Federico Bernardeschi

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
PiotrCK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 kwietnia 2015
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 14:36

Co was obchodzi co robi w łóżku? Ma grać i wymiatać, tyle w temacie.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 16:10

Ajajajajaj... wyobraźcie sobie tylko co się będzie działo w naszej szatni jak jeszcze przyjdzie Keita.. w takim towarzystwie to jeszcze Sandro się przypomni, że przychodził do nas jako pierwszy gej w historii Juventusu i będziemy mieli niezły trójkącik w klubie :lol:

Wiążę z osobą Bernardeschiego wielkie nadzieje, niech bierze dyszkę i pokaże, że jest jej wart. Teraz po fakcie łatwo mówić takie rzeczy, ale od czasu tego wywiadu, w którym Federico przyznał, że z szacunku dla kibiców Violi nie przejdzie nigdy do Juve, czułem, że on latem wyląduje właśnie u nas. ;)


Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 19:31

a jak ja go ogladam na oficjalnych filmikach jutjube
to mi on wyglada na takiego.. rasowego niemca
taki SS-man jak by go ubrac w mundur hugobossa
w Lazio byli by z niego dumnie
bo to nacjonalisci ponoc :spiteful:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 19:40



Obrazek
realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 19:44

Ten numer to jakiś żart i policzek w twarz zawodnika.


pem43

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 kwietnia 2011
Posty: 15
Rejestracja: 19 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 19:51

realbs pisze:Ten numer to jakiś żart i policzek w twarz zawodnika.
ale dlaczego? Powiedział ponoć, że na numer 10 musi zasłużyć, żeby móc go nosić.
a numer 33 wziął, ponieważ jest mocno wierzący
a niektórzy już z niego geja tutaj robili...


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 19:54

realbs pisze:Ten numer to jakiś żart i policzek w twarz zawodnika.
Mój ulubiony numer, więc bacz na słowa.

@up z czystej ciekawości co ten numer ma do wiary? Bo pierwszy raz słyszę.
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2017, 19:55 przez Kamex22, łącznie zmieniany 1 raz.


realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 19:54

pem43 pisze:
realbs pisze:Ten numer to jakiś żart i policzek w twarz zawodnika.
ale dlaczego? Powiedział ponoć, że na numer 10 musi zasłużyć, żeby móc go nosić.
a numer 33 wziął, ponieważ jest mocno wierzący
a niektórzy już z niego geja tutaj robili...
Napisałem to zanim odpowiedział na to pytanie. Powiedział też, że porównanie z Baggio są nie na miejscu, bo obrażają tego drugiego. Zaimponował mi tym. Ładnie się chłopak przedstawia środowisku Juve.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 19:59

realbs pisze:Ten numer to jakiś żart i policzek w twarz zawodnika.
Co takiego? :rotfl: Tak, trzeba mu było dać 10, gościowi przychodzącego z Fiorentiny do wielkiego Juve, bo przecież numer się kurzy, a ktoś go wziąć musi, do tego Włoch. :whistle: Także we Włoszech, wbrew opiniom panującym tu na forum, było BARDZO wielu przeciwników przyznania mu 10 (nie liczę gimbów z gimnazjum, których przy okazji wizyty w J Medical było na miejscu najwięcej - ci opowiadali się za 10 dla Berny).

Bardzo dobra decyzja o nieprzyznaniu mu tego numeru. Dlaczego? Bo ten chłopak po raz pierwszy w życiu zagra w wielkim klubie, a mając 10 miałby OGROMNĄ odpowiedzialność na swoich barkach i presję. Nie wypadałoby też, by ktoś z tym numerem siedział przez 1/3 sezonu na ławce, a znając Allegriego i jego sposób wprowadzania młodych tak właśnie mogłoby to wyglądać. 10 daje się graczom medialnym, już rozpoznawalnym, a Bernardeschi na swoje nazwisko musi jeszcze zapracować. Za rok, zobaczymy.


realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 20:05

CavAllano pisze:
realbs pisze:Ten numer to jakiś żart i policzek w twarz zawodnika.
Co takiego? :rotfl: Tak, trzeba mu było dać 10, gościowi przychodzącego z Fiorentiny do wielkiego Juve, bo przecież numer się kurzy, a ktoś go wziąć musi, do tego Włoch. :whistle: Także we Włoszech, wbrew opiniom panującym tu na forum, było BARDZO wielu przeciwników przyznania mu 10 (nie liczę gimbów z gimnazjum, których przy okazji wizyty w J Medical było na miejscu najwięcej - ci opowiadali się za 10 dla Berny).

Bardzo dobra decyzja o nieprzyznaniu mu tego numeru. Dlaczego? Bo ten chłopak po raz pierwszy w życiu zagra w wielkim klubie, a mając 10 miałby OGROMNĄ odpowiedzialność na swoich barkach i presję. Nie wypadałoby też, by ktoś z tym numerem siedział przez 1/3 sezonu na ławce, a znając Allegriego i jego sposób wprowadzania młodych tak właśnie mogłoby to wyglądać. 10 daje się graczom medialnym, już rozpoznawalnym, a Bernardeschi na swoje nazwisko musi jeszcze zapracować. Za rok, zobaczymy.
To radzę obejrzeć jeszcze raz filmiki sprzed prezentacji Berny, kto tam stał przed JMedical, i kto krzyczał hasła o numerze "10", bo do "gimbusi" to na pewno nie byli. Gadania o jakimś ciężarze są śmieszne. Nie mierz wszystkich jedną miarą, każdy ma inną psychikę, i podejrzewam, że nie dla jednego noszenie numeru 10 byłoby czymś przyjemnym, niosłoby się z poczuciem zaufania w jego umiejętności itd., a nie niewiadomo jakim ciężarem. Tutaj ten numer jest traktowany jak jakaś świętość. Idźcie lepiej dać eliksir młodości Alexowi, bo na każdego kandydata będziecie tutaj psioczyć.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 20:09

Kamex22 pisze:
realbs pisze:Ten numer to jakiś żart i policzek w twarz zawodnika.
Mój ulubiony numer, więc bacz na słowa.

@up z czystej ciekawości co ten numer ma do wiary? Bo pierwszy raz słyszę.
Znalezione w guglach:
http://www.numerolog.net/numerologia/ar ... usową.html

Legro który miał wiadomy stosunek do religii także w nim grał.


realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 20:11

Vincitore pisze:
Kamex22 pisze:
realbs pisze:Ten numer to jakiś żart i policzek w twarz zawodnika.
Mój ulubiony numer, więc bacz na słowa.

@up z czystej ciekawości co ten numer ma do wiary? Bo pierwszy raz słyszę.
Znalezione w guglach:
http://www.numerolog.net/numerologia/ar ... usową.html

Legro który miał wiadomy stosunek do religii także w nim grał.
Oj, dobre wrażenie Berna robi. Jak nie podzieli losu Pjacy, to nie wierze, że nie stanie się topem.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 20:14

realbs pisze:
CavAllano pisze:
realbs pisze:Ten numer to jakiś żart i policzek w twarz zawodnika.
Co takiego? :rotfl: Tak, trzeba mu było dać 10, gościowi przychodzącego z Fiorentiny do wielkiego Juve, bo przecież numer się kurzy, a ktoś go wziąć musi, do tego Włoch. :whistle: Także we Włoszech, wbrew opiniom panującym tu na forum, było BARDZO wielu przeciwników przyznania mu 10 (nie liczę gimbów z gimnazjum, których przy okazji wizyty w J Medical było na miejscu najwięcej - ci opowiadali się za 10 dla Berny).

Bardzo dobra decyzja o nieprzyznaniu mu tego numeru. Dlaczego? Bo ten chłopak po raz pierwszy w życiu zagra w wielkim klubie, a mając 10 miałby OGROMNĄ odpowiedzialność na swoich barkach i presję. Nie wypadałoby też, by ktoś z tym numerem siedział przez 1/3 sezonu na ławce, a znając Allegriego i jego sposób wprowadzania młodych tak właśnie mogłoby to wyglądać. 10 daje się graczom medialnym, już rozpoznawalnym, a Bernardeschi na swoje nazwisko musi jeszcze zapracować. Za rok, zobaczymy.
To radzę obejrzeć jeszcze raz filmiki sprzed prezentacji Berny, kto tam stał przed JMedical, i kto krzyczał hasła o numerze "10", bo do "gimbusi" to na pewno nie byli. Gadania o jakimś ciężarze są śmieszne. Nie mierz wszystkich jedną miarą, każdy ma inną psychikę, i podejrzewam, że nie dla jednego noszenie numeru 10 byłoby czymś przyjemnym, niosłoby się z poczuciem zaufania w jego umiejętności itd., a nie niewiadomo jakim ciężarem. Tutaj ten numer jest traktowany jak jakaś świętość. Idźcie lepiej dać eliksir młodości Alexowi, bo na każdego kandydata będziecie tutaj psioczyć.
Śmieszne to są twoje argumenty w obliczu tego co napisałem, a już słowa "gadania o jakimś ciężarze są śmieszne" ewidentnie o tej "śmieszności" wypowiedzi świadczą. W takim razie zripostuję udanie i napiszę tyle, że powinieneś się zainteresować zdaniem Włochów w tej kwestii i jeśli znasz język poczytać sobie komentarze dotyczące tej sprawy. Podział jest dokładnie taki sam jak na forum JP. Co to za pieprzenie, że taki numer sprawiłby mu przyjemność? To mikołajki czy caritas? Marotta powiedział wyraźnie przy okazji losowania terminarza, że ten numer niesie ze sobą ogromny ciężar, nie tylko odpowiedzialności, ale i ciężar "gatunkowy". Z twojej strony jakieś puste gadanie o świętości, a w ogóle tego argumentu tu nawet nie podniosłem. Prawda jest taka, że w Juventusie daje się taki numer albo gwieździe światowego formatu, albo komuś o potencjale marketingowym. A wybacz, póki co Bernardeschiego to głównie we Włoszech znają. Pogra, wyrobi sobie markę jak Dybala, poprosi i wtedy dostanie. Tyle. Od samego początku sprawa z przyznaniem mu tego numeru śmierdziała na kilometr, ale jak ktoś jest tak naiwny, bo "przecież media o tym pisały", to się potem nie ma co dziwić, że zawiedziony. A już argument o tym, że każdy ma inną psychikę w ogóle jest z pupy, bo Marotta nie zna go na tyle, by podjąć taką decyzję teraz. Jak UDOWODNI, że ma jaja ze stali i nie boi się wyzwań będzie inna rozmowa.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 20:23

Słabo wyglądają literki "B" i "I" wychodzące poza czarne tło. Ja nie wiem jak ktoś mógł odwalić coś takiego, chyba, że ja się nie znam.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 20:26

Dokładnie to samo z Bentancurem i Mandragorą. Pisałem już o tym w temacie o trykotach zanim te koszulki pojawiły się z nazwiskami, więc skoro kibicowi przyszło to na myśl, tym bardziej powinno przyjść do głów speców.


ODPOWIEDZ