Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2018, 10:01

Jest tu grupa kibiców na forum, która uzurpuje sobie prawo do kibicowania Juve, oraz jest nieomylna. Także, im może przeszkadzać to, że pojawią się nowi, którzy tez chcą kibicować.
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2018, 10:17 przez ice, łącznie zmieniany 1 raz.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
mikus825

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2011
Posty: 27
Rejestracja: 07 maja 2011

Nieprzeczytany post 17 lipca 2018, 10:02

dyniek pisze:'Zaczęło się' źle rokuje na start:-) Wyjaśnisz proszę?
Kolega chyba chciał się dowartościować podkreślając, że jest kibicem Juve "od zawsze". Śmieszy mnie coś takiego. Każdy moment i powód na zostanie kibicem Starej Damy jest dobry. Ja np. po odejściu Giovinco do Toronto (niegdyś mojego ulubionego gracza Juve) również zacząłem wspierać zespół z Kanady.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 17 lipca 2018, 10:06

@mikus825
szacun za Skepte w avatarze ;)

/

Obrazek

ta jego kobieta niewątpliwie ma na czym siedzieć. :dance:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2018, 10:16

Cały czas mam wrażenie, że video EU ESTOU AQUI było kręcone dużo dużo wcześniej niż w dniu wczorajszym. :think: Ktoś ma podobne odczucia? Wydaje mi się jakby te kilka sekund filmu było przygotowywane i gotowe na 10 lipca, a nie sześć dni później. Cały ten pomysł żeby rozpocząć go klatką stojącego charakterystyczne Ronaldo, która promowała oficjalne jego przyjście kilka dni temu.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2018, 10:33

dyniek pisze:A, myślałem, że to dotyczy mojej osoby, że zaczęli się 'nowi' po transferze z głupimi pytaniami :-)
To Twoje pytanie akurat do najmądrzejszych nie należało.

Powiedziałeś, że z tymi pierwszymi kolejkami może być różnie, bo Portugalia gra w Lidze Narodów (jak i inne narody...) i zapytałeś czy CR7 nie będzie na jakimś zgrupowaniu. A teraz pomyśl - skoro w tej samej Lidze Narodów grają Polska, Włochy i wiele innych krajów, to czy w pierwszych kolejkach nie wystąpią Szczęsny, Bernardesci czy Mandzukic? A teraz pomyśl drugi raz - czy w poprzednim sezonie nie było przerw reprezentacyjnych i zgrupowań?

Fajnie, że dołączyłeś do nas na forum. Musisz jednak uważać, bo jest tutaj grupa użytkowników jak towalski, którzy nie potrafią merytorycznie dyskutować, a jedynie narzekają na swój forumowy status. Nie idź tą drogą. Jeśli będziesz pisał mądrze nikt nie będzie zwracał uwagi na to, że jesteś "nowy". Powodzenia.


dyniek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2018
Posty: 9
Rejestracja: 15 lipca 2018

Nieprzeczytany post 17 lipca 2018, 10:43

Oczywiście, że zdaję sobie sprawę, że ze względów reprezentacyjnych więcej ludzi 'odpadnie' z meczów. Ale wątek dotyczy CR7 przecież i to pytanie to właściwie była reakcja na czyjegoś posta, że się września doczekać nie może. A jeżeli chodzi o poprzedni sezon, to wtedy mnie to kompletnie nie interesowało, bo z tym kibicowaniem w moim przypadku to jest tak, że ja nie tylko zostałem kibicem Juve ale wręcz nagle, po 40 latach stwierdziłem, że oglądanie piłki nożnej w ładnym wydaniu sprawia mi sporą przyjemność. Wcześniej jakoś piłka nożna to nie była 'moja' dyscyplina. A te mistrzostwa mnie przykuły do tv niesamowicie i zaraziły sportem. I do Was trafiłem z wielkiej sympatii jaka się u mnie pojawiła do Mandzukic'a i wcześniejszej do Szczęsnego.
Tylko w obecnej sytuacji weź komuś wytłumacz, że nie pojawiłeś się bo przyszedł Ronaldo :-)
No i tak to, ale wydaje mi się, że nie ma złej chwili żeby zacząć kibicować mimo wszystko.
Ale to wszystko to chyba offtop w tym wątku, więc przepraszam.


putout

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Posty: 18
Rejestracja: 20 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 17 lipca 2018, 10:43

towalski pisze:Jest tu grupa kibiców na forum, która uzurpuje sobie prawo do kibicowania Juve
jak można uzurpować sobie prawo do bycia kibicem? idąc tym tropem to chyba tylko Drughi i ludzie z kartami kibica mogą się określać tym mianem. tym samym ilu by nas było w Polsce? kilkuset? do tysiąca maks. śmieszny jest ten jakiś elitaryzm wokół kibicowania i próba obdzierania innych z praw do sympatyzowania z zespsołem.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2018, 10:50

dyniek pisze:Oczywiście, że zdaję sobie sprawę, że ze względów reprezentacyjnych więcej ludzi 'odpadnie' z meczów.
Właśnie o to chodzi, że nikt nie "odpadnie". Przerwy reprezentacyjne i związane z nimi zgrupowania są tak ułożone czasowo, żeby nie przeszkadzały w żaden sposób w starciach ligowych.
Przeszkadzają często głównie nam, kibicom, bo po przerwach piłkarze wracają w różnym stanie, zwłaszcza fizycznym (kontuzje).
dyniek pisze:No i tak to, ale wydaje mi się, że nie ma złej chwili żeby zacząć kibicować mimo wszystko.
Nie ma ;) Ważne, żeby w kibicowaniu być po tej właściwej stronie, ale tę już wybrałeś ;)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2018, 12:07

dyniek pisze:bo z tym kibicowaniem w moim przypadku to jest tak, że ja nie tylko zostałem kibicem Juve ale wręcz nagle, po 40 latach stwierdziłem, że oglądanie piłki nożnej w ładnym wydaniu sprawia mi sporą przyjemność.
Uuuu, muszę Cie zmartwić. Źle trafiłeś. U nas nie ma ładnej piłki, u nas liczą się tylko wyniki. Gol na 1-0 i wszyscy do tyłu :koszulka:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 lipca 2018, 12:40

Adrian27th pisze:Powtórzę. Jeżeli Sandro odejdzie, mając szansę zagrać z jednym z dwóch najlepszych graczy w obecnej piłce i chyba jednym z najlepszych w historii tego sportu to nie wiem co ma w głowie.
no to chyba nikt od nas nie odejdzie kto ma coś w głowie ;) zrozumcie w końcu, że on po pierwsze nie gra a grywa, po drugie zarabia jakieś 3 razy mniej niż może a po trzecie może grać w jednym klubie z Neymarem więc po co mu Ronaldo jak ma rodaka na wyciągnięcie ręki?
dyniek pisze:nagle, po 40 latach stwierdziłem, że oglądanie piłki nożnej w ładnym wydaniu sprawia mi sporą przyjemność
to chyba za długo kibicem Juve nie będziesz ;) no chyba, że jesteś z tych co to "lubią jak im skarpetki śmierdzą"


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2018, 13:51

Dyniek, miej na uwadze, żeby zadawać odpowiednie pytania, bo co niektórzy jak szczypek nie lubią pytań na „rozważania”. I pamiętaj, delikatnie, żeby nie pomyślał, że próbujesz wybić się na czyjejś renomie. Jeżeli miało by to jakiekolwiek znaczenie.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2018, 14:19



Niezły strajk im wyszedł. Przyłączyło się do niego 5 z 1700 pracowników. Jest moc! :bravo:


Juve per sempre sara...!!!!
mateusz165

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 marca 2005
Posty: 23
Rejestracja: 14 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2018, 14:32

jurson09 pisze:

Niezły strajk im wyszedł. Przyłączyło się do niego 5 z 1700 pracowników. Jest moc! :bravo:
Oczywiście prasa brukowa i nie tylko podchwyciła temat mimo braku sprawdzenia źródła :D pelikany łykneły :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 17 lipca 2018, 14:39

Prokson pisze:Jakoś nie dziwi mnie brak namiętności do kibiców Królewskich w wypowiedziach CR7. Naturalnie nie chodzi o wszystkich, ale to CI kibice go wygwizdywali gdy nie pakował seryjnie po 2, 3 bramki.
Czy ktoś wyobraża sobie coś takiego w Juve? Albo Milanie, Lyonie, innym poważnym klubie?
Gwizdy na na Padoina, Grygerę a tym bardziej legendę klubu? No może na Molinaro się zdarzyło :P
Może to tylko jego podejście do sportu i co za tym idzie do kibiców ale może właśnie takie incydenty + konflikt z Perezem spowodowały to że stracił sympatię do tego klubu (takie gdybanie)
Twoje gdybanie jest w pełni słuszne. Nie chcę mi się aż tyle przeszukiwać moje posty bo link wklejałem na początku lipca, ale wywiad z CR7 w którym narzekał na gwizdy i jego niegodne traktowanie był wywiadem starszym niż pół roku.
To był też jeden z elementów całej układanki :wink: O którym swoją drogą dokładnie 10.07 można było tu czytać:
Antek666 pisze:
CavAllano pisze:O ciężkiej pracy i środowiska Juve, i samego Ronaldo już wspominaliście. Nasza "rodzinna" atmosfera w klubie może być z kolei dodatkowym atutem. Niejednokrotnie czytałem o tym, że w Realu panuje klimat korpo i tak właściwie to po treningach każdy rozjeżdża się w swoją stronę. U nas ci gracze się jednak ze sobą zżywają. A też nie można zapominać o tym, że Ronaldo będzie u nas wielbiony, doceniany. W Realu, nawet w obliczu tak kosmicznych statystyk, i gwizdy się pojawiały. Tam piłkę postrzega się jednak inaczej niż w Turynie.
Jest dokładnie tak jak piszesz i to był na pewno jeden z wielu czynników które doprowadziły do tej transakcji :ok: Cristiano często czuł się niedoeceniony w Madrycie w tym i przez fanów o czym pisałem już 05/06 lipca :wink:
CavAllano pisze:https://m.tuttojuve.com/primo-piano/par ... -ok-430380

Paratici opowiedział Sky o kulisach transferu. Pomysł powstał już po pierwszym meczu z Realem. W tygodniu po tym spotkaniu doszło do kontaktu między naszym zarządem a agentem piłkarza. Mendes powiedział: "Słuchajcie, Cristiano jest pod dużym wrażeniem tej owacji ze strony Juventinich, pewnego dnia chciałby zagrać dla Juve". Paratici był w szoku, ale skontaktował się z Agnellim. Ten dał sobie trochę czasu do namysłu, ale potem zachęcił dyrektorów do działania, w miare możliwości rzecz jasna. Do kolejnych kontaktów doszło przy okazji transferu Cancelo.

Paratici zgasił Laurentiisa i całe to środowisko. Temat dogrywany od dawna. Zresztą Ronaldo dodał, że decyzja o przejściu była łatwa.
W sumie miło gdy Fabio potwierdza to o czym od dość dawna wiedziałem :cooler:
Antek666 pisze:10.lipca
mibor pisze:Pozwole sobie zaryzykować stwierdzenie, że zaawansowane rozmowy z CR7 były jeszcze przed finalem CL.
To ja zaryzykuję, że Ty mało ryzykujesz :P

Ja mam tezę którą popieram kilkoma faktami, że już w okolicy dwumeczu Juve-Real takiemu Mendesowi czy CR7 jak i naszym bossom świtał pomysł tego transferu :wink:
Podawane przez zaufanych speców transferowych info mówiące, że dżentelmeńska umowa na klauzule ok 100mln została zawarta na początku roku również potwierdza to o czym pisałem już 05.07: Cristiano i Mendes mają dość Pereza najpóźniej od zimy.
Natomiast te oklaski dla CR7 od fanów Juve nie były zapłonem a przysłowiowym gwoździem do trumny. Jestem pewny, że Mendesowi i CR7 pomysł "może Juve" świtał już na początku zimy, bo wtedy już myślał o opuszczeniu Madrytu.
Antek666 pisze: 5-ego lipca
To tez mialo wkurzyc CR7 i Mendesa. Powyzsze to fakty, dla mnie rozne tego typu informacje sa powodem do tego ze jakos od marca zastanawialem sie czy CR7 nie odejdzie po sezonie. Jego bliskie kontakty z hiszpanskim wymiarem sprawiedliwosci, jak dla niego niewystarczajace wsparcie od klubu dla niego, to inne powody. Poza tym umowmy sie.... on sie juz objadl w tym Realu, a perspektywa krolowania w 3-ech najlepszych ligach swiata to jest cos.
Post ten zawiera dwie istotniejsze sprawy które i chronologicznie były pierwsze i odegrały większą rolę niż owacje na Juventus Stadium.
Gdy klepnęliśmy CR7 niektórzy się śmiali, że "teraz po Messiego", ja pisałem coś w stylu "kto wie, może za rok, bo i on będzie próbował uciec z Hiszpanii".

Coraz poważniejsze problemy z prawem i złe znaki na niebie(sygnały od prawników, kiepskie szanse obronienia się w procesach, brak pomocy Pereza itp) w sprawach które CR7 ostatecznie niedawno przegrał są bardzo niedocenianym czynnikiem w tym transferze ( ale i o tym będą kiedyś mówić i pisać :P), ale właśnie te sprawy oraz wybuch wielkiego konfliktu z Perezem zimą były zapłonami tego transferu. Wtedy też gdy Perez był pod ścianą dogadali się na tę słowną klauzulę która nieprzypadkowo już wtedy byla jakby pod Juve ustawiona :wink:
mateo369 pisze:Ta infografika wrzucona przez cerba jest wiarygodna? Pytam w kontekście Naymara, bo aż nie chce mi się wierzyć, że w Paryżu sprzedano tylko 10 tys. jego koszulek :think:
Też to od razu zauważyłem i śmierdzi fejkiem jak zawartość busa z seniorami lubiących sobie od czasu do czasu czosnek przekąsić :spiteful:
Kilka dni temu znalazłem sobie wiarygodne dane i źródła, jak dobrze kojarzę trykotów Neymara poszło ok 800k-1Mln/sezon zaleźnie od źródeł :wink:
Wojtek pisze:
dyniek pisze:bo z tym kibicowaniem w moim przypadku to jest tak, że ja nie tylko zostałem kibicem Juve ale wręcz nagle, po 40 latach stwierdziłem, że oglądanie piłki nożnej w ładnym wydaniu sprawia mi sporą przyjemność.
Uuuu, muszę Cie zmartwić. Źle trafiłeś. U nas nie ma ładnej piłki, u nas liczą się tylko wyniki. Gol na 1-0 i wszyscy do tyłu :koszulka:
Jakies 10% wszystkich postów to taki chłam, który góó...stolec ma wspólnego z tematem :angry: Do tego jakieś 10% wszystkich postów to takie idiotyzmy albo pojazdy na Maksa :angry:
Taki mistrz świata wygrywa 2-0 z Urusami po całych 2-óch celnych strzałach w całym meczu, Portugalia sama często grała rezultatem na styk w tym i 1-0, repra Grecji kiedyś czy Atletico w ostatnich latach-jest tyle przykładów ekip które robiły to jeszcze brzydziej niż Juve.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2018, 15:14

mateusz165 pisze:
jurson09 pisze:

Niezły strajk im wyszedł. Przyłączyło się do niego 5 z 1700 pracowników. Jest moc! :bravo:
Oczywiście prasa brukowa i nie tylko podchwyciła temat mimo braku sprawdzenia źródła :D pelikany łykneły :rotfl: :rotfl: :rotfl:
A Ty sprawdziłeś? I jesteś pewny, że pelikany łyknęły? :D
Pytam bo ja źródło znam. Jestem ciekawy czy zwyczajnie strzelasz na ślepo, czy zawiódł Cię "risercz".


Juve per sempre sara...!!!!
ODPOWIEDZ