# 24 Daniele Rugani

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 10:43

Bukol87 pisze:To proste. Po to, żeby się głupi pytał.

W gwoli ścisłości. Nie jestem aktywnym trenerem. Posiadam jedynie licencję UEFA A.
Jak zwykle, zamiast merytorycznej dyskusji wycieczki osobiste i blaznowanie. Makiavel vol 2.

Bo merytorycznie leżysz, panie trenerzu.


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 17:57

szczypek pisze:
Bukol87 pisze:To proste. Po to, żeby się głupi pytał.

W gwoli ścisłości. Nie jestem aktywnym trenerem. Posiadam jedynie licencję UEFA A.
Jak zwykle, zamiast merytorycznej dyskusji wycieczki osobiste i blaznowanie. Makiavel vol 2.

Bo merytorycznie leżysz, panie trenerzu.
Masz rację. Dlatego właśnie DR jest ostatnim w hierarchii Maxa i jeśli gra to w meczach z dołem tabeli.

W przypadku Daniele jedynym znakiem zapytania nie jest to, czy w tym momencie jest w stanie konkurować o pierwszy plac (to jest wiadome). Chodzi jedynie o ocenę jego potencjału. Trzymanie go dość długo w klubie świadczy o tym, że jednak klub w niego wierzy. Zobaczymy jak to się potoczy, ale nie będę zdziwiony jeśli zostanie odpalony.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 20:31

Panie trenerzu, ja zadałem proste pytania, to nie są odpowiedzi na nie.

Jeśli chodzi o Ruganiego, będzie z niego wiele dobrego jeszcze. Ja tak uważam.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 21:34

szczypek pisze: Jeśli chodzi o Ruganiego, będzie z niego wiele dobrego jeszcze. Ja tak uważam.
Potwierdzam. Czekam tylko jeszcze na Caldare do pary.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 22:43

Ale Wy chłopaki nie macie papierów więc Wasze zdanie się nie liczy. Szpec z papierami UEFY ocenił, że Rugani ogór :ok:


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2017, 10:22

szczypek pisze:Panie trenerzu, ja zadałem proste pytania, to nie są odpowiedzi na nie.

Jeśli chodzi o Ruganiego, będzie z niego wiele dobrego jeszcze. Ja tak uważam.
Nie interesuje mnie zbytnio co uważasz.
Fakty są takie, że na ten moment trzymamy chłopaka w drużynie że względu na potencjał i wiarę, że w meczach z ogórkami nie narobi syfu. Nic więcej, nic mniej. Powtórzę po raz setny. Siła, Siła, Siła. Jak tego nie nadrobi to skończy w Genui.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2017, 11:11

Bukol87 pisze:Siła, Siła, Siła. Jak tego nie nadrobi to skończy w Genui.
Jaka siła? Charakteru czy fizyczna? Kiedy Rugani został przepchnięty i skończyło się to jakoś źle dla nas? Może wygląda na chyrlawego i jeśli są faktycznie braki w sile fizycznej to nadrabia je charakterem. Na tę chwilę Benatia i Chiellini są jednak pewniejsi, a Rugani jeszcze ma czas, w przeciwieństwie do tej dwójki, by grać w szlagierowych spotkaniach od pierwszej minuty.


FORZA JUVE!!!
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2017, 12:27

dawid91 pisze:
Bukol87 pisze:Siła, Siła, Siła. Jak tego nie nadrobi to skończy w Genui.
Jaka siła? Charakteru czy fizyczna? Kiedy Rugani został przepchnięty i skończyło się to jakoś źle dla nas? Może wygląda na chyrlawego i jeśli są faktycznie braki w sile fizycznej to nadrabia je charakterem. Na tę chwilę Benatia i Chiellini są jednak pewniejsi, a Rugani jeszcze ma czas, w przeciwieństwie do tej dwójki, by grać w szlagierowych spotkaniach od pierwszej minuty.
Braki, które są podstawowym atrybutem dla obrońców można nadrabiać walecznością w klubach na poziomie Serie B. W Juve takie rzeczy nie przechodzą. Od dawna powtarzam, że chłopakowi brakuje siły w starciu z rywalami i stąd też biorą się jego problemy w pojedynkach główkowych, ponieważ nie potrafi wypracować sobie odpowiedniej pozycji (czyt. przestawić chłopa i zniszczyć go w powietrzu jak np. Chiellini). Zauważam to ja, zauważa to Allegri (dla którego DR jest ostatnim wyborem w środku obrony). Nie zauważają tego eksperci z Juvepoland. Standard.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2017, 12:51

Bukol87 pisze:
dawid91 pisze:
Bukol87 pisze:Siła, Siła, Siła. Jak tego nie nadrobi to skończy w Genui.
Jaka siła? Charakteru czy fizyczna? Kiedy Rugani został przepchnięty i skończyło się to jakoś źle dla nas? Może wygląda na chyrlawego i jeśli są faktycznie braki w sile fizycznej to nadrabia je charakterem. Na tę chwilę Benatia i Chiellini są jednak pewniejsi, a Rugani jeszcze ma czas, w przeciwieństwie do tej dwójki, by grać w szlagierowych spotkaniach od pierwszej minuty.
Braki, które są podstawowym atrybutem dla obrońców można nadrabiać walecznością w klubach na poziomie Serie B. W Juve takie rzeczy nie przechodzą. Od dawna powtarzam, że chłopakowi brakuje siły w starciu z rywalami i stąd też biorą się jego problemy w pojedynkach główkowych, ponieważ nie potrafi wypracować sobie odpowiedniej pozycji (czyt. przestawić chłopa i zniszczyć go w powietrzu jak np. Chiellini). Zauważam to ja, zauważa to Allegri (dla którego DR jest ostatnim wyborem w środku obrony). Nie zauważają tego eksperci z Juvepoland. Standard.
Pokaż taką sytuacje


FORZA JUVE!!!
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2017, 13:42

dawid91 pisze:
Bukol87 pisze:
dawid91 pisze: Jaka siła? Charakteru czy fizyczna? Kiedy Rugani został przepchnięty i skończyło się to jakoś źle dla nas? Może wygląda na chyrlawego i jeśli są faktycznie braki w sile fizycznej to nadrabia je charakterem. Na tę chwilę Benatia i Chiellini są jednak pewniejsi, a Rugani jeszcze ma czas, w przeciwieństwie do tej dwójki, by grać w szlagierowych spotkaniach od pierwszej minuty.
Braki, które są podstawowym atrybutem dla obrońców można nadrabiać walecznością w klubach na poziomie Serie B. W Juve takie rzeczy nie przechodzą. Od dawna powtarzam, że chłopakowi brakuje siły w starciu z rywalami i stąd też biorą się jego problemy w pojedynkach główkowych, ponieważ nie potrafi wypracować sobie odpowiedniej pozycji (czyt. przestawić chłopa i zniszczyć go w powietrzu jak np. Chiellini). Zauważam to ja, zauważa to Allegri (dla którego DR jest ostatnim wyborem w środku obrony). Nie zauważają tego eksperci z Juvepoland. Standard.
Pokaż taką sytuacje
Ostatni mecz Ruganiego to dokładnie trzy takie sytuacje. Przegrał przebitki, które ze względu na klasę rywala nie zakończyły się niczym złym. Dwie z nich to konsekwencja przegranej walki wręcz już przy dochodzeniu do pozycji i wyskoku.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2017, 13:54

RICTOR pisze:Ale Wy chłopaki nie macie papierów więc Wasze zdanie się nie liczy. Szpec z papierami UEFY ocenił, że Rugani ogór :ok:
Bukol czasem pieprzy głupoty ale co do Ruganiego ma 100% racji i jego papiery pozwalające trenować C-klasowe zespoły nie mają tu nic do rzeczy. Daniele jest u nas tylko dlatego, bo MOŻE się rozwinie. Na tę chwilę emeryt Barzagli wciąga go nosem, próba zestawiania go z Chiellinim czy Benatią to kryminał.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2017, 15:12

Ale się uwzieliście na tego Barzagliego, ilu jest lepszych w lidze od tego "emeryta"? Każdy by chciał mieć takich emerytów w składzie i akurat to że Daniele przegrywa z nim walkę o skład wielkiej ujmy nie przynosi.
Rugani ciągle jak na swój wiek jest bardzo przyzwoity i postawienie na nim krzyżyka byłoby głupotą, przypomnijcie sobie co było z Bonuccim, też przychodził ze słabszego klubu w którym szło mu bardzo dobrze i po przyjściu do nas początkowo też obniżył loty. Nawet nie chcę myśleć ilu już wtedy spisało go na straty.


#AllegriOut
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2017, 15:20

jarmel pisze:Ale się uwzieliście na tego Barzagliego, ilu jest lepszych w lidze od tego "emeryta"? Każdy by chciał mieć takich emerytów w składzie i akurat to że Daniele przegrywa z nim walkę o skład wielkiej ujmy nie przynosi.
Rugani ciągle jak na swój wiek jest bardzo przyzwoity i postawienie na nim krzyżyka byłoby głupotą, przypomnijcie sobie co było z Bonuccim, też przychodził ze słabszego klubu w którym szło mu bardzo dobrze i po przyjściu do nas początkowo też obniżył loty. Nawet nie chcę myśleć ilu już wtedy spisało go na straty.
Bonu nie tyle obniżył loty co po prostu grał tragicznie, ale wtedy była inna sytuacja i dostał dużo czasu by się ogarnąć, Ruganiemu tego czasu aż tak dużo nie dano a wg mnie to potencjał na lepszego obrońcę niż Bonucci.


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2017, 15:57

Ja to widze tak, że chłop w przyszłym sezonie mógłby byc wypożyczony do innego klubu, np Atalanty. Musi po prostu grać, żeby za dwa lata zastapić Barzagliego. W przyszłym roku na środek obrony ta sama ekipa co teraz tylko Caldara (ktory ma tyle samo lat co DR) za Ruganiego.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2017, 08:39

Bukol87 pisze:Fakty są takie, że na ten moment trzymamy chłopaka w drużynie że względu na potencjał i wiarę, że w meczach z ogórkami nie narobi syfu.
Powiedział gość, który krytykuje tę część forum, która krytykuje to, co dzieje się w klubie zarzucając im brak wiedzy. Skąd Ty, panie trenerzu, wiesz z jakiego powodu Rugani gra jeszcze w Juve?

Sam się swoimi własnymi argumentami pogrążasz, wygląda to tak, że problemem nie jest to, że bawimy się tu w zarządzanie klubem i pierwszą jedenastką, ale że nie idzie to zgodnie z Twoją myślą ;)

A, jeśli nie obchodzi Cię co myślą inni, myślę że forum to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Po to właśnie powstały takie miejsca. Makiavel vol. 2, jak nic.


ODPOWIEDZ