# 1 Wojciech Szczęsny

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2017, 09:22

Fajny gość z Wojtka, taki normalny. Moim zdaniem dobrze wypadł.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 listopada 2017, 10:01

Ta rozmowa u Kuby to taka typowa dla tego programu gadka-szmatka. Widz ogarnięty - a w szczególności kibic Juve - nie dowiedział się niczego nowego, a reszta straciła okazję usłyszeć nieco więcej o Starej Damie. Wątek naszego klubu pojawia się dosłownie na moment, bo przez większość czasu Wojewódzki pyta o jakieś oczywistości i pierdoły (np. palenie papierosów w kiblu).

Rzeczywiście momentami można było odnieść wrażenie, że Juventus to taki bida-klub. Na początku tekst w rodzaju "tam nie mają nic lepszego niż Jeepy w dieselku", a potem to nawiązanie do Realu.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 listopada 2017, 21:56

LordJuve pisze:Ta rozmowa u Kuby to taka typowa dla tego programu gadka-szmatka. Widz ogarnięty - a w szczególności kibic Juve - nie dowiedział się niczego nowego, a reszta straciła okazję usłyszeć nieco więcej o Starej Damie. Wątek naszego klubu pojawia się dosłownie na moment, bo przez większość czasu Wojewódzki pyta o jakieś oczywistości i pierdoły (np. palenie papierosów w kiblu).

Rzeczywiście momentami można było odnieść wrażenie, że Juventus to taki bida-klub. Na początku tekst w rodzaju "tam nie mają nic lepszego niż Jeepy w dieselku", a potem to nawiązanie do Realu.
A kiedy wcześniej ktoś mówił/pisał o tym, że Wojtek ma obiecaną pozycję pierwszego bramkarza po odejściu Buffona? Może coś przeoczyłem, ale nie słyszałem, żeby wcześniej ktokolwiek tak wyraźnie to powiedział.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 15 listopada 2017, 22:10

Wojtek wystąpił w programie rozrywkowych, gdzie żarty są na poziomie rynsztoku a niektórzy tutaj by chcieli, aby dowiedzieć się czegoś nowego o Juve i jeszcze aby najlepiej mówił same komplementy, tak żeby postronni kibice się dowidzieli jaki to nasz klub jest wspaniały :hellyes: Trochę to durne i naiwne myślenie.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 15 listopada 2017, 23:49

mateo369 pisze:Wojtek wystąpił w programie rozrywkowych, gdzie żarty są na poziomie rynsztoku a niektórzy tutaj by chcieli, aby dowiedzieć się czegoś nowego o Juve i jeszcze aby najlepiej mówił same komplementy, tak żeby postronni kibice się dowidzieli jaki to nasz klub jest wspaniały :hellyes: Trochę to durne i naiwne myślenie.
:ok: Dokładnie. Dlatego nie interesowało mnie to ani trochę. Dodatkowo dla mnie Szczęsny ma minusa za pojawienie się w takim "czymś".


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 16 listopada 2017, 01:00

Dokładnie Panowie. Albo ja wyrosłem z tego typu poczucia humoru albo poziom programu Kuby Wojewódzkiego się obniżył. Mam wrażenie, że kiedyś żarty w tym programie były bardziej błyskotliwe niż teraz i nawet jak ktoś to oglądał żeby trochę się pośmiać i przy okazji dowiedzieć 1-2 ciekawostki to było ok. Teraz... strata czasu.
Ostatnio zmieniony 16 listopada 2017, 01:02 przez koki90, łącznie zmieniany 1 raz.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 16 listopada 2017, 11:25

Alexinhio-10 pisze:
mateo369 pisze:Wojtek wystąpił w programie rozrywkowych, gdzie żarty są na poziomie rynsztoku a niektórzy tutaj by chcieli, aby dowiedzieć się czegoś nowego o Juve i jeszcze aby najlepiej mówił same komplementy, tak żeby postronni kibice się dowidzieli jaki to nasz klub jest wspaniały :hellyes: Trochę to durne i naiwne myślenie.
:ok: Dokładnie. Dlatego nie interesowało mnie to ani trochę. Dodatkowo dla mnie Szczęsny ma minusa za pojawienie się w takim "czymś".
Szczęsny powiedział, że pojawił się w tym programie dla Artura Rojka, także dałbym mu spokój. Jeżeli jest fanem artysty, to ciężko go winić.
Swoją drogą większy minus należy się Rojkowi za pojawienie się w programie Wojewódzkiego ;)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 listopada 2017, 17:08

panlider pisze: Swoją drogą większy minus należy się Rojkowi za pojawienie się w programie Wojewódzkiego ;)
Daj spokój, facet jest artystą, zarabia po części również na tym, że się w popularnym programie pojawi. Zresztą i tak pewnie nie za bardzo ma wybór bo kontrakt z wytwórnią i te sprawy.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 listopada 2017, 08:50

nie tylko u Kuby był Wojtek przy okazji meczów reprezentacji

chociaż o Juve bardzo niewiele ale to w końcu English Breakfast


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 28 listopada 2017, 23:38

ale się dzisiaj u Wojewódzkiego kibice Bayernu dowiedzieli o swoim klubie od Lewego, ho ho ho ho.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2017, 02:35

albertcamus pisze:ale się dzisiaj u Wojewódzkiego kibice Bayernu dowiedzieli o swoim klubie od Lewego, ho ho ho ho.
Co takiego masz na myśli? Oglądałem razem z "dalszym ciągiem" i w sumie mówił niewiele o swoim klubie. Chyba nawet mniej, niż Szczęsny o Juve.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 29 listopada 2017, 12:30

LordJuve pisze:
albertcamus pisze:ale się dzisiaj u Wojewódzkiego kibice Bayernu dowiedzieli o swoim klubie od Lewego, ho ho ho ho.
Co takiego masz na myśli? Oglądałem razem z "dalszym ciągiem" i w sumie mówił niewiele o swoim klubie. Chyba nawet mniej, niż Szczęsny o Juve.
Przecież z wypowiedzi Lorda można wyczuć sarkazm z 3 kilometrów...


Wojtek86

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 stycznia 2018
Posty: 1
Rejestracja: 22 stycznia 2018

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2018, 10:16

https://mpolski.pl/szczesny-zastapi-buffona/
W najbliższy poniedziałek Wojciech Szczęsny będzie miał okazję zagrać w 11 spotkaniu obecnego sezonu Serie A. Tym sposobem wyprzedzi legendarnego Gigiego Buffona który w bieżących rozgrywkach wystąpił 10 razy. Oczywiście nie ma sensu popadać w hura optymizm. Gigi od jakiegoś czasu miał problemy ze zdrowiem, a szkoleniowiec Juve Massimiliano Allegri już zapowiedział że po powrocie to on będzie grał w pierwszym składzie. Szczęsny miał powoli zajmować miejsce Buffona i jest na dobrej drodze.


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2018, 19:03



"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 23 listopada 2019, 08:51

Trochę w temacie tego, jak bardzo Szczęsny jest niedoceniany. Wychodzi, że w tym sezonie to potwór.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


ODPOWIEDZ