# - Marko Pjaca (wypoż. Empoli)

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 21:11

Makiavel pisze:Młody gracz na dorobku w takim meczu powinien gryźć trawę. Pjaca dreptał. Morata potrzebował niecałych 45 minut by zdobyć 1. gola dla Juve. Zaza ok.80 minut. Pjaca zbliża się do 200 minut bez gola. Ma jeden zwód i kończy go słabym strzałem w środek bramki. Nie gra bo jest słaby.
Wiesz co? Jesteś tak nieznośnym, upierdliwym, nadętym, irytującym, przemądrzałym, wkurzającym, wywołującym odruch wymiotny, sfrustrowanym, obmierzłym, zaślinionym, zgryźliwym, ponurym, mędrkującym, zapleśniałym, zdziadziałym, ćwokowatym, gnuśnym, zgrzybiałym, dupkowatym, trzeszczącym, bóldupiącym, gburowatym, tęponosym i popiardującym w fotel arogantem, że musisz być Tomaszem Lisem.

Dobrze, że Higuain strzelił.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Don Mateo bis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2013
Posty: 187
Rejestracja: 14 lutego 2013

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 21:15

Wszystkie określenia są prawidłowe czy niepotrzebne skreślić* ? :lol:

* Pytanie retoryczne.

Pjaca jest Chorwatem.


Forza Juve!
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 21:40

Makiavel pisze:Młody gracz na dorobku w takim meczu powinien gryźć trawę. Pjaca dreptał. Morata potrzebował niecałych 45 minut by zdobyć 1. gola dla Juve. Zaza ok.80 minut. Pjaca zbliża się do 200 minut bez gola. Ma jeden zwód i kończy go słabym strzałem w środek bramki. Nie gra bo jest słaby.
Ziew... :roll: Czuje sie jak twoi studenci.. Patrzacy w okno, z oczami na w pół otwartymi i myślącymi "co ja tu robię"... Zniesmaczony, znudzony i bardziej ogarniety niz ty desperacje, ktory przez to ze nie masz poparcia na uczelni potrzebuje sie wyzyc na JP swoimi wywodami nic nie mających się do prawdy i faktów. Może pora zmienić psychiatrę, może za mocne bierzesz. Coś musisz zmienić :facepalm:
Czemu nie możesz pożegnać tego forum jak w temacie "polityka"? Za mało osób widziało twoją kompromitację??
Widać jesteś masochistą. Sroktorze.. he.

Pjaca zagrał słabo.. Nie pokazał nic co mogłoby go promować do pierwszej jedenastki. Same te braki taktyczne.. Jezu chlopa musieli asekurować/obstawiać pozycje Alves, Dybala i Mario! A ten se hasa jak ta lala tylko szkoda, że zawsze nie tam gdzie akcja. Oddał dwa strzały w ciągu meczu ale to nie to. Wydaje mi się, że przy tej piłce od Khediry mógł się lepiej zachować (1połowa). W drugiej zgasł na dobre ( no ten strzał).


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 22:04

Makiavel pisze:Młody gracz na dorobku w takim meczu powinien gryźć trawę. Pjaca dreptał. Morata potrzebował niecałych 45 minut by zdobyć 1. gola dla Juve. Zaza ok.80 minut. Pjaca zbliża się do 200 minut bez gola. Ma jeden zwód i kończy go słabym strzałem w środek bramki. Nie gra bo jest słaby.
Możecie zaklinać rzeczywistość, ale to jest prawda i Chorwat nie zrobił do tej pory nic w naszej koszulce, żeby pokazać swój rzekomy talent. Przypominam, że mamy luty. Mało gra? Przypomnijcie sobie co robił Zaza kiedy wchodził na "ostatnie 15 minut". Zawsze się to pamiętało, bo albo był gol albo furia, jakaś kartka, coś się działo. A Pjaca wchodzi i się błąka, robi jakiś drybling i na tym się kończy. Mityczny mecz z Crotone gdzie miał wejść od pierwszej minuty i zamknąć japy krytykom, już za nami. Może wystrzeli, może.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 22:22

Pjaca wygląda na takiego, lekko przestraszonego. Zbyt mało okazji, na dostosowanie się do realiów ligi. Kontuzja też zrobiła swoje. Może Max będzie mógł dać mu więcej szans na koniec sezonu, i coś z tego będzie. Jak dotąd, bez błysku.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 22:35

Brakuje argumentów, są bluzgi. Pjaca miał być wschodząca gwiazdą a jest niewypałem. Coman jak u nas dostał szansę to był wszędzie, robił co mógł. Morata strzelał. Zaza strzelał. Pjaca nie gra nic.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 22:39

Makiavel pisze:Brakuje argumentów, są bluzgi. Pjaca miał być wschodząca gwiazdą a jest niewypałem. Coman jak u nas dostał szansę to był wszędzie, robił co mógł. Morata strzelał. Zaza strzelał. Pjaca nie gra nic.
No i żaden z nich już u nas nie gra, a w swoich obecnych klubach są postaciami drugiego planu, grają kał. Może Pjaca skończy lepiej od nich.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 23:01

W zasadzie to, co Makiavel napisał odnośnie liczb Pjacy w Juventusie, jest dla niego najsilniejszym argumentem do obrony - co to jest 200 minut? Zwłaszcza że większość z nich została uciułana w ogonach. Dzisiaj Chorwat zagrał słabo, widać u niego braki w dyscyplinie, na ten moment wydaje się polegać wyłącznie na szybkości i dryblingu. Musi się nauczyć walki na poziomie Serie A i zacząć myśleć na boisku, a może coś z niego będzie. W zasadzie dzisiejszy mecz to chyba pierwszy poważny materiał do analiz dla Allegriego na temat tego, jak Pjaca prezentuje się na tle drużyny przez dłuższy czas.


pem43

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 kwietnia 2011
Posty: 15
Rejestracja: 19 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 23:23

Makiavel pisze:Brakuje argumentów, są bluzgi. Pjaca miał być wschodząca gwiazdą a jest niewypałem. Coman jak u nas dostał szansę to był wszędzie, robił co mógł. Morata strzelał. Zaza strzelał. Pjaca nie gra nic.
co za brednie, gość zagrał pierwszy mecz od początku... nazywanie go w tej chwili niewypałem to głupota. Patrząc na jego grę, to widać u niego potencjał, ma technikę, lepsze mecze przyjdą z czasem, z każdą minutą rozegraną na boisku. no i wydaje mi się, że z psychiką u niego lepiej niż u Moraty, któremu niestety już zaczyna odwalać w Realu - szkoda, bo bardzo go lubię i żałuję, że wrócił do Madrytu...


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 23:50

Kogo interesuje czy ma braki taktyczne czy inne? Wydaliśmy na niego niemałą kasę. Wchodzi z ławki i nic. Gra od 1. minuty i nie widać by walczył o miejsce w drużynie. Popatrzcie na Real jak grają jego rezerwowi. Jak są na boisku ze słabszym rywalem to walczą na 110%. Chcą pokazać, że trener może na nich liczyć. Tak samo było z Morata, z Zaza, z Comanem. Grali na 100 procent, nawet jak nie szło. A Pjaca grał jakby nic nie musiał udowodnić. Jakby dalej grał w Chorwacji.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 00:37

Myślę, że większość już zdążyła zauważyć i zorientować się, że Real gra nieco inną piłkę niż Juventus. I to raczej nie dlatego, że Ronaldo, Morata i spółka chcą sobie biegać przez 90 minut i strzelać bo tak im się podoba. Raczej dlatego, że mają takie polecenia od trenera. Wydaje mi się natomiast, że obecny sezon wystarczająco udowadnia, że Allegri nie ma ciśnienia, żeby wygrywać mecze po 4,5, czy 6:0. Pjaca nie miał okazji żeby pokazać coś więcej głównie dlatego, że kiedy pojawiał się na boisku to piłka zazwyczaj krążyła między trójką obrońców. Porównanie z Realem od czapy. A i tak przecież nie jest tak, że Pjaca w tamtych meczach był beznadziejny bo kilka fajnych akcji zaliczył.

Dzisiejszy występ słaby, ale znęcanie się nad nim jest przegięciem biorąc pod uwagę fakt, że wcale dużo lepiej od niego nie wypadli Dybala, Mandżukić (tak, wiem, żadne osiągnięcie), czy nawet Higuain. Crotone broniło się całym zespołem i nie tylko Pjacy było w takich warunkach trudno. Nie chcę na siłę usprawiedliwiać młodego Chorwata, ale to nie był łatwy mecz. Więc naprawdę może jeszcze poczekaj z nazywaniem go "niewypałem". Dobranoc. :papa:


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 07:08

Dzisiejszy występ poniżej oczekiwań, ale ja widzę w tym chłopaku bardzo duży potencjał i myślę że w przyszłym sezonie może odpalić.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 08:10

Makiavel pisze:Tak samo było z Morata, z Zaza, z Comanem. Grali na 100 procent, nawet jak nie szło.
No i żaden z nich już u nas nie gra, a w swoich obecnych klubach są postaciami drugiego planu, grają kał. Może Pjaca skończy lepiej od nich.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 09:18

Na zakończenie taka ciekawostka:

Pjaca, rocznik 95, zero asyst, zero bramek w Serie A jest wystarczająco dobry na Juventus i to wielki talent, który trzeba u nas szlifować.

Zieliński, rocznik 94, 6 asyst, 2 bramki (w tym sezonie) Serie A, jest za słaby na Juventus i nie ma co żałować, że do nas nie przyszedł.

Uprzedzając głosy o tym, że różne pozycje. Konkurentami tego pierwszego są Igła za 90 mln, najlepszy napastnik Serie A, Dybala - wyceniany na więcej, niż daliśmy za Gonzalo, młoda gwiazda ze świetnym poprzednim sezonem, Mandzukic - pupil trenera z przebłyskami dobrej formy w tym sezonie, ewentualnie Cuadrado, który w koncepcji Maxa zmienia też napastników. Miejsca do obsadzenia są 2.

Konkurentami dla Zielińskiego są Pjanic, wracający po bardzo poważnej kontuzji Marchisio, grający w kratkę Khedira, Sturaro, Lemina, do niedawna Hernanes, obecnie Rincon. Miejsca do obsadzenia są 3.

Reasumując Pjaca nie ma startu do żadnego z konkurentów, Zieliński w najgorszym wypadku jest pierwszy do rotacji. Ale ponieważ pierwszego skrytykowałem, drugiego pochwaliłem to zadziałała logika Juvepoland, chłopcy otarli dłonie o spodnie i rzucili się na klawiatury.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 09:25

Makiavel pisze:Na zakończenie taka ciekawostka:
Pjaca rozegrał w Serie A 183 minuty (jeden pełny mecz), Zieliński 1169 minut (12 razy przebywał na boisku dłużej niż godzinę). Trzeba być skończonym ignorantem, żeby ich porównywać (i to nie ze względu na pozycję na boisku). Pjaca musi rozegrać więcej spotkań, aby można było powiedzieć czy i do czego się nadaje. Jeśli się nie nadaje, skończy jak Zaza czy Morata.

To jednak dla kolegi Makiavela typowe, że tam gdzie wygodniej stosujemy miary względne a w innym miejscu bezwzględne, raz patrzymy na suche statystyki, raz na pełny obraz. Byleby tylko napisać coś głupiego i kompromitującego.


ODPOWIEDZ