Paulo Dybala

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 23:17

podpisuje sie obiema rekoma wystarczy ze zespol mu troche pomoze I gra fantastycznie!


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
dominikowaty

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2014
Posty: 204
Rejestracja: 06 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2018, 23:55

Vego pisze:Raczej styl i taktyka Allegriego nie bardzo pozwala grać Dybali. Pragnę przypomnieć, że na początku sezonu kiedy grali wesołą, choć słabą defensywną piłkę, Paolo błyszczał. Wszyscy się nim zachwycali i już widzieli w nim nowego Messiego i przyszłego laureata złotej piłki.

Dzisiaj Pawełek dwie asysty i świetny strzał obroniony przez Handanovicia, ale spytacie dlaczego zagrał dobrze? Bo wszedł gdy Juve MUSIAŁO atakować!
MishaAveJuve pisze:podpisuje sie obiema rekoma wystarczy ze zespol mu troche pomoze I gra fantastycznie!
Dybala grał dobrze/fantastycznie? Jedyne co potrafi to rzuty wolne - to akurat przy bramce na 3:2 mu w końcu wyszło. Asysta do Cuadrado to czysty przypadek, bo znów piłka odbija się od jego nóg, jak od betonowego słupa.


Wolf05

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 04 maja 2018, 14:31

Dzisiaj w Bildzie oraz Tuttomercatoweb pojawia się temat transferu Dybali do Bayernu. Cena ok. 100 mln. Jak te informacje wyglądają z Waszej strony?


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2018, 14:41

100mln za malo. Mimo ze nie pokazuje sie najlepiej w najwazniejszych meczach, to ma duza wartosc marketingowa. Taki Dembele za ponad 100 poszedl.

Poza tym mam nadzieje ze odejdzie Maksiu, bo kolejny zawodnik, ktory by odszedl przez niego to troche slabo.

Mysle ze nowy trener jakos by ogarnal Dybale, Coste i Berne w jednym skladzie.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2018, 15:12

Wszystko fajnie pięknie tylko to jest "fake news". Wszyscy się powołują na Bild tylko dziwnym trafem na stronach Bilda nic nie ma na ten temat. Tak trudno jest włożyć minimum wysiłku żeby cokolwiek zweryfikować?


Juve per sempre sara...!!!!
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 maja 2018, 15:20

A może to jest w tym artykule? : https://www.bild.de/bild-plus/sport/fus ... .bild.html

Dostęp niestety tylko dla osób z abonamentem.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2018, 15:31

Karowiew pisze:A może to jest w tym artykule? : https://www.bild.de/bild-plus/sport/fus ... .bild.html

Dostęp niestety tylko dla osób z abonamentem.
Świetnie abo nie mam więc nie przeczytam. Ale po tytule mogę powiedzieć jedynie, że Bayern zamierza wydać 100 mln na napastnika. I to wszystko okraszone soczystym znakiem zapytania. I podtytuł wskazuje, że są jacyś 3 kandydaci. Rozumiem że jednym z nich jest Dybala.

I teraz faktycznie można sobie ułożyć z tego, że Bayern chce kupić Dybale za 100 mln. Wszystko można jak się bardzo chce. Ten artykuł to pewniak!

Edit:

Z resztą już odnalazłem odniesienie do tego artykułu w polskich mediach.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... o-transfer

I jest tak jak wskazuje na to tytuł. To jest jakaś lista życzeń wymyślona prze Bild'a. Czyli plotka o Dybali w Bayernie jest oparta na manipulacji artykułu Bild'a, który postanowił pobawić się w fantamercato.

Wydaję mi się, że na tę chwilę możemy zakończyć temat "Dybala w Bayernie". Zaczekajmy może na jakieś bardziej wiarygodne przecieki.


Juve per sempre sara...!!!!
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 maja 2018, 15:58

jurson09 pisze: I teraz faktycznie można sobie ułożyć z tego, że Bayern chce kupić Dybale za 100 mln. Wszystko można jak się bardzo chce. Ten artykuł to pewniak!
Spokojnie, wyluzuj trochę. Dałem znak zapytania, co wskazuje, że nie mam pewności, czy to tam jest, jednocześnie nie wykluczając, iż stamtąd informacja może pochodzić. Dla Ciebie sprawa była prosta - nie znalazłem, to nie ma.

Edit:
jurson09 pisze: Ale ja się nie odnosiłem osobiście do Ciebie tylko do tego co można wywnioskować z samego tytułu.
No chyba, że tak. Myślałem, że odpowiadasz mi, gdyż zacytowałeś moją wypowiedź w całości. Ale ok.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2018, 16:44 przez Karowiew, łącznie zmieniany 1 raz.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2018, 16:38

Karowiew pisze:
jurson09 pisze: I teraz faktycznie można sobie ułożyć z tego, że Bayern chce kupić Dybale za 100 mln. Wszystko można jak się bardzo chce. Ten artykuł to pewniak!
Spokojnie, wyluzuj trochę. Dałem znak zapytania, co wskazuje, że nie mam pewności, czy to tam jest, jednocześnie nie wykluczając, iż stamtąd informacja może pochodzić. Dla Ciebie sprawa była prosta - nie znalazłem, to nie ma.
Ale ja się nie odnosiłem osobiście do Ciebie tylko do tego co można wywnioskować z samego tytułu. Już znak zapytania w tytule daje podejrzenie, że jest to clickbait. Faktem jest, że cała burza wybuchła od tego artykułu, który nawet nie jest plotką transferową. Nawet redakcja Juvepoland połknęła haczyk.

Ja nie znalazłem bo szukałem czegoś o transferze Dybali a nie zmyślonej przez Bild listy życzeń.


Juve per sempre sara...!!!!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2018, 18:23

Dybala podpisał kontrakt z Adidasem. klik


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 lipca 2018, 15:05

Dybala ma nową dziewczynę, nie jaka Oriana Sabatini. Można obczaić na insta :D


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2018, 15:15

Kolega obczaił i powiedział, że wygląda jakby miała twarz zrobioną z gumy. Będzie pasowała do srebrnego włosia na głowie Paulito :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 09 lipca 2018, 07:58

Wojtek pisze:Dybala ma nową dziewczynę, nie jaka Oriana Sabatini. Można obczaić na insta :D
Ohooo, teraz jest cacy, nowa dziewczyna, będzie strzelał jak na zawołanie, jak początkiem zeszłego sezonu... Nie daj Bóg coś się potem odwali, puści go kantem (albo on ją :think: ...) jak poprzednia i będzie grany piach :D Obym się mylił i oby ta miłość przetrwała choć do finału Ligii Mistrzów :prochno:


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2018, 14:02

Czy jest gdzieś oficjalna, że Paulo będzie wicekapitanem w tym sezonie? Wczoraj założył opaskę po Chiellinim, ale zgodnie z zasadami, które obowiązywały wcześniej (ilość rozegranych spotkań powinien być dopiero 5 w kolejce po Marchisio, Bonucci - choć tu wiadomo jaka jest sytuacja i skoro nie założył opaski wczoraj to pewnie będzie miał liczone "od nowa" i Barzaglim)


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2018, 15:21

Poulinho pisze:Czy jest gdzieś oficjalna, że Paulo będzie wicekapitanem w tym sezonie? Wczoraj założył opaskę po Chiellinim, ale zgodnie z zasadami, które obowiązywały wcześniej (ilość rozegranych spotkań powinien być dopiero 5 w kolejce po Marchisio, Bonucci - choć tu wiadomo jaka jest sytuacja i skoro nie założył opaski wczoraj to pewnie będzie miał liczone "od nowa" i Barzaglim)
Od razu po wejściu księcia na boisku Dybala oddał mu opaskę. Także vice kapitanem raczej nie będzie.


ODPOWIEDZ