# 2 Mattia De Sciglio

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2017, 13:09

Bukol87 pisze:Zakulisowo to ja mam skargę, że JP jest w rękach jęczydu.., który sprowadził forum na dno, ale stara ekipa po prostu nie ma czasu by się tym zająć i musi przymykać na to oczy.
Za to Ty najwyraźniej masz czas i w imieniu starej ekipy true pro ultrasów godnie wyciągasz forum z dna, np takimi tekstami:
Bukol87 pisze:@Mały możesz się teraz włączyć do dyskusji i oblizać pumeksowi.
^^ Właśnie takich 'błyskotliwych' wtrąceń dotyczył ostatni akapit w moim poprzednim poście. Mianujesz się obrońcą poziomu forum a w niemal każdym Twoim poście wieje buractwem w najczystszej postaci :bravo: Gratuluję samopoczucia.
Bukol87 pisze:Dlatego właśnie sztab to zrobił, zaznaczjąc, że sytuacja musi być monitorowana i szczegółowe badania odbędą się w najbliższych dniach.
To coś, jak: "wykluczamy poważną kontuzję, ale w najbliższych dniach sprawdzimy, czy nie ma poważnej kontuzji". Zresztą, najwyraźniej różnimy się w interpretacji "poważnej kontuzji". Najlepsze są jednak dwie kwestie:
Pierwsza - to Ty, a nie ja, na siłę chcesz podwyższyć mój post zaczynający dyskusję do rangi jakiejś grubej afery. Zwyczajnie odlatujesz - coś na zasadzie Twoich popisowych postów typu "nie czytam komentarzy, ale.." <i tutaj pudło>. A ja po prostu jestem ciekawy, czy to niezbyt trafnie napisana notka informacyjna, czy może próba celowego uspokojenia opinii publicznej, żeby zaraz nie podniosły się medialne głosy, że znany ze swojej podatności na kontuzje De Sciglio wyłapał uraz w swoim pierwszym poważniejszym meczu od pierwszej minuty. Zwykła ciekawość, którą niezawodny Bukol próbuje przerodzić w coś więcej :lol:
Druga - w odniesieniu do mojego pierwszego posta, w którym pisałem o pierwszej notce po meczu z Barcą, zarzuciłeś mi łgarstwo, po czym szybko się okazało, że w tekście faktycznie nie ma wzmianki o kontuzji więzozrostu, za to jest jak byk, że wykluczono wszelkie poważniejsze urazy. Tymczasem, zamiast przeprosić, to dalej silisz się na jakieś lawiranckie tezy i za pomocą manipulacji kolejny raz zarzucasz mi łgarstwo. Faktycznie szkoda z Tobą gadać.


Obrazek
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2017, 14:15

pumex pisze:
Bukol87 pisze:Zakulisowo to ja mam skargę, że JP jest w rękach jęczydu.., który sprowadził forum na dno, ale stara ekipa po prostu nie ma czasu by się tym zająć i musi przymykać na to oczy.
Za to Ty najwyraźniej masz czas i w imieniu starej ekipy true pro ultrasów godnie wyciągasz forum z dna, np takimi tekstami:
Bukol87 pisze:@Mały możesz się teraz włączyć do dyskusji i oblizać pumeksowi.
^^ Właśnie takich 'błyskotliwych' wtrąceń dotyczył ostatni akapit w moim poprzednim poście. Mianujesz się obrońcą poziomu forum a w niemal każdym Twoim poście wieje buractwem w najczystszej postaci :bravo: Gratuluję samopoczucia.
Bukol87 pisze:Dlatego właśnie sztab to zrobił, zaznaczjąc, że sytuacja musi być monitorowana i szczegółowe badania odbędą się w najbliższych dniach.
To coś, jak: "wykluczamy poważną kontuzję, ale w najbliższych dniach sprawdzimy, czy nie ma poważnej kontuzji". Zresztą, najwyraźniej różnimy się w interpretacji "poważnej kontuzji". Najlepsze są jednak dwie kwestie:
Pierwsza - to Ty, a nie ja, na siłę chcesz podwyższyć mój post zaczynający dyskusję do rangi jakiejś grubej afery. Zwyczajnie odlatujesz - coś na zasadzie Twoich popisowych postów typu "nie czytam komentarzy, ale.." <i tutaj pudło>. A ja po prostu jestem ciekawy, czy to niezbyt trafnie napisana notka informacyjna, czy może próba celowego uspokojenia opinii publicznej, żeby zaraz nie podniosły się medialne głosy, że znany ze swojej podatności na kontuzje De Sciglio wyłapał uraz w swoim pierwszym poważniejszym meczu od pierwszej minuty. Zwykła ciekawość, którą niezawodny Bukol próbuje przerodzić w coś więcej :lol:
Druga - w odniesieniu do mojego pierwszego posta, w którym pisałem o pierwszej notce po meczu z Barcą, zarzuciłeś mi łgarstwo, po czym szybko się okazało, że w tekście faktycznie nie ma wzmianki o kontuzji więzozrostu, za to jest jak byk, że wykluczono wszelkie poważniejsze urazy. Tymczasem, zamiast przeprosić, to dalej silisz się na jakieś lawiranckie tezy i za pomocą manipulacji kolejny raz zarzucasz mi łgarstwo. Faktycznie szkoda z Tobą gadać.
Pogrubiłem Ci fragment powyżej. Przeczytaj sobie go trzy razy i się w końcu ogarnij. To jest właśnie kwintesencja sekty JP.

Łgarzu, przemilczałeś fakt, że w pierwszym komunikacie sztab jasno i wyraźnie podkreślił, że sytuacja wymaga szczegółowych badań. Przestań więc słodko pierdzieć w temacie.

EDIT: I jeszcze jedno, bo ja nie ogarniam toku myślenia sekciarzy. Czemu niby zarząd miałby dokonywać takich sztuczek (?!). Rozumiem, gdyby kupili go za 100mln i on by się nam rozsypał w pierwszym meczu, ale ten koleś kosztował tyle co Jorge Martinez w 2010 roku. Czemu miałoby to służyć? Zaslona dymna przed użytkownikami Juvepoland? Co Ty chłopie bierzesz?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2017, 14:59

Obrazek

A wiesz, co ja myślę? Myślę, że zobaczyłeś mój pierwszy post o kontuzji De Sciglio i wyczułeś łatwą okazję do wytknięcia mi błędu, przegapiając pierwszą notkę wyraźnie informującą o braku poważniejszej kontuzji. Gdy okazało się, że wtopiłeś i jednak, wbrew Twoim insynuacjom, nie ma w niej mowy o żadnej kontuzji więzozrostu, zamiast wykazać się honorem i przeprosić osobę, której nie lubisz, dalej brniesz w coraz to bardziej zawiłe filozofie.

Rozkoszna jest ta Twoja krucjata, dzięki niej czas w pracy szybciej leci :D


A do samego De Sciglio nic nie mam. No może poza tym, że wielkiej kariery mu nie wróżę, ale jak będzie to zobaczymy.


Obrazek
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2017, 16:12

pumex pisze:Obrazek

A wiesz, co ja myślę? Myślę, że zobaczyłeś mój pierwszy post o kontuzji De Sciglio i wyczułeś łatwą okazję do wytknięcia mi błędu, przegapiając pierwszą notkę wyraźnie informującą o braku poważniejszej kontuzji. Gdy okazało się, że wtopiłeś i jednak, wbrew Twoim insynuacjom, nie ma w niej mowy o żadnej kontuzji więzozrostu, zamiast wykazać się honorem i przeprosić osobę, której nie lubisz, dalej brniesz w coraz to bardziej zawiłe filozofie.
Twoje projekcje i rozmyślenia nic mnie nie obchodzą. Nie mogę Cię nie lubić, bo Cię nie znam. Chodzi o fakty. A fakty są takie, że oskarżyłeś nasz sztab medyczny o brak profesjonalizmu a zarząd o jakieś propagandowe akcje, co jest po prostu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> godnym sekty JP.

Teraz zamiast skulić ogon to starasz się obrócić sytuację na swoją korzyść. Wierzę jednak, że na tym forum jest kilku inteligentnych ludzi, którzy na takie akcje, bądź co bądź administratora, spojrzą z zażenowaniem.

Tymczasem proponuję, żeby Mały coś napisał na Twoją obronę by dzienna porcja wazelina mu się zgodziła.

Bez odbioru.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2017, 09:05

pumex pisze:A ja po prostu jestem ciekawy, czy to niezbyt trafnie napisana notka informacyjna, czy może próba celowego uspokojenia opinii publicznej, żeby zaraz nie podniosły się medialne głosy, że znany ze swojej podatności na kontuzje De Sciglio wyłapał uraz w swoim pierwszym poważniejszym meczu od pierwszej minuty.
vs
pumex pisze:
Vincitore pisze:- De Sciglio out na 40 dni.
Kolejny mały popis medycznego sztabu Juve lub medialnej propagandy klubu. 5 dni temu w oficjalnym komunikacie wykluczono poważniejsze urazy. Teraz okazuje się, że Włoch odpocznie sobie od gry ponad miesiąc :ok:
To jesteś ciekawy, czy ferujesz wyroki?

Oj pumi, pumi... ;)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2017, 18:15

wojczech7 pisze:To jesteś ciekawy, czy ferujesz wyroki?
Feruję wyroki. Ktoś zaliczył mini wtopę i jestem ciekawy kto - albo sztab medyczny puścił w obieg zbyt optymistyczną informację, albo zadziałała pr-owa sztuczka. Jakoś w przypadku Howedesa można było napisać w potrzebie dalszych badań, bez sztucznych zapewnień, że wykluczają jakiekolwiek poważniejsze urazy.


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 11:50

Bukol87 pisze:Sekta JP
Możesz wyjaśnić co to za sekta, bo nie jestem w temacie.


De Sciglio jak przestanie robić babole, to może być solidnym rezerwowym obrońcą.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 12:18

ewerthon pisze:
Bukol87 pisze:Sekta JP
Możesz wyjaśnić co to za sekta, bo nie jestem w temacie.


De Sciglio jak przestanie robić babole, to może być solidnym rezerwowym obrońcą.
Strzelam, że to coś w stylu masonów ;)

Też uważam, że Mattia to może być dobry rezerwowy, ale na pewno nie piłkarz pierwszego składu drużyny aspirującej do zwycięstwa w LM.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 13:21

ewerthon pisze:
Bukol87 pisze:Sekta JP
Możesz wyjaśnić co to za sekta, bo nie jestem w temacie.
To robocza nazwa nadana przez Bukola grupie userów, którzy np mają czelność (przynajmniej od czasu do czasu) wymagać do Juventusu nie tylko efektywnej, ale również przyjemnej dla oka gry lub ośmielają się krytykować niektóre elementy sposobu prowadzenia drużyny przez Allegriego - głównie rozchodzi się o przesadny cynizm i umiłowanie bronienia jednobramkowej przewagi.

Ponoć Pluto, Maly i rzecz jasna ja, jesteśmy typowani na ojców dyrektorów tego tworu, natomiast Bukol to naczelny egzorcysta JP, totalny opozycjonista, który za cel postawił sobie wypędzenie z nas szatana i poprowadzenie społeczności polskich kibiców Juve ku światłu.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 13:24

No nie, Maly i Makiavel to odrębna, jeszcze gorsza organizacja :prochno:


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2512
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 14:23

Dobra, dziewczyny sie beda klocily dalej, a ja wtrace tylko, ze za DeCe... DeSciglio zaplacimy 12mln. (+ chyba jakies bonusy?). Howedes, ktory tez ma niezle wejscie smoka, jesli zdecydujemy sie go wykupic, to bedzie nas kosztowal niemalze 20mln. ojro. Ja sie pytam: naprawde za kwote ponad 30 baniek nie bylo jakiegos prawego obroncy godnego pierwszego skladu Juve? Tak wiem, obaj powyzsi gracze sa uniwersalni i to sie bardzo podoba trenerowi blah, blah, blah...

@pandiler: jak ktos sie pyta o zawodnika pod koniec mercato, to na pewno cena jest taka, o jakiej napisales :lol:
Ostatnio zmieniony 24 września 2017, 10:44 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 14:24

pumex pisze:
ewerthon pisze:
Bukol87 pisze:Sekta JP
Możesz wyjaśnić co to za sekta, bo nie jestem w temacie.
To robocza nazwa nadana przez Bukola grupie userów, którzy np mają czelność (przynajmniej od czasu do czasu) wymagać do Juventusu nie tylko efektywnej, ale również przyjemnej dla oka gry lub ośmielają się krytykować niektóre elementy sposobu prowadzenia drużyny przez Allegriego - głównie rozchodzi się o przesadny cynizm i umiłowanie bronienia jednobramkowej przewagi.

Ponoć Pluto, Maly i rzecz jasna ja, jesteśmy typowani na ojców dyrektorów tego tworu, natomiast Bukol to naczelny egzorcysta JP, totalny opozycjonista, który za cel postawił sobie wypędzenie z nas szatana i poprowadzenie społeczności polskich kibiców Juve ku światłu.
A Ty dalej offtopujesz na temat swoich projekcji. Ogarnij się człowieku.

PS: Znowu usuniesz mój post?


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 15:51

Jacky pisze:Dobra, dziewczyny sie beda klocily dalej, a ja wtrace tylko, ze za DeCe... DeSciglio zaplacimy 12mln. (+ chyba jakies bonusy?). Howedes, ktory tez ma niezle wejscie smoka, jesli zdecydujemy sie go wykupic, to bedzie nas kosztowal niemalze 20mln. ojro. Ja sie pytam: naprawde za kwote ponad 30 baniek nie bylo jakiegos prawego obroncy godnego pierwszego skladu Juve? Tak wiem, obaj powyzsi gracze sa uniwersalni i to sie bardzo podoba trenerowi blah, blah, blah...
30 milionów to żaden pieniądz w dzisiejszych czasach, za Sidibe z Monaco trzeba by było dać z 50, a on też ma braki w defensywie. Nie pamiętam, jaką klauzulę ma Pereira z Porto, chyba właśnie 30, ale Portugalczyk nie zachwyca w tym sezonie, jak i cała defensywa Smoków, wczoraj znowu 2 bramki z ogórkami. Więcej sensownych PO z paszportem UE, którzy byliby dostępni, nie jestem sobie w stanie przypomnieć.
Patrząc na Semedo z Barcelony strasznie mi szkoda, że się koło niego nie zakręciliśmy jak był do wzięcia.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 22:50

Kiedy wraca Mattia? Nie mogę patrzeć na Sturaro na PO.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2017, 08:11

Hed pisze:Kiedy wraca Mattia? Nie mogę patrzeć na Sturaro na PO.
Z moich informacji wynika, że najwcześniej za 3 tyg. także może po przerwie na baraże do MŚ wróci... do treningów.


Obrazek
ODPOWIEDZ