Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 18:53

Jeśli mnie nie myli Google tłumacz cena to 100mln EUR płatne w 2 ratach i 12 mln zmiennych. Witamy Krystynę :)


smigi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lipca 2013
Posty: 73
Rejestracja: 06 lipca 2013

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 18:53

Dobrze że jest data przy nicku kto kiedy założył konto będzie mniej więcej wiadomo kto przyszedł za Ronaldo ze strony Realu :ahsisi:


Kibicowałem Juve☆☆☆ zanim stało się to modne
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 18:59

Juventus Football Club is now valued at €730m. Their stock market price went up 16% in the last 20 minutes.

The CR7 effect.

Nie wiem czy ściema czy nie, ale wrzucam.


Tyrion

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 maja 2015
Posty: 51
Rejestracja: 19 maja 2015

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 19:08

To pierwszy raz od ładnych paru lat, gdy jakieś info o Juve wywołało u mnie emocje. Jaram się :ok:


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 19:33

No to mamy kogoś więcej niż tylko TOP-a :D

Myślę, że bardzo szybko zaaklimatyzuje się w środowisku Juventusu !

Obrazek


Obrazek
mariohyper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 marca 2015
Posty: 10
Rejestracja: 15 marca 2015

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 19:43

Dalej nie mogę uwierzyć, że to prawda. Oby wyszło nam to na dobre w szatni.


Obrazek

Z Juve od 1994!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 19:56

Każda strona czy forum piłkarskie jakie odwiedzam mówi o tym transferze. Np. na Kanonierach fani Arsenalu prowadzą dyskusję na temat CR7 w poście o oficjalnym pozyskaniu Torreiry :D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 19:57

a gdzie jest pumex? przespał transfer?


Obrazek
badecki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 168
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 20:03

o ile mam wątpliwości czy Ronaldo pasuje do Ligi Włoskiej, tak nie mam żadnych czy pasuje do Juventusu
w Juve od zawsze kładło się nacisk na ciężki trening i ciężką pracę, a CR7 swoją mentalnością idealnie wpasowuje się w tą filozofię

choć przyznaje, ze jakoś szczególnie nie wielbiłem Krystyny, ale wielkie :bravo: za ten transfer, nawet jeśli jego koszty są z kosmosu

no cóż, czekam na otwarcie sezonu, coś niebywałego :bravo: :bravo:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 20:17

To będzie potężne wzmocnienie w LM .Niech już będzie wrzesieñ.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 20:23

Post wrzuciłem już w temacie Dyskusji aczkolwiek myślę, że tutaj też będzie odpowiedni:

Wyjaśnienia Ronaldo za ESPN
"These years at Real Madrid and in this city of Real Madrid have quite possibly be the happiest years of my life. I only have feelings of great gratitude to this club, to the fans and to the city. I can only give thanks to all of them for the love and affection that I have received.

"However, I feel that the time has come to begin a new stage of my life and that is why I have asked the club to accept my transfer. I feel it this way and I am asking everyone, and especially my fans, to please understand me.

"These have been nine of the most absolutely marvelous years. These have been nine unique years. This for me has been a very emotional time, full of deliberating, although difficult because Real Madrid is at a very demanding and high level but I know very well that I will never forget that here I have enjoyed football in a unique way.

"I have had fabulous teammates, both on the field and in the dressing room. I have felt the warmth of an incredible fan base and together we have conquered three straight Champions Leagues titles and four Champions League titles over five years. And together with them in addition, on an individual level, I have had the satisfaction of having won four Ballons d'Or and three Golden Boots, all during my tenure at this most immense and extraordinary club.

"Real Madrid has won my heart and that of my family and it is because of that, now more than ever, I would like to say thank you. Thank you to the club, to the President, to the directors, to my teammates, to all the staff, the doctors, the physios and all the incredible people who work there in each of their capacities and who pay tireless attention to every little detail.

"Infinite thanks once more to our supporters and thanks also to Spanish football. During these nine exciting years I have come up against great players. My respect and recognition to all of them.

"I have thought a lot and I know that the moment has come for a new cycle. I am leaving but I will always feel that this jersey, this badge and the Santiago Bernabéu are mine, no matter where I am.

"Thanks to everyone and, of course, as I said the first time in our stadium nine years ago: ¡Hala Madrid!"


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
piecia1990

Madridista
Madridista
Rejestracja: 02 lipca 2012
Posty: 1
Rejestracja: 02 lipca 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 21:03

Jestem z forum Realu Madryt. W chu.. Wam gratuluję. Juve wchodzi na dotąd niedobory poziom. Będę mecze Waszej ekipy oglądał w tym sezonie bardzo często. Szkoda, że nie wzieliscie Bale i Bemzemy, a właśnie Cra. Dostanie numer 7?
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2018, 21:09 przez piecia1990, łącznie zmieniany 1 raz.


Alex!
sFieSu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2010
Posty: 182
Rejestracja: 23 maja 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 21:07

piecia1990 pisze:Jestem z forum Realu Madryt. W chu.. Wam gratuluję. Juve wchodzi na dotąd niedobory poziom. Będę mecze Waszej ekipy oglądał w tym sezonie bardzo często. Szkoda, że nie widzieliście Bale i Bemzemy, a właśnie Cra. Dostanie numer 7?
Już na JuveStore do kupienia. Oczywiście nr 7.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 21:20

binio pisze:a gdzie jest pumex? przespał transfer?
Im dłużej go nie będzie tym lepiej bo będzie marudził. A najlepiej aby w ogóle nie wracał :prochno:


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 10 lipca 2018, 22:17

Tak w ogóle, to jestem pewny że Cuadrado też dołożył swoją cegiełkę do transferu. Juventus to klub zachowujący się fair, mający klasę i poważnie traktujący swoich zawodników. Więc nie ma szans by ze zgody Juana zabrali mu numer i dali CR7 - to nie Man-Utd i akcja z 9, Ibrahimowicem i Martialem. Mimo wszystko. Skala jakości skala jakości, ale szacunek szacunkiem. Na pewno uzgodnili to wcześniej z Kolumbijczykiem, który myślę bez wahania i chętnie się zgodził. No tak sądzę. ;)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ODPOWIEDZ