Sami Khedira

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2016, 23:45

Świetny mecz Khediry dzisiaj. Jego człapiący styl przypomina mi trochę Pirlo, wszystko robi tak spokojnie, ale potrafi czasem też przyfasolić, przyśpieszyć. Zdrówka życzymy! Zdrówka, kurva, zdrówka!


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2016, 00:11

@FORZANIEWIEMCODALEJ Khedira przyszedł za darmo i jak gra, gra dobrze lub bardzo dobrze. Nie widzę sensu, żeby się go pozbywać. Sturaro/Lemina po coś są w tym klubie chyba, nie?


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2016, 00:30

wojczech7 pisze:@FORZANIEWIEMCODALEJ Khedira przyszedł za darmo i jak gra, gra dobrze lub bardzo dobrze. Nie widzę sensu, żeby się go pozbywać. Sturaro/Lemina po coś są w tym klubie chyba, nie?
ForzaItanimulli3vujcm Skopiuj sobie. Fajnie to nabijać się z nicków? Może ;) Ty też masz z błędem - pewnie umyślnym - imię napisane.

OK Mniejsza o to kto jaką ma ksywę tutaj. Chodzi mi tylko o to że to może być jedyna okazja - jeśli się nie potrzaska znów - by go dobrze sprzedać i kupić kogoś o zdrowszych nogach. Sturaro i Lemina to może i przyszłościowi zawodnicy, ale do Podstawowej "11" Dzisiejszego Hegemona Futbolu - potrzeba zawodników klasowych i zdrowych - to musi iść w parzę.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2016, 00:47

Zapomnij...Juventus tak nie robi. To mi się podoba teraz w klubie - że dotrzymuje słowa. Khedira odejdzie jeśli sam będzie tego chciał albo jak skończy mu się kontrakt i klub uzna, że już nie warto go trzymać.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2016, 02:11

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Chodzi mi tylko o to że to może być jedyna okazja - jeśli się nie potrzaska znów - by go dobrze sprzedać i kupić kogoś o zdrowszych nogach.[...] Dzisiejszego Hegemona Futbolu - potrzeba zawodników klasowych i zdrowych - to musi iść w parzę.
Jeden (1) post, w którym napisałeś o wyjątkowej okazji, by sprzedać Chielliniego poproszę. Ile to razy wracał do zdrowia i wrócić nie mógł? 3-4?
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Co komu po najlepszym piłkarzu, jeżeli ten co chwila się łamie? Jak można fundamenty Juventusu mającego wygrać Ligę Mistrzów, budować na tak niepewnych elementach. Przyjdzie co do czego i co?[...] Zawodnik musi być po pierwsze dobry, a po drugie sprawny - nie wiem czego nie rozumiecie ? Przecież to oczywiste. Chcecie nazwisk w kadrze czy jakości na boisku.
Za transfermarkt:
- Giorgio, 102 dni nieobecności
- Sami 124 dni nieobecności

Przy czym Kielon w okresie od 1 lutego do 6 maja (powrót na szczyt tabeli) zdrowy był 8 dni. Rozumiem, że Twoje twarde zasady nie obowiązują wszystkich i że są równi i równiejsi :whistle:

Pepe jak już złapał kontuzję to od razu na 2 sezony :P


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2016, 02:51

@jackop Dobra ale w obronie to nie mamy problemu, w pomocy tak...
Tam na 2-3 miejsca mamy i mieliśmy równych graczy. Poza tym Kielon to jeden z symboli Juve, jest już tu lat wielu i ma u nas zakończyć karierę, w pewnym sensie tak - jeżeli Chcesz to ode mnie usłyszeć - Są równi i równiejsi. Pozycja w klubie, autorytet.

No i inna sprawa - kto by co za niego dał teraz? Na pewno nie kokosy. Tak już z graczami stricte defensywnymi jest. Aha jeszcze jedno: nie darzę Kielona sympatią, Samiego tak - ale nie o lubienie tu chodzi.

Nie wiem do czego zmierzasz z ta retoryką? Rozmawiamy o Samim, co ma Kielon do tego? Nie wiem chcesz mi udowodnić że gracz mogący się połamać w każdej chwili to ma być filar jednej z najlepszych drużyn świata?
Powiem Ci tak gdybyśmy mieli pomoc 5-6 równych na 3/4 miejsca, jeden z tej piątki/szóstki to Sami - jestem na tak! Marchisio i Khedira to ogniwa niepewne zdrowotnie, te ogniwa dla wielu mają być filarami 2016/2017 - sezonu który MUSI nam dać Triumf w CL, szczególnie Buffonowi - Marchisio wychowanek, Książę Turynu - IKONA nietykalna - bo utnę łapy :smile: - No ale Sami Drugi podatny na kontuzje... No i co mamy Top skład, Pogba - Pjanic - Khedira - Marchisio i tych dwóch wypada, co wtedy? Wrzucamy Sturaro i Padoina i bijemy się z Barceloną o półfinał CL? A u Khediry i Marchisio ryzyko zagrożenia kontuzji zawsze jest na wysokim poziomie.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2016, 03:17

W sumie, to nic Ci już nie chce udowadniać.

Faktycznie w obronie taka konkurencyjność przy 3-5-2, że pod nieobecność Giorgio, udało się zrobić z Ruganiego (jedynego rezerwowego stopera) porządnego piłkarza, który jak gra, to wstydu nie przynosi :smile:

Do pomocy podobno ma jeszcze ktoś przyjść (więcej w temacie mercato ;)). Może nie czepiałbym się Twojej teorii (tak bardzo), gdybyś zarzucił chociaż jakąś ciekawą alternatywą wartą rozważenia. Tak, żeby pomyślał sobie: ten Forza<kopiuj-wklej> to jednak ma łeb ;) IMO ciężko byłoby znaleźć zdrowe klasowe zastępstwo, dla dobrze dysponowanego Khediry w podobnej cenie, także
Shadow Marshall pisze:Zapomnij...


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2016, 03:34

Ach Ci się zebrało na bajerę po nocy ;) OK. Lubię Cię na swój sposób mimo że mnie Irytujesz czasem.
jackop pisze:Faktycznie w obronie taka konkurencyjność przy 3-5-2, że pod nieobecność Giorgio, udało się zrobić z Ruganiego (jedynego rezerwowego stopera)
Przed sezonem było 5 jeszcze Martin C, wiesz, to zależy od formacji - przy 43cotam - mamy 2 na 4, no przy 352 3 na 4.
jackop pisze:Tak, żeby pomyślał sobie: ten Forza<kopiuj-wklej> to jednak ma łeb ;)
Ty no mi nie zależy żeby Ci imponować - no chyba że jakąś fajną laską Jesteś :ahsisi: ale chyba nie... :smile:
jackop pisze:IMO ciężko byłoby znaleźć zdrowe klasowe zastępstwo, dla dobrze dysponowanego Khediry
Alternatywa mówisz OK Spróbuje - Kante! Skupił by się na defensywie, a Pogba i Pjanic graliby swoje.
jackop pisze:Do pomocy podobno ma jeszcze ktoś przyjść
Super wtedy przy 352 będzie komplet! Gorzej przy 4312...

Jeszcze raz Ci powiem, gdyby znalazł się cudotwórca i wyleczył mu te giry tak, żeby działały jak nówki sztuki, to żadnej alternatywy nie chce. No ale to nie chodzi mieć kocura w kadrze, tylko na boisku. No bo to świetny piłkarz ale jego liczba meczy to seria limitowana.
jackop pisze: Może nie czepiałbym się Twojej teorii (tak bardzo)
Jackob, Ty się ogólnie uwielbiasz czepiać ludzi... No i chyba za to Cię lubię - bo zabawny przy tym Bywasz :)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2016, 08:52

ForzaItanimulli3vujcm (zadowolony? zrobiłem to pierwszy i ostatni raz ;) ) - za Khedirę kokosów nie dostaniemy, bo jest chłop podatny na kontuzje podobno ;). Nie lepiej byłoby wspomnianego Kante dokupić, a Niemca w składzie zostawić? Po co go tak wypychać na siłę? Przecież biedy nie klepiemy, FFP nam nie grozi, więc coś się tak uparł na sprzedawanie go?


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2016, 22:40

Obrazek
;)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2016, 22:47

To jeszcze lepsze. ;)

#rodzinajuvemasiędobrze


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2016, 14:34

wojczech7 pisze:ForzaItanimulli3vujcm (zadowolony? zrobiłem to pierwszy i ostatni raz ;) ) - za Khedirę kokosów nie dostaniemy, bo jest chłop podatny na kontuzje podobno ;). Nie lepiej byłoby wspomnianego Kante dokupić, a Niemca w składzie zostawić? Po co go tak wypychać na siłę? Przecież biedy nie klepiemy, FFP nam nie grozi, więc coś się tak uparł na sprzedawanie go?
Spójrzmy na to w ten sposób. Mając takie tuzy w pomocy jak Asamoah czy Hernanes, kolega Forza sprzedałby Khedirą, który zdrowy i w formie jest topem na swojej pozycji. Logika nie do zdarcia.
Oczywiście można się czepiać, że Samiego bardzo często dotykają kontuzje, ale w tym sezonie rozegrał 25 spotkań, co przy rzeźnikach z naszego sztabu medycznego chyba nie jest aż takim złym wynikiem.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2016, 18:51

Nieźle się chłopaki adorują, ale jeśli wygrają LM za rok, to im wybaczę.


Bulentus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2007
Posty: 120
Rejestracja: 25 lutego 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2016, 15:33



zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2016, 16:12

Z tego co widzę, sami jeszcze nie zjawił się w Vinovio, dalej leczy kontuzję? Na kiedy przewidziany jest jego powrót?


ODPOWIEDZ