Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 12:28

Jacky pisze:
wloski pisze:Oczywiście w każdej dekadzie, roku mielismy wybitne jednostki, ale zawsze liczyliśmy się jako zespół.
Uwazam, ze nigdy nie mielismy w klubie tak wybitnej jednostki, jak Cristiano Ronaldo. Czujecie, jak by on tak podczas 4 sezonow u nas poprowadzil nas do 10 Scudetti z rzedu, i 3 LM? :snackgy:

Czytali? -> https://www.seriea.pl/369403-prawo-poda ... e-cr7.html
Jeszcze nie czytali, dzięki trochę zapomniałem o tej włoskiej regulacji i w sumie myślałem, że ona trochę inaczej działała :think:

Korzystanie z takich praw pozwalających mniej podatków płacić to standard. Kto nie kojarzy niech pogoogluje "Lex Beckham" czy też łatwiej będzie znaleźć po polsku jako "prawo Beckhama".
W 2003 wprowadzone prawo które miało zachęcić najlepszych piłkarzy do przeprowadzki do Hiszpanii i pozwolić klubom być konkurencyjnym na rynku. Zamiast płacić w tamtych czasach obowiązujące 43% podatku to ci z największymi zarobkami musieli jedynie 24% płacić.
Prawo te zostalo mocno zmienione i okrojone w 2010, jednakże umowy podpisane przed jej zmianami pozostały z tymi aktywnymi rabatami. Co doprowadziło do tego, że przed wprowadzeniem zmian wielu podpisało sobie nowe umowy :prochno:
wloski pisze: Od zawsze byliśmy drużyną, nigdy forma ekipy nie była w głównej mierze oparta na jednym graczu. Oczywiście w każdej dekadzie, roku mielismy wybitne jednostki, ale zawsze liczyliśmy się jako zespół.
Tylko właśnie w tej hwili nie mamy tak naprawdę żadnej wybitnej jednostki w składzie, po odejściu Buffona.
Dojście CR7 byłoby zachowaniem Statusu Quo i pozwoliło by na nieprzerwanie trwającej od dziecięcioleci tradycji posiadania chociaż jednego wybitnego w składzie :ok:


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 12:46

Czy to prawo podatkowe oznacza ze nie bedziemy wydawac 60 mln rocznie na pensje dla Ronaldo?


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 15:36

Wojtek pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Boże! Ja nie wiem, czy wy na serio to łykacie? Przecież o tym trąbią tylko media. Mnie interesują wypowiedzi klubu, piłkarza, działaczy itp. OFICJALNE! Nie przez usta dziennikarskie, że wg. pana X Mendes, Perez czy inny Marotta powiedzieli to czy to. Ja chce usłyszeć to od kogoś z TAKICH ludzi bezpośrednio.
A to, że Juve wydało OFICJALNE oświadczenie, że zaraz zaraz zmieni się ich wartość na giełdzie to też nic dla Cb nie znaczy? Cr jest już nasz💪💪💪
Gdzie można o tym przeczytać?

Ależ to forum od kilku dni żyje ;)


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 15:53

Cała akcje bada już odpowiednik polskiego KNF we Włoszech. To nie żarty. Cr7 w Juventusie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Severin_Severin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 stycznia 2017
Posty: 4
Rejestracja: 19 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 16:05

Ultras pisze:Gdzie można o tym przeczytać?
http://www.juventus.com/media/native/in ... %20eng.pdf


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 18:15

Severin_Severin pisze:
Ultras pisze:Gdzie można o tym przeczytać?
http://www.juventus.com/media/native/in ... %20eng.pdf
Dla mnie ten komunikat nic nie znaczy, więc spokojnie. Ta burza medialna jest korzystna dla Juve i dla Ronaldo nawet jak się nic po tym nie stanie. Nie napalajcie się tak, bo potem będziecie płakać.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 18:25

Ostatnio zmieniony 07 lipca 2018, 18:54 przez Azrael, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 18:28

@up
Było już.
Dla mnie to najmocniejszy dowód na CR w Juve. Bez powodu by nie dali takiej grafiki, tym bardziej, że plik JPG ma w nazwie "Juve" a dokładnie to "cr7-home-banner-juve-2.jpg"


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 18:31

Ja rozumiem, że Ronaldo to dobrze wyglądający mężczyzna, ale nie dało się wkleić trochę mniejszego zdjęcia (szczególnie, że występuje tu w samych gatkach)? :prochno:

Koszulki już dostępne w sprzedaży: http://www.ioffer.com/i/18-19-juventus- ... =566647273 :smile:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 18:38

jackop pisze:Ja rozumiem, że Ronaldo to dobrze wyglądający mężczyzna, ale nie dało się wkleić trochę mniejszego zdjęcia (szczególnie, że występuje tu w samych gatkach)? :prochno:

Koszulki już dostępne w sprzedaży: http://www.ioffer.com/i/18-19-juventus- ... =566647273 :smile:
No nie mów, że nie podobają Ci się te gatki? ;)

A co do nadruków na koszulce, to akurat nie dowód, bo tam można sobie nadrukować wszystko i potem sprzedać.

jackop zmieniłem specjalnie dla Ciebie.
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2018, 18:55 przez Azrael, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 18:44

Azrael pisze:No nie mów, że nie podobają Ci się te gatki? ;)

A co do nadruków na koszulce, to akurat nie dowód, bo tam można sobie nadrukować wszystko i potem sprzedać.
Jak wyląduje w Turynie, to od razu biere i zamieszczam tu fotkę w takiej samej pozie co CR7 ;) #jk

Chodzi o to, że przez szerokość zdjęcia rozjeżdża się strona. Link z nadrukami wrzuciłem, (żeby uniknąć kartki) bo uważam że to ważne info dla tych, którzy być może chcą już zamawiać :D
Azrael pisze:jackop zmieniłem specjalnie dla Ciebie.
Dziękuję bardzo, czuję się zaszczycony. Dobre kadrowanie, z zawodu jesteś fotografem? :lol:
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2018, 18:58 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 18:53

Mógłby przejść do nas w dniu finału WC :ahsisi: :prochno:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 19:32

Nie no, te gatki z napisem do mnie nie przemawiają.... Intymna sytuacja z dziewczyną i CR7 w tym uczestniczy. :smile:

Nie nie - nie dla mnie! Sorry! No ale co kto lubi.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2018, 09:57

Tak pomyślałem, że ta akcja z pseudo przyznaniem się do winy przez Ronaldo a zarazem klauzula zakazu powiedzenia własnej wersji wygląda jak przyznanie się do winy Pereza, stosując takie myki daje wyraźny sygnał, że coś chce zatuszować.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2018, 11:34

Moim zdaniem powód jest banalnie prosty - PR. Perez nie chce by przykleiła się do niego łatka prezesa, przez którego z klubem pożegnali się Zidane i Cristiano Ronaldo. Za jego kadencji odbyła się też szopka z odejściem Casillasa.

Przypominam, że w Realu prezesa wybierają socios, czyli kibice. W 2009 i 2013 i 2017 Florentino wygrywał bez konieczności głosowania, jako że był jedynym kandydatem. Sprzedaż największej gwiazdy fanów raczej mu nie przysporzy. Rozgrywa to tak, by CR7 wziął odpowiedzialność za ten transfer na siebie i potwierdził, że sam chciał opuścić Bernabeu, a nie został z klubu wypchnięty.

Gdyby nie Zizou to Krystyna zapewne odszedłby już w 2017r. także po dymisji Francuza nic go już w Madrycie nie trzyma.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ