Paulo Dybala

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 11 listopada 2016, 15:30

Nie to już jest jakiś cyrk... :facepalm: Kontuzja Pjacy się przedłuża, kontuzja Dybali równiez... Kreatywność ataku mocno ograniczona.
Może Kean dostanie szanse? Albo i nie znając Maxa. :whistle:
- Co do tego drugiego, jestem zdania że prędzej szansę otrzyma inny małolat napastnik z Primki niż on.

Ciężko bez Dybali widzę to w Sevilli...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 11 listopada 2016, 17:09

No to kolejne tygodnie fatalnej gry ;/ Masakra z tymi kontuzjami, co roku to samo. Pjaca będzie gotowy po przerwie ? Wiadomo coś więcej ?


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 11 listopada 2016, 19:13

To jest jakiś żart. Nie potrafiłem już w zeszłym sezonie zrozumieć jakim cudem akceptowana jest taka liczba kontuzji mięśniowych w takim klubie, a tutaj drugi sezon z rzędu to samo. Jest mi ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć dlaczego nikt za to nie beknie? Dziennikarze na każdym kroku powinni wiercić dziurę w brzuchu każdemu z Juventusu, żeby coś się w końcu ruszyło z tym sztabem. Brak słów, no nie mieści mi się to w głowie. Paradoksalnie najbardziej wściekły z tego powodu powinien być Allegri, tym czasem on się cieszy, że w porównaniu do zeszłego sezonu mamy mniej kontuzji. No to proszę bardzo, mówisz i masz.


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 11 listopada 2016, 19:21

Kontuzje mięśniowe u nas były, są i będą w takiej ilości dopóki Max nie wywali swoich kolegów od przygotowania fizycznego. W dodatku w lato zmieniliśmy lekarza/lekarzy (nie pamiętam dokładnie) i diagnostyka też leży. :facepalm:


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 12 listopada 2016, 06:05

Robaku pisze:Dybała miał wrócić po przerwie reprezentacyjnej, ale dzisiaj Juve podało, że przerwa jeszcze przez trzy tygodnie, więc mniemam, że do końca grudnia, być może wróci na Bergamo, ale pewnie w pełni sprawny to będzie na mecz z Toro, Zagrzebiem czy Romą.
O shit...To padaki ciąg dalszy. Szkoda Pjacy, bo teraz mógłby się pokazać.
Ostatnio zmieniony 13 listopada 2016, 12:50 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 listopada 2016, 10:29

Czyli kolejna amatorska diagnoza naszego pseudo sztabu, po kompromitacji z Pjacą :facepalm: Sił mi brak, nasz atak z cofniętym Higuainem a wysuniętym Mario wygląda komicznie.

Najbardziej boli mnie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> sposób, w jaki Paulo się załatwił na 1,5 miesiąca :angry:


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 12 listopada 2016, 11:39

Dragon pisze:Najbardziej boli mnie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> sposób, w jaki Paulo się załatwił na 1,5 miesiąca :angry:
Ten strzał z połowy śni mi się po nocach.

Tak to będzie wyglądać do końca sezonu, jedni będą wracać, inni wylatywać, przewlekłe kontuzje itd. Z Dybalą już lepiej nie będzie, jeżeli się wykuruje, to kontuzja się odnowi po kilku miesiącach. To jest jak pływanie dziurawą łódką - zalepisz jedną dziurę, to naleje się inną. Chiellini osiągnął już taki stopień wtajemniczenia ze swoimi mięśniami, że przez 11 miesięcy doznał 8 kontuzji, średnią sami sobie wyciągnijcie.

Masakrujemy swoich piłkarzy obciążeniami na siłowni, nie mówię, że to jest złe, bo takie praktyki miały miejsce już za czasów Moggiego, problem polega na tym, że nie ma kompetentnej osoby by zbalansowała odpowiednio ćwiczenia, a dla piłkarza o budowie Dybali to jest morderstwo.

Oddam top playera w mercato 2017 za top medyka, serio.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 listopada 2016, 17:13

Niestety w pewnych obszarach działania klubowym włodarzom nadal brakuje jaj. Co gorsza tyczy się to właśnie sztabu medycznego i od przygotowania fizycznego. Jestem przekonany, że w innych poważnych klubach już dawno temat byłby załatwiony i nie byłoby gadania, że jeden partacz z drugim to dobry ziomek trenera. U nas w najlepszym wypadku zabiorą się za to latem '17 roku - po dwóch latach tej całej komedii. Piszę w najlepszym wypadku, bo nie zdziwiłbym się, jakby problem ponownie zamieciono pod dywan.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 listopada 2016, 17:24

Tutaj się z Wami zgadzam bo o ile Max powinien tutaj być to jego głąby od przygotowania fizycznego powinni wylecieć na ryj. Nie tęsknię za Moggim ( Marotty zaś nigdy nie pokocham ) ale za czasów Moggiego to było nie d pomyślenia, nieudacznicy jakimi otacza się Max już rejestrowaliby się w pośredniaku.


Obrazek
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 12 listopada 2016, 20:21

Vincitore pisze:Chiellini osiągnął już taki stopień wtajemniczenia ze swoimi mięśniami, że przez 11 miesięcy doznał 8 kontuzji, średnią sami sobie wyciągnijcie.
Pojechał na Euro do Conte i się okazało, że jednak da się go wyleczyć i nie spowodować kolejnej kontuzji. :ahsisi:
Vincitore pisze:Oddam top playera w mercato 2017 za top medyka, serio.
Popieram ! Nie chcę żadnych zawodników z kosmosu tylko normalny sztab od przygotowania fizycznego i lekarzy.

Ps. Dziwi mnie tylko jedno. Mamy połowę listopada, a Khedira nie miał jeszcze kontuzji. :think:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 listopada 2016, 00:19

Najlepszego, Paulo. Masę goli, występów, a także trofeów. Mam nadzieję, że przekroczy liczbę 100 bramek w barwach Juve. Od dawna czekam na takiego piłkarza. Obym nie musiał czekać jeszcze dłużej. ;)

A tutaj coś na poprawę humoru. :smile:


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 15 listopada 2016, 09:01

Jak poczytałem kilka komentarzy pod tym newsem, to stwierdzam, że kompromitacja nie ma żadnych granic. Absolutnym mistrzem jest gość, który wyrzuca wszystkim, że się nie znają na piłce, a na początku swojego komentarza piszę, że Dybala jest skrzydłowym :rotfl:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 listopada 2016, 11:52

Wcale bym się z tego nie śmiał z tym, że raczej nie trafi on do Realu, prędzej do Barcelony gdzie Dybala pasuje idealnie.
Nie śmieję się dlatego, bo śmiałem się z pogłosek na temat Vidala i Pogby a jak wyszło to wszyscy wiemy.
Jeżeli Juve nadal będzie co sezon grało lipę, zwłaszcza w LM a Dybala będzie błąkał się z powodu kreatywnej nieudolności drużyny w środku boiska to w końcu odejdzie tam gdzie zgra na swojej nominalnej pozycji i będzie wygrywał coś więcej niż podwórkowe pucharki.
Drugi powód jest taki, że zarząd Juve to dobre wujaszki i jak Paolo powie, że chce odejść to nie ma sprawy, nie będziemy trzymać cię na siłę bo przez 2 lata wiele dla nas zrobiłeś. Odejdzie, jeśli Juve będzie fabryką piłkarzy oraz miejscem do rozwoju zawodników dla innych klubów i co roku będzie wymieniało połowę kadry.
Barca, Real, Bayern nie sprzedają zawodników bo ci chcą odejść, oni sprzedają tych, których sami chcą się pozbyć i guzik ich obchodzi to, że zawodnik chce odejść. w pewnym momencie pomyślałem, że to nieprawda i naprawdę mierzymy wysoko ale minione mercato utwierdziło mnie w tym, że moje rozumowanie jest prawidłowe, musimy do tego przywyknąć. Chcieliśmy zatrzymać Pogbę ale on chciał odejść :lol:
Witsel, Matuidi, Isco też chcieli odejść ze swoich klubów ale ich kluby miały na to wywalone bo zawodnicy mieli obowiązujący kontrakt...wyjątkiem jest Alves, którego Barcelona co prawda nie chciała się pozbywać ale Alves ma 33 lata, wygrał z Barceloną wszystko i miał umowę, że odejdzie jeśli wyrazi wolę za darmo bo to było warunkiem przedłużenia przez niego kontraktu w przeszłości.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 listopada 2016, 12:10

trudno się z tym nie zgodzić, że nasz zarząd to nie Smuda i wiadomo czym był robiony, ale to jest nasze DNA a nie aktualny zarząd, tak samo było za czasów Zidane, który chciał odejść czy Tiago, który robił z nami co chciał... do tego przedłużamy kretyńskie kontrakty jak ten De Ceglie czy nawet Lichego 2 lata temu

jedyna szansa na zatrzymanie nie tylko Dybały ale i całej reszty jest taka, że sami będą chcieli zostać ale to już kwestia indywidualna i dlatego też Juventus stara się kupować zawodników ułożonych, z rodzinami etc, lub próbuje ich układać...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 15 listopada 2016, 13:02

alessandro1977 pisze:Chcieliśmy zatrzymać Pogbę ale on chciał odejść :lol:
Na pewno chcieliśmy? Ja bym za taką kasę sprzedawał póki ktoś się nie rozmyśli i wydaje mi się, że zarząd miał takie same podejście.


ODPOWIEDZ