Paulo Dybala

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 22:02

Hm, mam mieszane uczucia tak szczerze. Wydaje mi się, że o niczym nie świadczy zmiana numeru na 10, myślę że po części może to być pokłosie tego, że Adidas koniecznie chciał u nas "10", a potencjalnie to Dybala jest tym, który do tego najbardziej się nadaje. Gwarancji na to że zostanie dłużej nie wyczuwam (oczywiście bardzo bym tego chciał!). Może gdyby nie pytali na konferencji Bernadeschiego o ten numer, to może byłoby spokojniej ;)


WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 22:13

Sprawa jest oczywista - wyciskamy ostatnie soki z obecności Dybali w Juventusie. Zarówno sportowe, jak i marketingowe. Chłopak pewnie pogra sezon, góra dwa i odejdzie. Hajs za koszulki itp. będzie się jednak zgadzał, plus to że pewnie zostanie sprzedany za +100 mln. W obecnym świecie futbolu nie ma miejsca na romantyczne historie. Liczy się przede wszystkim zysk ekonomiczny. Zresztą, jesteśmy tego świetnym przykładem :roll:


cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 22:22

Ja uważam ze Dybala wcale nie musi odchodzić ani za rok, ani za dwa. Czuje, ze zostanie z nami na lata. :hellyes:


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 22:57

Paulo Dybala to zapewne miły, sympatyczny młody chłopak nastawiony przez menadżerów na konkretne zyski i marketing pełną gębą. Jest tylko jeden problem, że on średnio umie grać w piłkę na poziomie "10" Juventusu. To taki drugi Neymar junior, jak będzie miał obok siebie Mesjasza to będzie git, a tak to będzie miętki jak w finale z Realem.
Chłop "tworzy" swoje JA oparte na 21 Dybala i nagle zmienia to na 10 ;) Słodko polało się euro na konto. Za rok o tej porze już go nie będzie w Juventusie.


:allegri: na śmietnik
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 07:58

Dawno w Juve nie było tak aby czołowi gracze w więksości obsadzali numery od 1 do 11. Na 9 jest Higuain z 9 a za nim Dybala z 10.Na skrzydłach 11 oraz 7 a w środku pola 5 6 i 8.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 08:13

Bobby X pisze:Chłop "tworzy" swoje JA oparte na 21 Dybala i nagle zmienia to na 10 ;)
kompletnie zapomniałem o tej jego śmiesznej stronie :) niezła impreza z tą zmianą numeru... na rok, tzn my go będziemy chcieli pewnie zatrzymać ale on pewnie jednak poczuje kasę w innym klubie jeśli tylko zacznie grać lepiej bo póki co to rzeczywiście tylko my możemy mu zagwarantować miejsce w podstawowym składzie


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
DelWójciko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 marca 2012
Posty: 13
Rejestracja: 21 marca 2012

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 08:27

Sorek21 pisze:Dawno w Juve nie było tak aby czołowi gracze w więksości obsadzali numery od 1 do 11. Na 9 jest Higuain z 9 a za nim Dybala z 10.Na skrzydłach 11 oraz 7 a w środku pola 5 6 i 8.
jest też 2 i 3 w obronie :) nie zapominajmy też o numero Uno!


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 08:37

cinek_uk pisze:Ja uważam ze Dybala wcale nie musi odchodzić ani za rok, ani za dwa. Czuje, ze zostanie z nami na lata. :hellyes:
Biorąc pod uwagę zachowanie tego chłopaka i jego obrażanie się nie widzę go na lata...

Vidal całował herb a Bonucci siedział z ultrasami, romantyczne historie nie w tych czasach.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 14:48

Nie wiem co sądzić o tej 10 dla Dybali. Głównie z tego względu, że Bernardeschi powiedział, że jeśli zasłuży na dychę w tym sezonie, to chętnie przejmie ją za rok. Nie zdziwię się, jeśli zamierzamy z Paulo wycisnąć przez rok ile się da, a potem go pożegnamy i dyszka trafi do Włocha. Choć po akcji z Pogbą byłby to kolejny policzek w stronę kibiców, którzy wiadomo jaką czcią otaczają ten numer.


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 15:23

vitoo pisze:Nie wiem co sądzić o tej 10 dla Dybali. Głównie z tego względu, że Bernardeschi powiedział, że jeśli zasłuży na dychę w tym sezonie, to chętnie przejmie ją za rok. Nie zdziwię się, jeśli zamierzamy z Paulo wycisnąć przez rok ile się da, a potem go pożegnamy i dyszka trafi do Włocha. Choć po akcji z Pogbą byłby to kolejny policzek w stronę kibiców, którzy wiadomo jaką czcią otaczają ten numer.
I właśnie gdyby nie słowa Bernardeschiego, to ta 10 Dybali byłaby odebrana zupełnie inaczej...


Grande Juve, Vinci Per Noi
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 15:53

Cała ta sprawa z "10" mocno śmierdzi.

Z jednej strony Dybala budował swoją markę (numer "21" i maska gladiatora), z drugiej Bernardeschi miał dostać "10', ale wziął "33", żeby najpierw na "10" zasłużyć.
A tu nagle kuku i Paulo dostaje dychę..


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 16:09

Bernardeschi nie powiedział, że w przyszłym sezonie ma zamiar założyć koszulkę, a że najpierw musi na nią zasłużyć ;) a nie dostał jej, bo mu jej klub nie dał. Nie dorabiajcie do tego historii ;)

"10" dla Dybali to całkowicie inna sprawa niż dla Pogby. Sam Paulo wiele razy podkreślał, że wzorem do naśladowania jest dla niego Del Piero, więc taka zmiana numeru nie jest tylko chwytem marketingowym. Dla samego piłkarza zapewne też coś oznacza. Sam zaznaczał, że nie chce prosić o ten numer, ale jeśli klub mu go zaproponuje to się zastanowi, bo jego założenie to wielka odpowiedzialność.

Jasne, wiem, jestem piłkarskim romantykiem i wierzę w miłość zawodnika do klubu ;) nie, nie wierzę. Wierzę jedynie, że jedni piłkarze są bardziej rozsądni inni mniej. Akurat Dybala od początku wskazuje, że należy do grupy tych bardziej ogarniętych, którzy nie mają siana w głowie i szanują zarówno klub, kibiców jak i historię. Czy kiedyś odejdzie? Pewnie tak. Czy zrobi to w następnym sezonie? Nie. W przyszłym sezonie odejdzie Buffon, Barzagli, Mandzukic, może Khedira. Nie ma tutaj pola do kolejnych odejść. Zarówno wie to zarząd jak i zawodnicy. Dlatego Dybala dostał taki a nie inny kontrakt i zapewne dlatego dostał też koszulkę z "10". Zresztą nie zdziwię się, gdy w połowie przyszłego sezonu, w przypadku dobrej gry Argentyńczyka, dojdzie do renegocjacji.

Dla niektórych z Was nawet gdyby Paulo wybrał się gdzieś na wakacje to byłby znak, że już odchodzi, bo przecież z miejscowości A jest bliżej do miejscowości B niż do Turyny, a dodatkowo zawodnik grający w B 10 lat temu też był tam na wakacjach.


JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 20:12

Kiedy zapytali mnie w sprawie zmiany mojego numeru, zacząłem się zastanawiać czy to właściwe, czy opuszczać "21", on był dla mnie i znowu będzie moim numerem w drużynie Narodowej - numer, który jest dla mnie bardzo ważny, bardzo mnie obchodzi. Numer, który sprawił, że potrafiłem wygrać tak wiele trofeów. Numer, który nosili wielcy zawodnicy, Zidane i Pirlo...

Jednak koszulka z numerem "10" jest specjalna, to honor móc ją nosić, wielkie poczucie odpowiedzialności, "10" to poczucie przynależności do historii klubu takiego jak Juventus.

"10" na swoich ramionach miało wielu mistrzów: Omar Sivori, Michel Platini, Roberto Baggio, Alessandro del Piero, Carlos Tevez.

Dzisiaj, koszulka z numerem "10", na mnie, na mojej skórze, jest nie tylko spełnieniem dziecięcych marzeń, ale także zaangażowaniem wzrastającym wewnątrz mnie, żeby porwać mój zespół do zwycięstwa w każdej grze, w każdych rozgrywkach, po każde trofeum...


Paulo Dybala 10

na swoim facebooku


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 20:34

Ciekawostka.

Paulo Dybala jest jedynym piłkarzem w historii Juventusu, który grał z numerami 21 i 10 :)

ps.

Promują tą naszą dychę jak tylko mogą ;)


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 22:57

Czy jak Pogba dostawał "10", to też było takie promo? Bo nie mogę sobie przypomnieć.


Grande Juve, Vinci Per Noi
ODPOWIEDZ