Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 11:20



gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 12:19

Obrazek


WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 12:37

nie wiem, jakiś głupkowaty wyraz twarzy ma ten Ronaldo. Jakby nie dowierzał i pytał sam siebie "gdzie ja kur... trafiłem? :prochno: " I jeszcze to "Dżuweee Dżuweee" na lotnisku. Do kibiców też tak jakoś na odwal się. Może się czepiam, ale nie podoba mi się to :roll:


1marcin60

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2018
Posty: 17
Rejestracja: 10 lipca 2018

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 12:46

WhySoSerious? pisze:nie wiem, jakiś głupkowaty wyraz twarzy ma ten Ronaldo. Jakby nie dowierzał i pytał sam siebie "gdzie ja kur... trafiłem? :prochno: " I jeszcze to "Dżuweee Dżuweee" na lotnisku. Do kibiców też tak jakoś na odwal się. Może się czepiam, ale nie podoba mi się to :roll:
Bo to chimeryczny zawodnik, jeszcze wiele takich momentów nadejdzie, nie bez powodu zdania co do niego są mocno podzielone, jest spora grupa ludzi która go niezbyt lubi :D
Nie uwierzę poza tym, że gość który przez rok mieszkał w domu z kamerami bo kręcili o nim film, mający 130 milionów obserwujących robi cokolwiek spontanicznie gdy jest obserwowany, raczej tak mu doradzono, osoby odpowiedzialne za jego PR uznały że takie zachowanie, stonowane będzie najlepsze a on to po prostu odgrywa, no takie są realia.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 12:50

Może to z szacunku do kibiców Realu? Na pewno bardzo duża ilość madridistas też to wszystko ogląda bo najpierw było skromne pożegnanie, potem brak fety na stadionie tylko przylot cichaczem podczas finału, dzisiaj też na spokojnie.
Niech jak najczęściej cieszy się ze zdobywanych bramek, wtedy już nie będzie skrupułów :hellyes:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 12:50

WhySoSerious? pisze:nie wiem, jakiś głupkowaty wyraz twarzy ma ten Ronaldo. Jakby nie dowierzał i pytał sam siebie "gdzie ja kur... trafiłem? :prochno: " I jeszcze to "Dżuweee Dżuweee" na lotnisku. Do kibiców też tak jakoś na odwal się. Może się czepiam, ale nie podoba mi się to :roll:
Też liczyłem, że już z wyrazu twarzy wyczytam. że od zawsze chciał u nas grać i cieszy się, że spełnia swoje marzenie. Na lotnisku liczyłem, że solo odśpiewa nasz hymn, a każdego kibica z osobna przytuli i powie jakieś ciepłe słowo.

Od pierwszej sekundy mógł się spłacać, a zamiast tego już pewnie myśli o odejściu.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 12:52

Tez byscie byli smutni jakby Mendes zamiast wymarzonego, słonecznego i brudnego Neapolu załatwił Wam czysty i troche mniej słoneczny Turyn.


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 12:54

Oj boże boże.. ale mnie smiech ogarnia :lol: jeden malkontent szuka dziury w całym i wnioskuje po 1 zdjeciu, zrobionym od boku i nie korzystnie, ze CR7 nie wie co tu robi i że nie ma humoru. Od razu nadskakuje jakiś chłopak, który mu przyklaskuje, z data rejestracji 10 lipca (wiadomo skąd i z jakiego powodu) który najpewniej jeszcze miesiąc temu bił kuca pod Ronaldo i myślał o nim w samych superlatywach, ale ze odszedł, to sie zaczyna wyszukiwanie tych "złych" rzeczy i szukanie pozytywów, w odejściu bądź co bądź najlepszego grajka świata i to takie pocieszanie się. Bawi mnie to niezmiernie, już tylko czekać aż na pewnej stronie pewnego klubu obwieszczą Hazarda lepszym grajkiem od CR7 :hellyes:
szczypek pisze:
WhySoSerious? pisze:nie wiem, jakiś głupkowaty wyraz twarzy ma ten Ronaldo. Jakby nie dowierzał i pytał sam siebie "gdzie ja kur... trafiłem? :prochno: " I jeszcze to "Dżuweee Dżuweee" na lotnisku. Do kibiców też tak jakoś na odwal się. Może się czepiam, ale nie podoba mi się to :roll:
Też liczyłem, że już z wyrazu twarzy wyczytam. że od zawsze chciał u nas grać i cieszy się, że spełnia swoje marzenie. Na lotnisku liczyłem, że solo odśpiewa nasz hymn, a każdego kibica z osobna przytuli i powie jakieś ciepłe słowo.

Od pierwszej sekundy mógł się spłacać, a zamiast tego już pewnie myśli o odejściu.
dokładnie :cry:


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 12:57

Mnie to pachnie PR zagrywką zmiany stylu z takiej typowej gwiazdki na doświadczonego, pewnego się ale nie zarozumiałego gościa. Brak fety, brak rozgłosu, powaga na twarzy. W dodatku Juventus - klub gentelmanów ;)


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 13:00

Zacznie strzelać, to te jego miny nie będą miały znaczenia. Szanowalem go zawsze, ale za nim nie przepadalem. Jest teraz jednak zawodnikiem Juve, więc przeszłość nie ma znaczenia.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 13:32

Zachowuje powagę, więc zaraz niektórzy łykną, że faktycznie chciał do Napoli. :smile:


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 14:55

O której ta prezentacja ma być? O 21?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 14:59

CavAllano pisze:Zachowuje powagę, więc zaraz niektórzy łykną, że faktycznie chciał do Napoli. :smile:
Widać smutny koleś. Zastał jakieś wielkie korpo pełne szklanych ścian, a zwyczajnie chciał posiedzieć w przytulnej piwnicy De Laurentisa.


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 14:59

Prezentacji jako takiej nie będzie. Poniżej rozkład jazdy:
"
10:00 – Ronaldo is scheduled to arrive at Turin airport

11:30 – The 33-year-old will visit Jmedical to undergo a medical ahead of completing his move

16:00 – He will then visit the club’s training ground Continassa to be shown around

18:30 – The Portuguese captain will then make his first public appearances during a press conference at Allianz Stadium

The evening – He will then return to Greece to continue his break following his participation at the World Cup"


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 16 lipca 2018, 15:01

Push3k pisze:O której ta prezentacja ma być? O 21?
Nie będzie prezentacji na stadionie. CR7 po konferencji prasowej wraca na wakacje


ODPOWIEDZ