Miralem Pjanić

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2018, 11:08

To ja ci pomogę - zanim graliśmy w przewadze trzy razy kopnął się w czoło tak jak Pirlo nie zdarzyło się pewnie w ciągu całej kariery. ;)


calma calma
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2018, 11:15

Pjanic wczoraj grał trochę wyżej i od razu było widać, że ta rola mu bardziej leży. Fajnie rozumiał się z Berna rzucając mu piłki za plecy obrońców coś ala Napoli.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2018, 11:52

Poprostu pisze:Pjanic wczoraj grał trochę wyżej i od razu było widać, że ta rola mu bardziej leży. Fajnie rozumiał się z Berna rzucając mu piłki za plecy obrońców coś ala Napoli.
:ok: Niestety, byłem w trasie i nie mogłem obejrzeć meczu, ale po obszernym skrócie od razu rzuciło mi się to w oczy.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2357
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2018, 13:23

Poprostu pisze:Pjanic wczoraj grał trochę wyżej i od razu było widać, że ta rola mu bardziej leży. Fajnie rozumiał się z Berna rzucając mu piłki za plecy obrońców coś ala Napoli.
Bo Pjanić jako regista jest bardzo średni, a ustawiony wyżej, bliżej bramki przeciwnika jest w stanie pokazać swoje wszystkie zalety. Niestety Allegri na siłę trzyma Bośniaka z tyłu próbując robić z niego Pirlo, którym Miralem nigdy nie będzie.

Szkoda, że kilku naszych piłkarzy w taktyce Allegriego jest wykastrowanych ze swoich największych walorów.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2018, 15:17

wcale nie grał wyżej bo to Khedira i Sturaro grali wyżej, ale on o dziwo pociągnął z piłką kilka razy i o to mi chodziło

@Pluto: co konkretnie masz na myśli?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2018, 15:15

Garreat pisze:Ja nie wymagam od tego chłoptasia Pjanicia żeby był drugim Pirlo. Chciałbym tylko, by przestał popełniać przy każdej okazji błędy na poziomie piłkarskiego przedszkola. Mając do wyboru 4 partnerów nie musisz wybierać tego pod największą presją. Nie musisz podawać mu tak, że dostanie piłkę na wysokości uda. Nie musisz kopać za linię boczną. Musisz za to czasem podnieść głowę i jako-tako kontrolować swoje najbliższe otoczenie. Niezależnie czy jesteś registą, napastnikiem czy skrzydłowym.
Przy swojej posturze łotrzyka rusza się jak tir pod biedronką - fizycznie zupełnie nie nadaje się do gry z takim Realem czy Bayernem. Taki Modric czy Dybala to przy nim prawdziwi atleci. To jest po prostu zawód na całej linii. Gra na tej pozycji drugi sezon i już było całkiem nieźle. Ale od pół roku jest totalna zapaść. On nie daje żadnego błysku, nawet w meczach z największymi ogórkami.
jarmel pisze:Pjanic w drugiej części sezonu to dla mnie największe rozczarowanie zaraz obok Sandro. Ten chłop nie gra nic już długi długi czas, wszystkie podania idą do tyłu albo na bok, a przecież to niby on powinien napędzać tą naszą maszynę.
jak widać nie tylko ja mam mierne zdanie o sercu naszej pomocy albo nie tylko ja mam takie obecnie, czyli w końcu nie tylko na dostrzegam kompletną przeciętność "Pirlo i Vidala w jednym", powtarzam od dawna że gość gra bo jest takim samym przydupaskiem Maksia jak Mandzukic, nawet jeśli są kontuzjowani lub inni prezentują się lepiej

jeśli plotki o tym, że chce go PSG są prawdziwe to pakujmy im go razem z Maksem


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2018, 15:44

Maly pisze: jeśli plotki o tym, że chce go PSG są prawdziwe to pakujmy im go razem z Maksem
Ja bym im Ciebie dorzucił razem z Twoimi 4365 postami. Większe prawdopodobieństwo, że PSG weźmie :ok:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2018, 15:52

gucio_juve pisze:Ja bym im Ciebie dorzucił razem z Twoimi 4365 postami. Większe prawdopodobieństwo, że PSG weźmie :ok:
większe? czyli myślisz, że Pjanic jest gorszy nawet ode mnie? grubo...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2018, 10:03

zszedł wczoraj jeszcze przed przerwą. Wie ktoś co z nim??


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2018, 12:46

rammstein pisze:zszedł wczoraj jeszcze przed przerwą. Wie ktoś co z nim??
Jedyne co obecnie wiadomo to tyle, że Max mu "podziękował" za kontuzje bo mógł wpuścić Coste który wygrał na mecz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2018, 13:03

Poprostu pisze:
rammstein pisze:zszedł wczoraj jeszcze przed przerwą. Wie ktoś co z nim??
Jedyne co obecnie wiadomo to tyle, że Max mu "podziękował" za kontuzje bo mógł wpuścić Coste który wygrał na mecz.
Nie zgodzę się, nie wiem czy była kontuzja czy nie, ale jeśli byłaby to kontuzja a Max dalej by chciał grać jak grał to wpuścił by Bentancura za Miralema, a tą zmianą na Coste zmienił formację na 4-2-3-1.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2018, 13:08

Napisał na swoim Instagramie, że to nic poważnego i zszedł zapobiegawczo. Pogratulował też Allegriemu dobrej zmiany.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 23:03

Volto pisze:Pjanic to wartość ujemna, szkodnik, czemu on gra :facepalm2: Bentancur wystarczyło, że wszedł i środek zaczął MOMENTALNIE wyglądać lepiej...
bo jest pupilkiem trenera, inaczej nie wyszedłby na drugą połowę w Cardiff bo był kontuzjowany ;] gość nie daje nam nic z gry poza podaniem do obrońców a dziś jeszcze miał kartkę i ostro pracował na drugą ale dopiero jak staliśmy pod murem Maksio ugiął się i postanowił go zdjąć... i ludzie tu piszą, że to nasz najlepszy pomocnik a inni nie grają bo się nie nadają ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 23:24

A ja wam napiszę, że bardzo mi się Pjanić z Interem podobał. Z pierwszej piłki, pod grą, bardzo dynamicznie. Nie wypracował żadnej setki ale czy rozgrywający, boiskowa szóstka zgłaszająca się po piłkę do środkowych obrońców, ma takie obowiązki? Na moje oko robił dokładnie to co powinien - błyskawicznie rozdzielał piłki, momentalnie przenosił ciężar gry na drugą stronę boiska, nie robił przy tym strat, był w swoim transie.
Przyczepić można się tylko do ryzykowania czerwonej kartki.


calma calma
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 23:29

@Maly - Dokładnie. Pjanica bym odstrzelił po sezonie, bo gość jest po prostu przereklamowany. Nie potrafi posłać prostopadłej piłki, jedynie ma te długie podanie, ale przeważnie w poprzek boiska zamiast uruchamiające skrzydłowych. Jedyne co naprawdę mu wychodzi to strzelanie z rzutów wolnych, bo w czasie gry z dystansu również uderzyć nie potrafi. Do tego ma kłopoty z psychiką gdy nie idzie. Gdy coś mu nie wyjdzie, gdy nie idzie drużynie to można wtedy zapomnieć o Pjanicu, gaśnie do końca meczu. Szkoda, bo go lubie i ma papiery na dobrego grajka, ale coraz bardziej irytuje. Może z innym trenerem odżyje.


FORZA JUVE!!!
ODPOWIEDZ