Cristiano Ronaldo

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2021, 14:09

Super wiadomość, może wyjdziemy Chiesa, Morata, Dybala, to powinno funkcjonowac 10x lepiej niż z machającym łapkami CR7


RdM

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 kwietnia 2021
Posty: 29
Rejestracja: 14 kwietnia 2021

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2021, 12:52

I jak tam panowie widze ze bez Ronaldo wygralismy z atalantą co?😂


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2021, 21:56



Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2021, 08:58

To i ja coś wkleję odnośnie wielkości CR7
image_2021_04_26T06_55_39_104Z.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2021, 09:06

Ronaldo musi odejść i chyba najwięksi ślepcy to widzą.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2021, 10:44

pensja raz
wiek dwa
egoizm trzy
blokowamie wolnych cztery


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 03:16

Rozwalają mnie te nagłówki, że Ronaldo odejdzie na pewno jak nie będzie LM. A nie łatwiej wziąć się w garść i zagrać swoje, pomoc drużynie, by ta na pewno grała w LM w przyszłym sezonie??


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 10:09

rammstein pisze:
28 kwietnia 2021, 03:16
Rozwalają mnie te nagłówki, że Ronaldo odejdzie na pewno jak nie będzie LM. A nie łatwiej wziąć się w garść i zagrać swoje, pomoc drużynie, by ta na pewno grała w LM w przyszłym sezonie??
Tak jak ktoś pisał wcześniej, stoimy przed tragiczną alternatywą: Albo LM z Ronaldo, albo odejście Ronaldo, ale kosztem LM. Jak dla mnie, Cris może nawet publicznie oświadczyć, że przyjście do Juventusu to największy błąd w jego życiu, a sam klub nadaje się na prowincję, grunt, żeby poszedł w diabły.

Gorzej, że takie nagłówki to można na gwoździu w latrynie wieszać. Odejście Ronaldo z Turynu to temat znacznie trudniejszy niż tylko kwestia jego widzimisię. Mam nadzieję, że nawet jeśli zakwalifikujemy się do LM, to klub będzie szukał sposoby na pozbycie się Portugalczyka, ale będzie o to bardzo ciężko.

EDIT
Juve_Forever_88 pisze:
28 kwietnia 2021, 11:23
Tylko, że wtedy to by nas medialnie zaorał koncertowo. Wizerunkowo odejście CR7 wyglądałoby właśnie na manifestację "z Juve nie wygrasz w Europie niczego sensownego". Pytanie, czy w obecnej sytuacji, gdy po aferze z SL i tak mamy już zszarganą opinię potrzebny nam kolejny cios wizerunkowy.
Tego bym się chyba nie obawiał. W dobie kryzysu ważniejsze od takich wypowiedzi jednak są finanse, a te są u nas w coraz bardziej opłakanym stanie. A nic tak nie pozwoli im odetchnąć, jak właśnie pozbycie się Portugalczyka. Poza tym zwyczajnie zgadzam się z tym, że Ronaldo uwstecznia tę drużynę i prędzej wygramy coś bez niego niż z nim. "Wystarczy" w następnym sezonie awansować do 1/4 LM i o słowach Crisa nikt nie będzie pamiętał.
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2021, 11:38 przez B@rt, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 11:23

B@rt pisze:
28 kwietnia 2021, 10:09
Jak dla mnie, Cris może nawet publicznie oświadczyć, że przyjście do Juventusu to największy błąd w jego życiu, a sam klub nadaje się na prowincję, grunt, żeby poszedł w diabły.
Tylko, że wtedy to by nas medialnie zaorał koncertowo. Wizerunkowo odejście CR7 wyglądałoby właśnie na manifestację "z Juve nie wygrasz w Europie niczego sensownego". Pytanie, czy w obecnej sytuacji, gdy po aferze z SL i tak mamy już zszarganą opinię potrzebny nam kolejny cios wizerunkowy.


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 12:48

A kogo to realnie interesuje? Kolejnego De Ligta nie ściągniemy i tacy jak Rabiot i tak lecą na kasę (a może i MDL też). Dani Alves już to mówił a i tak CR7 nie posłuchał bo hajs się zgadzał. Skoro on nie posłuchał to nikt nie posłucha.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2021, 23:08

widzę, że w statystkach zawodników zagrożonych absencją jest Ronaldo, mówili o tym też dzisiaj komentatorzy w czasie meczu. Dziwne, bo wynika, że ma 3 żółte kartki w Serie A.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 03 maja 2021, 20:04

Sorek21 pisze:
26 kwietnia 2021, 10:44
pensja raz
wiek dwa
egoizm trzy
blokowamie wolnych cztery
Wszystko się zgadza. Ja dodałbym jeszcze coś takiego od siebie - "marketingowo" on już zrobił co miał zrobić i więcej z tego nie wyciśniemy chyba, że ktoś marzy o triumfie w LM (trzeba się tam najpierw zakwalifikować) xD

Ceny biletów miały zostać podniesione? - zostały. Wysokość kontraktów reklamowych i około reklamowych miała wzrosnąć? - wzrosła. Liczba followersów w mediach społecznościowych miała wzrosnąć? - wzrosła.

Jeśli Ronaldo odejdzie i duża część kibiców odejdzie razem z nim? Mówi się trudno, Ronaldo i tak kiedyś musiałby odejść a kto z jego fanów miał zacząć kibicować Juventusowi to albo już to zrobił albo nie zrobi tego już nigdy - miał 3 lata na przekonanie się do historii, tradycji, wartości i stylu tego klubu. Powtarzam prochu już się tutaj nie wymyśli, Ronaldo marketingowo już zrobił co do niego należało, więcej w czasach pandemicznych (gdzie raczej ogranicza się wydatki na reklamę i marketing a nie je zwiększa) już z tego nie wyciągniemy.

Skoro i tak przegraliśmy z kretesem 10 tytuł z rzędu (na którym akurat mi mocno zależało, byłaby to piękna okrągła liczba i kto wie, pewnie rekord nie do pobicia za naszego życia) to możemy zacząć budować na poważnie młodszą drużynę, skrojoną pod przyszłe sukcesy.
Szanse na wygranie przyszłej LM są praktycznie zerowe (zobaczymy jeszcze jak nam się będzie żyło z UEFĄ po sprawie z Superligą :prochno: ), wspaniała seria mistrzostw została przerwana, więc naprawdę wszystkie ręce na pokład, odmłodzić skład i może za kilka lat uda się z nowych zawodników skleić coś na miarę realnej walki o LM.

Jeszcze tak dodam, że w dwóch poprzednich sezonach Ronaldo nie był tak egoistyczny, nawet w jego pierwszych meczach w Juve byłem zaskoczony tym jak często podaje do kolegów biorąc pod uwagę czego się nasłuchałem przed jego transferem. Teraz jednak w końcówce tego sezonu widać ewidentnie, że bije się on już tylko o koronę króla strzelców dla siebie, żeby nie uznać tego pobytu we Włoszech za plamę na swojej karierze (2 mistrzostwa zdobył ale one wpadały i bez Ronaldo, a tak zabierze ze sobą chociaż tę koronę najlepszego strzelca w trzeciej wielkiej lidze).


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2021, 11:15

Tak sobie myślę, że brak awansu do LM to jednak nie będzie dla nas strata finansowa a jedynie prestiż. Na LM zarobimy 90mln, za LE ze 20mln, czyli różnica 70mln - czyli tyle, żeby opłacić Ronaldo. Jeśli CR7 odejdzie w przypadku braku LM to wyjdziemy na zero.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Damien

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2010
Posty: 89
Rejestracja: 21 listopada 2010

Nieprzeczytany post 06 maja 2021, 11:25

Maly pisze:
06 maja 2021, 11:15
Tak sobie myślę, że brak awansu do LM to jednak nie będzie dla nas strata finansowa a jedynie prestiż. Na LM zarobimy 90mln, za LE ze 20mln, czyli różnica 70mln - czyli tyle, żeby opłacić Ronaldo. Jeśli CR7 odejdzie w przypadku braku LM to wyjdziemy na zero.
Jasne co tam strata 70 mln, wirtualne GP z PSN, wracaj na konsole mistrzu ekonomii.

Ile ty masz chłopcze lat? 12?

[*]


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2021, 11:37

Chyba nie rozumiesz ;)
Możemy zarobić 90, wydać 70 na Ronaldo i zosrtanie nam 20.
Albo zarobić 20 i nic nie wydać na Ronaldo.
W obu przypadkach zostajemy z 20mln. O ile oczywiście CR7 odejdzie przy braku awansu do LM.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ