Alvaro Morata

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2014, 08:15

Elo Vidal:) pisze:Bo taki iturbe to spalił głupa i powiedział, że nie myślał o transferze do nas. To też świadczy o człowieku.
Nie rozumiem tych żali do Iturbe. A co miał niby powiedzieć ? Siema, marzyłem o juve ale nie pyklo wiec przyszedłem do was?


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2014, 10:58

fazzi pisze:
Elo Vidal:) pisze:Bo taki iturbe to spalił głupa i powiedział, że nie myślał o transferze do nas. To też świadczy o człowieku.
Nie rozumiem tych żali do Iturbe. A co miał niby powiedzieć ? Siema, marzyłem o juve ale nie pyklo wiec przyszedłem do was?
Nie nie musiał tak mówić. Jakby powiedział, że miał ofertę z Juve to by nic się nie stało, a nie po transferze zmienił afront. I tak nikt mu nie uwierzy, bo wszyscy śledzili jego losy przed transferem.


Juventino13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2007
Posty: 23
Rejestracja: 11 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2014, 11:50

http://www.realmadrid.com/en/news/2014/ ... rom-morata

List otwarty Alvaro skierowany do całej społeczności Królewskich. Chłopak faktycznie zdaje się być dość ogarnięty :)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2014, 22:58

SportItalia pisze:jeśli w przeciągu dwóch lat Moratę zechce pozyskać inny klub niż Real, będzie on musiał wpłacić klauzulę wynoszącą 100 milionów euro, z czego 70 milionów trafi na konto Juventusu, zaś pozostałe 30 do kasy Królewskich.
nie wiem czy dobrze to zrozumiałem ale wychodzi jakbyśmy go w przeciągu dwóch lat w ogóle nie mogli sprzedać, a po nich Real go może sobie odkupić za 30mln (dodając poprzednie nowinki), przecież to jakaś parodia bo sorry ale z góry można założyć, że spełni się jedna z opcji:
a) gość wypali i po 2 latach wraca do Realu (zapomnijcie o zgodzie piłkarza, takie coś nie istnieje bo na pewno już podpisał wiążący pre-kontrakt)
b) gość nie wypali i wiadomo co dalej...

znajomy kibic Realu powiedział, że to u nich standardowa procedura, i odkupują tak każdego na kim mogą zarobić by jeszcze w te samo okno sprzedać (patrz chociażby ostatni news o Etoo, Negredo etc), biznes... więc jeśli Arsenal powie im, że da im 33mln to zwyczajnie nam go zabiorą ;]

jeśli więc te wszystkie paragrafy są prawdziwe to ten deal kompletnie nam się nie opłaca, nawet jeśli mielibyśmy za 2 lata ogrywania go dostać te 10mln (- kontrakt) to jest to śmiech na sali dla tak poważnego klubu, lepiej niech Marotta poda oficjalnie szczegóły bo te przecieki z prasy go ośmieszają jako dyrektora sportowego Mistrza Italii...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 12:46

Do tego transferu podchodzę trochę z dystansem, ale pod względem sportowym wydaje się to być dobry deal. Czy od razu pierwszy skład? Trochę mi się to nei widzi, ale czas pokaże.

Za to pod względem finansowym - masakra. Dajemy 20 milionów, którymi notabene ryzykujemy, że wydamy je w błoto. A jeśli Hiszpan wystrzeli to sprząta nam go z Turynu Real i może żądać dodatkowej kasy...


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 21:15

Tuttosport pisze, że nasz nowy nabytek nabawił się kontuzji i może pauzować przez 40 dni*. Piękne wejście!



* - tylko, że nie został przebadany, więc chyba z fusów ta liczba :prochno:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 21:36

:doh:

Przypadek czy pierwszy 'owoc' pracy sztabu Allegriego?


Obrazek
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 21:38

pumex pisze::doh:

Przypadek czy pierwszy 'owoc' pracy sztabu Allegriego?
pierwszy trening, wiec chyba za wczesnie na pierwsze owoce pracy sztabu, aczkolwiek niesamowity pech...


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 21:39

"Spanish forward Alvaro Morata sustained a sprained left knee in this afternoon’s training session.
His condition will be assessed tomorrow."

Skręcone kolano... ładnie się zaczyna. Pech to pech, ale regres w przygotowaniach jest na start.

Meh... :angry: :/


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 21:44

Wcześniej aż takich jaj nie było.
To może w jakimś stopniu zależeć od sztabu?
może przegięli a on ze słabą kondychą przyjechał? przecież był urlop, personel medyczny i itp się zmieniał?


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 21:47

sebatiaen pisze:Wcześniej aż takich jaj nie było.
To może w jakimś stopniu zależeć od sztabu?
może przegięli a on ze słabą kondychą przyjechał? przecież był urlop, personel medyczny i itp się zmieniał?
Pamiętaj, że Ferdek też opowiadał, jak rok temu zdychał na letnich treningach, bo nie był przyzwyczajony do takiego wysiłku w Hiszpanii. W końcu po to one są, żeby kondychę wyrobić. Dopiero Conte wziął ich w obroty, bo w naszych "czarnych" sezonach też coś tam się mówiło o brakach kondycyjnych.

Morata wpadł akurat pechowo, aczkolwiek nie wygląda to za ładnie pod kątem jego przygotowania do sezonu. Zobaczymy, co jutro pokaże.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2014, 21:48 przez Osgiliath, łącznie zmieniany 1 raz.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 21:47

Szybko mu poszło nie ma co...
Obrazek


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
J1M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2013
Posty: 23
Rejestracja: 16 listopada 2013

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 21:48

Przecież to nie jest możliwe, żeby ta kontuzja zależała od sztabu. Sztab będzie można oceniać po dłuższym czasie, gdy się okaże jak nasi piłkarze się trzymają.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 22:19

taka taktyka - przetrzymać go 3 lata na kontuzjach, żeby go Real nie odkupił a później to już będziemy mieli króla strzelców co sezon


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2014, 22:26

J1M pisze:Przecież to nie jest możliwe, żeby ta kontuzja zależała od sztabu. Sztab będzie można oceniać po dłuższym czasie, gdy się okaże jak nasi piłkarze się trzymają.
Zderzył sie bodajze z Rubinho. Szkoda, ze nie padło na Motte.


Obrazek
ODPOWIEDZ