# 2 Mattia De Sciglio

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2018, 21:27

B@rt pisze:No nie wiem, ja miałem wrażenie, że pod koniec pobytu na boisku troszkę dziwnie biegał, tak jakby odczuwał jakiś dyskomfort. Poza tym akurat Mattia bardzo dobrze wszedł wczoraj w mecz i z pewnością nie dał powodu, żeby go ściągać już po kwadransie.
Zwracam honor. Matia postanowił pobić swój osobisty rekord zejścia z boiska z kontuzją w Juventusie. Wcześniejszy ustanowił w meczu z Barceloną.

Cóż za zaskoczenie, nie powiedział nikt, kto wiedział czym się święci transfer tego zawodnika do Turynu.
MRN pisze:Nie rozumiem o co biega jego przeciwnikom bo jak dla mnie to MDS może być zawodnikiem pierwszego składu. Zgadzam się z Vinci, że zawodnikowi i Milanowi od dawna było nie po drodze i zrobiono z niego kozła ofiarnego całego syfu w Milanie, podobnie było z Allegrim. Cokolwiek nie działoby się, z czyjej winy to kozłem ofiarnym zawsze był DS a odkąd zawodnik wyraził swoją aprobatę dla przenosin do Juve to było tylko gorzej. On wejdzie u nas na wyższy poziom, tym bardziej pod okiem Maxa. Bez sensu jest ściąganie Cancelo, który nie jest lepszym zawodnikiem.
Niektórzy z Was przekonywali mnie usilnie, że w finale w Cardiff idziemy po swoje, teraz ja przekonuję Was, że z nim w składzie będzie dobrze a na pewno nie gorzej niż w finale w Cardiff :prochno:
Niech opinia mojego ulubionego transferowego guru (zaraz po Małym i Cabrinim) "prawdę" wam powie. Aż zerknę, czy spec nie wypowiedział się pozytywnie w temacie Cancelo.

No i jest:
MRN pisze:[...]warto wspomnieć też o innym piłkarzu, którym podniecało się forum. Mam na myśli Cancelo, który był transferowym obiektem westchnień bo De Sciglio jest be. Gdzie jest Cancelo ? Naturalnie w interze gdzie robi taka sama karierę jak Schick w Romie. Kolejny raz Marotta miał nosa i cieszę się, że wyszydzany w Milanie MDS trafił pod skrzydła Maxa.
Po czym magiczna zmiana zdania w niecałe pół sezonu
MRN pisze:W interze nikt nie przeskoczy poziomu przeciętności ale Cancelo to dobry grajek. U nas zawodnicy maja inny klimat, stabilność a nie zamartwianie się czy Chinole nie znikną porzucając swoją nudną zabawkę.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2018, 21:49

Maksio chciał - Maksio dostał

nie wiem czy jest szansa żeby został Alex Sandro, od czego on sam to uzależnia (podwyżka/trener) ale wszystko wskazuje na to, że boki obrony mogą zostać kompletnie przemeblowane kolejny raz przez nieudolność Marotty, chwaliłem go za pierwsze sezony ale powoli to zaczyna wyglądać tak jakby nie był w stanie przeskoczyć poziomu solidności, gdzieś brakuje mu zdecydowania na zasadzie Higuaina, czyli chcemy = bierzemy, z Canem bijemy się pół roku jak nie dłużej więc pewnie nic z tego nie będzie i dołączy do innych, którzy to niby chcieli do nas przyjść i brakowało centymetrów ale jednak nie przyszli... do tego co chwilę ktoś od nas odchodzi z podstawowego składu i tak na prawdę nie potrafimy go zastąpić podobną jakością tylko kupujemy 30 letnie półśrodki na 2-3 sezony pakując się w transferową karuzelę co lato, tych niby lepszych sprowadzamy tylko na zasadzie "są w dołku i nikt ich nie chce" jak Costa po słabym sezonie za grube miliony czy Benatia po roku w sanatorium :? kasujemy ligę po względem płacowym, na świecie jesteśmy w top 10, gramy regularnie w LM więc to nie jest tak, że nie ma chętnych na Juve tylko zwyczajnie brakuje zdecydowania w negocjacjach bo Marotta ciągle szuka tylko okazji a w takim klubie niestety tak się nie da... jeśli nie stać nas na sprawdzonego zawodnika za 50mln to trzeba znaleźć wybijającego się 22 latka za 20-30 a nie doświadczonego zawodnika który podpisze z nami swój ostatni kontrakt w karierze, jeśli przykładowy SMS był do wyjęcia rok temu za 50 to trzeba było tyle dać a nie czekać żeby ktoś nam go sprzątnął sprzed nosa, tak robią to inni - Bayern nie czeka aż gość z ich ligi rozegra 3 dobre sezony i zainteresuje się nim Real tylko kupuje go od razu i przede wszystkim nikt z topu nie kupuje 30 latków bo na nich nie da się zarobić grosza, to utopione pieniądze a transfery to także inwestycja

ps. założyłem, że Igła był naszą opcją nr1 a nie, że nie udało nam się kupić lepszego/młodszego więc musieliśmy przepłacić za pół-emeryta


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2018, 11:41

Poprostu pisze:Koniec sezonu dla De Sciglio. Kontuzja stopy.
Skąd ta informacja, że koniec sezonu?


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 22:32

Pan Super Się Rozwinąłem błysnął kryciem przy golu dla Holendrów. Wejście smoka :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2020, 19:51

Kolejny raz kontuzja. De Sciglio jest tak samo szklany jak Costa ale nie rozumiem czemu jest tak samo traktowany.Brazylijczyk mimo problemów zdrowotnych utrzymuje ( jeszcze ?) miejsce w kadrze ponieważ kiedy gra jest piłkarzem robiącym różnicę. Wygrał nam jeden mecz w lidze mistrzów oraz dołożył kilka asyst w Serie A. Mimo małej liczby minut jest pod tym względem lepszy od Berny czy prawie wszystkich naszych pomocników.

De Sciglio z kolei nic sobą nie reprezentuje.Zwykły przeciętniak sprowadzony na życzenie trenera.Dodatkowo często ma problemy zdrowotne.Blokuje tylko miejsce w kadrze.Jest nie zdolny do gry a Sandro nie ma zmiennika.Na prawej obronie też nie wesoło bo jakby był wystarczająco dobry to kolejny trener nie pchałby tam Cuadrado.

Co De Sciglio robi jeszcze w Juve ? to drugie pytanie na liście zaraz za tym czemu akurat Matuidi bez techniki gra najwyżej spośród trzech środkowych pomocników.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2020, 20:29

De Ceglie, Molinaro, De Sciglio - tradycja posiadania daremnego włoskiego bocznego obrońcy musi być kontynuowana :prochno:

@MRN jak to czytasz, rzuć okiem wyżej co napisałeś o tym kalece

Obrazek


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 marca 2020, 22:49

Błagam sprzedajmy go do tego PSG, albo podrzućmy do Mediolanu żeby złapał wirusa, bo ten gość został piłkarzem przez przypadek :pray:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 marca 2020, 10:59

O ile żadnego wirusa jemu nie życzę, to jak Boga nie kocham, tak złego wejścia w mecz dawno nie widziałem. Bałem się, że DS zasabotuje to, na co pracowała cała drużyna przez większość meczu.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 09 marca 2020, 11:35

Typ jest prze tragiczny. Do odpalenia i w to miejsce młody Pellegrini.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 marca 2020, 12:34

Może ktoś wygrzebać statystyki De Sciglio i Kurzawy od stycznia ? Zapewne PSG nie żałuje że wymiana nie doszła do skutku.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2020, 16:35

Zostawta synka w spokoju. To nasz nowy De Ceglie :devil:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2020, 20:13

Brakuje mu 6 występów do rozegrania 200 meczów w Serie A.

Bilans w Juventusie: 61 spotkań, 1 gol, 1 asysta. Łącznie 194 spotkania, 1 gol, 5 asyst.

Co gość jest łamagą to ja nie mam pytań :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2020, 21:28

Nie ma już Mandżukicia, Matuidiego i Pjanicia więc ten gamoń awansował na pierwsze miejsce listy #Won z Juve. Wyprzedził nawet Khedirę, który jakby sie zaparł i został to i tak będzie poza składem bo są lepsi od niego.

Sezon 2019/20 w Serie A :

Mecze 20
Gole 0
Asysty 0
Minuty 864


Luca Pellegrini
Mecze 22
Gole 0
Asysty 5
Minuty 1914


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 października 2020, 12:38

01.08.2020 skończył się sezon 2019/20 .

Napradę tak ciężko było dzień później powiedzieć gościowi że nie ma dla niego miejsca w klubie i niech szuka sobie nowego ? Mieli całe dwa miesiące na pozbycie się tego partacza i im się nie udało.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 października 2020, 20:02

i co się dziwisz? ty byś go wziął? a może wziąłbyś Khedirę? albo jeszcze lepiej obu? ;) sytuacja jak z Mandzukiciem - nikt nie potrzebuje takich zawodników


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ