# 12 Lobo Silva Alex Sandro

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2017, 19:17

Spójrzcie na to ze strony zawodnika :
Gra sobie w Porto,potem może przebierać w ofertach.Odrzuca większe zarobki w Man City i decyduje się na transfer do Juventusu.Tam mimo że jest lepszy, musi grzać ławę bo trener faworyzuje gorszego Evre.Potem Evra odchodzi a Sandro staje się czołową postacią zespołu.Następnie zarząd w ramach nagrody za bardzo dobrą grę obiecuje mu podwyżkę,która należy mu się jak psu buda. Czas mija a nowego kontraktu nie ma.W międzyczasie Chelsea kusi go jeszcze większą kasą niż ta,którą Juve mu obiecało.Mimo to Sandro decyduje się zostać ( albo zostaje zatrzymany siłą, bo odeszli Leo i Dani, ale tego nie wiemy na 100% ) W takiej sytuacji chyba każdy by się wkurzył i mniej angażował w swoją pracę.

Teraz pismaki dorabiają swoje teorie o odejściu bo zawodnik jest warościowym topem więc chętnych nie zabraknie.Zawsze to wiarygodniej zabrzmi niż sprzedaż ( za kasę ??ha ha ) Lichtstainera albo Asamoaha.

Marotta powiedział jeszcze o problemach osobistych Alexa.I co teraz Juve słynące z wielkiej klasy miało by go tak po prostu sprzedać zamiast wspierać w powrocie do formy ?


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2017, 19:37

jackop pisze:
Allegri pisze:"Nie każdy sezon jest taki sam i w każdym są momenty, kiedy zawodnik może mieć lepsze lub gorsze chwile, ale Alex Sandro wróci do bycia ważnym dla nas zawodnikiem. W miesiąc nie stracił swojej jakości. Musi po prostu odzyskać swoją mentalną i fizyczną dyspozycję".
Nikt jeszcze nie zapytał Motywatora jak to się stało, że zawodnicy Juventusu stracili swoją mentalną i fizyczną dyspozycję? Kto zawalił sprawę? Liczba mnoga, bo Maks mógłby wypowiedzieć się w tym tonie o każdym z kadry i nie byłby w błędzie.

Sandro: chęć podwyżki / odejścia, a co z resztą?

Przy okazji potwierdzenie dla tych, którzy zbywali komentarze (pojawiające się od finału z Realem), że w tej drużynie istnieje problem na poziomie mentalnym, a nie wyłącznie fizycznym.
Co do Sandro to Marotta ostatni mówił coś o problemach rodzinnych, co by wyjaśniało jego słabą formę, bo chłopak wydaje się czasem wręcz nieobecny na boisku jakby myślał o zupełnie innych sprawach.Jeżeli naprawdę to są jakieś problemy rodzinne to trudno się dziwić. Owszem dyspozycja niektórych graczy może nie jest najwyższa,ale praktycznie każdy miał chociaż chwilę gdy grał bardzo dobrze, u Sandro ciężko znaleźć takie spotkania by zagrał na poziomie z zeszłego sezonu. Także ten przypadek to zupełnie inna bajka, wiem,że świetnie pasuje pod te wszystkie dziwne teorie ale przesłanki i wypowiedzi ludzie związanych z klubem wskazują jednak,że podłoże jego słabszej gry to jakaś jego wewnętrzna sprawa.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2017, 20:36

Nie chcę się czepiać ale Marotta w takich przypadkach, zresztą nie tylko on mówi o problemach rodzinnych :lol:
Gdyby miał jakieś problemy rodzinne to pismaki by je wyczaiły bo do tej pory potrafili wychwycić takie sprawy. Nie wiem czy on jest na wylocie czy nie ale traktujcie te doniesienia rodzinne z dystansem. Ten nie jest na sprzedaż, ten ma problemy rodzinne i tak w kółko a później przychodzi letnie mercato i jest wielkie zaskoczenie :prochno:


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2017, 21:49

MRN pisze:Gdyby miał jakieś problemy rodzinne to pismaki by je wyczaiły bo do tej pory potrafili wychwycić takie sprawy.
No tyle że łatwiej jest pisać o transferach niż o problemach bo nie trzeba wnikać i śledzić. Zresztą nie każdy obnosi się ze swoim życiem rodzinnym i nie jest to takie łatwe do wytropienia - pismaki nie korzystają z usług Malanowskiego przecież. :rotfl: Depresja Buffona też wyszła po latach. Po prostu chciałbyś żeby on odszedł i tyle.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2017, 22:42

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Po prostu chciałbyś żeby on odszedł i tyle.
No tak, marzę o tym :lol: Znowu się nabrałeś jakiegoś gówna ?


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2017, 22:46

MRN pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Po prostu chciałbyś żeby on odszedł i tyle.
No tak, marzę o tym :lol: Znowu się nabrałeś jakiegoś gówna ?
Takie mam wrażenie, że ten zawodnik ci po prostu nie leży.


Daruj sobie to ad personam. Wystarczy być szczerym w internecie, a już daje się pretekst do niewybrednych ataków. Po człowieku w twoim wieku i z tego co piszesz człowieku który do czegoś doszedł, spodziewałbym się większej elokwencji w docinaniu. ;)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2017, 22:49

A gdzie ja napisałem, że mi nie leży ? To, że piszę obecnie, że Asa jest lepszy ? Już pisałem, że bardziej strawiłbym odejście Dybali niż Sandro, jeżeli walisz znowu posty jak z kałacha to przynajmniej czasami poczytaj co nieco.

A poza tym o co Ci chodzi z tą szczerością ? Nie miałem zamiaru Tobie dowalić tylko napisałem to na ślepo :shock:
Jeżeli trafiłem to przepraszam, każdy popełnia błędy, serio nawet o tym nie wiedziałem.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2017, 23:00

Sam też piszesz ich nie mało.

Wielokrotnie Sandro krytykujesz (trochę za bardzo) zachwalasz Ase (w drugą stronę) piszesz o tym że pewnie odejdzie. Miałem wrażenie że faktycznie chcesz by on odszedł. No ale może to tylko wrażenie w takim razie.

Spoko nie gniewam się. Po prostu przyznałem się na forum do tego że jestem nie biorącym narkomanem (mefedron, kokaina.) i przez ostatnie miesiące byłem w ośrodku.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2017, 23:49

Tylko, że serio o tym nie wiedziałem ale to i tak nieistotne, ważne, że uporałeś się z tym.

Staram się być obiektywny, każdy narzeka na Asę ale on w tym sezonie bardziej ogarnia defensywę od Alexa, którego objeżdżają jak chcą.


Obrazek
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 10:08

Witajcie Panowie,

Czy jest wiadomo jakie to problemy rodzinne ma Sandro że tak podcięły mu skrzydła?


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 10:56

Nikt nic nie wie i nikt nic nie będzie wiedział. Z prostego powodu, Sandro swoją rodzinę odizolował od mediów ;) i tego, że w ogóle założył swoją rodzinę dowiedzieliśmy się dopiero przy odbieraniu pucharu w zeszłym roku, gdy wyszedł na murawę ze swoimi dziećmi ;)


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 11:03

Poulinho pisze:Sandro swoją rodzinę odizolował od mediów ;)
Dokładnie, on szczelnie chroni swoje życie prywatne. Do tego stopnia że jak przechodził z Porto do Juventusu to były plotki że on jest gejem. @Cabrini_idol o tym napisał tu, wziął to pewnie z włoskiego forum Juventusu na którym o tym spekulowali.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 13:26

Mam nadzieję, że jednak sprawa z Sandro wyklaruje się możliwie jak najszybciej. To topowy LO, w formie top3 na świecie. Potrzebujemy go bardziej, niż nam się wydaje.

P.S. mógłby mi ktoś może podesłać link do tematu, w którym była ta nakładka ukrywająca posty wiadomo czyje? Siedzę teraz często na forum na służbowym sprzęcie i tutaj tego nie mam, a ochota na czytanie bzdur wiadomo czyich nadal mi nie wróciła.


ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 13:35

squinter pisze: P.S. mógłby mi ktoś może podesłać link do tematu, w którym była ta nakładka ukrywająca posty wiadomo czyje? Siedzę teraz często na forum na służbowym sprzęcie i tutaj tego nie mam, a ochota na czytanie bzdur wiadomo czyich nadal mi nie wróciła.
Spokojnie, mały dostał szlachetną paczke i bony od mopsu na swięta więc chwilę go nie będzie.

Sandro dobrze ze nie jest homosiem, niech sie bierze do roboty, zarabia kupe mamony, dobrze było by gdyby po nowym roku był już sobą.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 13:36

squinter pisze:A ochota na czytanie bzdur wiadomo czyich nadal mi nie wróciła.
No to se zobacz, skoro mówisz że wymyślam bzdury - http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... start=2580 - ja pitole ilu ludzi to łyknęło wtedy na kilku następnych stronach dyskusja...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ODPOWIEDZ