Juan Cuadrado

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 01 września 2016, 22:15

Ej! Nie wiem na ile wiarygodne są ustawienia według Flashscore, ale według nich Cuadrado będzie grał dziś... w środku pomocy :co?::

http://www.flashscore.pl/mecz/fPQ9RB5D/#sklady;1

Czyżby trener Kolumbii konsultował się z Maexem, heh :lol:
:think:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2016, 22:38

No wlasnie Cuadrado w srodku w bloku 4-4-2 oglądam ( mecz na eleven) zobaczymy jak to bedzie.

Nie, nie ma 4-4-2. jest raczej 5-3-1., a w zasdzie to widze 3-3-3-1 !!!!!!!!

WTF - mimo awizacji Cuadrado raczej nie gra. Nie mogę rozpoznać go na boisku.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 22 września 2016, 16:47

http://www.football-italia.net/91863/cu ... discipline

Ciekawe czy to prawda, jeżeli tak to bardzo niepoważne zachowanie Cuadrado :roll:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2016, 17:16

Virgil pisze:http://www.football-italia.net/91863/cu ... discipline

Ciekawe czy to prawda, jeżeli tak to bardzo niepoważne zachowanie Cuadrado :roll:
Zacznę od tego, że strasznie mnie cieszy powrót Cuadrado. Uwielbiam gościa. Sytuacja jaką jednak zastał teraz w Juventusie to kopanie leżącego. Chłopak położył się po pociąg, żeby do nas trafić. Albo Juve, albo śmierć. Tymczasem zamienił trybuny z bidonem, na ławkę z kocem. Sory, szanujmy się. To nie jest poziom Padoina, zresztą Allegri dobrze o tym wie. To nasz jedyny zawodnik z kadry (prócz kontuzjowanych), który nie zagrał nawet minuty! Neto wczoraj miał szansę wystąpić.

O klasie zawodnika powiem tylko, że w każdej drużynie Serie A (może prócz Napoli), Juan miałby pewny pierwszy plac. Oczywiście jeśli ten news jest prawdą, to nie pochwalam takich zachowań, to nie ulega wątpliwości. Niemniej jednak, jakby nie patrzeć Cuadrado całkowiecie stracił już ponad miesiąc sezonu. Nie tak sobie wyobrażałem jego powrót.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 22 września 2016, 17:43

Pomiędzy Cuadrado i Allegrim nie układało się już w ubiegłym sezonie, widac sytuacja się nie zmieniła. Dziwna była pasja z jaką Juan chciał do nas wrócić.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 września 2016, 17:45

Ale każdy normalny wiedział, że Cuadrado podobnie jak Pjaca będą zapuszczali korzenie na ławce. Dla mnie ich przybycie wcale nie wiązało się z radością bo wiadomo było, że będą na końcu hierarchi klubowej i rzadko będą brani pod uwagę przez Maxa. Z czystej sympatii życzyłem zarówno Chorwatowi jak i Kolumbijczykowi innego klubu i trochę żałuję, że nie trafili do Milanu, który był nimi zainteresowany. Tam przynajmniej graliby, u nas zmarnują się na ławce bo nie są to zawodnicy od siedzenia. Wiem, że konkurencja duża ale skoro Max chce rotować to niech robi to z głową. Wczoraj prosiło się aby dać obydwóm szansę ale cokolwiek by się nie działo - oni nie zagrają, zapomnijcie. Im szybciej odejdą z Juve tym lepiej dla nich. Nawet taki as jak Igła, który jest w formie i robi różnice gdy jest na boisku, musi z ławki oglądać popisy kolegów z takimi waflami jak Sevilla czy inter.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 22 września 2016, 20:55

Od początku wiadomo było jak mocną pozycję w zespole miał będzie Dani Alves - to jest Ibrahimovic prawej obrony, jeśli chodzi o klasę do wieku. Z tym że o ile od Zlatana można znaleźć lepszych napastników, to od Alvesa PO na świecie po prostu lepszych nie ma - to jest Samotny Top Topów. Cuadrado wiedział jakim systemem gramy i w naszym ustawieniu pozycja jego i Brazylijczyka się pokrywa - a jednak chciał przyjść. Lichsteiner na wieść o tym że wraca Juan, pod koniec mercato chciał wiać - mimo że nominalnych PO z nim byłoby 2 - to jednak czuł że na zmianę ustawienia się nie zanosi. :think: Skoro Cuadrado jest tak zakochany w Juve że chciał przyjść i robił ku temu wszystko - wiedząc o czym powyżej - a teraz odwala takie szopki - to ja się zastanawiam czy on jest zdrowy na umyśle. Nie wiem, może liczył na zmianę ustawienia z uwagi na deficyt klasowych ŚP, a może sam widział siebie w tej roli - ale Max widzi inaczej?
Nie wiem, mam nadzieje że to ploty z tymi jego fochami. :)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2016, 22:29

Może jestem jakiś dziwny, ale bardziej obchodzi mnie żeby Juventus miał silną i wyrównaną kadrę niż to, czy Cuadrado jest zadowolony z pracy. Zresztą wcale tak źle nie ma, bo do Ligi Mistrzów został zgłoszony on, a nie Lichtsteiner.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 12:05

http://www.spazioj.it/2017/02/03/cuadra ... n-esempio/

Ciekawy wywiad z Cuadrado pojawił się dzisiaj w La Reppublice, warto przetłumaczyć na główną.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 18 marca 2017, 18:10

EJ! Przy nazwisku Cuadrado podczas meczu z Porto po kartce nie pojawiło się - misses next match - jak to się ma do http://www.juvepoland.com/text.php?id=1957 - ja meczu nie oglądałem, ale mamy z kolegą rozkminkę na gg.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Czachor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2005
Posty: 240
Rejestracja: 17 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 19 marca 2017, 09:57

http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html

Według tej strony nie był zagrożony


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 16:03

Dzisiaj w trakcie meczu z Crotone komentatorzy powiedzieli, że w przypadku zdobycia przez nas Scudetto, wykup Cuadrado po tym sezonie będzie obligatoryjny. Z ciekawości odszukałem newsa: http://www.juvepoland.com/news.php?id=34610 Jest mowa o osiągnięciach sportowych, czyżby chodziło właśnie o Scudetto w pierwszym sezonie? :think:

Jeśli tak, to znaczy, że wykupujemy Cuadrado za 20 czy 25 mln?


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 17:20

Nie wiem czy wykupimy Cuadrado, ale Forza mówi, że lepiej Ne9mara kupić.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 17:23

Komentatorzy na Eleven potwierdzili obowiązek wykupu - 20 mln.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 17:39

Lucas87 pisze:Nie wiem czy wykupimy Cuadrado, ale Forza mówi, że lepiej Ne9mara kupić.
:facepalm: Gdzie ja coś takiego napisałem? Pokaż mi dokładnie gdzie. Ja po prostu uważam że Cuadrado to nie jest poziom pierwszego składu Juventusu. Myliłem się w ocenie tego zawodnika, bo kiedyś był moim marzeniem numer 1. No i oficjalnie się do tego przyznaje!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ODPOWIEDZ