# 24 Daniele Rugani

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2017, 21:17

Czekam wciąż na wygrany pojedynek główkowy naszego ASA.
Boże, co ten leszcz robi w Juventusie.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2017, 21:38

Spytaj swojego idola. My jesteśmy januszami.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2017, 22:40

Marat87 pisze:Spytaj swojego idola. My jesteśmy januszami.
Nie zasługujesz nawet na "janusza". Co najwyżej na "grażynkę".


Mam nadzieję, że to ostatni sezon Ruganiego w Juve.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2017, 22:58

albertcamus pisze:Czekam wciąż na wygrany pojedynek główkowy naszego ASA.
wg whoscored Rugani ma w Serie A 3.2 pojedynków główkowych na 90 minut z czego 2 wygrane... sprawdzisz sobie pozostałą trójkę naszych środkowych czy ci podać? ;)





EDIT:
podam ci bo pewnie sam nie znajdziesz:
Barzagli: 2.5/90 minut, wygrane 1.3
Chiellini: 2.7/90 minut, wygrane 1.6
Benatia: 3.4/90 minut, wygrane 2.4


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2017, 08:13

Po ogarnięciu się Benati nie widzę powodu by Daniele nadal robił u nas za "młodego i perspektywicznego". Zarząd i trener są w stanie lepiej to ocenić, ale dla mnie czas DR w Juve dobiegł końca.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2017, 10:36

Tutaj niestety muszę się z Tobą zgodzić gdyż minut miał już sporo a postępów żadnych nie zrobił. Patrząc na to jak zapowiada się i rozwija Caldara, DR w przyszłym sezonie nie będzie miał u nas czego szukać.

Można użyć go jako kartę przetargową w negocjacjach z Napoli w sprawie Insigne lub Mertensa :prochno:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2017, 14:10

w Empoli też się rozwijał Rugani i każdy piał z zachwytu a u nas nawet jak ma statystyki lepsze od innych to i tak gra słabo i się nie nadaje ;)

fajnie będzie sprzedać Ruganiego i zostać z emerytem Barzą oraz z "pół sezonu na kontuzjach" Chiellinim i Benatią :D już widzę jak nasza obrona świetnie sobie radzi z Caldarą i Barzaglim :ok:


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2017, 14:34

Tamte Empoli i obecna Atalanta to nie ta sama półka. Caldara razem z Atalantą gra z powodzeniem w LE w których to rozgrywkach Atalanta świetnie sobie radzi. Przypuszczam, że obok Caldary przyjdzie ktoś do obrony więc nie ma obawy, że zostaniemy z emerytem. Marotta głupi nie jest i jakoś to rozegra ale wiadomo, że na siłę Daniele nie musi odchodzić jeżeli nie przeszkadza mu ostatni obrońca w hierarchii.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2017, 15:38

Jak widać każdy ma swoje odchyły. Jedni chcą głowy Allegriego bo oczekują więcej frajdy z meczów a inni wyrzucają Ruganiego bo nie okazał się z miejsca topem i kala największą świętość calcio.
Chłopak ma jeszcze z siedem lat na dorośnięcie do wielkiej piłki, idealne uzupełnienie składu. Kogo byście widzieli zamiast niego na ławce? Garaya?
:prochno:


calma calma
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2017, 15:57

Panie trenerzu, czy pytania.
Bukol87 pisze:Po ogarnięciu się Benati
Panie trenerzu, a jak się mierzy ogarnięcie się? Wystarczy zagrać kilka dobrych spotkań i już?

Panie trenerzu, czy z Dybali też żeście robili topa topów kiedy zagrał kilka bardzo dobrych spotkań na początku sezonu?
Bukol87 pisze:Zarząd i trener są w stanie lepiej to ocenić,, ale dla mnie czas DR w Juve dobiegł końca.
Panie trenerzu, po co nas raczycie swoimi przemyśleniami, skoro zarząd i sztab lepiej ocenia przydatność w zespole a tych uwag i tak nikt w Turynie nie usłyszy?


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2017, 16:05

MRN pisze:Przypuszczam, że obok Caldary przyjdzie ktoś do obrony więc nie ma obawy, że zostaniemy z emerytem. Marotta głupi nie jest i jakoś to rozegra ale wiadomo, że na siłę Daniele nie musi odchodzić jeżeli nie przeszkadza mu ostatni obrońca w hierarchii.
Tylko że według ostatnich doniesień Marotta zrezygnował z de Vrija dlatego, że liczy na przedłużenie jeszcze o rok kontraktu z Barzą. Jeśli to prawda, to nie zagalopuję się chyba za bardzo z interpretacją, że Barzagli na rok oznacza brak drugiego nowego środkowego obrońcy.

Ostatnio z formą wystrzelił Benatia, Chielliniego chyba też nikt nie sadzałby na ławie. Natomiast już wyższość Barzagliego nad Ruganim w przekroju całego sezonu uważam za co najmniej dyskusyjną. Poza tym zgadzam się z opinią, że gdybyśmy dzisiaj zrezygnowali z Ruganiego, to za chwilę obudzilibyśmy się z ręką w nocniku.

No i jeszcze jedno - gdyby Juventus tak szybko spisywał młodych graczy na straty, to co u licha robi u nas Sturaro? Można rzecz jasna dyskutować, czy Rugani zaliczył taki progres, jakiego oczekiwaliśmy, ale chyba nikt nie powie, że Stefano rozwija się lepiej.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2017, 16:06

To znaczy, co do Benatii to wydaje mi sie, ze w tym sezonie to jest nasz zdecydowanie najlepszy obronca i gra bardzo, bardzo pewnie. Pamietam, ze chwalilem go w wielu meczach - gra bardzo dobrze na wyprzedzenie, radzi sobie swietnie w pojedynkach glowkowych i przede wszystkim nie robi bledow. Nie wiem czy to jest juz ten Benatia z Romy, ale na pewno Marokanczyk wszedł na wysoki poziom w tym sezonie. I zaryzykuje teze, ze jeśli chodzi o defensywe, to jest to poziom o półkę wyżej od poziomu Bonucciego (jesli chodzi o rozprowadzanie pilki to wiadomo, inna bajka).

Rugani rozgrywa z kolei w mojej opinii niezly sezon. Natomiast w obliczu konkurencji w postaci wlasnie Benatii, Chielliniego czy Barzagliego, ciezko mu sie przebic do skladu. Najlatwiej mu bedzie przeskoczyc Barzę, bo ten momentami juz od jakiegos czasu odstaje fizycznie. W przyszlym sezonie przychodzi Caldara, wiec ta ryzwalizacja bedzie jeszcze ciekawsza.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2017, 22:16

B@rt pisze:Tylko że według ostatnich doniesień Marotta zrezygnował z de Vrija dlatego, że liczy na przedłużenie jeszcze o rok kontraktu z Barzą.
Ciężko mi zrozumieć Marotte - zrezygnować z pozyskania obrońcy na lata, by w zamian za to mieć innego obrońce na ledwie rok. Gdzie tu logika?

Aha. Nie wierzę w to że Rugani po sezonie odejdzie.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2017, 23:37

B@rt pisze:według ostatnich doniesień Marotta zrezygnował z de Vrija dlatego, że liczy na przedłużenie jeszcze o rok kontraktu z Barzą
większej głupoty chyba nie dałoby się zrobić ale zakładam, że to na życzenie Maksia, dla którego liczy się tu i teraz a nie Juve "za rok" dlatego gra Barzą kiedy tylko może, bo doświadczony... a taki de Vrij wiadomo - do grudnia łapałby o co chodzi w skomplikowanej taktyce i zaczął grać w pierwszym składzie dopiero w 2020


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 00:06

szczypek pisze:Panie trenerzu, czy pytania.
Bukol87 pisze:Po ogarnięciu się Benati
Panie trenerzu, a jak się mierzy ogarnięcie się? Wystarczy zagrać kilka dobrych spotkań i już?

Panie trenerzu, czy z Dybali też żeście robili topa topów kiedy zagrał kilka bardzo dobrych spotkań na początku sezonu?
Bukol87 pisze:Zarząd i trener są w stanie lepiej to ocenić,, ale dla mnie czas DR w Juve dobiegł końca.
Panie trenerzu, po co nas raczycie swoimi przemyśleniami, skoro zarząd i sztab lepiej ocenia przydatność w zespole a tych uwag i tak nikt w Turynie nie usłyszy?
To proste. Po to, żeby się głupi pytał.

W gwoli ścisłości. Nie jestem aktywnym trenerem. Posiadam jedynie licencję UEFA A.


ODPOWIEDZ