# 12 Lobo Silva Alex Sandro

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2021, 18:56

Sandro z Covidem.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2021, 19:07

Dragon pisze:
04 stycznia 2021, 18:56
Sandro z Covidem.
Ciekawe ilu wypadnie przed środą. :whistle:


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2021, 19:09

Kamciu pisze:
04 stycznia 2021, 18:55
Alex Sandro pozytywny na COVID. Moze nie bedzie to zbyt duze oslabienie przed srodowym (i nie tylko) spotkaniem, ale jednak...
Nie, wcale, ani trochę. Przed najtrudniejszą serią gier w sezonie wypada nam nasz jedyny LO. Będziemy ratować się amatorem z Serie C, ale nie jest to zbyt duże osłabienie. :facepalm:
Poprostu pisze:
04 stycznia 2021, 19:07
Ciekawe ilu wypadnie przed środą. :whistle:
Spokojnie, zawsze możemy sobie przełożyć to spotkanie. ADL pokazał, że dla chcącego nic trudnego.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2021, 19:26

Bartosz Karawańczyk pisze:
04 stycznia 2021, 19:09
Kamciu pisze:
04 stycznia 2021, 18:55
Alex Sandro pozytywny na COVID. Moze nie bedzie to zbyt duze oslabienie przed srodowym (i nie tylko) spotkaniem, ale jednak...
Nie, wcale, ani trochę. Przed najtrudniejszą serią gier w sezonie wypada nam nasz jedyny LO. Będziemy ratować się amatorem z Serie C, ale nie jest to zbyt duże osłabienie. :facepalm:
Poprostu pisze:
04 stycznia 2021, 19:07
Ciekawe ilu wypadnie przed środą. :whistle:
Spokojnie, zawsze możemy sobie przełożyć to spotkanie. ADL pokazał, że dla chcącego nic trudnego.
Nie no, klubowi dżentelmenów nie wypada takie rzeczy robić :D


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2021, 19:30

Bartosz Karawańczyk pisze:
04 stycznia 2021, 19:09
Kamciu pisze:
04 stycznia 2021, 18:55
Alex Sandro pozytywny na COVID. Moze nie bedzie to zbyt duze oslabienie przed srodowym (i nie tylko) spotkaniem, ale jednak...
Nie, wcale, ani trochę. Przed najtrudniejszą serią gier w sezonie wypada nam nasz jedyny LO. Będziemy ratować się amatorem z Serie C, ale nie jest to zbyt duże osłabienie. :facepalm:

Bardziej chodzilo mi o to, ze Brazylijczyk nic szczegolnego ostatnio nie prezentuje.


Twitter: @K_Kamciu
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2021, 19:31

swoją drogą ciekawe czy ten "przeciętny" występ wczoraj to nie efekt właśnie Covidu...

ps. Turyński ASL podobno już ma założone podsłuchy czy przypadkiem do nich nie dzwonimy żeby zabronił nam wyjazdu do Mediolanu :P


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2021, 20:06

Kamciu pisze:
04 stycznia 2021, 19:30
Bardziej chodzilo mi o to, ze Brazylijczyk nic szczegolnego ostatnio nie prezentuje.
Kumam, ale jestem zdania, że Sandro w przeciętnej formie, to nadal dużo lepsza opcja niż wielka dziura po lewej stronie.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2021, 20:48

Niestety Sandro zatrzymał się w swoim rozwoju już 2-3 sezony temu. Wydaje mi się, że teraz jedyne na co można liczyć w jego przypadku, to solidność i koncentracja, fajerwerków nie spodziewałbym się. Szkoda, bo kilka lat temu zapowiadał się na jednego z najlepszych na swojej pozycji. Tak czy inaczej, aktualnie nie bardzo widzę dla niego jakąś rozsądną alternatywę, zwłaszcza w obecnych czasach.... Chyba, że ten Pellegrini.. co sądzicie?


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2021, 21:12

piterjuve pisze:
04 stycznia 2021, 20:48
Niestety Sandro zatrzymał się w swoim rozwoju już 2-3 sezony temu. Wydaje mi się, że teraz jedyne na co można liczyć w jego przypadku, to solidność i koncentracja, fajerwerków nie spodziewałbym się. Szkoda, bo kilka lat temu zapowiadał się na jednego z najlepszych na swojej pozycji. Tak czy inaczej, aktualnie nie bardzo widzę dla niego jakąś rozsądną alternatywę, zwłaszcza w obecnych czasach.... Chyba, że ten Pellegrini.. co sądzicie?
Pellegrini mial bardzo fajny poprzedni sezon. W sumie nie do konca rozumiem dlaczego Juve go wypozyczylo do Genoi - wydawalo mi sie, ze chlopak dostanie powazna szanse, ale tam chyba jakies delikatne problemy natury wychowawczej zaszly (jesli sie myle to mnie poprawcie). W terazniejszej kampanii juz tak dobrze mu nie idzie, ale zobaczymy co bedzie dalej.

Co do Twojego pytania to widze dwie opcje. Abstrakcyjna oraz druga, powiedzmy, ze calkiem realna (ale raczej w lato):
- Theo Hernandez, czyli ta pierwsza propozycja - gosc jest kozakiem, jednak na ten moment chyba nie do wyjecia z Milanu, a jesli nawet bylby dostepny to za nie mniej niz 50mln.
- Gosens, czyli druga opcja - bardzo dobrze sie prezentuje od dluzszego czasu. Mysle, ze powoli Atalanta moze byc dla niego "za mala" jakkolwiek to brzmi w kontekscie wykrecanych wynikow przez ten klub. Uwazam, ze w obecnych czasach bylby do wyjecia za moze nawet 25mln. Po drugie, mysle, ze wpasowalby sie do systemu Pirlo idealnie (przynajmniej na papierze, bo w rzeczywistosci czasem wyglada to zgola inaczej).

P.S. Jest jeszcze Young :laugh:
Bartosz Karawańczyk pisze:
04 stycznia 2021, 20:06
Kamciu pisze:
04 stycznia 2021, 19:30
Bardziej chodzilo mi o to, ze Brazylijczyk nic szczegolnego ostatnio nie prezentuje.
Kumam, ale jestem zdania, że Sandro w przeciętnej formie, to nadal dużo lepsza opcja niż wielka dziura po lewej stronie.
Zgadzam sie, stad: "ale jednak..." (w domysle oslabienie).


Twitter: @K_Kamciu
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2021, 21:26

Nie rozumiem całej dyskusji o LO skoro ta pozycja przez Pirlo "stosowana" jest marginalnie. Na lewe wahadło wróci Kjeza (ew Berna bądź Kulu), na prawe wskoczy Cuadrado i tyle.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2021, 22:58

@jackop
Nasza gra i bez Bernardeschiego w wyjściowej jedenastce wygląda zazwyczaj żenująco słabo, a tutaj jeszcze straszysz możliwością wystawienia w pierwszym składzie tego wirtuoza, by nie powiedzieć maestro futbolu w miejsce chorego Alexa Sandro. Federico dostał już tyle szans, na tak wielu różnych pozycjach, w rozmaitych taktykach u 3 trenerów, że obecnie, to powinien mieć dupę przyspawaną do ławki rezerwowych i ewentualnie grać tylko w jakimś Coppa Italia lub ogony w lidze, gdy mecz jest już rozstrzygnięty. Nie po to wywalaliśmy miliony eurasów na rudego "Szweda", by teraz jego miejsce zajmował ten farfocel.
Odnośnie tematu, to obawiam się, iż na jednym Alexie Sandro się nie skończy i zaraz z powodu korony wypadnie nam z 3-4 zawodników.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2021, 23:48

dimebag11 pisze:
04 stycznia 2021, 22:58
Federico dostał już tyle szans, na tak wielu różnych pozycjach, w rozmaitych taktykach u 3 trenerów, że obecnie, to powinien mieć dupę przyspawaną do ławki rezerwowych i ewentualnie grać tylko w jakimś Coppa Italia lub ogony w lidze, gdy mecz jest już rozstrzygnięty.
Ty to wiesz, ja to wiem, ale od Andrzeja wciąż dostaje swoje szanse :dontknow:

Dopóki Pirlo nie zmieni taktyki albo nie wyleci to dyskusja o LO jest bezcelowa.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2021, 07:13

Na pewno na jednym się nie skończy i zaraz okaże się, że pół podstawy wyleci z powodu korony w takim momencie kiedy mamy nóż na gardle i musimy gonić czołówkę. Przypuszczam, że przed meczem jutro będzie wesoło.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2021, 08:26

może zagramy, zarazimy obie ekipy z Mediolany i w końcu dopadnie ich kryzys :)

@jackop: kompletne bzdury gadasz, oczywiście że można gadać o LO bo w fazie defensywnej gramy 4 z tyłu, co więcej brak Sandro powoduje brak jakiejkolwiek rotacji na odpowiednim poziomie, gramy co 3 dni i Chiesa i Cuadrado będą musieli zagrać oba najbliższe spotkania w możliwie długim wymiarze czasowym, ogranicza się także rotacja w obronie i także Danilo zagra 100% meczów pod jego nieobecność... łatwo sprawdzić, że od kiedy wrócił Sandro notowaliśmy lepsze wyniki i nie było to wynikiem tylko "lepszego zgrania", przy meczach co 3 dni 100% fita zawodników jest na wagę złota


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2021, 14:52

Momblano twierdzi, że po kolejnych testach gracz i człowiek sztabu, też są pozytywni. Nie podaje o kogo chodzi.
Do tego Dybala miał wczoraj gorączkę.


ODPOWIEDZ