Paulo Dybala

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 11 listopada 2021, 12:55

Dybała jest piłkarzem może chimerycznym, ale i genialnym. Ciężko byłoby znaleźć zastępstwo dla takiej perły jak on za sensowne pieniądze, bardzo ciężko byłoby znaleźć piłkarza który tak jak on jest zdolny do rzeczy naprawdę wielkich w ważnych momentach. W odpowiednio funkcjonującej drużynie byłby kandydatem do Złotej Piłki.
Na dodatek jest zwyczajnie pięknym chłopakiem i robi nam super marketing. Nawet moja baba toleruje mecze Juventusu o ile Paweł jest na boisku.
Ergo jestem gorącym zwolennikiem przedłużenia z nim kontraktu i budowania ekipy wokół niego, Chiesy i de Ligta.

Statystyki mam w trąbie, bo to nie jest koszykówka i nie da się wszystkiego zmierzyć. Wiem za to, że jak przyjdzie nam znowu zagrać w finale LM i Paweł będzie miał okazje strzelać np. wolnego z zerowego kąta to będzie szansa na bramkę XD


notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 11 listopada 2021, 13:21

Szwamb pisze:
11 listopada 2021, 12:55
Dybała jest piłkarzem może chimerycznym, ale i genialnym. Ciężko byłoby znaleźć zastępstwo dla takiej perły jak on za sensowne pieniądze, bardzo ciężko byłoby znaleźć piłkarza który tak jak on jest zdolny do rzeczy naprawdę wielkich w ważnych momentach. W odpowiednio funkcjonującej drużynie byłby kandydatem do Złotej Piłki.
Na dodatek jest zwyczajnie pięknym chłopakiem i robi nam super marketing. Nawet moja baba toleruje mecze Juventusu o ile Paweł jest na boisku.
Ergo jestem gorącym zwolennikiem przedłużenia z nim kontraktu i budowania ekipy wokół niego, Chiesy i de Ligta.

Statystyki mam w trąbie, bo to nie jest koszykówka i nie da się wszystkiego zmierzyć. Wiem za to, że jak przyjdzie nam znowu zagrać w finale LM i Paweł będzie miał okazje strzelać np. wolnego z zerowego kąta to będzie szansa na bramkę XD
Zgadzam się z postem i w to piękne święto chciałem dodać, że jesteś jednym z niewielu użytkowników JP którzy starają się w całej tej przeciętności ostatnich lat dostrzegać pozytywne aspekty, to cieszy xd pozdrawiam


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 11 listopada 2021, 19:25

notquite.mytempo pisze:
11 listopada 2021, 13:21
Szwamb pisze:
11 listopada 2021, 12:55
Dybała jest piłkarzem może chimerycznym, ale i genialnym. Ciężko byłoby znaleźć zastępstwo dla takiej perły jak on za sensowne pieniądze, bardzo ciężko byłoby znaleźć piłkarza który tak jak on jest zdolny do rzeczy naprawdę wielkich w ważnych momentach. W odpowiednio funkcjonującej drużynie byłby kandydatem do Złotej Piłki.
Na dodatek jest zwyczajnie pięknym chłopakiem i robi nam super marketing. Nawet moja baba toleruje mecze Juventusu o ile Paweł jest na boisku.
Ergo jestem gorącym zwolennikiem przedłużenia z nim kontraktu i budowania ekipy wokół niego, Chiesy i de Ligta.

Statystyki mam w trąbie, bo to nie jest koszykówka i nie da się wszystkiego zmierzyć. Wiem za to, że jak przyjdzie nam znowu zagrać w finale LM i Paweł będzie miał okazje strzelać np. wolnego z zerowego kąta to będzie szansa na bramkę XD
Zgadzam się z postem i w to piękne święto chciałem dodać, że jesteś jednym z niewielu użytkowników JP którzy starają się w całej tej przeciętności ostatnich lat dostrzegać pozytywne aspekty, to cieszy xd pozdrawiam
Dzięki za miłe słowa. Dodam jeszcze, że Paweł kończy niedługo 28 lat i będzie powoli wchodził w swój prime. Będzie piłkarzem już dojrzałym, ukształtowanym i faktycznie może nam bardzo dużo w tym okresie 28-32 dać. Ma swoje wady- nigdy już nie będzie miał prawej nogi, nie jest szybki, ale "who cares?" skoro - w co wierzę - może niedługo wykonywać wolne jak karne (lvl Pirlo/Del Piero/Pjanić swego czasu), z wykończeniem z bliska nie ma problemu, a i w strefie 11-25 może być coraz bardziej groźny.
W sumie jeżeli faktycznie pójdzie drogą Alexa (czytaj- przykoksi) to może i być kluczowy do 35-36 roku życia XD

Żal byłoby Pawełka, ale i Pawełkowi byłoby żal. W żadnej innej drużynie na świecie nie miałby tak wiele zaufania jak u nas. Co najwyżej w obecnej Barcelonie mógłby być jakąś opcją na bożyszcza, ale wątpię żeby chciał do obecnej Barsy przechodzić.

Będzie dobrze.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 13 listopada 2021, 13:28

Nasz najbardziej charyzmatyczny kapitan o końskim zdrowiu znowu łapie uraz :ok:


PompyChce13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 listopada 2021
Posty: 1
Rejestracja: 13 listopada 2021

Nieprzeczytany post 13 listopada 2021, 13:38

Michael_M pisze:
13 listopada 2021, 13:28
Nasz najbardziej charyzmatyczny kapitan o końskim zdrowiu znowu łapie uraz :ok:
Szczerze? Przy ilości kontuzji, która przetacza się przez Juve zastanawiam się czy to aby na pewno problem leży w piłkarzach czy raczej po stronie naszego Meda


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 listopada 2021, 14:06

Drugi Ramsey, do wywalenia bo pożytku z niego żadnego. Niech idzie gdziekolwiek, nawet do interu.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 listopada 2021, 14:36

Dlatego od przyszłego sezonu powinniśmy mieć nowego kapitana i nową 10 w postaci Kjezy.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 listopada 2021, 14:42

Arivederci Max


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 11:40

Beznadziejny Dybala najlepszym zawodnikiem miesiąca trzeci raz z rzędu (w Juve) a wczoraj kolejny raz MVP meczu.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 12:05

Nie bierzesz pod uwagę jednej rzeczy - Dybala ogranicza drużynę w ataku i to może wydawać się dziwne bo jakieś te liczby ma, ale...ale...Dybala ciągle jest rzucany po różnych pozycjach. Dalej nie wiadomo gdzie go ustawić. Czy to cofnięty napastnik, trequartista, wysunięty czy kto? Przegraliśmy w tym sezonie 6 meczy i w 5 z nich Argentyńczyk grał niemal wszystkie pełne i to nie jego wina, że tracimy tylko przez to zamieszanie przed polem karnym przeciwnika. Tam jest chaos. Tam nikt nie wie co ma robić bo Dybala każdemu wpieprza się na pozycje. Allegri też dokłada swoje 3 grosze do tych bzdur bo za ustawienie Chiesy na lewej stronie powinna być footbolowa ekskomunika tak samo jak stawianie tam Rabiota. Nie było na niego pomysłu gdy był w klubie Ronaldo, nie ma na niego pomysłu w reprezentacji i nie ma na niego pomysłu teraz. To zbyt dużo problemów jak na tak super gracza. Nie uważasz? Jasne w reprezentacji jest Messi...no ale co z tego? Messi gra o ile dobrze pamiętam na prawym skrzydle. Ten zawodnik każdemu się wcina, a co za tym idzie inni nie mogą grać swoim stylem.


Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 12:22

Michael_M pisze:
06 grudnia 2021, 12:05
Nie bierzesz pod uwagę jednej rzeczy - Dybala ogranicza drużynę w ataku i to może wydawać się dziwne bo jakieś te liczby ma, ale...ale...Dybala ciągle jest rzucany po różnych pozycjach. Dalej nie wiadomo gdzie go ustawić. Czy to cofnięty napastnik, trequartista, wysunięty czy kto? Przegraliśmy w tym sezonie 6 meczy i w 5 z nich Argentyńczyk grał niemal wszystkie pełne i to nie jego wina, że tracimy tylko przez to zamieszanie przed polem karnym przeciwnika. Tam jest chaos. Tam nikt nie wie co ma robić bo Dybala każdemu wpieprza się na pozycje. Allegri też dokłada swoje 3 grosze do tych bzdur bo za ustawienie Chiesy na lewej stronie powinna być footbolowa ekskomunika tak samo jak stawianie tam Rabiota. Nie było na niego pomysłu gdy był w klubie Ronaldo, nie ma na niego pomysłu w reprezentacji i nie ma na niego pomysłu teraz. To zbyt dużo problemów jak na tak super gracza. Nie uważasz? Jasne w reprezentacji jest Messi...no ale co z tego? Messi gra o ile dobrze pamiętam na prawym skrzydle. Ten zawodnik każdemu się wcina, a co za tym idzie inni nie mogą grać swoim stylem.
Coś Ty. Wg Malego wcześniej wszystko było winą CR7, który blokował Chiesę i Dybalę.

Dybala MVP w meczu z prawdopodobnym spadkowiczem do Serie B. WOW! Osiągnięcie godne zawodnika za ponad 10 mln na sezon (co jest jego wymaganiami co do kontraktu) i podobno światowego TOP-a. Poza tym w tym sezonie to właśnie Dybala nam wygrał mecze z trudnymi rywalami. Oh wait... Chyba nie...

Dybala to po prostu dobry zawodnik, jakich dziesiątki gra w Europie. Przestańcie robić z niego nie wiadomo kogo, bo robicie chłopakowi krzywdę. Jest przyzwoitym piłkarzem, nic więcej. Tacy też są czasami potrzebni na boisku i w składzie. I czasami zdarza im się zagrać dobry mecz, czy strzelić ładną bramkę.


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 12:25

Michael_M pisze:
06 grudnia 2021, 12:05
Nie było na niego pomysłu gdy był w klubie Ronaldo, nie ma na niego pomysłu w reprezentacji i nie ma na niego pomysłu teraz.
To, że Allegri nie miał pomysłu na wykorzystanie obecności Dybali i Ronaldo w drużynie, nie oznacza, że nikt jej nie miał.

2019/20:
- Dybala: 46 meczów, 17 goli, 14 asyst i MVP Serie A
- Ronaldo: 46 meczów, 37 goli, 7 asyst i wicekról strzelców Serie A

Wiadomo, że Sarri nie był idealny, ale mówienie, że "nie miał pomysłu na Dybalę", to duuuże nadużycie.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 12:37

Sarri zrobił jedną dobrą rzecz dla Dybali - pokazał mu, że jak gra gówno to schodzi z boiska i to było dobre dla nas jak i samego zawodnika.
Za Kiepury Dybala zagrał 46 meczy i tylko 12 pełnych, teraz ma 15 rozegranych i 8 pełnych.
Co prawda na jakichś dziwnych pozycjach zagrał pojedyncze mecze, ale tak to postawił go na pozycji wysuniętego napastnika i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> bo Ronaldo grał na lewym skrzydle. Max daje go na drugiego napastnika na pozycji 10. Liczby ma ok ale problem ze stwarzaniem sytuacji dalej występuje.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 12:51

Michael_M pisze:
06 grudnia 2021, 12:37
Liczby ma ok ale problem ze stwarzaniem sytuacji dalej występuje.
Tu się nie do końca zgodzę. Moim zdaniem Dybala większy problem ma z kończeniem sytuacji, a nie kreowaniem ich partnerom. Gdyby Morata i Chiesa wykazywali się większą skutecznością, to Dybala miałby pewnie z dwa-trzy razy więcej asyst/asyst drugiego stopnia.

Trochę też nie dopisuje mu szczęście, bo w obecnych rozgrywkach chyba już trzy razy walił w obramowanie w sytuacjach, gdy był centymetry od pięknej bramki. Z drugiej strony, zdarzają mu się też poślizgnięcia się, babole przy karnych i to, co mnie najbardziej zadziwia, czyli liche wykończenie w wydawałoby się prostej sytuacji.


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 298
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 12:52

Dajcie spokój, Allegri znowu ustawia Pawełka prawie na pozycji registy bądź środkowego pomocnika. Może i jest bardziej widoczny dzięki temu, jakieś liczby ostatecznie złapie, owszem, ale to nie jest to w czym jest najlepszy. Szkoda, że mamy trenera, który nie potrafi wprowadzić piłkarzy ofensywnych na wyższy poziom - Dybala jak w kanadyjce będzie miał łącznie 20 na koniec sezonu, będzie to ogromny sukces pod batutą Toskańskiego Bonaparte.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
ODPOWIEDZ