Paulo Dybala

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2015, 02:50

Fedo pisze:Miejmy nadzieję, że gra w piłkę dla Juve będzie mniej go stresować niż spotkania z dziennikarzami przed kamerami i wypowiedzi publiczne :)
Nie musi być złotoustny.Ważne by bramki zdobywał i asystował .


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 23:14

Dla tych, co żyli w nieświadomości (tak jak ja) informuję, że Dybala jest czwartym na liście najdroższych transferów Juventusu w historii :shock:

Przegrywa jedynie z Buffonem, Thuramem i Nedvedem. Pocieszające, że wszystkie je opłacało się wykonać. Zobaczymy jak to będzie z Dybalą. Na chwilę obecną nie widzę nikogo innego kto może nam robić robotę w ataku i być może ratować sezon w beznadziejnych momentach.
Morata
To Twoje zdanie. Morata może wbijać bramy, ale nie widzę go w roli robiącego robotę często w drugiej linii.
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2015, 23:21 przez JaPs, łącznie zmieniany 1 raz.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 23:16

JaPs pisze:Przegrywa jedynie z Buffonem, Thuramem i Nedvedem. Pocieszające, że wszystkie je opłacało się wykonać. Zobaczymy jak to będzie z Dybalą. Na chwilę obecną nie widzę nikogo innego kto może nam robić robotę w ataku i być może ratować sezon w beznadziejnych momentach.
Morata


Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 23:19

wagner pisze:
JaPs pisze:Przegrywa jedynie z Buffonem, Thuramem i Nedvedem. Pocieszające, że wszystkie je opłacało się wykonać. Zobaczymy jak to będzie z Dybalą. Na chwilę obecną nie widzę nikogo innego kto może nam robić robotę w ataku i być może ratować sezon w beznadziejnych momentach.
Morata
Ja dorzucę jeszcze Pogbe i Mandziukicia ;)


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 10:26

Zizou_1989 pisze:
wagner pisze:
JaPs pisze:Przegrywa jedynie z Buffonem, Thuramem i Nedvedem. Pocieszające, że wszystkie je opłacało się wykonać. Zobaczymy jak to będzie z Dybalą. Na chwilę obecną nie widzę nikogo innego kto może nam robić robotę w ataku i być może ratować sezon w beznadziejnych momentach.
Morata
Ja dorzucę jeszcze Pogbe i Mandziukicia ;)
To ja dorzucę Marchisio!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 10:55

JaPs ma na myśli napastnika co napisał ,,robotę w ataku'', coś na wzór Teveza. Wy wypisujecie pomocników i żyjącego z podań Mario :doh:
Dorzucę od siebie zatem Isle :roll:


Obrazek
Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 10:59

Dragon pisze:JaPs ma na myśli napastnika co napisał ,,robotę w ataku'', coś na wzór Teveza. Wy wypisujecie pomocników i żyjącego z podań Mario :doh:
Dorzucę od siebie zatem Isle :roll:
ile można o tym Tevezie pisać ? świat się nie zawalił po Del Piero i nie zawali po Tevezie. Temat wałkowany milion razy. Chciałem przypomnieć że naprawde mamy niezły skład i nawet jak Pogba miał kontuzje dawalismy rade, zaszlismy do Finału. Mamy skład z postaciami które mogą rozstrzygnąć o losie meczu.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 09:37

Takie luźnie przemyślenie mnie naszło w pracy przy kawie.

Dybala nasz kosztował 32mln tak ? i 8 mln ewentualnych bonusów. Ale od czego są one uzależnione?
Może ilością rozegranych spotkań od pierwszej minuty ?? I Allegri będzie tak kombinował (Marotta :P), żeby te bonusy nie zostały uaktywnione.
Bo innej opcji nie widzę dlaczego Paul nie gra od 1 minuty. I z Romą pewnie wybiegnie Morata z Mandzu w podstawie.


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 13:14

Cabrini_idol pisze:Takie luźnie przemyślenie mnie naszło w pracy przy kawie.

Dybala nasz kosztował 32mln tak ? i 8 mln ewentualnych bonusów. Ale od czego są one uzależnione?
Może ilością rozegranych spotkań od pierwszej minuty ?? I Allegri będzie tak kombinował (Marotta :P), żeby te bonusy nie zostały uaktywnione.
Bo innej opcji nie widzę dlaczego Paul nie gra od 1 minuty. I z Romą pewnie wybiegnie Morata z Mandzu w podstawie.
Wydaje mi się, że bonusy tyczą się naszych przychodów w przyszłości, czytaj zdobycia trofeów i środków z tego płynących, do których Dybala może mieć wkład poprzez swoją pracę na boisku. Kilka miesięcy temu czytałem, że tego typu bonusy nie są już uzależnione od ilości występów bo to służy pewnego rodzajom przekrętów, aby ich nie aktywować. Wydaje mi się, że czasy zagrasz X meczów to twój były klub uzyska z tego tytułu $$$ są archaicznymi. Jednym słowem nie ma głupich w Palermo.

PS: Zauważ, że Morata również w poprzednim sezonie był wprowadzany przez Allegriego powoli, nawet gdy już strzelał, dalej grał Llorente, a nie młody Hiszpan.
Cabrini_idol pisze:No to jak to ma się do bonusów, które rzekomo proponujemy za Draxlera, które podobno są właśnie uzależnione od ilości jego występów, zabezpieczając się po jego kontuzji.
...
Problem jest w podobno i rzekomo. Tego typu kruczki w umowie najczęściej nie są ujawniane, a ewentualne podpunkty kolejnych bonusów są wysnuwane przez dziennikarzy, a tu trudno o rzetelność (nie zawsze).
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2015, 13:17 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2015, 13:15

No to jak to ma się do bonusów, które rzekomo proponujemy za Draxlera, które podobno są właśnie uzależnione od ilości jego występów, zabezpieczając się po jego kontuzji.


Obrazek
StaryDobryNedved

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2012
Posty: 291
Rejestracja: 17 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 27 września 2015, 17:36

Wiele jest gadaniny o tym, że straciliśmy charyzmatycznych zawodników w ofensywie, którzy układali grę takich jak Tevez albo Pirlo, a moim zdaniem trzeba postawić na tego gościa. Widać w nim charyzmę i chęć przewodzenia, strzela, asystuje, cofa się po piłkę. Moim zdaniem Dybała powinien być numer 1 w ataku i rotowani powinni być jego współpracownicy (Morata/Mandzu/Zaza), a nie on sam.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 września 2015, 18:22

StaryDobryNedved pisze:Wiele jest gadaniny o tym, że straciliśmy charyzmatycznych zawodników w ofensywie, którzy układali grę takich jak Tevez albo Pirlo, a moim zdaniem trzeba postawić na tego gościa. Widać w nim charyzmę i chęć przewodzenia, strzela, asystuje, cofa się po piłkę. Moim zdaniem Dybała powinien być numer 1 w ataku i rotowani powinni być jego współpracownicy (Morata/Mandzu/Zaza), a nie on sam.
Ty to wiesz, ja to wiem, forum to wie, ale Allegro tego nie wie. Weź się do niego przejedź :prochno:


Obrazek
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 27 września 2015, 18:36

Umiejętności Dybali odmówić absolutnie nie można, sam jestem zwolennikiem układania naszej linii ataku zaczynając od jego nazwiska, ale na pierwszy rzut oka widać, że charyzmy i zadziorności Teveza to on nie ma.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 października 2015, 22:59



Dokument o Pawle robiony m.in. przez komentatora Eleven - Święcickiego.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 października 2015, 00:20

świetny materiał :ok: Ciekawe w ilu procentach Dybala czuje się Polakiem :D

Dybala w polskiej lidze :koszulka: :rotfl:


ODPOWIEDZ