# - Marko Pjaca (wypoż. Empoli)

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 30 marca 2017, 11:18

Maly pisze:może mi ktoś wyjaśnić fenomen Bernardeschiego? przecież on nawet nie jest kluczowym zawodnikiem przeciętnej Violi, pełne 90 minut rozegrał w tym sezonie zaledwie 9 razy
On ma wydolność organizmu na poziomie starej baby. Przynajmniej tak prezentuje się w tym sezonie i dlatego nie gra pełnych spotkań.

Co do reszty to ciężko mi się zgodzić, bo liczbę kluczowych podań ma całkiem w porządku, słabego dryblingu zarzucić mu nie można, a co do asyst to warto sprawdzić zanim coś się napisze - wszystkie z gry. Ciekawy, dość młody zawodnik, ale wydanie na niego więcej niż ok. 30 mln E to gra niewarta świeczki. Znaleźć skrzydłowego na podobnym poziomie to nie jest jakieś bardzo trudne wyzwanie.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 marca 2017, 11:26

Arbuzini pisze:Ciekawy, dość młody zawodnik, ale wydanie na niego więcej niż ok. 30 mln E to gra niewarta świeczki. Znaleźć skrzydłowego na podobnym poziomie to nie jest jakieś bardzo trudne wyzwanie.
Viola nie odda go taniej niż 50. Mógłbyś wymienić ze 3 nazwiska?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2017, 12:02

Delafou czy jak mu tam, ogólnie co drugi Hiszpan prezentuje się lepiej od niego i ma lepsze statystyki, Włosi nie grają takimi skrzydłowymi jakich chcielibyśmy mieć w drużynie dlatego bez sensu szukać ich w Serie A, odpalam whoscored i statystycznie nadaje się 3 zawodników

@Arbuzini: jeśli wydanie 30mln to za dużo to utwierdzasz mnie w przekonaniu, że nie warto inwestować i 20 ;) powinniśmy celować w graczy ze zwodem i strzałem z 18 metrów a nie jakieś nie wiadomo co, czysto teoretycznie Pjaca to miał ale taktycznie był na poziomie B klasy

@up: Muriel, Perotti, Keita, Ljalic, Suso, Politano, Verdi - wyliczanka czysto statystyczna


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 30 marca 2017, 14:50

Maly pisze:jeśli wydanie 30mln to za dużo to utwierdzasz mnie w przekonaniu, że nie warto inwestować i 20 ;)
To nie czasy Secco, gdzie 25 mln E to był spory wydatek na zawodnika. Pjaca był praktycznie anonimowym zawodnikiem, a kosztował 23 mln E. Sęk w tym, że dobrych skrzydłowych na świecie nie brakuje i szkoda czasu na siłowanie się z Violą.
Maly pisze:wyliczanka czysto statystyczna
Oprócz tego, że wymieniłeś także zawodników nie będących skrzydłowymi to wszystko spoko :prochno:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2017, 15:47

wg whoscored byli AML/AMR :)

tak jak mówisz, szkoda zachodu na negocjacje z Violą bo wiadomo jak to z nimi wygląda, takich jak on są dziesiątki, na prawdę, koleś niczym nie zachwyca a ma już 23 lata

a co do ceny to chodzi mi o to, że szkoda po prostu nawet 20mln na niego bo on zawsze będzie słaby, ciężko wierzyć, że jeśli teraz ma problemy z grą 90 minut aby nie miał ich jak będzie coraz starszy... 30 może dać ktoś dla kogo będzie pierwszym wyborem a nie my żeby na ławce siedział bo co jak co ale nie stać nas na takich rezerwowych, tylko MC, Real i Barcelonę stać na kupowanie graczy po 40mln żeby siedzieli na ławce, nikt inny tego nie robi... poważnie, nam trzeba DYNAMICZNEGO zawodnika, jak Pjaca tylko lepszego taktycznie, żeby nie tracić roku aż załapie, że trzeba się wracać i inne podstawy


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 30 marca 2017, 16:24

Muriel nie gra na skrzydle, bo przy jego stylu życia to by chyba umarł wystawiony na takiej pozycji :smile:

Bernardeschi to więcej myśląca, lewonożna wersja Cuadrado. Nie powiedziałbym, że jest słaby pod względem piłkarskim. Chętnie widziałbym go w miejsce Kolumbijczyka, o Pjacy nawet nie mówiąc, bo na ten transfer póki co szkoda mi nerwów... Idealny zawodnik jako bardzo wartościowe uzupełnienie składu, ale do podstawy średnio się nadaje.

W obecnej chwili z Serie A powinno interesować nas dwóch skrzydłowych: Berardi oraz Anderson. Jeśli miałyby być jakieś komplikacje przy transferach to także nie ma się co przy nich męczyć specjalnie, bo to zapewne byłaby tylko gra na czas. Insigne odpuściłbym sobie nawet w sferze rozważań. Taki transfer to tylko proszenie się o kłopoty.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 marca 2017, 07:51

Nie wiem czy ktoś o tym już pisał ale Pjaca wczoraj przybył do kliniki tego doktorka co leczył Milika więc są szanse na dość szybki powrót do zdrowia. Marko na to spotkanie przybył w takiej o to koszulce


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 marca 2017, 08:08

Poprostu pisze:Marko na to spotkanie przybył w takiej o to koszulce
Wiem, że ta koszulka ma mu pomóc podnieść morale, ale zabawne, że chodzi w niej piłkarz klubu, który za psie pieniądze sprowadził Barzagliego, Lichtsteinera, Vidala, Khedirę, Pogbę, Pirlo i Teveza :prochno:


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2556
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 marca 2017, 08:15

Abstrahując już od tych 23 mln € zapłaconych za Pjacę, to przy ilości zawodników jak przewinęła się przez Juve w ostatnich sezonach, to i tak raz na jakiś czas może się nam trafić "wtopa" transferowa. Jednocześnie Marko możliwe, że się już trochę spłacił tym golem w LM w pierwszym spotkaniu z Porto, w którym męczyliśmy się niemiłosiernie, by coś strzelić grającym w 10 Portugalczykom. W przypadku 0:0, to rewanż w Turynie wcale nie musiał być tylko formalnością, a kasa za awans do kolejnej rundy nie byłaby taka pewna. Także szybkiego powrotu do zdrowia Marko!


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2017, 12:23




Powodzenia w rehabilitacji chłopie !


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2017, 17:21

szymken pisze:


Powodzenia w rehabilitacji chłopie !
widzialem filmiki. Trzeba sie modlić żeby nie był drugim Florenzim.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2017, 18:08

Niech się chłopak kuruje. Myślę, że nie ma powodu by od razu go skreślać. Grał ogony w całkowicie innej i dosyć specyficznej lidze gdzie musiał praktycznie uczyć się gry od nowa.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2017, 20:05

Brakowalo go w ostatnim czasie napewno dostajac szanse przeciwko Pescara czy inny slabych druzyn, Pjaca mogl spokojnie nabic licznik i nabrac pewnosc siebie.
W rozgrywkach LM tez by zagral kilka minut co raz dobrze wykorzystal przeciwko Porto.
On jest mlody niech sie spokojnie wykuruje i sie przegotuje na nastepny sezon bo moim zdaniem powinien znacznie lepiej sie prezentowac.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2017, 20:41

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale Pjaca naprawdę dobrze mówi po Angielsku.
Rzekłbym najlepiej z naszych zawodników patrząc na pryzmat wywiadów.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2017, 21:03

Poulinho pisze:Po czwarte istnieje duże prawdopodobieństwo, że Pjaca nie zostanie zgłoszony ze względu na swoją kontuzję.
Ktoś ma jakieś info o braku zgłoszenia Pjacy do Serie A w przyszłym sezonie? Prosiłbym o link.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ