Juan Cuadrado

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2021, 23:54

Dragon pisze:
18 grudnia 2021, 20:05
Szkoda marnować tego Cuadrado na obronie przy tej kupie w ataku.
Zupełnie się nie zgadzam. Najlepsze dla nas jest gdy gra na obronie a powodów jest kilka. Jest najbardziej ofensywnym obrońcą z naszych a nowoczesna piłka właśnie takich obrońców potrzebuje, jego obecność na boisku w takiej roli znacząco podnosi nasze ofensywne możliwości i o to po prostu chodzi. Jak gra z przodu to niestety ale nie wygląda przeważnie tak dobrze bo gra bliżej linii końcowej, nie ma nikogo przed sobą żeby ten ktoś zabrał mu obrońcę swoim ruchem i ułatwił drybling. Jego wrzuta wygląda najlepiej nie spod linii końcowej tylko z ok 20-25 metra od niej a o to mu łatwiej właśnie jako obrońcy/wahadłowemu. Ogólnie jako boczny napastnik się nie sprawdza, nie ma wykończenia napastnika i przeważnie nie podejmuje szybko właściwych decyzji będąc w polu karnym. Praktycznie przed każdym zagraniem zatrzymuje się lub zwalnia a na takiej pozycji to strzał w kolano.
Garreat pisze:
18 grudnia 2021, 21:50
Cuadrado bramka na farcie...
Trzecia z rzędu po strzale z niemal zerowego kąta z Fiorentiną i golu bezpośrednio z rzutu rożnego. Ten dzisiejszy po rykoszecie i ok, niby trzeba próbować ale przecież strzał z takiej pozycji (narożnik pola karnego) to była głupia decyzja. W polu karnym był i Morata i Kean, obok niego był Berna a przed polem karnym Locatelli. No ale rozwiązanie tej akcji idealnie wpisuje się w Maksiowy chaos w ataku... Nie mamy żadnych schematów, nikt nie wie co ma robić i gdzie oczekiwać podania kolegi więc próbujcie a nuż się uda. No i udało się, tym razem.
Garreat pisze:
18 grudnia 2021, 21:50
...a jak dostał patelnię od Kaio to nastąpił blackout :prochno:
Po prostu tradycyjnie za długo wszystko u niego trwało. Raz na ileś mu się uda jak np z Bayernem w 2016 ale w większości sytuacji właśnie brak szybko podjętej decyzji kończy się tak jak dziś. Przed pierwszym golem też przyjął, poczekał aż dobiegnie do niego rywal i dopiero wtedy robił sobie miejsce na strzał. Cały Juan i przyczyna dlaczego nie zrobił kariery w Anglii.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 16:17

Fiorentina: 106 spotkań, 26 goli
Juventus: 308 spotkań, 26 goli

Rozwinął się wystarczająco by dać mu nowy kontrakt, ale tylko i wyłącznie z podwyżką!


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 257
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 16:33

No powinien zostac, ale moze bez podwyzki :D


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 20:28

Juventus i Cuadrado na pewno nie będą kontynuować współpracy. Doszło już do spotkania agenta zawodnika z Juventusem, które zakończyło się uściskiem dłoni potwierdzającym pożegnanie na koniec sezonu.
[Momblano przez
@RidTheRock :bravo:

Swoje zrobił a teraz podziękować mu i żegnamy się. Ostatnio zaliczył spory zjazd. Jak widzę te jego żenujace symulacje to jest mi wstyd że taki blazen nosi koszulkę Juventusu.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 20:49

Zobaczymy, Momblano ma swój świat, poczekałbym na poważniejsze źródła. Ale jeśli Kwadrat odchodzi, to ja żałuję. Kiedyś się to musi skończyć, ale jak dla mnie, w wieku 35 lat prezentuje się naprawdę ok. Pojawiały się doniesienia, że byłby gotowy zejść z pensją. Więc w czym problem? Zdrowie mu nie siada, wciąż potrafi zrobić sobie miejsce i groźnie dośrodkować. Drażni mnie jego nurkowanie, ale poza tym naprawdę jest ok. To zupełnie inny przypadek niż chociażby Sandro.


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 257
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 20:53

No dzis wrzucal filmik jak nagrywa naszych pilkarzy ...

Jak dla mnie czuje sie dobrze i jak chce zostac to jak najbardziej. Dobry duszek, spoko skile i uniwersalny.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 21:06

Sorek21 pisze:
04 maja 2023, 20:28

Swoje zrobił a teraz podziękować mu i żegnamy się. Ostatnio zaliczył spory zjazd. Jak widzę te jego żenujace symulacje to jest mi wstyd że taki blazen nosi koszulkę Juventusu.
:facepalm:
Kogo bo kogo, ale Kwadrata wyzywać od błaznów to :chiellini:

Musiał w końcu zjechać z formą (35 lat), jakbyśmy grali w ofensywie jak normalna drużyna europejskiego formatu to i akrobacji byłoby mniej i gracze w ataku wyglądaliby lepiej. Niestety jak nie ma do kogo podać to "ratują się" symulkami (nie popieram i też dla mnie jest to wręcz kompromitujące). Nie tylko Kolumbijczyk, ale i Vlaho, Di Maria, reszta też notorycznie dodaje od siebie. Inna sprawa, że w tym sezonie Cuadrado już przesadza, ale od tego jest trener żeby utemperować takie zachowania, a one się coraz bardziej nasilają, jakby to było akceptowane w klubie... :?:

Kwadrat z obniżoną pensją, jako alternatywa/zmiennik - jak najbardziej.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 21:09

Jak ktoś jest boiskowym pajacem to tak trzeba go nazywać. Nieważne w jakim gra klubie. Co mecz odwala takie numery mając gdzieś sportowe fair play. Jakby zrobić ankietę wśród kibiców Serie A kto jest największym symulantem w lidze to napewno by wygrał.



Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 257
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 21:36

...........


To jak nazwać kogoś kto obraża tak ważnego piłkarza w historii Juuve? Pozostawiam to juz Wam ..... sami wstawcie sobie odpowiednie okreslenie


Rozumiem narzekanie,placz, ze nie jestesmy tak mocni jak kiedys, ale ponizanie wlsnych piłkarzy? No jest tu takie grono co to robi i moze dlatego myslales, ze ZABŁYŚNIESZ .. Otóz nie .. Okazałes się ....
Ostatnio zmieniony 04 maja 2023, 21:49 przez Oldfan, łącznie zmieniany 1 raz.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 21:42

Pożegnać i zapomnieć :hello:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2023, 12:35

Oldfan pisze:
04 maja 2023, 21:36
To jak nazwać kogoś kto obraża tak ważnego piłkarza w historii Juuve? Pozostawiam to juz Wam ..... sami wstawcie sobie odpowiednie okreslenie
A co i o kim powiedział? Zablokowane video z twitta już.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 06 maja 2023, 12:42

Gość sporo zrobił dla klubu. Jego użyteczność bardzo spadła. Podziękować i życzyć powodzenia.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2023, 19:41

Cuadrado to zawodnik, który zawsze pozostanie w moim kibicowskim sercu, pragnął grać dla Juve i usilnie do tego dążył...opuszcza na s już na dobre ( całkiem słusznie ) więc można życzyć mu powodzenia i z całego serca podziękować... :(



Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Toskanski_Ferguson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2023
Posty: 94
Rejestracja: 31 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2023, 19:43

Pogromca interu.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2023, 19:46

Ten gol na zawsze będzie w mojej pamięci, ale <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>...



Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
ODPOWIEDZ