Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 października 2022, 10:20

Mateys pisze:
14 października 2022, 09:21
Dwóch-trzech przychlastów powiesiło <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> baner i nagle zaczęto pałować narrację, że "kibice nie obwiniają Maksa". Naprawdę? Takie coś wystarczy? Nikt nie wnika czy to De Scgilio czy sam Allegri powiesił. Teraz ważne, że "kibice stoją za Maksem". Absurd.

Chociaż faktycznie jak tak się śledzi "mondre" wypowiedzi ultrasów, to można dojść do wniosku, że byliby do tego zdolni.
Grupa Vikong wrzuciła też to na swojego insta.


Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2022, 10:53

Poprostu pisze:
14 października 2022, 10:20
Grupa Vikong wrzuciła też to na swojego insta.
Jako ciekawostkę do pośmiania, prawda? Prawda???


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 października 2022, 11:33

Mateys pisze:
14 października 2022, 10:53
Poprostu pisze:
14 października 2022, 10:20
Grupa Vikong wrzuciła też to na swojego insta.
Jako ciekawostkę do pośmiania, prawda? Prawda???
Obrazek


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2932
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 14 października 2022, 12:40

Prędzej chyba wypieprzą pół składu, sztabu i sprzątaczek niż tego dzbana...


Juve4ever10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 59
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 15 października 2022, 00:03

Nie wiedziałem, że kiedyś do tego dojdzie i jeszcze parę lat temu, gdyby ktoś inny to napisał, to pocisnął bym go, bo zawsze powinno się trzymać za swój drużynę, ale... Naprawdę od paru spotkań, trzymam kciuki żebyśmy dostwali sromotne fpiełdol, bo widzę w tym jedyną szanse, że te mądre głowy, znajdujące się na szczycie piramidy Juventusu, które mają coś do powiedzenia, wkońcu będą zmuszone wywalić tego odklejenca z ławki trenerskiej... Nosz uwa mać. Od początku jak okazało się, że po Pirlo zatrudniają tego klauna, odrazu złapalem się za głowę co oni odje... A jak poznałem szczegóły, że 9 baniek na 4 lata, to zapłakałem, bo wiedziałem, że obrzydzi mi Juve już do reszty i będziemy się z nim bujać przez lata z takim kontraktem. Jak ja mam zarazić pasją do Juve mojego 6 letniego syna z taką gówno-grą, która Allegri uskutecznia? Tłumaczę mu, że to wyjatkowy klub, nie ma takiego drugiego, a później włączam mecz i dostajemy lanie od Monzy czy Maccabi albo remisujemy z Salernitana i w większości tych męczy, jestesmy cisnieci przez większość spotkania... I słyszę tylko od syna szydercze... "ale ten Twój Juventus słaby tato"
Kurtyna


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 października 2022, 00:42

Juve4ever10 pisze:
15 października 2022, 00:03
Jak ja mam zarazić pasją do Juve mojego 6 letniego syna z taką gówno-grą, która Allegri uskutecznia? Tłumaczę mu, że to wyjatkowy klub, nie ma takiego drugiego, a później włączam mecz i dostajemy lanie od Monzy czy Maccabi albo remisujemy z Salernitana i w większości tych męczy, jestesmy cisnieci przez większość spotkania... I słyszę tylko od syna szydercze... "ale ten Twój Juventus słaby tato"
Kurtyna
Maks odpowiedziałby Ci, że trzeba było dzieci nie robić. A syna możesz co najwyżej do cyrku zabrać, bo z takim nastawienie do prawdziwego, prawilnego, tru kibicowania Juventusowi to on się nie nadaje.

:allegri:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2932
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 15 października 2022, 11:48

jackop pisze:
15 października 2022, 00:42
Juve4ever10 pisze:
15 października 2022, 00:03
Jak ja mam zarazić pasją do Juve mojego 6 letniego syna z taką gówno-grą, która Allegri uskutecznia? Tłumaczę mu, że to wyjatkowy klub, nie ma takiego drugiego, a później włączam mecz i dostajemy lanie od Monzy czy Maccabi albo remisujemy z Salernitana i w większości tych męczy, jestesmy cisnieci przez większość spotkania... I słyszę tylko od syna szydercze... "ale ten Twój Juventus słaby tato"
Kurtyna
Maks odpowiedziałby Ci, że trzeba było dzieci nie robić. A syna możesz co najwyżej do cyrku zabrać, bo z takim nastawienie do prawdziwego, prawilnego, tru kibicowania Juventusowi to on się nie nadaje.

:allegri:
Albo że musi się uczyć cierpienia od małego :allegri:

Ja miałem to samo. Załamałem się jak zobaczyłem, że znów go zatrudnili, a otwieralem szampana, gdy go zwalniali. Teraz mi tak obrzydlo, że nawet nie będę się cieszył ze zwolnienia, bo i tak wezmą jakiegoś kolejnego dzbana.

Obrzydzili mi całkowicie Juventus. Te wszystkie decyzje, to korpo pieprzenie, LGBT itd. Nie oglądam już od miesiąca i dobrze mi z tym. Nie obejrzę dopóki ten dzban będzie trenerem.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 października 2022, 12:07

Powinni Ci dzieciaka zabrać jak chcesz go tak skrzywdzić.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 października 2022, 21:53

Ja widziałem się dziś w bratem i powiedział mi, ze oglądał wczoraj mecz i tydzień temu z Milanem i stwierdził, że Juve to nie potrafi grać w piłkę. Mogłem tylko przytaknąć bo co innego? Dwa spotkania mu wystarczyły a nasi na górze oglądają to już półtora sezonu i nic. Uznali, że dadzą Maksowi jeszcze czas na poprawę wyników ale przecież nie o wyniku tu chodzi...

ps. Max właśnie podsumował w jednym zdaniu swoją karierę trenerską - "Był pewien mój przyjaciel, który mawiał: lepiej być szczęściarzem, niż być dobrym."


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2022, 08:28

heh moja żona to jest mega inteligentna, bo już za pierwszej kadencji Maxa powiedziała że nie umieją grać w piłkę :P i że oglądanie tego to nie rozrywka tylko męczarnie i mi nie zazdrości. Na szczęście dała mi do myślenia i dzięki temu mam już parę lat zaoszczędzonego czasu i nerwów. Może jeszcze parę lat i będzie można wrócić ;) chociaż już ciężko będzie wykroić czas.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 25 października 2022, 23:13

Allegri po Benfice:
Iling-Junior zaliczył udane wejście z ławki ale to bardzo młody chłopak. Nie ma pojęcia o zarządzaniu meczem, prawidłowym odczytywaniu jego fragmentów, cierpieniu, bezpiecznym wybijaniu półki na oślep. I przede wszystkim o calmie. Gdyby zaczął dzisiaj od pierwszej minuty prawdopodobnie tak by się podekscytowal, że naraziłby nas na utratę ważnych goli.
To wielki talent, dobrze o tym wiedziałem ale muszę go chronić. Mecz z Lecce będzie bardzo wymagający ale w rewanżu z Monza młody może złapać kolejne minuty. O ile będzie gotowy.
Kean? Jest bardzo silny, na treningach przestawia Vlahovicia a w CV na Everton i PSG, jest na zupełnie innym etapie kariery, to nie są rywale o miejsce w drużynie.
A teraz wybaczcie, jestem umówiony z prezesem na pokerka.


calma calma
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 października 2022, 23:51



vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1760
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 26 października 2022, 01:23

Jak to było? "Lepiej mieć szczęście niż być dobrym"?

Paradoksem jest to, że faktycznie Allegri miał dziś szczęście. Porażka 3:4 mocno zakłamuje obraz gry, a wyjście z 1:4 na 3:4 według trenera i piłkarzy już "daje nadzieje", "jest nowym początkiem", etc. Beznadziejny Juventus, który mimo że wychodził na Da Luz z nożem na gardle, cofnął się do obrony już na starcie. Tylko nieskuteczności gospodarzy i ich ogólnemu rozluźnieniu po czwartym golu, które w sumie było zrozumiałe, taktyk może zawdzięczać to, że skończyło się 3:4, a nie 1:5 czy 2:6.

Agnelli i spółka już chyba tak przywykli do tych kompromitacji Allegriego, że każdą kolejną porażkę mają wiadomo gdzie.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2469
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 26 października 2022, 04:49

I kolejny stracony dzień, który można by wykorzystać na budowę drużyny przez nowego trenera.
Swoją droga to zabawne. Gatti przyspawany do ławki, nie dostaje szans, nagle musi wyjść w LM. Na ratunek jakiś IIing, totalny no-name którego można było już ogrywać wcześniej. Miretti to samo, stracił miejsce w składzie mimo beznadziejności Paredesa czy Hamburgera ( młody swoje za uszami też ma ). Oczywiście jakby zagrali beznadziejnie ( a nawet doświadczeni gracze bez ciągłości gry mogą tak zagrać ) to gotowa wymówka, no ale zrobili psikusa, zwłaszcza ten Jr. Beznadziejne zarządzanie kadrą. Fagioli to niech zimą idzie na wypożyczenie, chyba zresztą taki był zamysł, zamydlić mu oczy żeby podpisał nowy kontrakt i postawić go w sytuacji bez wyjścia, tak by sam poprosił w styczniu o transfer. Wielki lider Rabiot jak tam? Tylko ogórom z Empoli może postrzelać. Lider szatni i wielki kapitan Bonuc? Tylko podarować gola przeciwnikowi potrafi, ew. napisać list pełen frazesów, a na boisku wystawić doope.
Było brać De Zerbiego, gorzej by i tak nie było, a mogło by zaskoczyć w kilka tygodni.
Im dłużej ten wyłysiały bajerant będzie prowadził ten zespół, tym dłużej będzie trwała odbudowa po jego zwolnieniu.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 października 2022, 06:11

Zidane w wywiadzie powiedział ze jest blisko powrotu do trenerki wiec jestem ciekaw czy naszego Maxia nie odpala w czasie Mistrzostw.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
ODPOWIEDZ