# - Marko Pjaca (wypoż. Empoli)

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2018, 17:18

A może właśnie Pjaca będzie u nas skrzydłowym i zmiennikiem na "9" w przyszłym sezonie? Cechy ku temu ma. No ale na razie musi dojść do formy. :whistle:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2018, 20:35

Marco wszedł na boisko w 55 minucie w meczu z RB Lipsk, z początku był kompletnie nie widoczny, nawet ciężko powiedzieć gdzie tak naprawdę grał, wyglądał jak oderwany element, kompletnie pomijany przez kolegów podczas konstruowaniu akcji. Z czasem zaczął grać trochę wyżej i bliżej prawej linii boiska, wyglądało to trochę lepiej, pokazał się jedną naprawdę ciekawa próba wejścia z piłką w pole karne jednak psują ją próbą podania do kolegi będącego na kilku metrowym spalonym. Schalke nie miało zbyt wiele do powiedzenia w końcówce meczu i wydawało się że to właśnie Chorwat może zagrozić bramce rywala. Raczej bezbarwny występ problemy z przyjęciem piłki, która mu uciekała, brak siły fizycznej przy próbie zastawienia piłki czy kompletnie niezrozumiałe zagrania. Optymizmem może napawać jedynie fakt, że całe Schalke było słabe(to pierwszy fragment ich meczu jaki w tym sezonie widziałem więc nie mam pojęcia jak grają ) i to że był to pierwszy oficjalny mecz w nowym zespole. Trzeba po raz kolejny dać mu trochę czasu, tym razem z powodu na powrót po ciężkiej kontuzji.
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2018, 20:40 przez Dempsej, łącznie zmieniany 1 raz.


wilins

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 stycznia 2017
Posty: 16
Rejestracja: 27 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2018, 20:40

Pjaca dzisiaj zadebiutował, zagrał ponad pół godziny. Z tego co zobaczyłem to wielkim plusem jego wypożyczenia akurat do Schalke jest to, że raczej nie będzie miał problemów z grą. Z zawodników ofensywnych nikt się specjalnie nie wyróżnił, a wręcz Marco mimo niewielkiej ilości kontaktów wyróżnił się najbardziej. Dwie świetne akcje, z czego jedna powinna się skończyć asystą.

Nie oglądam regularnie Bundesligi więc nie mogę oceniać po jednym meczu ale to chyba był gorszy dzień Schalke, bo jak dla mnie to wyglądali na 18 drużynę ligi, a nie 3. Ilość prostych podań, która skończyła na aucie ogromna, nie wspominając o tych, które trafily prosto pod nogi rywali. Z przodu poza kilkoma indywidualnymi akcjami zero. Środek wyglądał jakby grał tam tylko Meyer, bo poza nim w środku po stronie Schalke dziura. Obrona istniała tylko teoretycznie, a oglądanie Oczipki i Caligiurego sprawiało, że człowiek przychylnie zaczął patrzeć na nasze boki obrony w tym sezonie.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2018, 22:04

I nagle w Bundeslidze mamy już trzy zespoły do oglądania-Bayern,BVB i Schalke z naszym Jugolem.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2018, 17:30

Pjaca wychodzi w podstawowym składzie na dzisiejszy mecz z Hannoverem.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2018, 18:19

Pjaca zdobywa pierwszego gola w Bundeslidze :D


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2018, 18:27

Niech się ogrywa, niech się rozwija...potrzebujemy go.


Obrazek
Boncol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 29 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2018, 20:52

Ogólnie jeden ze słabszych punktów Schalke, ale przy bramce zachował się wzorowo, więc w sumie całościowo występ raczej pozytywny.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 03 marca 2018, 18:18

Pjaca dzisiaj w wyjściowym składzie i brameczka.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2018, 19:25

Dziszaj nie ma nawet na lawce czyzby kolejna kontuzja czy przegrywa rywalizacja?


pavel88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 marca 2007
Posty: 118
Rejestracja: 16 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2018, 20:10

to wypożyczenie od początku było idiotyczne. Zawodnik, któremu mocno zarzucano problemy z przyzwyczajeniem do włoskiego stylu gry trafia do... Niemiec.
Zawodnik będący po kontuzji, który potrzebuje przede wszystkim zaufania i wiary w jego umiejętności zostaje wypożyczony do drużyny walczącej o awans do Ligi Mistrzów. Drużyny w której nie ma miejsca na większe błędy, takiej która gra do przodu, a nie broni się i czeka na błysk indywidualnego talentu


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2018, 10:00

idiotyczny to był transfer taktycznego nieogara za 20mln po 60 dobrych minutach na ME, loan do Niemiec odbieram jako próbę odzyskania kasy bo tylko w tym kierunku koleś mógłby od nas odejść za rozsądne pieniądze


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2018, 10:40

Maly pisze:idiotyczny to był transfer taktycznego nieogara za 20mln po 60 dobrych minutach na ME, loan do Niemiec odbieram jako próbę odzyskania kasy bo tylko w tym kierunku koleś mógłby od nas odejść za rozsądne pieniądze
Mały, czasem jestem za Tobą jak walczysz na forum z 20 innymi osobami, za odwagę :)

Tym razem nieźle popłynąłeś. Rozumiem z Twojego wywodu tyle, że Marotta i spółka oglądali ME i w pośpiechu zaklepali gościa bo ładnie kiwał. Brawo :)


Obrazek
MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2018, 17:22

Przecież Pjaca wyraźnie ma duży talent, pokazał mimo niewielkiego zaufania i niewielkiej ilości minut, że jak się na niego postawi to kto wie, może dojść do podobnego poziomu co i Ronaldo ( przypominał mi go momentami, w sensie młodą wersje CR7 ), ale do tego potrzeba zaufania i odpowiedniego podejścia. Potencjał ma ogromny i mam nadzieje że nie spierdzielimy tego.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2018, 18:52

MVP pisze:Przecież Pjaca wyraźnie ma duży talent, pokazał mimo niewielkiego zaufania i niewielkiej ilości minut, że jak się na niego postawi to kto wie, może dojść do podobnego poziomu co i Ronaldo ( przypominał mi go momentami, w sensie młodą wersje CR7 ), ale do tego potrzeba zaufania i odpowiedniego podejścia. Potencjał ma ogromny i mam nadzieje że nie spierdzielimy tego.
Nie sądzę, w jego wieku Ronaldo już brylował w MU, a Pjaca póki co w drugim z rzędu klubie grzeje ławkę. A z gadaniem "kto wie, gdyby się na niego postawiło to byłby drugi Ronaldo" to jest właśnie takie gadanie i oczywiście jakieś szanse zawsze na taki scenariusz są, tak samo jak jakieś szanse na trafienie 6 w lotka również są. Problem w tym jak bardzo jest to prawdopodobne.


ODPOWIEDZ