Paulo Dybala

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 10:52

Wie ktoś może co zrobił Paulo? Dziś na fejsie widziałem, że przepraszał fanów za jakieś niegodne zachowanie w TV, w obecności dzieci(?) Fejs mi tłumaczył, więc nie wiem tak naprawdę o co się rozchodzi.


Obrazek
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 10:56

pablo1503 pisze:Wie ktoś może co zrobił Paulo? Dziś na fejsie widziałem, że przepraszał fanów za jakieś niegodne zachowanie w TV, w obecności dzieci(?) Fejs mi tłumaczył, więc nie wiem tak naprawdę o co się rozchodzi.
Powiedział ogólnie, że zachował niegodnie oraz nadużył cierpliwości. Piłkarze powinni być dobrym przykładem i wzorem do naśladowania dla dzieci. Super się Paulo zachował, że okazał skruchę i uderzył się w pierś. To też o czymś świadczy :bravo: . Jest tylko człowiekiem, ważne by uczyć się na popełnionych błędach.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 11:21

Dybala 4ever pisze:
pablo1503 pisze:Wie ktoś może co zrobił Paulo? Dziś na fejsie widziałem, że przepraszał fanów za jakieś niegodne zachowanie w TV, w obecności dzieci(?) Fejs mi tłumaczył, więc nie wiem tak naprawdę o co się rozchodzi.
Powiedział ogólnie, że zachował niegodnie oraz nadużył cierpliwości. Piłkarze powinni być dobrym przykładem i wzorem do naśladowania dla dzieci. Super się Paulo zachował, że okazał skruchę i uderzył się w pierś. To też o czymś świadczy :bravo: . Jest tylko człowiekiem, ważne by uczyć się na popełnionych błędach.
Koledze wyżej chodziło chyba o to co konkretnie zrobił/powiedział Paolo w TV, bo to że przepraszał wiemy z fb. Też jestem tego strasznie ciekawe :think:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 13:30

mazi12 pisze:Koledze wyżej chodziło chyba o to co konkretnie zrobił/powiedział Paolo w TV, bo to że przepraszał wiemy z fb. Też jestem tego strasznie ciekawe :think:
:ok:
Widziałem na YT jakieś nagranie, w którym Pogba i Dybsi rozdawali autografy. Był tam też jakiś chłopiec, który ciągle zadawał jakieś pytania(nie umiem włoskiego). Zarówno Francuz, jak i Argentyńczyk byli, delikatnie rzecz ujmując, zniesmaczeni głupotami, jakie wygadywał młodociany kibic(?). Paolo w końcu powiedział do niego 'idź stąd, chłopaczku' - tylko, że troszkę agresywniej. O to się chyba się rozchodzi. :prochno:


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 15:43

To jest taki specjalny program o Calcio w TV "Egzamin 5-klasisty dla piłkarzy", gdzie dzieciaki idą do zawodników z pytaniami typu "kto napisał Romeo i Julie?" itd, wcześniej był Szczęsny, Nainggolan, czy też słynny Mancini gdzie źle policzył jakieś proste zadanie matematyczne i nadano mu przydomek "Księgowy". Zamysłem tego jest oczywiście zdobyć autograf dla dzieciaków. Co zrobił Paulo? Na zadane pytanie przez jedno z dzieci odpowiedział coś w stylu "Nie rozp... mi piz...." :D

Chiellini tam się ostatnio pokazał z niezłej strony, o ile można tak powiedzieć o piłkarzu, który zna stolicę Litwy i wie kto i kiedy odkrył Amerykę. Reszta nie wiedziała ile jest 7*8, jak widać nasz magister coś tam w głowie ma. ;)


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 16:06

Link poproszę do tego, bo takie gadanie na sucho nie ma sensu.


JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 16:14

Wydaje mi się, że to o to chodzi?


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 16:14

wloski pisze:Link poproszę do tego, bo takie gadanie na sucho nie ma sensu.
https://www.youtube.com/watch?v=H9axl2Fj5cY

JBł uprzedził mnie o 15 sekund więc możecie skasować tego posta. ;)


JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 01 maja 2016, 15:06

Czytaliście wywiad Paulo z Tuttosport?
Bardzo fajnie Dybala mówi o zostaniu w Juventusie do końca kariery. :hellyes: Oprócz tego ciekawi mnie zdanie o Marchisio, że jest jego najbliższym przyjacielem w zespole. W ciemno strzelałbym Pogbe, patrząc na wszystkie zdjęcia, filmiki itp. A tu proszę. :)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2016, 15:15

Wypowiedział się raczej w tonie, że chciałby się stać naszą legendą, kimś w rodzaju Buffona bądź Del Piero. Jednocześnie podkreślił jednak, że nigdy w futbolu nie można być niczego pewnym, bo nie wszystko zależy od niego. Dodał też, że bardzo chciałby dychę, ale jednocześnie ma nadzieję, że jak najdłużej będzie ją nosił Pogba. :cwaniak:


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2016, 16:03

JBł pisze:Oprócz tego ciekawi mnie zdanie o Marchisio, że jest jego najbliższym przyjacielem w zespole. W ciemno strzelałbym Pogbe, patrząc na wszystkie zdjęcia, filmiki itp. A tu proszę. :)
Życie, czasem tak jest, że najlepszy przyjaciel nie jest imprezowym typem i co wtedy zrobisz. Co do Marchisio to kolejna wypowiedź zza kulis, która jest dowodem na to, że Claudio zawsze jest jednym z pierwszych, którzy wspierają nowych i młodych piłkarzy.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2016, 23:52

Paulo nie załapał się do kadry na Copa America 2016. Martino wolał takich piłkarzy jak Lavezzi, Gaitan czy Lamela :whistle: Pewnje pojedzie na Olimpiadę razem z Vietto, Icardim i Correą.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2016, 23:56

dp10 pisze:Paulo nie załapał się do kadry na Copa America 2016. Martino wolał takich piłkarzy jak Lavezzi, Gaitan czy Lamela :whistle: Pewnje pojedzie na Olimpiadę razem z Vietto, Icardim i Correą.
Tu też podobno nie zagrzeje miejsca i po wakacjach będzie gotowy do treningów.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2016, 00:11

wloski pisze:
dp10 pisze:Paulo nie załapał się do kadry na Copa America 2016. Martino wolał takich piłkarzy jak Lavezzi, Gaitan czy Lamela :whistle: Pewnje pojedzie na Olimpiadę razem z Vietto, Icardim i Correą.
Tu też podobno nie zagrzeje miejsca i po wakacjach będzie gotowy do treningów.
Jest jakiś konkretny powód dlaczego miałby nie zagrać w oby tych imprezach? Patrzac na ostatnie eliminacje był wysoko w hierarchi napastników.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2016, 00:38

dp10 pisze:
wloski pisze:
dp10 pisze:Paulo nie załapał się do kadry na Copa America 2016. Martino wolał takich piłkarzy jak Lavezzi, Gaitan czy Lamela :whistle: Pewnje pojedzie na Olimpiadę razem z Vietto, Icardim i Correą.
Tu też podobno nie zagrzeje miejsca i po wakacjach będzie gotowy do treningów.
Jest jakiś konkretny powód dlaczego miałby nie zagrać w oby tych imprezach? Patrzac na ostatnie eliminacje był wysoko w hierarchi napastników.
Mam Ci odpowiedzieć na informację, którą sam tutaj wrzuciłeś? Odpowiem Ci tylko na temat drugiego info, ono się pojawiło już na stronie głównej Juvepoland, więc wystarczy przeczytać i wtedy wszystko i na temat.


ODPOWIEDZ