Rodrigo Bentancur

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 05 października 2017, 17:56

LordJuve pisze: Przepraszam, czy możesz mi wyjaśnić, co to znaczy, że ktoś jest elektryczny?
W tym konkretnym przypadku to znaczy, że w tym elemencie gry - takie mam wrażenie po kilku meczach w jego wykonaniu, jakie widziałem - facet raz wchodzi bardzo delikatnie, innym razem nadmiernie podostrza. W odbiorze nie jest pewniakiem, nie kontroluje do końca agresji, podpala się - tak mi się wydaje. W meczu z Barcą, mając żółtko na koncie, wchodził nazbyt agresywnie, na zbyt dużym ryzyku.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Ewrzen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 grudnia 2007
Posty: 53
Rejestracja: 23 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2018, 17:43

ciekawe czy chłopak pokaże się z dobrej strony na MŚ , osobiście jestem optymistą co do jego rozwoju. Taki tam popis z wczorajszego spotkania
:D


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2018, 09:07

Po MS będziemy dziękować sam fakt ze Tevez odszedł za darmo i dostaliśmy Benka.

To top na lata.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2018, 09:13

Adrian27th pisze:Po MS będziemy dziękować sam fakt ze Tevez odszedł za darmo i dostaliśmy Benka.

To top na lata.
Też mam takie wrażenie. Chłopakowi momentami brakuje takiego jakiegoś doświadczenia, ale ma niesamowitą pewność siebie.

Zresztą nie tylko wobec niego mam takie przeczucie, bo wobec Pjacy też.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2018, 09:28

Poulinho pisze:
Adrian27th pisze:Po MS będziemy dziękować sam fakt ze Tevez odszedł za darmo i dostaliśmy Benka.

To top na lata.
Też mam takie wrażenie. Chłopakowi momentami brakuje takiego jakiegoś doświadczenia, ale ma niesamowitą pewność siebie.

Zresztą nie tylko wobec niego mam takie przeczucie, bo wobec Pjacy też.
Moim zdaniem jemu nie brakuje doświadczenia, a po prostu systematycznego grania kilku meczów z rzędu. Chłop ma talent i to widać, trzeba go tylko w przyszłym sezonie dobrze wykorzystać i dać prawdziwą szansę, a nie tak jak teraz raz na kilka meczów i od razu na głęboką wodę.

Can-Pjanic-Bentancur -> niech tak wygląda podstawowa pomoc w przyszłym sezonie (oczywiście pod warunkiem, że nie ściągniemy jakiegoś Pogby :)).


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2019, 09:24

Nie czytałem wszystkich postów od początku, ale widzę, że ostatni post jest z zeszłego roku. Jak sądzicie co Nam z tego Rodrigo wyrośnie? Zapowiada/ł się na wielkiego kozaka i oczywiście nie skreślam go, bo jest bardzo młody. Będzie z niego na przestrzeni kilku sezonów TOP, czy raczej solidny rezerwowy?


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2019, 09:37

W innych drużynach młodzi zawodnicy stają się topami, w Juve nie zostanie takim zawodnikiem nigdy, ma zadania taktyczne które mu na to nie pozwolą, jak mu się poszczęści i zostanie wytransferowany i faktycznie będzie miał ogromny talent to może wtedy będzie wielkim kozakiem, chociaż wątpię.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2019, 09:44

spoko spoko, Allegriego już nie ma, wszystko w jego nogach, przez 5 sezonów z tym trenerzyną nikt nie zrobił postępu więc on jeden nie mógł być wyjątkiem

pod okiem Conte nawet Bonucci stał się TOPem, o Vidalu czy Pogbie nie mówiąc także właściwy trener i wszystko w nogach zawodników nawet w Juventusie


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 15:06

Jeżeli przyjdzie Pep, to za dwa lata będzie on w czołówce światowej.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 15:12

Adrian27th pisze:Jeżeli przyjdzie Pep, to za dwa lata będzie on w czołówce światowej.
Czy z Pepem czy bez pewnego poziomu nie przeskoczy.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2019, 15:23

Adrian27th pisze:Jeżeli przyjdzie Pep, to za dwa lata będzie on w czołówce światowej.
Powiedz to Sterlingowi


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2019, 16:04

Rodrigo przedłużył kontrakt do 2024.

https://www.juventus.com/en/news/news/2 ... format=app


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2019, 16:20

kto ogląda go copa Urugwaj on tam gra cos
zawsze mi sie wydawało ze lepiej gra w reprezentacji niz w juve


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2019, 16:21

Poulinho pisze:Rodrigo przedłużył kontrakt do 2024.

https://www.juventus.com/en/news/news/2 ... format=app
Szczerze mówiąc pożegnałbym go bez żalu. Może przez uwiązanie taktyczne Allegrego nie pokazał do tej pory całego swojego potencjału, ale im więcej na niego patrzę, tym mniej on mnie przekonuje. Ani nie jest walczakiem na miarę Vidala, ani reżyserem gry. Pamiętam, że chwalił go sam Riquelme, ale do Argentyńczyka to mu brakuje bardzo dużo. Przetrzymywanie piłki, gra na alibi, podania do najbliższego kolegi i amatorskie błędy pod naszym polem karnym - tak pamiętam ostatni sezon w wykonaniu Bentancura.

Jest też szansa, że pod skrzydłami Sarriego, który chyba lepiej od Maxa umie pracować z pomocnikami , Urugwajczyk pokaże coś więcej. Oby tak było, ale dla mnie Rodrigo na tę chwilę jest bliżej do gościa, który karierę spędzi w Fiorentinach i Lazio niż do przyszłego topa.

sebastian10
Oglądałem ich ostatni mecz z Japonią i Rodrigo grał tam niestety zupełnie tak samo jak w Juve. Podania do tyłu, zero kreatywności i szybkiej gry. Komentatorzy zgodnie stwierdzili, że był jednym z najsłabszych punktów Urugwaju i nie miał w sobie nic z lidera drugiej linii. Przytoczyli też jakąś statystykę, że Bentantcur ma na CA imponującą celność podań (jeśli dobrze pamiętam to powyżej 90% i naprawdę sporo kontaktów z piłką), natomiast w porażającej większości są to podania na kilka metrów do tyłu, partnera ze środka pola albo lewego obrońcy.
Ostatnio zmieniony 22 czerwca 2019, 16:26 przez vitoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2019, 16:22

Poulinho pisze:Rodrigo przedłużył kontrakt do 2024.

https://www.juventus.com/en/news/news/2 ... format=app
Bardzo dobra informacja. Ciągle widzę w nim duży potencjał i liczę, że u Sarriego się rozwinie.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
ODPOWIEDZ