Paulo Dybala

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2017, 21:55

Jeżeli Dybcio myśli że jest Juventusowym Messim to niestety... uderzył się mocno w czoło. Nic go nie broni oprócz tego że każdy na rynku sie łasi na niego. To już rozumiem Pogbe który coś wnosił do tego zespołu, rozgrywał, bronił. Za co się dostaje podwyżke? Za bardzo dobrą gre, a tu co najwyżej dobry to on był na strzelanie hattricków słabiakom :facepalm:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2017, 22:08

Gadanie o takich ofertach rzędu 100-150 mln - bzdura! Sądzę że jakbyśmy na nim zarobili 40 mln euro to byłoby wszystko - wątpię by ktoś za niego więcej dał. Ile to już razy liczyliśmy że jak sprzedamy kogoś to za grube miliony, rzeczywistość a okazywała brutalnie inna. Zarządy topowych klubów głupie i ślepe nie są - widzą jak on gra.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2017, 12:22

Generalnie uważam, że Dybala nie jest niezbędnym elementem w układance i czy zostanie, czy odejdzie jest mi obojętne. Przy czym jeśli zostanie, to powinniśmy zmienić trenera, który nie potrafi wykorzystywać potencjału ofensywnego graczy (z całym szacunkiem do Maxa).


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 18:43

Chyba Paulo ma nieodpowiednich ludzi w kół siebie,którzy chcą na nim zarobić a najbardziej cierpi na tym sam zawodnik. Problemem jego słabszej formy nie jest taktyka tylko właśnie jakieś zdarzenia poza boiskiem.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 20:34

AdiJuve pisze:Chyba Paulo ma nieodpowiednich ludzi w kół siebie,którzy chcą na nim zarobić a najbardziej cierpi na tym sam zawodnik. Problemem jego słabszej formy nie jest taktyka tylko właśnie jakieś zdarzenia poza boiskiem.
Oczywiście jest to możliwe, ale kiedy Dybala miał równą formę? Od kiedy pamiętam przeplatał słabe występy z dobrymi. Nawet gdy mu nie szło to jednak potrafił coś ustrzelić ten jeden raz w meczu. Teraz nie ma tego szczęścia.
Ogólnie to jestem bardzo rozczarowany współpracą Dybali z Pipitą. Myślałem, że jednak będzie to lepiej wyglądać, a oni się wiecznie nie rozumieją. Słabo


FORZA JUVE!!!
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 21:33

dawid91 pisze:Myślałem, że jednak będzie to lepiej wyglądać, a oni się wiecznie nie rozumieją. Słabo
Masz na myśli ten sezon czy ogólnie? Według mnie w poprzednim sezonie kiedy Dybala zdawał sobie, że jest pod formą fajnie pracował na sytuacje dla Higuaina. Obecnie chce robić grę pod siebie, co było bardzo widoczne chociażby w meczu z Bolonią.

Dybale nie jest mi szkoda. Jak sprzedamy bo być może przyjdzie ktoś bardziej użyteczny. Przed rozpoczęciem tego sezonu twierdziłem, że 2017/18 będzie decydujący dla jego kariery. Liczę na pobudkę na wiosne, ale trzeba sobie powiedzieć, że pewnych ograniczeń nie przeskoczy. Wszyscy życzylibyśmy sobie żeby Paulo był idealny, ale nie jest.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 22:09

Ja mam ostatnio wrażenie, że Dybala za bardzo chce się pokazać i holuje tą piłkę..


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 22:13

nie ma co rozpaczać na tą akcją z ostatniego meczu, chłopak po prostu najwyraźniej zdał sobie sprawę, że ni w ząb nie potrafi podać w tempo więc logicznym było oddać strzał bo z tego była większa szansa na gola...

a ogólnie - gra u nas już 3 sezon i czy ktoś zauważył choćby minimalną poprawę gry prawą nogą? albo no nie wiem, ogólnie jakikolwiek postęp w jego grze? miał fenomenalny początek sezonu i tego nie da się zaprzeczyć ale wszystko już wróciło do normy, nawet Vardy dłużej utrzymywał swoją formę życia niż on...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 22:16

A może to Juve właśnie zaczeło tajną kampanię - sprzedajemy Dybale? Najpierw pokaz,że nie jest niezbędny,do tego informacje o jego niby kłopotach poza boiskiem niedługo po tym jak grał znakomicie.Jak strzelał sporo goli na początku sezonu to pisano,że uporządkował wszystko poza boiskiem i ma spokojną głowę aby zająć się grą.To co teraz to wszystko znów się zepsuło ? Znacznie lepiej wygląda sprzedaż takiego zagubionego Dybali,który zaczyna gwiazdorzyć niż lidera zespołu,który za trofeami poszedł do większego klubu.

Całe piękno mercato polega na tym,że o największych transakcjach typu Higuain w Juve kibice i dziennikarze nie mają na początku zielonego pojęcia.

A może będzie tak :
Dybala odchodzi za dużą kasę do Anglii( do Barcelony i Realu za słaby )
Juventus uwalnia się od jego sporej pensji a w to miejsce wskakuje zarabiający więcej ale pozyskany za darmo Alexis Sanchez.
Za pieniądze z Dybali przychodzi SMS i przechodzimy na 4-3-3


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 23:21

Sądzę, że "świeży" kibice zdążyli się nauczyć, że nie ma piłkarzy niezastąpionych. I co do tego zastąpienia. Kurcze. Ostatnimi laty pamiętam, że jak brakowało Pirlo/Vidala/Pogby/Teveza to była siermięga, tragiczne mecze i spore wątpliwości czy damy radę. Okazało się, że tak. Po mniejszych lub większych bólach. Niemniej, wspomniani piłkarze jednak pożegnali się z klubem, a nie byli jego częścią (w trakcie sezonu). Dwa mecze graliśmy bez Dybali, kilka wcześniejszych graliśmy z nim ... jakby (na stan 19.12.2017 r.) Juventus jest sobie w stanie poradzić bez Dybali mając go na ławce rezerwowych.

Tak czy siak sezon w trakcie. Zobaczymy ile "na plusie" będzie u nas miał Dybala, a na ile będziemy grali sobie bez niego (podobnie jak bez Sandro). Co aktywniejsi i lubiący statystyki kibice będą mieli pole do popisu przed letnim mercato. Ja już mentalnie pożegnałem i Dybale i Sandro :papa:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 23:37

Też ich pożegnałem o czym już wspominałem. O ile Dybali mi nie szkoda to szkoda mi Sandro ale on się tutaj dusi.
Co do Dybali - chłopak jest ograniczony, ma 24 lata i odkąd trafił do Juve to nie zrobił żadnych postępów co na ogół charakteryzuje Juve - właśnie to, że piłkarze się tutaj rozwijają. Popatrzmy na Pjanicia jaki progres przeszedł, Dybala się zatrzymał, rywale go rozpracowali a raczej jego lewa nogę, która przystopowana powoduje, że Paolo jest bezużyteczny. Te fochy pseudomessiego powodują, że z sympatii poczułem do niego niechęć.


Obrazek
lysy1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lutego 2013
Posty: 30
Rejestracja: 21 lutego 2013

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2017, 09:16

Wyciągnąć za niego ile się da( ok180mln), za połowę ceny wcześniej ugadać Insigne, kasę zaoszczędzoną na transferze i wypłacie przeznaczyć na na dwóch dobrych piłkarzy. Spadku jakości w ataku drużyna nie odczuje, a powinno być nawet lepiej i do tego Insigne to piłkarz na lata. Jedyny problem to jak go wyciągnąć z Neapolu, ale przecież nie będzie się tam kisił wiecznie


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2017, 09:52

lysy1983 pisze:Wyciągnąć za niego ile się da( ok180mln), za połowę ceny wcześniej ugadać Insigne.
To nie FM. Insigne wychowanek Napoli, który kocha swój klub i wielokrotnie się wypowiadał że nigdy do nas nie przyjdzie. Nie wiem może nie znasz tematu - ale zapewniam Cię, równie dobrze możemy liczyć na Nainggolana...

180 za Dybale? Chyba w pakiecie z Pjanicem, Higuainem i Sandro.

@Ein Powiedz wprost że jesteśmy Ajaxem top 5-6 Europy. :ahsisi:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
lysy1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lutego 2013
Posty: 30
Rejestracja: 21 lutego 2013

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2017, 10:06

Jest Włochem, jego idolem jest ADP, a Napoli robi się dla niego zbyt małe, także może czas na kolejny krok, dlaczego nie spróbować???
Ps. kiedyś zarzekałeś się że Pogba zostanie u nas na kilka lat, gdy stwierdziłem że dogra tylko do końca sezonu i poleci za hajsem. Włosi jednak pewniejsi, zwłaszcza jak są na odpowiednim/topowym poziomie. niestety nie ma ich wielu... Tym bardziej uważam że należy podjąć starania o Lorenzo, bo Dybala praktycznie już spisany na odpalenie z klubu


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2017, 11:29

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
lysy1983 pisze:Wyciągnąć za niego ile się da( ok180mln), za połowę ceny wcześniej ugadać Insigne.
To nie FM. Insigne wychowanek Napoli, który kocha swój klub
A nie Pescary? I nie miał czasem dołączyć do nas w pakiecie z Immobile i Verattim?


ODPOWIEDZ