# 18 Moise Kean

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1760
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 16 lutego 2021, 23:35

Mi tam tego Keana trudno odżałować. Chłopak dostawał do gry ogony, a w rundzie wiosennej udało mu się tych kilka goli strzelić.

No nie wiem, może faktycznie trudno było nam się dogadać z Raiolą i woleliśmy zarobić na nim te 30 mln niż później oddać go za darmo... tak czy inaczej mam wrażenie, że odpuściliśmy go lekką ręką. Byłoby mi się łatwiej z tym pogodzić, gdyby nie fakt, że teraz pozycję napastnika chcemy (musimy) łatać Scamakką, który zresztą jest od Moise'a starszy o rok.


Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2021, 00:22

jackop pisze:
16 lutego 2021, 23:16
Tyle, że Kean u nas, jeśli nie odpalił, to był na najlepszej drodze by to zrobić. To co pokazał dobrze rokowało na przyszłość. Jakiś Fanjoli 2 razy prosto kopnął piłkę i spust jakby wygrał co najmniej Golden Boya.
Ależ bym chciał przypomnieć sobie tego posta za kilka lat i zobaczyć jak pięknie się zestarzał. Ty zresztą pewnie też :prochno:

Jeśli z Keanem faktycznie chodziło o kontrakt, to innego wyjścia nie było. Od wielu lat klub jest konsekwentny w temacie nie dawania sutych kontraktów młodym. podobnie jak w temacie dawania ich odpadom i starym dziadom
Dodatkowo przy Raioli nie ma zmiłuj. A sam Kean? Życzę mu jak najlepiej, ale nawet tamtej niezłej wiosny nie do końca mnie przekonywał. I jakoś mentalnie do Turynu nie pasował.


Obrazek
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2021, 08:22

Zabawne jest to że PSG nie ma opcji kupna ;) a jego agentem jest gruby wesołek...
Sam Kean powiedział że ma ogromny sentyment do nas i ogląda wszystkie mecze ;)


-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2021, 19:01

Na 17 celnych strzałów/ 11 bramek w tym sezonie.
Z drugiej strony 18 meczy i tylko 17 celnych strzałów.


Z Juventusem od 1997 roku.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lutego 2021, 00:19

Neymar 13 strzałów w 9 startach
Mbappe 34/18
Nie da się żeby każdy miał po 2 celne na mecz, poza tym inni "drudzy" napastnicy w zespołach:
Morata 11/14
Griezman 22/20
Cavani 10/8
Werner 20/21
Wg mnie normalne ma statystyki jeśli chodzi o strzały celne. Dużo bardziej dziwi mnie brak asyst w jego wykonaniu.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 09:20

Z tym Keanem chyba jest coś nie tak, skoro Mancini go wykreślił, a zostawił Bernardeschiego czy Politano :think:


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 09:31

Albo z Keanem, albo z Mancinim ;) Selekcjoner ma prawo do swojej wizji, nie takie tuzy jak Kean zostawały już w domach, ale akurat powołanie dla Bernardeschiego wzbudza pewne kontrowersje, padają zarzuty, że zwyczajnie nie zasługuje na to, by jechać na Euro. No nic, na koniec Mancini musi się obronić na boisku.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 11:24

Patrząc jak gra jeden i drugi w kadrze to jednak wybór był oczywisty. Kean nie jest tak na prawdę 2 do wejścia na żadną pozycję. Postrzelał sobie w tej marnej L1 ale już LM oglądał z ławki rezerwowych najczęściej.

Zresztą Mancini musi skreślić jeszcze dwóch i nie wykluczone, że będzie to właśnie Berna, chociaż ja bym go zostawił bo to wypoczęty zawodnik, który w reprezentacji zawsze prezentował odpowiedni poziom.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2512
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 września 2021, 20:40

Wskrzeszam temat. Nalezaloby go chyba przeniesc do "Druzyna/Pilkarze", skoro Moise powrocil. I taka ciekawostka od @mnowo: Juventus przy sprzedazy Keana do Evertonu oplacil z calej kwoty prowizje 5mln. EUR dla pana Raioli. Viva la Mino i te swietne stosunki :bravo:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 02 września 2021, 06:14

Mi pozostaje cieszyć się tym transferem liczyć że wskoczy u nas na kolejne levele. Allegri ma do niego zaufanie bo w swoim ostatnim sezonie (W sumie ich ostatnim w Juve) Moise dość sporo grał i trochę nastrzelał. Czyli jednak nie "7" a "18"? Na transfermarkt też 18 numer ma. Wychowanek oby stał się naszą legendą. Nie rozumiem tylko tego czepiania się o jego cieszynki? Serio wy wszyscy tacy śmiertelnie poważni jesteście? Wybryk na zgrupowaniu? Każdemu się zdarzają błędy młodości, a od tamtego czasu jakoś cisza była w temacie jego pozaboiskowego życia. Wiem że on kojarzy się z Balotellim ale spokojnie, to tylko wygląd. W każdym bądź razie oby te cieszynki pokazywał jak najczęściej, a także w ważnych meczach, wtedy je może polubicie, heh. Mógłby tylko agenta zmienić....


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 września 2021, 07:14

wiadomo do kiedy obowiązuje jego kontrakt? wydaje mi się że chłopak u nas wystrzeli jeszcze bardziej. Nabrał troszke doświadczenia w Evertonie, PSG... Może coś z tego być, tylko żeby główka była na swoim miejscu a nie w obłokach :)


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2512
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2021, 17:26

Piti pisze:
02 września 2021, 07:14
wiadomo do kiedy obowiązuje jego kontrakt? wydaje mi się że chłopak u nas wystrzeli jeszcze bardziej. Nabrał troszke doświadczenia w Evertonie, PSG... Może coś z tego być, tylko żeby główka była na swoim miejscu a nie w obłokach :)
Mamy go na wypozyczeniu do czerwca 2023. Placimy za to 7 baniek. W miedzyczasie moze zaistniec obowiazek wykupu za 28mln. Do tego moze dojsc 3mln. bonusow.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2021, 19:14

W gruncie rzeczy to te +/- 10 mln € to jakby opłata za ogranie nam zawodnika, który jednak te dwa lata całkiem nieźle spożytkował, bo pograł sobie nawet w drużynie lepszej niż obecny Juventus. Często narzekamy na forum, że sprzedajemy jakiegoś zawodnika bez możliwości kontrwykupu i idzie sobie do jakiejś Anglii czy Hiszpanii, a teraz mieliśmy okazję ściągnąć zawodnika ponownie do Juve (chociaż na innych zasadach) i znów są jakieś płacze. Zresztą przypominam, że Kean odchodził od nas za 27, 5 mln € mając zaledwie roczny kontrakt, więc już kilka miesięcy później mógł dogadywać darmowe przenosiny do innego klubu, a tak zapewnił nam chociaż trochę środków na inne transfery.
Ostatnio zmieniony 02 września 2021, 20:02 przez dimebag11, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 02 września 2021, 19:37

Nie wiem o co Wam krytykantom chodzi.
+ wychowanek (nie zajmuje miejsca),
+ kot (umie minąć, kiwnąć etc.),
+ piłka go szukała w czasach Juve ("Piątek Genowa Mode"),
+ zalepia nam newralgiczne pozycje LN/N,
+ young boi,
+ tanio

minusów nie widzę.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 02 września 2021, 19:44

Minusem jest to, że jest niegrzeczny i się spóźnił na trening.
No i z tym kotem to lekka przesada ;)
Ja tam się cieszę


Obrazek
ODPOWIEDZ