Alvaro Morata

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 10 listopada 2019, 18:12

Boski Alvaro wraca! Teraz żryjcie gruz.

:prochno: :prochno: :prochno:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 września 2020, 08:13

coś nie kończą się te plotki na jego temat... teraz jeszcze pojawiła się ta o zainteresowaniu AM Dybalą i boję się, że pójdziemy z nimi na wymianę skoro nie możemy się dogadać do co pensji Dybali a po przyjściu Suareza jakoś wątpliwe dla mnie wydaje się, że Pirlo znajdzie Pawełkowi miejsce w składzie, obym się mylił...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2020, 18:21

Jak pojawi się oficjałka, to czekam na nagranie z tańca zwycięstwa @Maly i triumfalny powrót @Makiavel :D

Na dwa lata w takiej formule o jakieś się pisze (broń boże nie korzystać z opcji wykupu), to dużo lepsze rozwiązanie niż dziadowanie z Dżeko, Giroud czy Suarezem. Do tego Morata > Milik - chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2020, 18:55

Na takich warunkach chciałbym Keana u nas. Płatne 5 baniek za rok z opcją przedłużenia o kolejny i wykup za 30 baniek :D jeśli by nie wypalił strata niewielka.
Morata nie jest zły, ale nie klasyfikował bym gonjako typowa 9. Brakuje mu skuteczności


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2020, 19:26

Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tego transferu i mam dobre przeczucia. "Tata Pirlo" weźmie pod skrzydła Moratę i będzie chłop się starał.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 września 2020, 19:46

Nie lubie Moraty. Nigdy nie lubiłem. Jednak od jego ostatniego pobytu u nas zwiedził trochę Europę i może zdobył nieco doświadczenia, do tego nie jest jeszcze stary, więc chętnie zmienię zdanie co do niego na bardziej pozytywne.

Jeśli forma wypożyczenia i kwota wynagrodzenia okażą się prawdą to będzie to teoretycznie lepszy transfer niż Dzeko a tym bardziej Milik. Suareza szkoda, ale jeśli prawdą jest ten ustawiony egzamin to może lepiej, żeby do nas nie przychodził, bo mediolanskie złodzieje znowu by darły mordy.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 września 2020, 22:25

jackop pisze:
22 września 2020, 18:21
Jak pojawi się oficjałka, to czekam na nagranie z tańca zwycięstwa @Maly i triumfalny powrót @Makiavel :D
ja tam jakiejś wielkiej radości z tego transferu nie czuję... już pomijając to, że trzeba go było brać 4 lata temu zamiast wtapiać 90mln na Igłę kiedy to Morata dawał nadzieję na topowego snajpera i jak pokazuje historia dziś nadal można by wziąć za niego godziwe pieniądze tak teraz już wiadomo, że topowym snajperem to on nie jest... pocieszam się tym, że to i tak lepszy deal niż Dzeko jeśli prawdą będzie brak obligatoryjnego wykupu bo Morata jest wybiegany więc wg mnie bardziej pasuje do wysoko pressującego Juventusu Pirlo niż Bośniak oraz sam Pirlo go zna i prawdopodobne jest, że to on o niego poprosił ale to raczej tyle

wg mnie to będzie zawodnik do rotacji, zadaniowy, pod konkretny typ rywala lub sytuację na boisku, a główny duet napastników stworzą CR7 i Dybala (za nimi Ramsey lub Kulusevski) i jeśli nie musimy go po roku wykupić to czuję, że za rok może go już z nami nie być jeśli na rynku pojawi się jakaś ciekawsza opcja


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 22 września 2020, 23:10

A ja go bardzo lubiłem za czasów gry w Juve i bardzo lubię do dziś. Wszyscy wiemy, że nigdy nie strzeli w Serie A 20 bramek XD, ale jest to zawodnik w ataku, który jak znajdzie się z boku to pociągnie skrzydłem, jak trzeba będzie się cofnąć to się cofnie, jak w polu karnym będzie lepiej ustawiony kolega to mu odda piłkę miast samolubnie strzelać PLUS możemy wierzyć w to, że w mega ważnych meczach ma potencjał by dać coś od siebie. Na dodatek nie jest filigranowy, więc coś tam się przepchnie i odegra. Do gry z łasym na bramki i nie cofającym się Ronaldo oraz z filigranowym (w porównaniu) magicznym Dybałą wydaje się być idealny. No, kurcze cieszę się XD
Jakoś taką ulgę czuję, że to jednak nie jest Dzeko (5 lat za późno) czy Milik, ale gdybym miał go mimo wszystko wymienić na Suareza to...


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 22 września 2020, 23:25

Morata wchodzi w świetny wiek dla napastnika, myślę że to będzie jego najlepszy sezon w karierze u nas :juveflag:


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 września 2020, 07:52

Cóż, witamy ponownie Alvaro. Spoko warunki transferu, ale zawodnik taki se. Niemniej, na tle łączonych z nami niektórych ziutków wygląda nie najgorzej. Zdecydowanie nie jest to żadne zbawienie, ale może zrobi co do niego należy. Jak nie to pożegnamy go po sezonie i uderzymy po kogoś lepszego.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 23 września 2020, 16:22

Szwamb pisze:
22 września 2020, 23:10
A ja go bardzo lubiłem za czasów gry w Juve i bardzo lubię do dziś. Wszyscy wiemy, że nigdy nie strzeli w Serie A 20 bramek XD, ale jest to zawodnik w ataku, który jak znajdzie się z boku to pociągnie skrzydłem, jak trzeba będzie się cofnąć to się cofnie, jak w polu karnym będzie lepiej ustawiony kolega to mu odda piłkę miast samolubnie strzelać PLUS możemy wierzyć w to, że w mega ważnych meczach ma potencjał by dać coś od siebie. Na dodatek nie jest filigranowy, więc coś tam się przepchnie i odegra. Do gry z łasym na bramki i nie cofającym się Ronaldo oraz z filigranowym (w porównaniu) magicznym Dybałą wydaje się być idealny. No, kurcze cieszę się XD
Jakoś taką ulgę czuję, że to jednak nie jest Dzeko (5 lat za późno) czy Milik, ale gdybym miał go mimo wszystko wymienić na Suareza to...
:| :| :|


Samolubny, nieskuteczny, ciągle się przewracający i machający łapami. Macie bardzo słabą pamięć...


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 23 września 2020, 16:48

Volto pisze:
23 września 2020, 16:22
Szwamb pisze:
22 września 2020, 23:10
A ja go bardzo lubiłem za czasów gry w Juve i bardzo lubię do dziś. Wszyscy wiemy, że nigdy nie strzeli w Serie A 20 bramek XD, ale jest to zawodnik w ataku, który jak znajdzie się z boku to pociągnie skrzydłem, jak trzeba będzie się cofnąć to się cofnie, jak w polu karnym będzie lepiej ustawiony kolega to mu odda piłkę miast samolubnie strzelać PLUS możemy wierzyć w to, że w mega ważnych meczach ma potencjał by dać coś od siebie. Na dodatek nie jest filigranowy, więc coś tam się przepchnie i odegra. Do gry z łasym na bramki i nie cofającym się Ronaldo oraz z filigranowym (w porównaniu) magicznym Dybałą wydaje się być idealny. No, kurcze cieszę się XD
Jakoś taką ulgę czuję, że to jednak nie jest Dzeko (5 lat za późno) czy Milik, ale gdybym miał go mimo wszystko wymienić na Suareza to...
:| :| :|


Samolubny, nieskuteczny, ciągle się przewracający i machający łapami. Macie bardzo słabą pamięć...
W pierwszym sezonie w Juve na 18 spotkań w których wystąpił (można przeliczyć na 14,5 pełnego spotkania) zaliczył 8 bramek i 5 asyst (13 punktów/14,5 meczu).
W drugim sezonie na 18 spotkań w których wystąpił (można przeliczyć na 16,1 pełnego spotkania) zaliczył 7 bramek i 7 asyst (14 punktów na 16,1 meczu).

Są to statystyki w okolicach wyników Dybały w tym samym wieku w Juventusie.
Owszem- bramka to często dołożenie nogi, a asysta to często odbicie się piłki, które trafia pod nogi kolegi, ale wynik jest wynik. Poza tym- moje wrażenia ogólne z jego gry są takie jak opisalem wyżej- choć tutaj też przyznam (nie chcąc rozpoczynać PONOWNIE dyskusji na 100 stron, która miała tutaj nt Moraty miejsce swego czasu xD), że w moim życiu kibicowskim jak i prywatnym mam tendencję do widzenia szklanki do połowy pełnej, a nie- pustej, więc mogłem i mogę patrzeć na naszych chłopaków przez zaróżowione okulary ;).


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2020, 19:30



tOmek8820

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2019
Posty: 70
Rejestracja: 04 czerwca 2019

Nieprzeczytany post 23 września 2020, 21:01

Będę się upierał że gdyby w 2016 Morata został to byłby teraz TOP-em. Na szczęście nie wszystko stracone:)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 września 2020, 23:32

nie byłby bo nigdy nie posadziłby u Maksa Mandzukicia, więc przez 3 lata byłby rezerwowym o ile byśmy go wcześniej nie sprzedali a pewnie tak by się stało po przyjściu Ronaldo


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ