kontuzji Pepsona, to będzie duże osłabienie, jeśli nie zagra w finale.
Daj spokój.

Jeszcze każda bramka to cudo.
Ten człowiek będzie grał do 40. Patrząc jak fizycznie wyglądał na tle innych, to nie wiem czy wiek tutaj gra rolę. Prawdziwa maszyna.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 19:17

Przy Guardioli to on bedzie ladowal bramy az milo :inlove:. Zeby tenPep wypalil.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2019, 03:35

wojczech7 pisze:Zarzut gwałtu stawiany wobec Ronaldo został wycofany przez oskarżyciela, pisze Bloomberg.

Czyli co, sprawa zamknięta? Czy jeszcze będzie można kiedyś wrócić do tematu? :think:
Odpisałem Tobie wtedy od razu, że nic nie jest skończone ale poprosiłem o skasowanie, na dole nowe.

Było, jest pełno Fake Newsów w polskiej sieci na ten temat. Niestety nic nie jest zakończone, sprawa dalej otwarta, a cześć (wiele polskich znanych ale kiepskich) mediów błednie uznaję/uznała ją za zamkniętą.

Uważajcie co czytacie i komu ufacie, poznajcie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> tejże strony, tegoż forum:
Wielkie brawa dla redakcji JuvePoland :bravo: Wierzycie zaufanym źródłom, nie Bloombergom i The Sunom, prawidłowo.
Od was powinny brać przykład większe redakcje z ludźmi którzy za to kasę dostają, a nie potrafią weryfikować informacji i puszczają fałszywe w obieg.

Tu 3 główne Tweety o tym, również z kilkoma przykładami fake newsów.

Tu 2 Tweety ze sprawą powiązane, ale i z ogólną niekompetencją polskich ekspertów. Min. T.Ćwiąkała zaskoczony różnicami porównując odmienne dane statystyczne. No albo fakt, że ja jako pierwszy na polskim TT napisałem o decyzji Uefy o graniu na starych zasadach w kwalifikacjach do ME :czytaj:


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 23:27

Przepraszam za post pod postem, nie chcę, ale muszę ;)

Są świeże informacje od lekko ponad dwóch godzin. W sprawie pozwu przeciwko C. Ronaldo, min. jego prawnicy potwierdzili jego otrzymanie.

Więcej tu: 2 Tweety

Miałem w ostatnich dniach trochę więcej o sprawie napisać, ale nie miałem czasu min. przez tłumaczenie Niemcom, znaczenia slowa "pogrom" i próbach uspokajania tej sztucznej "afery".
W najbliższym tygodniu skrobnę tu więcej o Football Leaks i Cristiano.

PS Ciekawe jak pewne żałosne polskie media wytłumaczą teraz kibicom potwierdzenie otrzymania pozwu, skoro według ich został on wycofany :cooler:


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 21:27

Dzisiaj mija dokładnie rok od momentu, kiedy transfer Ronaldo doszedł do skutku i po dziewięciu latach zamienił on Madryt na Turyn.

Pytanie do Was (ja swoją opinię już mam): czy było warto? Czy 33-letni Cristiano był wart takiej ceny (117 mln euro)? Czy poziom Juventusu (sportowy, pozasportowy) jest dziś wyższy niż wtedy, kiedy Ronaldo w klubie nie było?

:cooler:


1902 Para Siempre

Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 21:30

Tak. Tak. Przekonamy się - ocenianie przez pryzmat Betonowego Juventus Maksa mija się z celem.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dominqez

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lipca 2018
Posty: 31
Rejestracja: 24 lipca 2018

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 21:34

Którego CR wraca do treningów?


Musimy grać z Pjaniciem na śpo, Dybala z fałszywą 9 a Cristiano na wchodzącego ze skrzydła napastnika = TOP1.
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 21:40

San Holo pisze:Pytanie do Was (ja swoją opinię już mam): czy było warto? Czy 33-letni Cristiano był wart takiej ceny (117 mln euro)? Czy poziom Juventusu (sportowy, pozasportowy) jest dziś wyższy niż wtedy, kiedy Ronaldo w klubie nie było?

:cooler:
Pytanie do Ciebie, równie górnolotne, czy było warto zastępować Ronaldo, Balem i Asensio?


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 10 lipca 2019, 21:58

Jakby Twoje pytanie rzeczywiście miało sens (i miejsce) to może i bym odpowiedział a tak muszę cię rozczarować.

Żaden rozsądnie myślący madridista nawet nie pomyślał o tym, że Bale może zastapić Ronaldo, a to, że pisały o tym tabloidy to inna sprawa. Myślę, że nawet w samym Realu nikt się nie łudził, że nawgle Walicjzyk w jeden sezon zmieni się nie do poznania i strzeli trzydzieści bramek.


1902 Para Siempre

Obrazek
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 16:39

San Holo pisze:. Pytanie do Was (ja swoją opinię już mam): czy było warto? Czy 33-letni Cristiano był wart takiej ceny (117 mln euro)? Czy poziom Juventusu (sportowy, pozasportowy) jest dziś wyższy niż wtedy, kiedy Ronaldo w klubie nie było?

:cooler:
Marketingowo to oczywiste że Ronaldo jest wartością dodaną. Sportowo? I tak i nie. Strzelił 20+ bramek w lidzie to na plus. Na minus jednakże mizerna, jak na niego, liczba goli w LM. Dopiero nadchodzący sezon pokaże czy rzeczywiście był to strzał w przysłowiową 10 czy jednak transakcja przepłacona.

Mi osobiście szkoda w tym wszystkim Dybali. Dwa sezony temu strzelał aż miło, był najjaśniejszą postacią Juve. W zeszłym sezonie był to cień piłkarza. Momentami wręcz karykatura, bo nie wierzę że zapomniał jak się gra w piłkę :P
Pozostaje jedynie kwestia czy to pojawienie się Ronaldo odebrało mu miejsce w drużynie i "zabiło" jego formę czy wpływ na to miały jakieś względy pozasportowe.
Liczę że Sarri odbuduje Dybale i w nadchodzącym sezonie znów będzie grał w piłkę a nie kopał się po czole.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 16:47

W LM odpalił wtedy, kiedy było to potrzebne, czyli w fazie pucharowej. 4 mecze, 5 goli, jedyny zawodnik Juve trafiający do siatki rywali po wyjściu z grupy. Gdyby nie czerwo z Valencią, to może być coś jeszcze dorzucił w grupowej.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 17:13

Nie przestaną mnie zaskakiwać ludzie na tym forum.

Narzekać na formę CR7 w LM.

Dramat.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 17:14

Adrian27th pisze:Nie przestaną mnie zaskakiwać ludzie na tym forum.

Narzekać na formę CR7 w LM.

Dramat.
Ekhm jeżeli do mnie pijesz to ja nie narzekam a uważam że jak na swoje standardy to mimo wszystko niewiele tych goli uzbierał, to wszystko :P


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 17:36

Łoles pisze:
Adrian27th pisze:Nie przestaną mnie zaskakiwać ludzie na tym forum.

Narzekać na formę CR7 w LM.

Dramat.
Ekhm jeżeli do mnie pijesz to ja nie narzekam a uważam że jak na swoje standardy to mimo wszystko niewiele tych goli uzbierał, to wszystko :P
Tylko zauważ jak my żałośnie w tej LM wyglądaliśmy. Liczę na to, że Sarri wykorzysta w 100% umiejętności Ronaldo i naszego zespołu.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
ODPOWIEDZ