# 1 Wojciech Szczęsny

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 października 2017, 19:04

Łukasz pisze:
wloski pisze:Wojtek w tej chwili piłkarsko nie brakuje nic do Buffona
Sam Szczęsny mówi, że to, co najbardziej go zaskoczyło w Juve, to Buffon. Że jest jeszcze lepszy, niż się to może wydawać.
wloski pisze:Od 2-3 sezonów widzę sytuacje w których Gigi mógłby się bardziej postarać.
Jak ja nie lubię takiego pieprzenia głupot.
:roll:
A no tak, bo Wojtek nic innego nie mógł powiedzieć, bo właśnie tacy jak Ty będą mówili sprzedać godzinę po wywiadzie. Prawda jest taka a nie inna, mówią to ludzie nie interesujący się Juve, ale Serie A, mówią to eksperci Elevenu.

Jak nie lubisz takich sytuacji to ignoruj, bo prawdę bardzo ciężko się czyta.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 13 października 2017, 19:42

Jeżeli o mnie chodzi, to może nie od 2-3 sezonów, ale ostatni sezon Buffon zaliczył naprawdę spory zjazd z formą. Natury się nie oszuka - i tak był na topie zadziwiająco długo. Kibicuje Szczęsnemu, aby to on wskoczył między słupki w przyszłym sezonie (chociaż poważnie, przydałby się już teraz - ale legendy tak łatwo nie odstawia się na bok). Jeżeli Juve miałoby płacić krocie za jakiegoś bramkarza, to tylko za Donnarumme. Nie wierzę w te plotki o Oblaku za 100 melonów.


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 października 2017, 20:27

Donnaruma ma hype ponieważ jest młody, to jeszcze nie jest bramkarz, który zarobi punkty dla drużyny. Oblak właśnie kimś takim jest Courtois owszem, nie mówiąc o Neurze. Gigi przez wiele wiele sezonów był taką postacią, jak coś to takiego bramkarza potrzebujemy, który w transie wybroni kilka sytuacji, a nawet jak nie jest w formie nie będzie farfocli puszczał. Wojtek jak broni jak w transie jest świetny, w poprzednim sezonie jeśli chodzi o skupienie za słupkami też było na wysokim poziomie. Także mamy bramkarza, który na 3-4 sezony spokojnie może u nas bronić.


Yoda666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2009
Posty: 89
Rejestracja: 11 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 14 października 2017, 10:14

DonPatch pisze: ostatni sezon Buffon zaliczył naprawdę spory zjazd z formą
xDxDxD

Serio? Nie rozśmieszajcie mnie. Facet wybronił nam w zeszłym sezonie co najmniej kilka meczy (w tym LM, ciekawe jak potoczyłby się dwumecz z Barceloną gdyby Gigi nie wyciągnął sytuacji, po której Dybala strzelił na 2:0), żadnych rażących baboli nie popełnił. Owszem, latka lecą, ale Buffon to wciąż top wśród bramkarzy.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 14 października 2017, 13:18

Na siłę chcecie pochować żyjącego :D

Gość ma taką pozycję, że zarząd dostosowuje swoje plany do jego decyzji (a my sportowo z nim nie tracimy -- zdobywamy mistrzostwa, dochodzimy do finału LM, a sam Buffon jest jednym z trzech bramkarzy nominowanych do Złotej Piłki), jednak oczywiście forumowi eksperci wiedzą lepiej, widzą więcej.

Ale już kij tam. Może ktoś mieć swoje zdanie, że facet ma obniżkę formy. Ja tego nie widzę, ale ktoś może. Ale pisanie, że się nie stara, sugerowanie lenistwa/niedbałości superprofesjonalnemu gościowi, który w wieku 40 lat wciąż jest na topie, to już jakaś galopująca bezczelność.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 października 2017, 15:09

A to nie o Szczęsnym temat ?


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 01 listopada 2017, 19:56

Patrzcie na to! :o



Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2017, 22:28

Crunny pisze:Patrzcie na to! :o

Ta chyba Jerzy "róbta co chceta" Owsiak :D Jeśli go olał to dobrze zrobił :D


Obrazek
Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2017, 23:31

Piotr Juvefan pisze:
Crunny pisze:Patrzcie na to! :o

Ta chyba Jerzy "róbta co chceta" Owsiak :D Jeśli go olał to dobrze zrobił :D
Program mógł być nagrywany dzisiaj a emitowany będzie w innym terminie.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 listopada 2017, 18:59

Szczęsny dzisiaj o 22:30 u Kuby :ok:


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 listopada 2017, 23:21

Średnio mi się podobało... Wiadomo nie spodziewałem się mega poważnego wywiadu z Wojtkiem u Kuby, ale jakoś tak nijako...

Fajnie ze zamienili chociaz ze 2-3 zdania o Gigim.

Ale co Wojtek gada, ze na trening musi Jeepem jechac, osobiscie widzialem jak Marchisio jezdzil 3 roznymi samochodami 3 dni z kolei. Ale fakt - sluzbowego Jeepa ma kazdy ;)

Anyway - jedno co zabolalo to gadka o Realu.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 14 listopada 2017, 23:47

Slim pisze:Średnio mi się podobało... Wiadomo nie spodziewałem się mega poważnego wywiadu z Wojtkiem u Kuby, ale jakoś tak nijako...

Fajnie ze zamienili chociaz ze 2-3 zdania o Gigim.

Ale co Wojtek gada, ze na trening musi Jeepem jechac, osobiscie widzialem jak Marchisio jezdzil 3 roznymi samochodami 3 dni z kolei. Ale fakt - sluzbowego Jeepa ma kazdy ;)

Anyway - jedno co zabolalo to gadka o Realu.
A moim zdaniem powiedział samą prawdę o Juve i Realu. Kuba go zapytał czy by mu odbiła palma jakby trafił do Realu, a Wojtek odpowiedział że w sumie to nie, bo już gra w niewiele gorszym klubie, co się w 100% zgadza.


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 listopada 2017, 00:42

prezes3c pisze: A moim zdaniem powiedział samą prawdę o Juve i Realu. Kuba go zapytał czy by mu odbiła palma jakby trafił do Realu, a Wojtek odpowiedział że w sumie to nie, bo już gra w niewiele gorszym klubie, co się w 100% zgadza.
Znam realia i wiem co bylo w Cardiff, ale mimo wszystko mogl powiedziec, ze juz teraz gra w swietnym klubie. Dla mnie osobiscie brzmialoby to lepiej. Rozumiem ze Wojtek nie mial zlych zamiarow. Mowie o moim personalnym odczuciu. Taka wypowiedzia wg. mnie stwierdzil tylko ze Real wciaz jest topowym klubem i tym "El Dorado", a Juve jest dobre, ale wciaz srednie.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 listopada 2017, 08:15

Slim pisze:
prezes3c pisze: A moim zdaniem powiedział samą prawdę o Juve i Realu. Kuba go zapytał czy by mu odbiła palma jakby trafił do Realu, a Wojtek odpowiedział że w sumie to nie, bo już gra w niewiele gorszym klubie, co się w 100% zgadza.
Znam realia i wiem co bylo w Cardiff, ale mimo wszystko mogl powiedziec, ze juz teraz gra w swietnym klubie. Dla mnie osobiscie brzmialoby to lepiej. Rozumiem ze Wojtek nie mial zlych zamiarow. Mowie o moim personalnym odczuciu. Taka wypowiedzia wg. mnie stwierdzil tylko ze Real wciaz jest topowym klubem i tym "El Dorado", a Juve jest dobre, ale wciaz srednie.
Mocna nadinterpretacja z Twojej strony.

Czy Real jest lepszy od Juventusu? Jest. Świadczy o tym historia obu klubów, włącznie z tą współczesną. O co tu się pieklić?


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 listopada 2017, 09:17

eh, powie człowiek prawdę źle bo boli, powie kurtuazyjnie też źle bo boli za 2 lata gdy okazuje się, że to nie była prawda...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ