Federico Bernardeschi

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2022, 11:00

Ofensywny piłkarz (jeden z 3 najbardziej wysuniętych), który zdobył całą jedną bramkę ze spadkowiczem Cagliari został MVP Grudnia. Ja pierdyle, takie rzeczy chyba tylko w Juve :prochno:

Cieszmy się z małych kroczków, bo został już praktycznie tylko Luty i wjeżdża mityczyna wiosna :happy:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2022, 12:58

Sila Spokoju pisze:
16 stycznia 2022, 11:00
Ofensywny piłkarz (jeden z 3 najbardziej wysuniętych), który zdobył całą jedną bramkę ze spadkowiczem Cagliari został MVP Grudnia. Ja pierdyle, takie rzeczy chyba tylko w Juve :prochno:

Cieszmy się z małych kroczków, bo został już praktycznie tylko Luty i wjeżdża mityczyna wiosna :happy:
Ten Bernardeschi w grudniu pod nieobecność Chiesy z powodu kontuzji rzeczywiście szarpał zarówno z przodu jak i w obronie oraz zaliczył w tym okresie nawet 3 asysty i strzelił gola. Niby dawało to jakąś nadzieję, że gość się trochę odbudował przy Allegrim i zacznie znów robić to po co go kupiono za stosunkowo duże pieniądze. Problem w tym, że w tamtym okresie graliśmy z niezwykle słabymi drużynami (Salernitana jeszcze pod koniec listopada, potem kolejno Genoa, Venezia, Bologna i Cagliari), więc lepsze występy Berny na tle takich rywali zamazują prawdziwy obraz jego gry. Przyszedł nowy rok i niestety powrócił stary Berna gubiący się przy mocniejszym przeciwniku i podejmujący praktycznie same złe decyzje na boisku - jak trzeba podać to strzela, a gdy ma dobrą pozycję do uderzenia to stara się wyłożyć na siłę piłkę kolegom z drużyny. Ja bym się poważnie zastanowił czy przedłużać z nim kontrakt, a z pewnością nie za takie pieniądze jakie ma obecnie (max za połowę jego dotychczasowych poborów). Zresztą to samo powinno być z Ruganim.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2022, 19:47

vitoo pisze:
16 stycznia 2022, 10:53
Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego Bernardeschi po niezłym grudniu - miesiącu, który był w jego wykonaniu najlepszy od dawna i który zwieńczył MVP - teraz zaczyna każdy mecz na ławie? Jakby, serio, o co chodzi? To jakiś plan Allegrego, żeby Berna nie poczuł się zbyt pewnie i nie poniosła go fantazja za bardzo?

Nagroda dla Berny po niezłych meczach w postaci ławy? Oho, chyba już to widziałem.
Nie, to Allegri. Też jestem w szoku, wreszcie akceptowalne występy, po półtorej roku żenujących widowisk, jakie serwował, gracz miesiąca w Juve i ławka. Jeszcze jakby jakaś konkurencja była, ale Kulu takową nie jest. Może Fede grał zbyt ofensywnie??? :dontknow:


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2022, 21:03

@Volto
Ostatnie występy Bernardeschiego (tzn. przeciwko Interowi i Udinese) powinny dać ci odpowiedź dlaczego znów rozpoczyna z ławki. Wrócił "stary" Berna, który znów kaleczy każdą akcję aczkolwiek Kulu nie jest wcale lepszy. Rywalizacja o pierwszy skład między Fede a Dejanem jest pasjonująca niczym pojedynek głuchego ze ślepym.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2022, 20:18

Bernardeschi w ogóle wstydu nie ma. Powinien się cieszyć ,że Juve jeszcze chce mu dać jakikolwiek kontrakt. Nikt w Serie A mu nie zaproponuje 3mln a on jeszcze więcej chce.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2022, 10:20

Może MLS to będzie jego miejsce. Dobry początek.



Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 lipca 2022, 23:06

Trzeba było po prostu dać mu ten nr 10 jak chciał a nie kombinowaliśmy z Pogbą i Dybalą, którzy z 10 grali gorzej niż wcześniej ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 25 lipca 2022, 15:46

Sorek21 pisze:
24 lipca 2022, 10:20
Może MLS to będzie jego miejsce. Dobry początek.

Ale stojanov... Nie zapominajmy, że to jest liga, w której bezsprzecznie Giovinco był gwiazdą. Tam wystarczy mieć jakieś tam umiejętności, chęci do gry i nie być kompletnym emerytem, żeby sobie fajnie pograć.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2022, 20:54

Kolejna asysta ala Quaresma.



Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2022, 16:42

Gol z karnego



ODPOWIEDZ