Rodrigo Bentancur

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 15:56

pablo1503 pisze:
Maly pisze:zresztą nawet panlider przyznał mi rację:
panlider pisze:Może faktycznie niektórzy zbytnio się nim jarają
;)
No i co z tego, że ktoś Ci przyznał rację? Rozumiem, że to jest jedyna słuszna droga, tak? Nie ma się co jarać, bo zagrał raptem dwa mecze - tak brzmi prawidłowe stwierdzenie? Ok, może się kiedyś podporządkuję.
Chciałbym zauważyć, że moja wypowiedź została nieco wyrwana z kontekstu. Chodziło mi raczej o to, że być może panuje tutaj nieco przesadzony optymizm odnośnie Urusa, zwłaszcza, że w defensywie zdarzają mu się spore błędy (vide mecz z Barceloną), ale ogólnie moje zdanie na temat Bentancura jest raczej bliższe jego sympatykom.
Cieszy mnie, że mamy kolejnego młodziana, który wychodzi w pierwszym składzie i nie robi lipy ;)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 16:10

panlider pisze:
pablo1503 pisze:
Maly pisze:zresztą nawet panlider przyznał mi rację:

;)
No i co z tego, że ktoś Ci przyznał rację? Rozumiem, że to jest jedyna słuszna droga, tak? Nie ma się co jarać, bo zagrał raptem dwa mecze - tak brzmi prawidłowe stwierdzenie? Ok, może się kiedyś podporządkuję.
Chciałbym zauważyć, że moja wypowiedź została nieco wyrwana z kontekstu. Chodziło mi raczej o to, że być może panuje tutaj nieco przesadzony optymizm odnośnie Urusa, zwłaszcza, że w defensywie zdarzają mu się spore błędy (vide mecz z Barceloną), ale ogólnie moje zdanie na temat Bentancura jest raczej bliższe jego sympatykom.
Cieszy mnie, że mamy kolejnego młodziana, który wychodzi w pierwszym składzie i nie robi lipy ;)
Nie mam do Ciebie absolutnie żadnych pretensji. Całość była skierowana tylko i wyłącznie do małego. ;) Oczywiście nie wolno już popadać w huraoptymizm i ogłaszać go nowym Pogbą, ale nie jest to też równoznaczne z tym, że trzeba cały czas studzić nastroje. Na razie fakty są takie, że chłopak wszedł jak burza i bynajmniej nie robi wstydu.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 17:46

tak, wszedł jak burza... w jednym meczu :)

ps. nie ktoś mi przyznał rację tylko panlider, być może pierwszy raz w życiu a być może i ostatni zarazem


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
RSelevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2010
Posty: 193
Rejestracja: 02 lutego 2010

Nieprzeczytany post 03 października 2017, 21:47

No facet jest dobry na pozycję środkowego obrońcy. Pomocnik z niego fatalny, nie kojarzę chyba żadnej celnej dłuższej piłki, ani w ogóle sensownego podania do przodu. Wszelkie nasze kontry kończą się na nim, bo facet nie jest w stanie szybko i celnie zagrać do przodu.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 03 października 2017, 22:37

RSelevan pisze:No facet jest dobry na pozycję środkowego obrońcy. Pomocnik z niego fatalny, nie kojarzę chyba żadnej celnej dłuższej piłki, ani w ogóle sensownego podania do przodu. Wszelkie nasze kontry kończą się na nim, bo facet nie jest w stanie szybko i celnie zagrać do przodu.
Nie obserwuję go aż tak, ale dwie dlugie piłki posłał w meczu z Fiorentina. Jedna byłaby rewelacyjną asysta, gdyby Higuain potrafił przyjąć piłkę jak Pogba.
Mówienie o pozycji obrońcy to już w ogóle abstrakcja.
Bentancur moim zdaniem jak na swój wiek ma bardzo duże umiejętności. Póki co przypomina młodego Markizjo, ale ktoś jeszcze znajdzie na niego pomysł/wyrobi się na konkretnej pozycji.


RSelevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2010
Posty: 193
Rejestracja: 02 lutego 2010

Nieprzeczytany post 04 października 2017, 01:13

Chyba bardzo młodego, kiedy jeszcze nie potrafił grać do przodu. Mam nadzieje że się rozwinie, ale teraz czekam z niecierpliwością na Pjanica bo w tym roku konkurencja jest zbyt duża na ogrywanie graczy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 października 2017, 07:15

Z Bentancura jest fatalny pomocnik ? Ty tak na poważnie ?


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 października 2017, 13:45

MRN pisze:Z Bentancura jest fatalny pomocnik ? Ty tak na poważnie ?
Ja mam z Bentancurem ten problem, że gość ma jakby dwa oblicza - niby z jednej strony posiada grację w poruszaniu się, również z piłką przy nodze, więc przyjemnie się na niego patrzy. Z drugiej strony ma się silne wrażenie, że jego wpływ na grę zespołu jest znikomy. Trąci bezpłciowością.


Obrazek
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2017, 13:47

Mi się bardzo podoba. Nie ma fajerwerków w jego grze póki co, ale moim zdaniem już teraz zasługuje na pseudonim "pralka", do którego nie dorósł Tiago :P


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 04 października 2017, 13:51

Widać że u młodego rośnie pewność siebie z meczu na mecz. Na początku bał się siłowych pojedynków. W ostatnim meczu wszedł odważnie między dwóch, zastawił piłkę i dał się sfaulować.

Mimo powyższego uważam, że mówienie o wystawianiu go na obronie przy jego tężyźnie fizycznej to niezły joke :whistle:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 października 2017, 14:59

Ok pumex ale on jest bardzo młody. Wpływ na grę przyjdzie wkrótce ale póki co od tego są inni. To dla niego początek większego futbolu ale chłopak nie traci piłki, trudno mu ją odebrać a mecze w LM pokazały, że nie robi pod siebie ze strachu bo ma poczucie własnej wartości. Ma od kogo się uczyć, nabierze odwagi i będzie ok. Bałem się, że nie będzie wiedział co zrobić z piłką ale na szczęście pomyliłem się a umiejętności technicznych też wszystkich nie pokazał.
Ostatnio zmieniony 04 października 2017, 18:44 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 04 października 2017, 18:17

Ziomeczki ale on bardzo ładnie i odważnie łamie linie pomocy rywala płaskimi piłkami do Dybali i Igły. Widać, że przy dłuższych krosach jeszcze się waha i noga jest ciężka z nerwów. Podobnie jak przy strzałach u Berny.
Ale to jest tylko i wyłacznie kwestia czasu.


calma calma
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 05 października 2017, 09:11

RSelevan pisze:No facet jest dobry na pozycję środkowego obrońcy. Pomocnik z niego fatalny, nie kojarzę chyba żadnej celnej dłuższej piłki, ani w ogóle sensownego podania do przodu. Wszelkie nasze kontry kończą się na nim, bo facet nie jest w stanie szybko i celnie zagrać do przodu.
:shock:

Ty oglądasz mecze? Facet ma zmysł do gry kombinacyjnej, fajnie potrafi klepać na jeden-dwa kontakty, ale jego wadą jest jak na razie to, że jest bardzo elektryczny w defensywie. Czasem odbierze piłkę, czasem sfauluje, jest pod tym względem niepewny, a Ty chcesz go w obronę pchać?

Długie piłki będą coraz częstsze, im pewniej sie będzie czuł. W ostatnim meczu zagrał naprawdę fajne dwie - do Berny i bodajże do Igły (przy czym Berna kiepsko złożył się do strzału, a Igła niestety na spalonym).
RSelevan pisze:na Pjanica
PjaniCIA


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 października 2017, 12:08

Łukasz pisze: Ty oglądasz mecze? Facet ma zmysł do gry kombinacyjnej, fajnie potrafi klepać na jeden-dwa kontakty, ale jego wadą jest jak na razie to, że jest bardzo elektryczny w defensywie. Czasem odbierze piłkę, czasem sfauluje, jest pod tym względem niepewny, a Ty chcesz go w obronę pchać?
Przepraszam, czy możesz mi wyjaśnić, co to znaczy, że ktoś jest elektryczny?


Franek1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2006
Posty: 96
Rejestracja: 26 października 2006

Nieprzeczytany post 05 października 2017, 14:48

LordJuve pisze:
Łukasz pisze: Ty oglądasz mecze? Facet ma zmysł do gry kombinacyjnej, fajnie potrafi klepać na jeden-dwa kontakty, ale jego wadą jest jak na razie to, że jest bardzo elektryczny w defensywie. Czasem odbierze piłkę, czasem sfauluje, jest pod tym względem niepewny, a Ty chcesz go w obronę pchać?
Przepraszam, czy możesz mi wyjaśnić, co to znaczy, że ktoś jest elektryczny?
Potrafi pier***nąć


"To moja walka, moje życie. Nigdy na dnie-zawsze na szczycie!!!"
ODPOWIEDZ