Paulo Dybala

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 13:50

Nie zgadzam się, Dybala bardzo dobrze trzyma się na nogach, on wcale nie jest mały ( 178cm) i w pojedynkach siłowych wcale nie przegrywa. Potrafi wziąć 2 zawodników na plecy i holować piłkę bez straty.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 13:55

W takim razie się nie dogadamy ;) Porównaj pod tym względem Dybalę do Messiego - różnica na korzyść Leo ogromna. Ale rozumiem, że piłkarz Barcy to zawodnik z innej planety, dlatego może lepszym pomysłem będzie porównanie do Giuseppe Rossiego z czasów świetności - to przykład, który pierwszy przyszedł mi do głowy. Dybala w starciu z Włochem wypada blado pod względem utrzymania się na nogach. Od razu zaznaczam, że Argentyńczyk nie jest w tym elemencie słabeuszem, ale przypominam, że rozmawiamy o poziomie true top, a do tego brakuje Dybali sporo.


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 14:02

Nie żebym się przesadnie jarał Dybalą, ale ile trwały te "czasy świetności" Rossiego?


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 14:06

pumex pisze:W takim razie się nie dogadamy ;) Porównaj pod tym względem Dybalę do Messiego - różnica na korzyść Leo ogromna. Ale rozumiem, że piłkarz Barcy to zawodnik z innej planety, dlatego może lepszym pomysłem będzie porównanie do Giuseppe Rossiego z czasów świetności - to przykład, który pierwszy przyszedł mi do głowy. Dybala w starciu z Włochem wypada blado pod względem utrzymania się na nogach. Od razu zaznaczam, że Argentyńczyk nie jest w tym elemencie słabeuszem, ale przypominam, że rozmawiamy o poziomie true top, a do tego brakuje Dybali sporo.
Oczywiście, że nadal ma duże spektrum rozwoju Paulo, ale nie jest słaby fizycznie jak na swój wzrost i masę. Problem Dybali tak jak napisałeś wcześniej to MEGA słaba prawa noga, która powinna chociaż w małym stopniu być odpowiedzialna za podanie, intuicyjny strzał itd. Nad tym musi pracować, no i nad regularnością, ale to dosyć ciężko wytrenować, albo przyjdzie z wiekiem albo nie. Oby przyszło ;)


Obrazek
endrjuJT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 94
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 20:52

Dybala oficjalnie z 10 na plecach :hellyes:


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 20:55

W takim razie szanse na jego odejscie w tym okienku powinny gwaltownie zmalec. Przynajmniej teoretycznie, bo w obecnych czasach niczego nie mozna byc pewnym.


Make friends for life or make hardcore enemies!
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 20:56

endrjuJT pisze:Dybala oficjalnie z 10 na plecach :hellyes:
...a to oznacza IMO że 21 poleci do Pjanicia.

Oby Dybala to udźwignął i pograł dłużej niż Pogba czy Tevez.


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 21:01

meda11 pisze:
endrjuJT pisze:Dybala oficjalnie z 10 na plecach :hellyes:
...a to oznacza IMO że 21 poleci do Pjanicia.
Jest to możliwe z uwagi na jego stosunek do Zizou, który u nas grał z tym numerem (w Realu z "5"). Jeśli nie Pjanić, to może Berna?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 21:02

Nadziej pisze:W takim razie szanse na jego odejscie w tym okienku powinny gwaltownie zmalec. Przynajmniej teoretycznie, bo w obecnych czasach niczego nie mozna byc pewnym.
IMHO to jest wyraźny sygnał wysłany do innych klubów, że Dybala nigdzie się nie rusza i szkoda sobie nim zawracać głowę (a także jemu samemu). W Juve chyba nie ma takich wariatów jak w Maspexie, żeby dziś dać graczowi "dychę", a za 2 tygodnie puścić go z torbami. :prochno:

Moim zdaniem mecze w ostatniej edycji LM z Barcą i RM dały chłopakowi do myślenia. Ten pierwszy uświadomił mu, że Barca to nie jest jakiś mityczny klub nie do pokonania. Ten drugi pokazał, że wciąż nie radzi sobie z presją.

Nie wiem czy Dybala będzie naszą 10-tką "na lata", uważam jednak, że pogra u nas jeszcze z 2-3 sezony.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 21:15

Alessandro płakał jak paczył :angry:
Katastrofa dać takiemu "10" :facepalm:


:allegri: na śmietnik
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 21:15

jakie dwa sezony skoro Bernadeschi powiedział, że będzie chciał 10 za rok skoro teraz nie dostał ;) zresztą już jeden Paweł miał u nas 10 i za długo w niej nie pograł a historia lubi się powtarzać...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 21:19

Naprawde nie dało się tego zrobić razem z pojawieniem się w sklepach nowych koszulek? Był jakiś plan kupienia topa do ataku, któremu trzymali ten numer? :think:


calma calma
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 21:21

Panowie, przecież Berna na pewno chciał 10, tylko zapowiedzieli mu że tą dostanie Dybala. A to, że Berna powiedział, że dostanie ją wtedy jak zasłuży po pokazaniu swoich umiejętności jasno daje do zrozumienia, że Paulo odejdzie za sezon lub dwa :prochno:


Obrazek
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 21:22

Bobby X pisze: Katastrofa dać takiemu "10" :facepalm:
rozwiniesz to jakoś?


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2017, 21:43

Bobby X pisze:Alessandro płakał jak paczył :angry:
Katastrofa dać takiemu "10" :facepalm:
To w takim razie kto wg Ciebie powinien ją dostać? Ja też byłem przeciw dawania jej byle komu, ale jeśli nie Dybala to kto? Jedyna rzecz, która za tym nie przemawia to to, że za rok może go już u nas nie być, ale mam nadzieję że jednak jeszcze trochę u nas pogra i nie będzie tak jak z Pogbą (wtedy pomysł z daniem mu 10 mi się całkiem nie podobał). Sam Alex ostatnio mówił, że to właśnie Dybalę widziałby chętnie z nr 10.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
ODPOWIEDZ