Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 20:09

Strasznie bolały mnie uszy od tej "Pani tłumacz", która przekładała konferencję na angielski. A wrzucanie ciągłego "eee", "yyy" to już w ogóle był kopniak w potylicę dla mnie..


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 20:23

Jako że nasze polskie strony cos sie ociagaja z tlumaczeniem to proszę konfa przetlumaczona przez Realowców

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=a ... 423&kom=ok


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 20:44

No... pasuje mu :smile:


Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 20:50

Jakoś nie dziwi mnie brak namiętności do kibiców Królewskich w wypowiedziach CR7. Naturalnie nie chodzi o wszystkich, ale to CI kibice go wygwizdywali gdy nie pakował seryjnie po 2, 3 bramki.
Czy ktoś wyobraża sobie coś takiego w Juve? Albo Milanie, Lyonie, innym poważnym klubie?
Gwizdy na na Padoina, Grygerę a tym bardziej legendę klubu? No może na Molinaro się zdarzyło :P
Może to tylko jego podejście do sportu i co za tym idzie do kibiców ale może właśnie takie incydenty + konflikt z Perezem spowodowały to że stracił sympatię do tego klubu (takie gdybanie)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 21:07

Panowie z JP planujecie przetłumaczyć cały wywiad na yt?


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 21:09

Wojtek pisze:Panowie z JP planujecie przetłumaczyć cały wywiad na yt?
realmadrid.pl juz to zrobiło. Nie mogłem sie niestety na stronie mojego klubu doczekać, to na rm.pl musialem pójść ::/:


Severin_Severin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 stycznia 2017
Posty: 4
Rejestracja: 19 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 21:13

Prokson pisze:Jakoś nie dziwi mnie brak namiętności do kibiców Królewskich w wypowiedziach CR7. Naturalnie nie chodzi o wszystkich, ale to CI kibice go wygwizdywali gdy nie pakował seryjnie po 2, 3 bramki.
Czy ktoś wyobraża sobie coś takiego w Juve? Albo Milanie, Lyonie, innym poważnym klubie?
Gwizdy na na Padoina, Grygerę a tym bardziej legendę klubu? No może na Molinaro się zdarzyło :P


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 21:18

silhouette pisze:
Wojtek pisze:Panowie z JP planujecie przetłumaczyć cały wywiad na yt?
realmadrid.pl juz to zrobiło. Nie mogłem sie niestety na stronie mojego klubu doczekać, to na rm.pl musialem pójść ::/:
rm.pl przetłumaczyło najważniejsze wypowiedzi, a ja chciałbym cały wywiad z napisami w tle na yt.

Fabio Paratici (prawa ręką Marotty) potwierdza, że pomysł na transfer do Juve wykiełkował w głowie Ronaldo po tym jak dostał owację na Allianz Stadium. Temat ruszył z kopyta gdy J negocjowało z Mendesem transfer Cancelo. (via tt Borkowski)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 21:21

https://m.tuttojuve.com/primo-piano/par ... -ok-430380

Paratici opowiedział Sky o kulisach transferu. Pomysł powstał już po pierwszym meczu z Realem. W tygodniu po tym spotkaniu doszło do kontaktu między naszym zarządem a agentem piłkarza. Mendes powiedział: "Słuchajcie, Cristiano jest pod dużym wrażeniem tej owacji ze strony Juventinich, pewnego dnia chciałby zagrać dla Juve". Paratici był w szoku, ale skontaktował się z Agnellim. Ten dał sobie trochę czasu do namysłu, ale potem zachęcił dyrektorów do działania, w miare możliwości rzecz jasna. Do kolejnych kontaktów doszło przy okazji transferu Cancelo.

Paratici zgasił Laurentiisa i całe to środowisko. Temat dogrywany od dawna. Zresztą Ronaldo dodał, że decyzja o przejściu była łatwa.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 21:22

Wojtek pisze: rm.pl przetłumaczyło najważniejsze wypowiedzi, a ja chciałbym cały wywiad z napisami w tle na yt.
.
fakt, notabene - nie radze zjezdzac na dół do komentarzy pod tym newsem na rm.pl. Ładnie mieszają z błotem swoją legende. Dno i metr mułu ale czego sie spodziewać.
Wojtek pisze: Fabio Paratici (prawa ręką Marotty) potwierdza, że pomysł na transfer do Juve wykiełkował w głowie Ronaldo po tym jak dostał owację na Allianz Stadium. Temat ruszył z kopyta gdy J negocjowało z Mendesem transfer Cancelo. (via tt Borkowski)
Pamiętam jak składał ręce w gescie przeprosin w kierunku kibiców Juve po tych owacjach. Musiał się niebywale miło czuć, jak rywal z szacunku i klasy pilkarskiej bije ci brawo. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> że go mamy, dalej nie wierze :)


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 21:48

silhouette pisze:
Wojtek pisze: rm.pl przetłumaczyło najważniejsze wypowiedzi, a ja chciałbym cały wywiad z napisami w tle na yt.
.
fakt, notabene - nie radze zjezdzac na dół do komentarzy pod tym newsem na rm.pl. Ładnie mieszają z błotem swoją legende. Dno i metr mułu ale czego sie spodziewać.
Heh na Buffona tez już co poniektórzy psioczyli... :facepalm:


BTW Ogłoszono jeden z najwiekszych transferów w historii klubu a żadnych newsów na stronie :facepalm: Trochę słabo JUVEPOLAND :facepalm2:


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 22:03

FelekJUVE pisze:Heh na Buffona tez już co poniektórzy psioczyli... :facepalm:
Nie porównuj, Buffon jedno mówił, co innego robił. Po przegranych eliminacjach Buffon zarzekał się, że kończy na dobre z reprezentacją, później mówił, że jeżeli selekcjoner będzie widział go w kadrze to on chętnie stawi się na wezwanie. W Juve to samo - kończy karierę ale za jakiś czas stwierdził, że być może będzie kontynuował karierę poza Juve. Dla mnie Gigi jest legendą ale jakiegoś szczególnego smutku nie miałem, nie to co przy pożegnaniu Del Piero, który od razu zapowiedział, że chce jeszcze pograć. Nawet odejście Nedveda przeżywałem bardziej niż odejście Buffona.


Obrazek
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 22:13

MRN pisze:
FelekJUVE pisze:Heh na Buffona tez już co poniektórzy psioczyli... :facepalm:
Nie porównuj, Buffon jedno mówił, co innego robił. Po przegranych eliminacjach Buffon zarzekał się, że kończy na dobre z reprezentacją, później mówił, że jeżeli selekcjoner będzie widział go w kadrze to on chętnie stawi się na wezwanie. W Juve to samo - kończy karierę ale za jakiś czas stwierdził, że być może będzie kontynuował karierę poza Juve. Dla mnie Gigi jest legendą ale jakiegoś szczególnego smutku nie miałem, nie to co przy pożegnaniu Del Piero, który od razu zapowiedział, że chce jeszcze pograć. Nawet odejście Nedveda przeżywałem bardziej niż odejście Buffona.
Heh Ronaldo tez mowil do fanów Realu do zobaczenia w nastepnym sezonie i o tym ze zakonczy karierę. LEGENDY SIE SZANUJE!! Za samo to co zrobili dla swoich klubów nie mamy prawa oceniać ich dalszych wyborów! Tyle


A z innej beczki... Może młody będzie miał talent za ojcem :P Oby im sie dobrze żyło w Turynie ;)

Obrazek


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 22:13

Powtórzę. Jeżeli Sandro odejdzie, mając szansę zagrać z jednym z dwóch najlepszych graczy w obecnej piłce i chyba jednym z najlepszych w historii tego sportu to nie wiem co ma w głowie.

A tak wracając - fani Juve, a raczej ich klasa przyciągnęła CR7 do nas.

Cristiano Ronaldo w Juve. Chyba nie ma osoby która by w to uwierzyła miesiąc temu.

Dybala,Costa,Cristiano - mój Boże. Co to jest za moc.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Pedros92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2009
Posty: 17
Rejestracja: 13 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 22:21

CavAllano pisze:https://m.tuttojuve.com/primo-piano/par ... -ok-430380

Paratici opowiedział Sky o kulisach transferu. Pomysł powstał już po pierwszym meczu z Realem. W tygodniu po tym spotkaniu doszło do kontaktu między naszym zarządem a agentem piłkarza. Mendes powiedział: "Słuchajcie, Cristiano jest pod dużym wrażeniem tej owacji ze strony Juventinich, pewnego dnia chciałby zagrać dla Juve". Paratici był w szoku, ale skontaktował się z Agnellim. Ten dał sobie trochę czasu do namysłu, ale potem zachęcił dyrektorów do działania, w miare możliwości rzecz jasna. Do kolejnych kontaktów doszło przy okazji transferu Cancelo.

Paratici zgasił Laurentiisa i całe to środowisko. Temat dogrywany od dawna. Zresztą Ronaldo dodał, że decyzja o przejściu była łatwa.
Moim zdaniem Paratici gra pod kibiców. Ma być ładna romantyczna historia, chwytająca za serce i fajnie opakowana. Jedyne co jest pewne to to, że CR7 chciał odejść i kierunkiem były Włochy ze względu na poziom ligi i historię, czego Ligue 1 nie jest w stanie zapewnić a Premier League jest zbyt intensywna i dobrze znana Ronaldo.


Po godzinach piszę o piłce, Rosji i jej historii na blogu Głowa i Nogi.
ODPOWIEDZ