Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 247
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 10 października 2022, 19:37

Na wszystko jest jedna rada...

Obrazek


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 października 2022, 21:43

AdiJuve pisze:
10 października 2022, 15:05
Maly pisze:
10 października 2022, 14:23
Jak składasz rezygnację to nikt ci pieniędzy nie zapłaci. Rezygnujesz z pracy = rezygnujesz z wynagrodzenia.
No niekoniecznie wszystko zależy od tego co jest w umowie, Conte sam chciał odejść z Interu i kasę za to i tak wziął.
Conte rozwiązał z Interem umowę za porozumieniem stron. Dostał 7mln odprawy ale to było właśnie za porozumieniem stron.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3947
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 10 października 2022, 22:32

Baczu pisze:
10 października 2022, 15:59
Tak czy siak, wszystko sprowadza się do jednej konkluzji - Allegri jest kompletnie wypalonym, trenerskim dinozaurem, który w trakcie absencji ważnego zawodnika desperacko z kalendarzem w ręku odlicza dni do jego powrotu, zamiast wymyślić inny plan na grę.
I to jest właśnie problem, że Allegro próbuje czegoś innego co jest w sumie tym samym, co nie ma racji bytu. Tutaj powinniśmy mieć jedną podstawową taktykę i ew. jej pewną modyfikacje w razie jakiś wielkich problemów. A nie raz zagramy 3-5-2, raz 4-3-3, raz 4-4-2, raz będą dwie "9" w wyjściowej 11, kolejny raz jedna, raz będzie 2 ŚP raz będzie ich 4, raz zagramy na 2 skrzydłowych innym razem na 1. Milan i Inter grają praktycznie zawsze tą samą taktyką, tam nawet jak wypadnie ktoś dobry i wejdzie słabszy gracz to dalej pomysł na grę jest ten sam, stąd aż tak bardzo różnicy w jakości gry całej drużyny nie ma nawet wtedy gdy Ballo-Toure zastępuje Henrandeza.


Mati.B

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2022
Posty: 9
Rejestracja: 30 sierpnia 2022

Nieprzeczytany post 11 października 2022, 19:37



Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 października 2022, 19:48

Won gnido.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2932
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 11 października 2022, 20:44

Ale to Pirlo i Sarri byli za słabi na Juve :allegri:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3947
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 11 października 2022, 20:48

Alexinhio-10 pisze:
11 października 2022, 20:44
Ale to Pirlo i Sarri byli za słabi na Juve :allegri:
Bo byli, Allegri ma po prostu swoją własną skalę beznadziejności


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 475
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 października 2022, 21:23

Andrea Agnelli, presidente della Juventus, analizza ai microfoni di Sky Sport il ko subito oggi sul campo del Maccabi Haifa: “Oggi è una serata difficile, un periodo difficile che va analizzato nel suo contesto, sicuramente è uno dei periodi più difficili. È il momento dell’assunzione delle responsabilità, per questo sono qui. Provo vergogna, sono arrabbiato, ma sono consapevole che il calcio è uno sport di squadra, si gioca e si vince in undici”.



La fiducia in Allegri è incondizionata?
“Una situazione come questa non dipende da una persona sola, è una questione di gruppo e da questo dobbiamo pensare di ripartire. Abbiamo ancora tante partite da qui alla sosta, dobbiamo fare bene e poi pensare alla seconda parte della stagione che dovrà vederci protagonisti”.



Sbagliato richiamare Allegri?
"Ho visto anche dei grandi ritorni, penso a Lippi. Parlare di analogie è difficile, è un problema di gruppo, ci sono tante partite che dovevano essere abbordabili e così non è stato. C’è un problema psicologico, da qui dobbiamo ripartire e fare gruppo. Dobbiamo ripartire, provare vergogna, chiedere scusa ai tifosi. In questo momento non stiamo rendendo orgogliosi i tifosi, sappiamo di avere le qualità individuali e come gruppo”.



Quanto pesa il contratto oneroso di Allegri?
“Siamo completamente fuori linea, io sto parlando di gruppo, non ci sono responsabilità individuali. Non può essere colpa dell’allenatore se non riusciamo a vincere un tackle. Faccio fatica a pensare a un cambio in corsa da parte della Juventus. Parliamo di un gruppo di 80-90 persone che deve ritrovarsi, ritrovare identità e mettere in campo le capacità individuali e collettive che abbiamo”.



Che provvedimenti prenderete nell’immediato?
“Non sono io a doverlo dire, verrà poi più tardi l’allenatore. Un eventuale ritiro lo deciderà lui, i ruoli verranno come sempre rispettati. Io ne faccio un discorso collettivo”.



Ha in mente qualcosa per uscire da questa situazione?
“Io penso di avere un gruppo di ottimi professionisti, nel calcio quando le cose vanno bene si parla di alchimia positiva, in questo momento è negativa. Sono arrabbiato e provo anche un certo senso di vergogna, dobbiamo mettere insieme un filotto di risultati perché la ripartenza non può che passare dal campo. Dobbiamo uscirne da Juventus”.


TuttoJuve.com

Niestety moj wloski nie istnieje wiec google tlumacz:
Andrea Agnelli, prezes Juventusu, analizuje ko, które dziś poniosło na boisku Maccabi Haifa na mikrofonach Sky Sport: „Dzisiaj jest trudny wieczór, trudny okres, który należy analizować w jego kontekście, jest to z pewnością jeden z najbardziej trudne okresy. Czas wziąć odpowiedzialność, dlatego tu jestem. Wstyd mi, jestem zły, ale mam świadomość, że piłka nożna to sport zespołowy, grasz i wygrywasz w jedenastu”.



Czy zaufanie do Allegri jest bezwarunkowe?
„Sytuacja taka jak ta nie zależy tylko od jednej osoby, jest to sprawa grupowa i od tego musimy zacząć od nowa. Przed przerwą mamy jeszcze wiele meczów, musimy dobrze sobie radzić, a potem pomyśleć o drugiej części sezonu, która będzie musiała zobaczyć nas jako bohaterów ”.



Czy to źle dzwonić do Allegri?
„Widziałem też kilka świetnych zwrotów, myślę o Lippim. Mówienie o podobieństwach jest trudne, to problem grupowy, jest wiele meczów, które musiały być przystępne, a tak nie było. Jest problem psychologiczny, musimy zacząć od nowa i być grupą. Musimy zacząć od nowa, wstydzić się, przepraszać fanów. W tej chwili nie sprawiamy, że fani są dumni, wiemy, że mamy indywidualne cechy i jako grupa ".



Jak ciężki jest uciążliwy kontrakt Allegriego?
„Jesteśmy kompletnie poza linią, mówię o grupie, nie ma indywidualnych obowiązków. To nie może być wina menedżera, jeśli nie uda nam się wygrać wślizgu. Trudno mi myśleć o zmianie w wyścigu przez Juventus. Mówimy o grupie 80-90 osób, które muszą odnaleźć siebie, na nowo odkryć swoją tożsamość i wykorzystać posiadane przez nas indywidualne i zbiorowe umiejętności ”.



Jakie środki podejmiesz natychmiast?
„Nie ja muszę to mówić, trener przyjedzie później. On zadecyduje o każdym wycofaniu się, role będą szanowane jak zawsze. Prowadzę na ten temat dyskurs zbiorowy ”.



Czy masz coś na myśli, aby wyjść z tej sytuacji?
„Myślę, że mam grupę doskonałych profesjonalistów, w piłce nożnej, kiedy wszystko idzie dobrze, mówimy o pozytywnej alchemii, w tej chwili jest to negatywne. Jestem zły i czuję też pewien wstyd, musimy zebrać szereg wyników, ponieważ wznowienie może wyjść tylko z boiska. Musimy wydostać się z Juventusu ”.


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 475
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 października 2022, 21:24

Niestety jak Allegri nie zwolni sie sam to nasz prezes go nie zwolni. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Ci w dupe Panie Allegri.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 11 października 2022, 21:25

Każdy, kto ma w Juventusie coś do powiedzenia i uważa, że trenerem nadal powinien być Allegri, jest problemem tego klubu na równi z tym trenerskim safandułą.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 października 2022, 21:34

To Panie Agnelli to gdzie jest problem. Bo męczą te okrągłe teksty.
I tak w derbach zobaczymy McKenniego. Taki to będzie nowy początek...


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 475
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 października 2022, 21:38

Aleexxx pisze:
11 października 2022, 21:23
Andrea Agnelli, presidente della Juventus, analizza ai microfoni di Sky Sport il ko subito oggi sul campo del Maccabi Haifa: “Oggi è una serata difficile, un periodo difficile che va analizzato nel suo contesto, sicuramente è uno dei periodi più difficili. È il momento dell’assunzione delle responsabilità, per questo sono qui. Provo vergogna, sono arrabbiato, ma sono consapevole che il calcio è uno sport di squadra, si gioca e si vince in undici”.



La fiducia in Allegri è incondizionata?
“Una situazione come questa non dipende da una persona sola, è una questione di gruppo e da questo dobbiamo pensare di ripartire. Abbiamo ancora tante partite da qui alla sosta, dobbiamo fare bene e poi pensare alla seconda parte della stagione che dovrà vederci protagonisti”.



Sbagliato richiamare Allegri?
"Ho visto anche dei grandi ritorni, penso a Lippi. Parlare di analogie è difficile, è un problema di gruppo, ci sono tante partite che dovevano essere abbordabili e così non è stato. C’è un problema psicologico, da qui dobbiamo ripartire e fare gruppo. Dobbiamo ripartire, provare vergogna, chiedere scusa ai tifosi. In questo momento non stiamo rendendo orgogliosi i tifosi, sappiamo di avere le qualità individuali e come gruppo”.



Quanto pesa il contratto oneroso di Allegri?
“Siamo completamente fuori linea, io sto parlando di gruppo, non ci sono responsabilità individuali. Non può essere colpa dell’allenatore se non riusciamo a vincere un tackle. Faccio fatica a pensare a un cambio in corsa da parte della Juventus. Parliamo di un gruppo di 80-90 persone che deve ritrovarsi, ritrovare identità e mettere in campo le capacità individuali e collettive che abbiamo”.



Che provvedimenti prenderete nell’immediato?
“Non sono io a doverlo dire, verrà poi più tardi l’allenatore. Un eventuale ritiro lo deciderà lui, i ruoli verranno come sempre rispettati. Io ne faccio un discorso collettivo”.



Ha in mente qualcosa per uscire da questa situazione?
“Io penso di avere un gruppo di ottimi professionisti, nel calcio quando le cose vanno bene si parla di alchimia positiva, in questo momento è negativa. Sono arrabbiato e provo anche un certo senso di vergogna, dobbiamo mettere insieme un filotto di risultati perché la ripartenza non può che passare dal campo. Dobbiamo uscirne da Juventus”.


TuttoJuve.com

Niestety moj wloski nie istnieje wiec google tlumacz:
Andrea Agnelli, prezes Juventusu, analizuje ko, które dziś poniosło na boisku Maccabi Haifa na mikrofonach Sky Sport: „Dzisiaj jest trudny wieczór, trudny okres, który należy analizować w jego kontekście, jest to z pewnością jeden z najbardziej trudne okresy. Czas wziąć odpowiedzialność, dlatego tu jestem. Wstyd mi, jestem zły, ale mam świadomość, że piłka nożna to sport zespołowy, grasz i wygrywasz w jedenastu”.



Czy zaufanie do Allegri jest bezwarunkowe?
„Sytuacja taka jak ta nie zależy tylko od jednej osoby, jest to sprawa grupowa i od tego musimy zacząć od nowa. Przed przerwą mamy jeszcze wiele meczów, musimy dobrze sobie radzić, a potem pomyśleć o drugiej części sezonu, która będzie musiała zobaczyć nas jako bohaterów ”.



Czy to źle dzwonić do Allegri?
„Widziałem też kilka świetnych zwrotów, myślę o Lippim. Mówienie o podobieństwach jest trudne, to problem grupowy, jest wiele meczów, które musiały być przystępne, a tak nie było. Jest problem psychologiczny, musimy zacząć od nowa i być grupą. Musimy zacząć od nowa, wstydzić się, przepraszać fanów. W tej chwili nie sprawiamy, że fani są dumni, wiemy, że mamy indywidualne cechy i jako grupa ".



Jak ciężki jest uciążliwy kontrakt Allegriego?
„Jesteśmy kompletnie poza linią, mówię o grupie, nie ma indywidualnych obowiązków. To nie może być wina menedżera, jeśli nie uda nam się wygrać wślizgu. Trudno mi myśleć o zmianie w wyścigu przez Juventus. Mówimy o grupie 80-90 osób, które muszą odnaleźć siebie, na nowo odkryć swoją tożsamość i wykorzystać posiadane przez nas indywidualne i zbiorowe umiejętności ”.



Jakie środki podejmiesz natychmiast?
„Nie ja muszę to mówić, trener przyjedzie później. On zadecyduje o każdym wycofaniu się, role będą szanowane jak zawsze. Prowadzę na ten temat dyskurs zbiorowy ”.



Czy masz coś na myśli, aby wyjść z tej sytuacji?
„Myślę, że mam grupę doskonałych profesjonalistów, w piłce nożnej, kiedy wszystko idzie dobrze, mówimy o pozytywnej alchemii, w tej chwili jest to negatywne. Jestem zły i czuję też pewien wstyd, musimy zebrać szereg wyników, ponieważ wznowienie może wyjść tylko z boiska. Musimy wydostać się z Juventusu ”.
Mamy i wypowiedz trenera (<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>)

“È difficile da spiegare, c’è solamente da fare silenzio. Stare zitti, tornare a casa e lavorare più di prima per uscire da questa situazione”.

Ha in mente un ritiro?
“Fino al derby rimaniamo tutti in Continassa, penso che sia un atto dovuto verso la società, i tifosi e tutto l’ambiente. Non è un problema individuale, ma sbagliamo troppo e non va bene”.



Si aspettava una scossa dai campi?
“Non è questione di scossa, ma di giocare da squadra. Giochiamo troppo singolarmente, abbiamo tre giorni per preparare il derby e dobbiamo farlo da squadra”.



Le parole di Agnelli?
"Agnelli ha perfettamente ragione, è stato uno dei peggiori primi tempi mai fatti. Ora dobbiamo lavorare perché non è giusto fare queste prestazioni”.



Ha mai pensato alle dimissioni?
“Assolutamente no, una sfida quando diventa difficile è ancora più bella. Questo deve entrare nella testa di tutti. Dobbiamo uscirne con coraggio”.



IN AGGIORNAMENTO
„Trudno to wytłumaczyć, trzeba tylko milczeć. Zachowaj spokój, idź do domu i pracuj ciężej niż wcześniej, aby wyjść z tej sytuacji ”.

Masz na myśli rekolekcje?
„Do czasu derbów wszyscy zostajemy w Continassie, myślę, że to obowiązek wobec klubu, kibiców i całego środowiska. To nie jest indywidualny problem, ale mylimy się za bardzo i to nie jest dobre ”.



Spodziewałeś się szoku z pól?
„Nie chodzi o szok, ale o grę zespołową. Za dużo gramy indywidualnie, mamy trzy dni na przygotowanie się do derbów i musimy to zrobić jako drużyna ”.



Słowa Agnelliego?
„Agnelli ma absolutną rację, to był jeden z najgorszych pierwszych występów w historii. Teraz musimy pracować, ponieważ nie wypada robić tych występów”.



Czy kiedykolwiek myślałeś o rezygnacji?
„Absolutnie nie, wyzwanie, które staje się trudne, jest jeszcze piękniejsze. To musi wpaść do głowy wszystkim. Musimy wyjść z odwagą ”.



AKTUALIZACJA
https://www-vecchiasignora-com.translat ... x_tr_hl=fr


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 475
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 października 2022, 21:40

Chcialbym zeby Wloscy kibice zrobili mu z dupy jesien sredniowiecza.

Nie bede aktualizowal tego wywiadu, bo ja oczekiwalem rezygnacji, wiec reszty tego gowna nie zamierzam czytac.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 października 2022, 22:55

Boski <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, Słońce Turynu i reinkarnacja Sun Zi :nod:

Prowadź nas do boju ze swoim szelmowskim uśmiechem. Wodzu! Kroczmy naprzód, razem, od zwycięstwa do zwycięstwa.

:allegri:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 11 października 2022, 23:29

Allegri - ...zostajemy w Continassie aż do derbów... - o kur..., to aż całe 4 dni. Powinni kiblować tam do końca rundy jesiennej i bez jakichkolwiek wywiadów, instagramów i innego lansowania. Powinni zapier... od rana do wieczora, zamknięci 24 h, a jak się któremuś nie podoba, to rozwiązać kontrakt i droga wolna. Gówno mnie obchodzi, że mają rodziny, życie prywatne, plany, itd. Zarabiają tam taki szmal, że to ma być rodzaj obozu kondycyjno-karnego.
Aha, i z nimi razem Agnelli.

PS. Myślę, że Ceferin razem z szejkiem mają niezłą bekę z Agnelliego i klubu. Żal.


ODPOWIEDZ