Alvaro Morata

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2021, 19:41

Morata znowu wypada. Dzisiaj nie trenował. Media mówią, że "bożyszcze kibiców" złapał wirus cytomegalii.


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 25 lutego 2021, 00:52

Poprostu pisze:
24 lutego 2021, 19:41
złapał wirus cytomegalii.
To jest tragiczna wiadomość, noc mam już raczej z głowy... Modlę się, żeby wrócił w pełni zdrowy na Porto, bo w przeciwnym razie pożegnamy się z tymi elitarnymi rozgrywkami.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 05 marca 2021, 00:15

Matka Alvaro Moraty wystąpiła w emitowanym w hiszpańskiej telewizji programie "Campo de Estrellas", w którym opowiedziała, że jej syn, gdy był małym chłopcem, zbierał obrazki z piłkarzami, z których wycinał twarze i doklejał swoją. Później składał na nich swój podpis.
https://sport.onet.pl/ofsajd/faceci/dzi ... aty/td1b4s


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 11:43

Morata w tym sezonie 12 z 20 goli zdobył bez Ronaldo na boisku. Ronaldo nie zagrał w 8 meczach, 4 razy był zmieniany i 3 razy wchodził z ławki. Strach pomyśleć co by było jakby CR nie zagrał więcej meczów.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 11:55

20 goli 12 asyst. Świetne liczby. Dla niektórych to i tak będzie mało. Osobiście to mam nadzieje, że przedłużą to wypożyczenie na kolejny sezon bo za 10 mln + mała pensja za takie liczby to świetny deal.


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 12:31

Morata to tez gwarancja niezapomnianych wrazen.


Nie znam drugiego napastnika z taka iloscia filmikow z epickimi przestrzeleniami.

Strzelal tez praktycznie z najslabyszmi druzynami.
https://www.transfermarkt.com/alvaro-mo ... ler/128223

Chlop doslownie strzelil 1 bramke druzyna z top5ligi wloskiej, z czego ta bramka byla w superpucharze
Zanotowal tez 2 bramkim z Lazio.

Porusza tez niezliczona ilosc spalonych z poczatku sezonu.

Na pewno nie jest wart tej samej kwoty co Chiesa.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 12:43

Ja bym go na kopach wysłał do Hiszpanii. Mental rozmiarów pchły. Nie potrzebni są tu tacy.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 13:24

Chętnie wymieniłbym go np. na takiego Vlahovica, ale problem w tym, że Morata to koszt 10 mln, a Serb - pewnie z 5 razy tyle. Mamy (a przynajmniej mam nadzieję, że mamy) inne priorytety.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 16:18

@Aleexxx
Włącz sobie kompilację zagrań Fernando Torresa po transferze do Chelsea. Wtedy to był godny "rywal" Moraty :D
@Crunny
Z drugiej strony Vlahović zostałby naszym zawodnikiem, a Alvaro wciąż byłby w leasingu. Zresztą podobnie sytuacja ma się z Milikiem i jeżeli Arek ma wpisaną kwotę odstępnego w wysokości 12 mln €, to rozumiem dlaczego niektórzy woleliby, aby Juve wykupiło Polaka, a nie przedłużyło wypożyczenie Hiszpana. Jeśli klubowa kasa świeci pustkami, a my zamierzamy odzyskać Scudetto, to chyba pozostaje dalsza dzierżawa Moraty, bo inne pozycje wymagają pilniejszego wzmocnienia (przede wszystkim minimum dwóch pomocników np. Locatelli i Aouar oraz boki obrony), a na wszystkie zachcianki z pewnością nie starczy nam pieniędzy. Zresztą Fiorentina za młodego Serba chciałaby od nas pewnie z 60-65 mln €.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 16:30

Odnosiłem wrażenie podczas sezonu, ze gdy Morata grał z Ronaldo w parze, to szukał go częściej niż inni zawodnicy. Taki giermek Ronaldo.
Może to tylko złudzenie, ale w jakimś stopniu tłumaczyłoby te statystyki podane przez Małego.
Teraz to nie wiem co z tym Alvaro, tak 50 na 50 u mnie. Jeżeli zarząd będzie w stanie kupić kogoś innego na niezłych warunkach, nawet zawodnika piłkarsko gorszego, ale pasującego do koncepcji trenera, to jednak nie chciałbym Moraty. Jeżeli nie, to brać go na kolejny sezon.
Te jego statystyki trochę zakłamują obraz, bo większość zrobił na jesieni. Ktoś może podać jego statystyki tylko z 2021 roku?


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 16:52

Marat87 pisze:
24 maja 2021, 16:30
Te jego statystyki trochę zakłamują obraz, bo większość zrobił na jesieni. Ktoś może podać jego statystyki tylko z 2021 roku?
10 goli i 5 asyst. Więc mit o dobrej jesieni upadł.


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 17:10

Aleexxx pisze:
24 maja 2021, 12:31
Nie znam drugiego napastnika z taka iloscia filmikow z epickimi przestrzeleniami.
Timo Werner. Jego nikt nie przebije.


dimebag11 pisze:
24 maja 2021, 16:18
Włącz sobie kompilację zagrań Fernando Torresa po transferze do Chelsea. Wtedy to był godny "rywal" Moraty :D
Mogę się mylić, ale choć dużo w Chelsea nie pokazał, to Torres zaliczył tylko jedno spektakularne pudło w meczu przeciwko Manchesterowi United w 2011 roku.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 17:48

Marat87 pisze:
24 maja 2021, 16:30
Odnosiłem wrażenie podczas sezonu, ze gdy Morata grał z Ronaldo w parze, to szukał go częściej niż inni zawodnicy. Taki giermek Ronaldo
Dokładnie tak było i widać to chociażby na filmiku wyżej. Tak samo zresztą zachowywał się Kulusevski, który nawet w sytuacjach na strzał na siłę szukać Portugalczyka.

Jeśli Ronaldo zostanie nie ma sensu trzymać Moraty wg mnie. Jeśli ten odejdzie to można z AM ponegocjować kolejne roczne wypożyczenie (nikt go nie chce więc mamy dobrą pozycję wyjściową) i dołożyć "Milika" do rotacji.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 18:18

Michael_M pisze:
24 maja 2021, 11:55
20 goli 12 asyst. Świetne liczby. Dla niektórych to i tak będzie mało. Osobiście to mam nadzieje, że przedłużą to wypożyczenie na kolejny sezon bo za 10 mln + mała pensja za takie liczby to świetny deal.
Dobre liczby i pewnie lepsze, niż 99% ludzi oczekiwała ale Morata ma raczej od zawsze słabe notowania na forum (tak jak Cuadrado, który w tym sezonie był TOPem).

Za 10 melonów nikogo lepszego "na już" nie dostaniemy. Fakt facet potrafi spektakularnie spudłować, ma problemy ze spalonymi ale statystyki pokazują też, że do tych sytuacji potrafi dojść lub sobie je wypracować (coś jak dawna wojna na linii Morata - Mandżukić - co z tego, że Morata potrafi spektakularnie spudłować skoro Mandżukić nawet nie potrafi do takiej okazji dojść? :prochno: ). Poza tym w klubowej kasie jest zapewne pustka, więc spodziewam się przedłużenia wypożyczenia a później będzie albo próba zbicia ceny wykupu (jeśli będzie miał dobry sezon) albo całkowite odpuszczenie wykupu (jeśli sezon będzie słaby). Facet nieźle strzela też w LM w naszych barwach - 28 spotkań = 13 bramek.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 18:30

Morata nigdzie się na dłuższą metę nie sprawdził i jeżeli ma to być podstawowa 9, to raczej ambicje są jasne - niezbyt wygórowane.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
ODPOWIEDZ