Alvaro Morata

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2018, 20:18

Morata i Higuain mają ten sam problem - strzelają nieprawdopodobne gole z trudnych pozycji, a gdy przychodzi systuacja sam na sam to walą na pałe zamiast trochę pomyśleć. Odcina im wtedy po prostu prąd, chyba jakieś problemy z pewnością siebie czy z cierpliwością? Gdy mają więcej czasu na oddanie strzału wyraźnie presja ich zżera. Higuain trochę lepiej wykańcza akcje, ale niestety często napala sie niepotrzebnie zamiast strzelić inteligentnie jak taki Lewandowski.


FORZA JUVE!!!
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2018, 21:30

Piotr Juvefan pisze:
Bukol87 pisze:
Piotr Juvefan pisze:Wystarczył jeden słabszy mecz i jaki lincz :prochno: ale skoro tyle szumu wokół niego tzn że od takiego gracza wymaga się więcej, więc jest klasowym graczem :D

PS: Ciekaw jestem czy Conte poszedłby na wymianę Morata-Higuain :think:
A kto by na taką wymianę nie poszedł?
No to nie ma co czekać :D Higuain rzadko strzela, statystyki mają podobne, Morata jest młodszy, więcej biega,ma lepszy drybling i ciąg na bramke, strzelał u nas ważne bramki i z topowymi drużynami grał bardzo dobrze(Real ,City,Bayern) i jak widać jest bardzo medialny :prochno:
Uznam to za słaby żart. Naprawdę słaby.


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 13:43

Bukol87 pisze:
Piotr Juvefan pisze:
Bukol87 pisze:
A kto by na taką wymianę nie poszedł?
No to nie ma co czekać :D Higuain rzadko strzela, statystyki mają podobne, Morata jest młodszy, więcej biega,ma lepszy drybling i ciąg na bramke, strzelał u nas ważne bramki i z topowymi drużynami grał bardzo dobrze(Real ,City,Bayern) i jak widać jest bardzo medialny :prochno:
Uznam to za słaby żart. Naprawdę słaby.
Pomijając to,że Morata nam na gwałt nie potrzebny to reszta jak najbardziej serio ;)


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 00:08

W Pucharze FA Morata otrzymał w 120 minucie dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną. Pierwsza za symulowanie, druga za zbluzganie sędziego.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 07:40

pierwszą nie za symulowanie tylko za to, że sędzie był ślepy

tak to już jest, na głupiego lub ślepego sędziego nie ma rady :) nawet VAR nie pomoże... jak ktoś daje napastnikowi żółtą za to, że był ciągnięty to chyba nie trzeba tego komentować... po symulce Pedro biedak najwyraźniej zmierzył cała CFC jedną miarą i srogo się pomylił, niestety dla futbolu nie on poniósł za swoje twardogłowe zachowanie konsekwencje, najpierw żółta dla Williana za ewidentny faul (nawet obrońca się przyznał po meczu, że wg niego faul) a później Morata

ale druga żółta oczywiście już za głupotę Hiszpana, powinien go zbluzgać tak jak robi to Lichy, przez 2 lata z nim mógł się nauczyć jak się to robi


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 17:24

@maly

Ewidentna symulka boskiego Alvaro , weź już nie przesadzaj. Delikatny kontakt może był ale nie przesadzajmy.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 19:37

Maly pisze:pierwszą nie za symulowanie tylko za to, że sędzie był ślepy

tak to już jest, na głupiego lub ślepego sędziego nie ma rady :) nawet VAR nie pomoże... jak ktoś daje napastnikowi żółtą za to, że był ciągnięty to chyba nie trzeba tego komentować... po symulce Pedro biedak najwyraźniej zmierzył cała CFC jedną miarą i srogo się pomylił, niestety dla futbolu nie on poniósł za swoje twardogłowe zachowanie konsekwencje, najpierw żółta dla Williana za ewidentny faul (nawet obrońca się przyznał po meczu, że wg niego faul) a później Morata

ale druga żółta oczywiście już za głupotę Hiszpana, powinien go zbluzgać tak jak robi to Lichy, przez 2 lata z nim mógł się nauczyć jak się to robi
http://www.sport.pl/sport/10,152942,229 ... T_2Zdjecia

JAK MOŻNA WIDZIEĆ TU RZUT KARNY, JAK?!

Nie wierzę jak można być tak ograniczonym wzrokowo.
Morata jest cienki i nawet nie umie padać.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 22:48

no tak, Morata go mija, ten łapie go OBIEMA rękami żeby mu nie odjechał i wg ciebie nic nie ma tak? :) kto tu jest ograniczony wzrokowo?

masz w zwolnionym tempie


zresztą po co ja ci odpowiadam skoro przy dyskusji o tym czy był karny czy nie wtrącasz, że Morata jest cienki? od razu widać, że nawet jakby go kopnęli z karata to byś mówił, że symulkował ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 23:12

Maly pisze:no tak, Morata go mija, ten łapie go OBIEMA rękami żeby mu nie odjechał i wg ciebie nic nie ma tak? :) kto tu jest ograniczony wzrokowo?
Ty, i nie tylko wzrokowo.

Ewidentna próba wymuszenia karnego.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 23:18

Karny ewidentny! Czy pociąganie za koszulkę jest zgodne z przepisami gry w piłkę nożną? Śmiem wątpić.

Pociągał go za koszulkę, widać jak łapał - karny! Sprawa zamknięta!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 23:24

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Karny ewidentny!
Sorry, ale jeżeli to jest ewidentny karny, to w każdym spotkaniu powinny być dyktowane co najmniej 2-3 jedenastki. Ja tam bardziej widzę, że przeciwnik położył rękę na Moracie, a nie ciągnął go.

Swoją drogą sam sobie jest winien. Już od czasów Juventusu bardzo często szukał faulów i bele kontakt sprawiał, że ten upadał. Zamiast walczyć, to on woli paść i udawać ofiarę. Można zaobserwować to również w Anglii, chłopak jest miękki i myśli, że wszyscy się na biorą na jego sztuczki. Jeszcze 2-3 takie akcje, a chłopak będzie na ocenzurowanym i wówczas może się zdarzyć, że którego razu faktyczne przewinienie nie zostanie odgwizdane, bo sędziowie będą uczuleni na zachowanie Hiszpana.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 23:40

no nie wiem, może wg was do karnego potrzeba żeby obrońca łapał napastnika trzema rękami a nie dwiema? :facepalm: po co "kładł" ręce jak to zgrabnie napisałeś? chciał go połaskotać czy spowolnić? chyba obu rąk nie kładzie się przypadkiem prawda?

i nie interesuje mnie czy Morata mógł mimo to biec bo może i mógł ale stracił potencjalny metr-dwa przewagi, albo to czy np Tevez by się utrzymał na nogach w takiej sytuacji bo to już wróżenie z fusów a sytuację ocenić należy na podstawie faktów a te są takie, że obrońca go przytrzymał - za to jest faul i tyle, tak mówią przepisy i każda ich interpretacja

a co do 2-3 jedenastek na mecz to masz rację - nie zawsze ale w wielu meczach tak powinno być, mówił o tym nawet Buffon na początku sezonu gdy jeszcze sędziowie w Serie A częściej korzystali z VAR ale ostatecznie najwyraźniej ktoś uznał, że gdzie nie ma kopa po jajach to przymykamy oko bo to nie jest ewidentny, zero-jedynkowy, błąd arbitra, który musi być naprawiony przez VAR, a szkoda bo jak widać nic ten VAR nie daje - dalej sędziowie gwiżdżą jak chcą


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2018, 00:00

Piłka nożna jest sportem kontaktowym, więc dość logiczne, że piłkarze się 'stykają'. Jeżeli zabronimy obrońcom używać rąk do walki o pozycję, to po co oni w ogóle mają być na boisku? Był kontakt? Oczywiście. Czy spowodował on upadek? Bynajmniej - a wydaje mi się, że to właśnie miało wpływ na decyzję arbitra.

Zresztą znając historię Moraty i jego styl gry nie można odrzucić, że chłopak padł, jak tylko poczuł na sobie rękę.

Ja Hiszpana nie lubię i faulu nie widziałem. Ty z kolei go ubóstwiasz i zawsze będzie go bronił. Ocenę sytuacji pozostawmy innym, ale skoro taki dotyk sprawia, że Alvaro upada, to może niech zmieni dyscyplinę. :whistle:


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2018, 01:00

pablo1503 pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Karny ewidentny!
Sorry, ale jeżeli to jest ewidentny karny, to w każdym spotkaniu powinny być dyktowane co najmniej 2-3 jedenastki.
Skoro jest łamanie przepisów, to jak najbardziej tak!
pablo1503 pisze:Ja tam bardziej widzę, że przeciwnik położył rękę na Moracie, a nie ciągnął go.
To to już twoja ocena.
pablo1503 pisze:Piłka nożna jest sportem kontaktowym, więc dość logiczne, że piłkarze się 'stykają'. Jeżeli zabronimy obrońcom używać rąk do walki o pozycję, to po co oni w ogóle mają być na boisku? Był kontakt?
To jest piłka nożna, nie zapasy. Rozumiem wejść z bara, robić wślizgi, ja nie mam nic przeciwko twardej grze - ale łamanie przepisów powinno być surowo karane. Skoro nie umiesz grać - to zejdź a nie ciągnij za koszulkę!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2018, 05:41

Tam powinien być karny. Zapomnieliście już, że sędzia ma prawo gwizdać przy samej nieudanej próbie niedozwolonego zagrania, a tam było dużo dalej.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
ODPOWIEDZ