Mario Mandżukić

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2019, 10:28

Szkoda troche Mario ale sam sobie winien skoro odrzucał wszystko jak leci wiedząc, że go Sarri nie chce.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2019, 10:29

Allegri też na liście płac i też go nie zaprosili...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sztuko

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 232
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2019, 15:22

Ostatnie raporty dziennikarzy podają, że Mario Mandzukić jest nie tylko poza kadrą poza Juventusu, ale również poza Turynem. W wyniku zaistniałej sytuacji chorwacki napastnik zdecydował się opuścić miasto. Nie zmienia to jednak faktu, że jego osoba wciąż wzbudza zainteresowanie na rynku transferowym. MilanNews.it oraz Corriere dello Sport podają, że Milan ponownie chciałby pozyskać wicemistrza świata.

Bianconeri nie ukrywają, że z chęcią pozbyli się problemu, którym są zarobki Mandzukicia. Transfer do Milanu uzależniony jest jednak od Zlatana Ibrahimovicia. Jeśli Rossoneri zatrudnią ponownie słynnego Szweda to zaprzestaną w staraniach o 33-letniego snajpera Juve.

Milan wyraża również zainteresowanie Merihem Demiralem. Oprócz niego Rossoneri chcieliby, aby ich defensywę wzmocnił również Jean-Clair Todibo z Barcelony.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2019, 17:44

Mandzukic się już nawet wyprowadził z Turynu.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2019, 11:07

Poprostu pisze:
13 grudnia 2019, 10:28
Szkoda troche Mario ale sam sobie winien skoro odrzucał wszystko jak leci wiedząc, że go Sarri nie chce.

Dokładnie


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2019, 19:26

Powodzenia na dalszej drodze kariery.
http://www.sport.pl/pilka/7,65083,25544 ... BoxSportMT

Mario został kolegą Benatii podobno sprzedaliśmy go za 5,5 miliona euro.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2019, 12:11

I tak z niego od pewnego czasu pożytku nie było. Niech sobie zarobi do emerytury, a nam właśnie budżet płacowy się troszkę zwolnił :prochno: jeszcze tylko kilku graczy po 30tce i będzie z czego lepić.

Tak czy inaczej szacunek dla Mario za waleczność i grę w defensywie, jednak to nie tego osobiście oczekuję od napastnika.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2019, 21:18

Chorwacki napastnik wysłał pożegnalną wiadomość do Bianconerich na Instagramie po podpisaniu kontraktu z klubem Al Duhail Qatari: „To był zaszczyt grać w Juventusie, a ostatnie kilka miesięcy nie zmieni szacunku i miłości, którą czuję. dla klubu ”

„Niemożliwe jest podsumowanie czterech i pół roku w zwykły sposób, ale mam nadzieję, że widzialiście moją pasję do tego klubu i tego zespołu w każdym meczu, w którym grałem dla Juventusu. Wielkie podziękowania dla Mr Allegri i Mr Marotty że chcieli mnie w Turynie. To był zaszczyt grać w Juventusie, a ostatnie kilka miesięcy nie zmieni szacunku i miłości do klubu. Dziękuję wszystkim kolegom z drużyny, których miałem w tych sezonach. Naprawdę podobała mi się każda bitwa z wami i my wygraliśmy większość tych bitew! ”

Piękne słowa jak dla mnie, dla mnie to mimo wszystko symbol ery Allegriego, po Davidsie i Vidalu największy wojownik.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2019, 22:34

Szkoda, że w lecie zainteresowane strony nie dogadały się w sprawie transferu Mandżu do United. Nie chodzi nawet o to, że wtedy zarobilibyśmy coś na sprzedaży Chorwata, ale o to, że Mario odszedłby od nas w zupełnie innej atmosferze, bo jednak swoim zaangażowaniem zasłużył na normalne pożegnanie, a ponadto mógłby sobie jeszcze pograć na europejskim poziomie i nie zmarnowałby pół roku na trybunach. Wielkie dzięki za waleczność i sporo ważnych bramek strzelonych w naszych barwach oraz powodzenia w nowym klubie wojowniku.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2019, 09:53

dimebag11 pisze:
25 grudnia 2019, 22:34
Szkoda, że w lecie zainteresowane strony nie dogadały się w sprawie transferu Mandżu do United.
To już wina tylko i wyłącznie Mario, sam nie chciał odejść. Oferty były.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2019, 10:10

@Rozgrzany Sturaro
Jak było w rzeczywistości wiedzą tylko Mario, jego agent i zainteresowane kluby. Może to Solskjaer zablokował transfer Mandżu, bo liczył na kogoś lepszego lub o zupełnie innej charakterystyce. To co później pojawia się w różnego rodzaju mediach, to w głównej mierze stek bzdur i ciężko wyłowić z tego jakieś prawdziwe informacje.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2019, 19:25

Ładnie się Mandzu pożegnał. Trochę mi Mario zbrzydł przez Allegriego, ale dzięki za wszystko.


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2019, 21:56

Dziękujemy Mario za wszytsko, zostawił dużo zdrowia na boisku dla Juve i choć nie jeden powie, że "oni biegają za pieniędzmi",on biegał tez dla drużyny. DZIĘKUJE!!!


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
matjasDL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2019
Posty: 19
Rejestracja: 27 grudnia 2019

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2019, 13:04

Co by się nie mówiło. Mario dał dużo z siebie w klubie. Dziękujmy mu! Zawsze zostawiał serce na boisku!


La forza Juve facci un gol! :ball: :shirt:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2019, 15:08

De Ceglie też zostawiał serce na boisku, chwilę po przedłużeniu kontraktu przestał u nas grać i odszedł od nas bez odstępnego... nie sądziłem, że tyle ich łączy ani też, że można ich tak skrajnie różnie postrzegać

@dimebag11: MU nie dawało mu tyle kasy co chciał i temat upadł


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ