Paulo Dybala

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 06 października 2015, 00:42

Robaku pisze:

Dokument o Pawle robiony m.in. przez komentatora Eleven - Święcickiego.
I Kapiszona z Weszło - jednego z najbardziej wykręconych ludzi, jakich znam. Pograć w Fifke z gościem, za którego wyłożono naprawdę kosmiczną (w naszej skali) forsę - bezcenne.

Może jednak dziennikarstwo sportowe nie jest takie głupie?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 06 października 2015, 12:17

Bardzo sympatyczny, pokorny chłopak. Czekam aż się u nas zaaklimatyzuje i będziemy mieli z niego ogromną pociechę.


Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 06 października 2015, 12:23

Dybala ten sam rocznik co Icardi, a zupełnie inny człowiek, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Widać, że chłopaczyna ułożony, w głowie siana nie ma, echo też nie dudni, naprawdę pozytywny człowiek. Życzę mu jak najlepiej :bravo:


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 06 października 2015, 20:56

deszczowy pisze: Może jednak dziennikarstwo sportowe nie jest takie głupie?
A czemu miałoby być głupie?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 07 października 2015, 23:00

Robaku pisze:
Dokument o Pawle robiony m.in. przez komentatora Eleven - Święcickiego.
A mi się materiał nie podoba. Takie robienie z niego Polaka na siłę. Nie zna języka polskiego, nie pamięta dziadka-Polaka (który nota bene też po polsku nie mówił), nie zna i jakoś nie ciągnie go do poznania dalekiej rodziny z Polski. Czuje się Argentyńczykiem, a nawet gdyby się nim nie czuł, to bliższa jego sercu byłaby i tak Italia, z której pochodzi jego matka.

"Dybała"? Jaki "Dybała", Paolo sam chce, żeby nazwisko wymawiać jako "Dibala". Wydaje mi się, że nawet to mówienie o polskiej lidze i polskim paszporcie to raczej kurtuazja w stronę "polaczków", którzy przyjechali specjalnie, żeby nakręcić reportaż o jego polskości.


------------------------
Oczywiście od strony technicznej materiał pełna profeska, super zrealizowany i budujący emocje.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 07 października 2015, 23:37

evilboy pisze:Oczywiście od strony technicznej materiał pełna profeska, super zrealizowany i budujący emocje.
Ja bym się do paru rzeczy przyczepił. Zmontowany jest naprawdę elegancko i jestem ciekawe ile w tym zasługi panów reżyserów-dziennikarzy, a ile dobrego montażysty.

Fabularnie odrzucają mnie motywy z FIFĄ i rozmową przez skype. Pierwszy leci na koniec, podczas napisów końcowych i bez lansowania się twitterem. Sekwencja z koszulkami jest już dostatecznym "rozluźniaczem". Drugi do kosza, sorry rodzinko.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 08 października 2015, 10:25

evilboy pisze:
Robaku pisze:
Dokument o Pawle robiony m.in. przez komentatora Eleven - Święcickiego.
A mi się materiał nie podoba. Takie robienie z niego Polaka na siłę. Nie zna języka polskiego, nie pamięta dziadka-Polaka (który nota bene też po polsku nie mówił), nie zna i jakoś nie ciągnie go do poznania dalekiej rodziny z Polski. Czuje się Argentyńczykiem, a nawet gdyby się nim nie czuł, to bliższa jego sercu byłaby i tak Italia, z której pochodzi jego matka.

"Dybała"? Jaki "Dybała", Paolo sam chce, żeby nazwisko wymawiać jako "Dibala". Wydaje mi się, że nawet to mówienie o polskiej lidze i polskim paszporcie to raczej kurtuazja w stronę "polaczków", którzy przyjechali specjalnie, żeby nakręcić reportaż o jego polskości.


------------------------
Oczywiście od strony technicznej materiał pełna profeska, super zrealizowany i budujący emocje.
Jakby nazywał się Kowalski to powinniśmy mówić na niego "Kołolski" ? Ma polskie nazwisko, więc Polacy mogą go używać w oryginalnej formie.
Czuje się Argentyńczykiem, ma ambicje walczyć o miejsce w ich kadrze, zamiast brać z miejsca w naszej albo mieć dużo większe we włoskiej, chwała mu za to. Ale akurat pomysł by go jakoś skontaktować z rodziną z Polski jest świetny. W końcu Polakiem był jego dziadek, a nie ktoś x pokoleń wstecz. To dla niego na pewno ciekawe, poznać tę część swoich korzeni, których dotąd nie znał wcale.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 12 października 2015, 17:01

Sam Messi przyznal w wywiadzie ze Dybala bedzie wielkim pilkarzem i napewno bedzie o nim głośno w przyszłosci.

Oby sie nie mylil.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
namelessKING

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 67
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2015, 08:58

Paulo zadebiutował w kadrze Argentyny przeciwko Paragwajowi. Zmienił na boisku... Teveza. Symbolicznie ;)


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2015, 09:46

namelessKING pisze:Paulo zadebiutował w kadrze Argentyny przeciwko Paragwajowi. Zmienił na boisku... Teveza. Symbolicznie ;)
Na boisku pojawił się w 75 min. Warto również odnotować , że miał dobrą okazję na bramkę, której niestety nie wykorzystał.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 listopada 2015, 17:21

http://www.tuttojuve.com/primo-piano/dy ... lia-260695

Przez translatora obczaiłem.
Dybala może zagrać w pierwszym składzie z Kolumbią :) Z Brazylią zagrał tylko 10 minut. Higuain ponoć skręcił kostkę - jeśli to prawda to Napoli ma problem :C
Oby Pawełek wykorzystał swoją szansę. Taki urodzinowy prezent z 2 dniowym opóźnieniem !

No i Najlepszego Pawełku!!

:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2015, 23:21

Dybala gra od 70 min z Kolumbią i został ograbiony z prawidłowo zdobytej bramki. Sędzie niesłusznie gwiznął spalonego :mad2:

Edit: + słupek w 90 min.


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 listopada 2015, 00:30

dp10 pisze:Dybala gra od 70 min...
Pokusisz się na krótkie podsumowanie jego gry? : ) Plusy, minusy...i takie tam :P Dzięki.


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 listopada 2015, 00:42

Nie jestem co prawda do10, ale chętnie podzielę się spostrzeżeniami bo sam czekałem aż Paulo wejdzie na boisko i tylko te 20 minut oglądałem.

Otóż poza tym, o czym wspomniał przedmówca Dybala nie pokazał dużo więcej, bo i nie miał ku temu okazji. Raz faulowany przy bocznej linii tak, jak często w Juve, czyli gdzieś tam dostał od rywala po twarzy. Poza nieuznaną bramką i słupkiem miał jeszcze jedną okazję na bramkę, kiedy Argentyńczycy wychodzili z kontrą 3 na 2, ale przed polem karnym się pogubili i ostatecznie wszystko zakończyło się bombą Paulo w obrońcę, a później faulem i żółtą kartką Argentyńczyka.

Trudno cokolwiek powiedzieć o tych 20 minutach. Argentyńczykom już nie zależało na podwyższeniu wyniku, więc Dybala rzadko był przy piłce - jego kontakty z piłką można policzyć na palcach jednej ręki. Najpierw gola mu odebrał sędzia, a później słupek. I to tyle właściwie. W prasie podsumowaliby to pewnie: bez oceny. ;)

Dla nas to w sumie dobrze, że grał tak niewiele podczas tych meczów. Nie zasiedział się przez ten czas na ławie, a i wypoczęty wróci na Milan.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 listopada 2015, 01:52

Nie wiem przed czym odpoczął Dybala skoro z Milanem ma zacząć na ławce.;)


ODPOWIEDZ