Gonzalo Higuain

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 09:38

Maly pisze:nie wiem z czego się tu śmiać, propsy dla Tottiego, że nazywa rzeczy po imieniu

wyobraź sobie sytuację, grasz z kolegami z bloku na orliku w jakiejś lidze, rok w rok jesteście na 2-3 miejscu ale np w pracy poznajesz gościa, który gra w tej mistrzowskiej drużynie i proponuje ci, żebyś do nich dołączył - zgadzasz się i zdobywasz mistrza... cieszy cię on?

a co do tej najlepszej "9" na rynku to sorry ale niby która za 90mln nie byłaby do kupienia? Bayern nie sprzedałby nam Roberta za tyle?:D nas nie byłoby stać na jego pensje ale Bayern by się długo nie zastanawiał

trzeba mieć nadzieję, żę Pipita będzie jak Drogba i jeszcze w wieku 33-34 lat będzie dawał drużynie w której gra dużo radości bo wśród napastników to się raczej często nie zdarza

aha - to nie kupno Igły będzie świadczyło o tym czy dołączyliśmy do TOPów ale to czy uda nam się zatrzymać Pogbę nie tylko teraz ale i za rok, jeśli się nie uda a Pogba dodatkowo nie trafi to Realu/Barcelony to po prostu jesteśmy jakby to Smuda powiedział miękkim chórem robieni
Jakbyś czasem czytał coś poza tym forum, to byś wiedział, że Ancelotti nie zgodził się na transfer Lewego, także myślę, że Bayern by go nam nie sprzedał za te 90 baniek. Poza tym zarząd klubu z Monachium nie urodził się wczoraj i zdają sobie sprawę, że klasowych napastników na rynku jest niewielu i ciężko by było zastąpić Polaka.
Podobnie ma się sytuacja z Cavanim. Po odejściu Ibry jest jedynym środkowym napastnikiem w składzie i Paryżanie muszą się rozglądać za kolejnym atakującym, a nie sprzedawać Urusa. Poza tym nasze stosunki z PSG są, delikatnie rzecz ujmując, nie najlepsze, co dodatkowo utrudnia przeprowadzenie tej transakcji.
Co do Lacazette to dla mnie to nie jest żaden top. Gość postrzelał trochę w Ligue 1, zerowe doświadczenie w europejskich pucharach.
Nie wiem, kogo jeszcze można tu wymienić. Suarez z Barcelony czy Benzema z Realu nie odejdą, no może ten ostatni byłby do wyciągnięcia za te 90 milionów, ale czy on jest lepszy od Pipity? Nie sądzę.
Przykład z Orlikiem jest tak z dupy, że nie ma sensu go komentować.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 09:44

Podziwiam, że komuś chce się jeszcze rozkminiać czy było warto albo kogo można było kupić wzamian :roll:
Stało się, Higuain jest nasz i będzie wielkim wzmocnieniem, nawet jeśli nie strzeli aż 36 goli. Zarzuca się mu, że nie potrafi zachować zimnej krwi kończąc akcje w ważnych meczach i nie da się ukryć, że coś jest na rzeczy. Może to jest właśnie ten element, który uda mu się poprawić w Juventusie, w którym grają ludzie, którzy wygrali więcej niż Pipita. Nie ogarniam wypowiedzi Tottiego na temat "współczesnych" piłkarzy, bo takie transfery miały miejsce od zawsze w futbolu, podobną rzecz zrobił niegdyś Baggio, Figo, Nesta i wielu innych.

Anyway. Igła miał dołączyć do treningów w Neapolu 25.07, toteż rozumiem że skończył mu się urlop i lada chwila spodziewamy się prezentacji?


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 10:34

- 25 bramek w lidze
- Co najmniej 35 w całym sezonie
- Wygrana Ligi Mistrzów i znaczny udział w tym.

Jeżeli te kryteria zostaną spełnione, to zapomnę o sumie, które została zapłacona. Poprzeczka stoi wysoko. Powodzenia Gonzalo. Życzę Ci przede wszystkim bezpieczeństwa w drodze do Neapolu na mecz ligowy.


Obrazek
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 11:18

Nie rozumiem w ogóle tej wypowiedzi Małego. Przecież w Włoszech takie "zdrady" napastników to już prawie że chleb powszedni. Wystarczy podać jedno nazwisko: Ibrahimovic i temat sie wyczerpuje w moment. A było takich przecież więcej.


jakiś kretyn na forum Manchesteru United pisze:Wg. La Gazzetto dello Sport Juve interesuje się Milikiem. Za Moratę. W sumie dla niego byłby fajny kierunek, bo na Leicester za wcześnie jeszcze
Ili

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2015
Posty: 19
Rejestracja: 20 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 11:57

Akurat słowa Tottiego do Igły nie pasują. Przecież on nawet do Realu nie był zbytnio przywiązany.
No to Juve ma kapele. Finał LM z Barca jeśli wcześniej się nie spotkają.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 11:59

takie tam o naszej nowej gwieździe
http://www.sportskeeda.com/football/gon ... ive-choker


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 12:07

Maly pisze:kupujemy zawodnika, który przed sobą ma 2, może 3 lata gry... zaiste interesujące...
Malutki nie szalej. Pół sezonu, góra jeden.


JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 12:16

Co do słów Tottiego to moje zdanie jest takie:

Koleś siedzi w tym klubie całe życie, albo dłużej. W życiu nie przeczytał innej gazety niż rzymskie wydawnictwo, na spacery chodzi tylko pod koloseum, a o tym, że inni zawodnicy zmieniają kluby dowiaduje się od kolegów z szatni. I tak oto dziwi go fakt, że są zawodnicy nieprzywiązani do barw klubu, chcący wygrywać trofea. Zapewne odejście Pianicia zauważy dopiero w czasie meczu z nami :cooler:


ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 12:21

Ja myślę, że Higuain jest tak stary, ze za rok będzie sie nadawal tylko do grania na azjatyckich polach ryżowych.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 12:26

ManInBlack87 pisze:Ja myślę, że Higuain jest tak stary, ze za rok będzie sie nadawal tylko do grania na azjatyckich polach ryżowych.
Jesli bedzie jednym z najwazniejszych ogniw druzyny wygrywajacej Lige Mistrzow, a potem go Chinczycy kupia po sezonie za 50 mln to prosze bardzo. :D


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Ili

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2015
Posty: 19
Rejestracja: 20 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 12:35

JuveGrzesiu pisze:Co do słów Tottiego to moje zdanie jest takie:

Koleś siedzi w tym klubie całe życie, albo dłużej. W życiu nie przeczytał innej gazety niż rzymskie wydawnictwo, na spacery chodzi tylko pod koloseum, a o tym, że inni zawodnicy zmieniają kluby dowiaduje się od kolegów z szatni. I tak oto dziwi go fakt, że są zawodnicy nieprzywiązani do barw klubu, chcący wygrywać trofea. Zapewne odejście Pianicia zauważy dopiero w czasie meczu z nami :cooler:
Piłkarze przywiązani do barw są jak najbardziej w cenie. Ale takimi piłkarzami przede wszystkim mogą być wychowankowie, ewentualnie dzieciaki sprowadzone do klubu jak choćby Messi. Oczywiście zdarzają się przypadki gdzie zawodnik już ukształtowany przychodzi do klubu i jest mu wierny do konca kariery (przyklad Gigi) ale to raczej rzadko.

Teraz rządzi pieniądz dlatego mamy takie transfery. W ogóle kasa za Igle grubo przesądzona, ale jeśli ma to dac sukces w postaci triumfu w LM to chyba warto było tyle wydać. Bo Mistrza Juve już ma.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 12:36

Może trochę się powtórzę za niektórymi kolegami ale to niesamowite że kupujemy naprawdę TOPa, elementu którego nam brakowało, jednocześnie zakładając że Pogba zostanie i mamy procentową przewagę komentarzy krytykujących taki ruch :prochno: jak dobrze że nikt z tych lamentujących nie jest w zarządzie Juve bo dalej byśmy zdobywali tylko majstra (albo i nie patrząc na wasze podejście) a w LM co roku ciągle by czegoś brakowało. Wracamy w sensie mentalnym i finansowym do wspaniałych lat 90 a potem do następnej ery gdy Juventus wyglądał kosmicznie na papierze np. w finale z Milanem i jest źle, nie tak, przepłacone, tragedia. Wasza kasa ? Wasz budżet domowy został szarpnięty ? Nasz zarząd doskonale prowadzi wydatki, kompensowane przychodami za stadion, gadżety itd. i teraz nastąpił ten rok w którym pokazaliśmy Europie że wracamy na należne nam miejsce. Uzupełniliśmy wszystkie pozycje na których mieliśmy braki - mamy super snajpera, wspieranego przez genialnego małego argentyńczyka Dybalę, w pomocy dołącza do nas wirtuoz podań i rozegrania, na prawej obronie mamy kolesia który wygrał prawie wszystko, jest postrzelony w dekiel, ale ma głód gry i ambicję wygrywania. W obronie dostajemy solidnego środkowego który potrafi strzelać bramki i wierzę że odbuduje formę. Czego wy chcecie więcej ? Jak się popatrzy na skład to myślę, że Barcelona, Real czy Bayern przełykają ślinę i mają świadomość tego, że dołącza wielki zespół do ich grona który jest konsekwentnie budowany od kilku lat. Higuain jest gwarancją sukcesu, albo inaczej: "ma być gwarancją sukcesu" i bardzo w niego wierzę. Jego styl poruszania się, uderzenie, aktywność, zadziorność, instynkt biją na głowę Mandżu i Zazę.

Wypowiedź Tottiego - trudno komentować zdanie kogoś kto wydał album z żartami o sobie samym, skakał po piszczelach niektórym przeciwnikom, czyta gazety rzymskie i chodzi na spacery tylko pod koloseum (pożyczam od kolegi bo fajny komentarz).

Czekam na rozpoczęcie sezonu jak nigdy, czekam na gole Pipity w naszych barwach i na finał LM - tym razem zwycięski. Podzielam zdanie kolegi z Barcy że LM jest trudna, historia i brak zwycięzcy rok po roku jest tego potwierdzeniem, ale myślę że stać nas na wygranie "całego świata" w tym roku.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 12:40

Ludzie, którzy sprawili, iż powstaliśmy z kolan i każdy zespół musi się z nami liczyć- zdecydowali, o kupnie Higuaina za faktycznie ogromne pieniądze. Ale oczywiście grono tzw. znafcuw JP (pozdro zwłaszcza dla malego, który napisał takie bzdury, że aż oczy bolą) - już na dzień dobry wie lepiej twierdząc, iż przepłacony razy 10 (nie ważne, że płatność w ratach, że mamy do opchnięcia szrot, że mamy zaoszczędzone pieniądze, że mamy wpływy z Champions League i Bóg wie co jeszcze) ,że spalił się parę razy w ważnych meczach (co oczywiście nawet Messiemu, Ronaldo, Baggio, czy Maradonie nigdy się nie przytrafiło), a i oczywiście Bayern dobrowolnie chciał nam odsprzedać Lewandowskiego za 75, a P$G - Cavaniego za 55, ale Marotta i spółka są idiotami, bo wzięli gracza za 90. Nie wiem jak mogli być tacy głupi i nie wejść na niniejsze forum -
prawdziwą skarbnicę wiedzy (gdzie mądrości dziejowe piszą sami wybitni trenerzy, prezesi, biznesmeni, ekonomiści, politycy, historycy, filozofowie, matematycy, znawcy religii i psychologii,
i wszystkiego co widzialne i niewidzialne), dzięki której dowiedzieli by się o tym wszystkim. Gonzalo jest w super formie, teraz są jego najlepsze lata, a jak słyszę, że pogra 2-3 sezony i na 1000000000% odejdzie na emeryturę, to już w ogóle włosy dęba stają (7 lat starszy Ibra pozdrawia). Teretycznie mamy najlepsze mercato, od wielu, wielu lat. Wzmocniona każda pozycja (oprócz bramki) - zawodnikiem dobrym, bardzo dobrym, a teraz gwiazdą w postaci Higuaina. Na ewentualne odejście Pogdy - klubowi sternicy z pewnością są przygotowani i będą potrafili zareagować. Więcej zaufania, a przede wszystkim poczekajcie - specjaliści od moralizatorstwa do...rozpoczęcia sezonu... do stycznia, do marca - itd. Wtedy będzie czas na wystawianie ocen - mam nadzieję bardzo dobrych.
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2016, 12:55 przez Lucas87, łącznie zmieniany 1 raz.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
maniek793

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 14
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 12:46

Przypominają mi się słowa Pjanica, który (chyba na swojej prezentacji) został zapytany właśnie o transfer Gonzalo i powiedział, że wcale by się nie zdziwił gdyby Gonzalo wylądował w Turynie, jak to się mówi miał chłop rację :)


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 14:21

Bez niespodzianki ;)

Obrazek


ODPOWIEDZ