Juan Cuadrado

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 20:48

jackop pisze:Komentatorzy na Eleven potwierdzili obowiązek wykupu - 20 mln.
Przecież w umowie jest wypożyczenie 3 letnie równe tej sumie ; )


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 listopada 2017, 08:47

przypadkiem zauważyłem, iż w temacie meczowym toczy się gównoburza o słabych występach Cuadrado z lepszymi zespołami a jako, że nie lubię pisać w tamtym pokoju bo te posty "giną" z czasem wrzucam średnią ocen publikowanych na JP:
SPORTING 6.69
OLYMPIAKOS 5.43
ATALANTA 5.46 (z ławki)
SPORTING 5.50
UDINESE 6.58
SPAL 6.79 (z ławki)
MILAN 6.39
LAZIO 4.80
CAGLIARI 6.09
GENOA 6.91
SASSUOLO 6.73
FIORENTINA 6.96
TORINO 6.96
czy on gra słabo z lepszymi zespołami a dobrze ze słabymi? nie sądzę, on ma po prostu problemy z utrzymaniem formy, choćby 3 mecze zagrał fenomenalnie nigdy nie wiadomo jak zagra w czwartym nawet jeśłi rywalem będzie cienias nad cieniasy, tak było od kiedy do nas przyszedł - dobry mecz przeplata z cienkim dlatego puszczanie go z ławki to pomysł dość poroniony bo nigdy nie wiadomo czy pomoże drużynie czy ją "pogrąży"... z tego co zaobserwowałem najlepiej wpuścić go od początku i ew zdejmować już po 20 minutach w przypadku słabego występu (tylko, że to oczywiście nie realne)

natomiast ostatnio zagrał w LM na RB i kurde, przecież on zaczynał karierę na tej pozycji... strzału nie ma więc jedyne czym straszy to zwód i dośrodkowanie lub zejście do środka... czy to trochę nie przypomina Daniego Alvesa (tzn oczywiście Alves miał strzał)? może wobec braków kadrowych na tej pozycji Maksio powinien go tam przesunąć na stałe odkrywając godnego następcę Brazylijczyka? na taką pozycję scoutowała go zresztą Barcelona... no dobra o czym ja mówię - nie za Maxa takie rzeczy skoro on Alvesem grał na ofensywnym pomocniku


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 listopada 2017, 08:50

Maly pisze: natomiast ostatnio zagrał w LM na RB i kurde, przecież on zaczynał karierę na tej pozycji... strzału nie ma więc jedyne czym straszy to zwód i dośrodkowanie lub zejście do środka... czy to trochę nie przypomina Daniego Alvesa (tzn oczywiście Alves miał strzał)? może wobec braków kadrowych na tej pozycji Maksio powinien go tam przesunąć na stałe odkrywając godnego następcę Brazylijczyka? na taką pozycję scoutowała go zresztą Barcelona... no dobra o czym ja mówię - nie za Maxa takie rzeczy skoro on Alvesem grał na ofensywnym pomocniku
Taaaak. Zwłaszcza, że jego umiejętności defensywne są na poziomie Dybali.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3947
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 08 listopada 2017, 09:39

Maly pisze: natomiast ostatnio zagrał w LM na RB i kurde, przecież on zaczynał karierę na tej pozycji... strzału nie ma więc jedyne czym straszy to zwód i dośrodkowanie lub zejście do środka... czy to trochę nie przypomina Daniego Alvesa (tzn oczywiście Alves miał strzał)? może wobec braków kadrowych na tej pozycji Maksio powinien go tam przesunąć na stałe odkrywając godnego następcę Brazylijczyka? na taką pozycję scoutowała go zresztą Barcelona... no dobra o czym ja mówię - nie za Maxa takie rzeczy skoro on Alvesem grał na ofensywnym pomocniku
Jak dla mnie Juan mógłby grac na PO przy obecnej sytuacji kadrowej bo piłkarsko to zupełnie inny lvl niż De Sciglio czy obecny Lichy,ale musiałby się oduczyć tych bezsensownych wślizgów na połowie boiska, PO ma wręcz zakaz robienia takich akcji. Co do czysto defensywnych umiejętności to nie stawiałbym go niżej od takiego De Sciglio.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 08 listopada 2017, 10:28

Moim zdaniem fakt, że Allegri wolał wystawiać tam Sturaro zamiast Kolumbijczyka świadczy o tym, że naszemu strategowi taka myśl do głowy nie przyszła, bądź skreślił ją na starcie.
Jeżeli chodzi o samego Cuadrado, to ciężko przypomnieć sobie jego dobry występ w defensywie, więc nie jestem przekonany, że coś takiego by przeszło.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 08 listopada 2017, 10:39

Przecież Allegri już dwa albo trzy razy w tym sezonie wspominał o tym, że Cuadrado może grać na PO i go tam testuje;) sądzę nawet, że w momencie przebicia sie do pierwszego składu Costy lub Berny to właśnie tam częściej bedzie grał Kolumbijczyk. Ewentualnie w przypadku zmiany formacji na 343 będzie gral na PP.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 listopada 2017, 11:30

na co innego w defensywie może pozwolić sobie PO a na co innego PP, jak graliśmy 352 nie pamiętam żeby pod polem karnym notorycznie objeżdżali go rywale i Barza musiał co chwile ratować sytuację, jego historia w Violi i Lecce także nie potwierdza waszych opinii chyba, że przez 5 lat chłopak zapomniał jak się gra w defensywie, wg mnie nie wygląda gorzej niż momentami Sandro a o Sturaro nie wypada nawet wspominać

jednak tak jak pisał panlider Allegriemu będzie ciężko w normalnych warunkach postawić na taką ofensywną opcję (co innego gonienie wyniku jak ze Sportingiem) chyba, że Costa na lewej będzie grał tak dobrze, że będzie musiał przenieść Mandzura na prawą i potrzebny nam będzie ofensywny boczny obrońca ale na to chyba nie ma co liczyć bo Costa na lewej pewnie nie będzie miał okazji dłużej pograć a Mandzur na prawej pomocy nie ma żadnych argumentów poza głową więc przesuwanie go tam na stałe nie ma racji bytu

@Poulinho: w przebicie się Berny do pierwszego składu za Maksa nie wierzę, nie w tym sezonie i raczej nie w kolejnym, poza dobrym strzałem mam wrażenie że wygląda gorzej niż Pjaca bo do samej gry nie wnosi prawie nic... zresztą miałem o nim podobne zdanie przed transferem po tym co prezentował w reprezentacji więc niestety nie zaskoczył mnie :/ nie wiem na jakiej pozycji on musi grać żeby prezentować swoje walory, chyba cofnięty napastnik bez większych zadań defensywnych albo napastnik w parze


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 08 listopada 2017, 12:42

Maly pisze:n
@Poulinho: w przebicie się Berny do pierwszego składu za Maksa nie wierzę, nie w tym sezonie i raczej nie w kolejnym, poza dobrym strzałem mam wrażenie że wygląda gorzej niż Pjaca bo do samej gry nie wnosi prawie nic... zresztą miałem o nim podobne zdanie przed transferem po tym co prezentował w reprezentacji więc niestety nie zaskoczył mnie :/ nie wiem na jakiej pozycji on musi grać żeby prezentować swoje walory, chyba cofnięty napastnik bez większych zadań defensywnych albo napastnik w parze
Nie zgodzę się, że nic nie wnosi do składu. Nie prezentuje się może wybitnie, ale liczby go bronią. Dodatkowo gdy gra od pierwszej minuty, zauważyłem, że bardzo mocno ogranicza go Lichtsteiner (bo o ile dobrze pamiętam, grał w parze na skrzydle tylko z nim). Szwajcar bardzo często wchodzi w jego pozycję i znajduje się bliżej pola karnego niż Berna, zmuszając niejako Włocha albo do cofnięcia się albo do zejścia bliżej środka, gdzie musi "uznać wyższość" Pjanicia i Dybali, albo też czasami Higuaina. Zresztą to jest problem obu naszych skrzydeł. Zawodnicy, którzy powinni zasuwać przy linii bocznej boiska muszą schodzić do środka w poszukiwaniu piłki gdzie przecież jest już "tłum", wygląda to fatalnie, szczególnie na prawym skrzydle, bo Sandro na lewej w ofensywie może dać sporo, jednak zarówno Lichtsteiner jak i De Sciglio wiele nie zdziałają prócz wrzutki "na pałe". Jedynie Cuadrado, faktycznie mocno trzyma się bocznej części boiska.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2932
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 08 listopada 2017, 13:39

Cuadrado ostatnio jest w dobre formie i gra najwięcej z naszych skrzydłowych. Ciekawe jakby wyglądało 343 z Cuadrado i Sandro na wingbacku.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 listopada 2017, 12:11

Kolombijczyk nie zagral ostatni spotkanie swoja reprezentacji z wzgledu na kontuzje.
Czy wiadomo juz jak dlugo bedzie pauzowac?


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 listopada 2017, 12:34

juvemaroko pisze:Kolombijczyk nie zagral ostatni spotkanie swoja reprezentacji z wzgledu na kontuzje.
Czy wiadomo juz jak dlugo bedzie pauzowac?
Ciężko powiedzieć. Na fejsie pojawiły się zdjęcia z treningu i Cuadrado normalnie trenował z resztą drużyny.

Nie podejrzewam, że był to poważny uraz, bardziej dmuchanie na zimne.


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 08:58

Nikt tego jeszcze nie napisał, ale warte odnotowania, bo zachowanie fantastyczne. Cuadrado zrzekajacy się koszulki z numerem 7 na swoim tt napisal:
Lepiej dawać niż przyjmować. Niech Bóg błogosławi tę koszulkę dla Ronaldo na tą nową przygodę z Juve
:bravo: :bravo: :bravo:


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 09:27

wagner pisze:Nikt tego jeszcze nie napisał, ale warte odnotowania, bo zachowanie fantastyczne. Cuadrado zrzekajacy się koszulki z numerem 7 na swoim tt napisal:
Lepiej dawać niż przyjmować. Niech Bóg błogosławi tę koszulkę dla Ronaldo na tą nową przygodę z Juve
:bravo: :bravo: :bravo:
Na co Dybala wysłał mu same :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Czyżby coś mu nie pasowało?


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 13:31

wagner pisze:Nikt tego jeszcze nie napisał, ale warte odnotowania, bo zachowanie fantastyczne. Cuadrado zrzekajacy się koszulki z numerem 7 na swoim tt napisal:
Lepiej dawać niż przyjmować. Niech Bóg błogosławi tę koszulkę dla Ronaldo na tą nową przygodę z Juve
:bravo: :bravo: :bravo:
Spoko gest, choć pewnie trochę nie miał innego wyboru. 😉


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 13:37

Lepiej ze oddał niż by mu go zabrali. Ja w ogole Cuadrado bym odpalił. Fajny miał mundial, wiec pewnie gdzieś tam by się zahaczył za 20/25 baniek. Taka liga hiszpańskiego dla niego byłaby spoko. Jak wiadomo w PL coś tam nie pyka - pewnie chodzi o fizyczność.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
ODPOWIEDZ