Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
xemi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2021
Posty: 100
Rejestracja: 27 sierpnia 2021

Nieprzeczytany post 25 marca 2023, 11:31

A ja jestem przekonany ze ta toskanska kurffa bedzie tremer Juve w kolejnym sezonie.


zbynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Posty: 18
Rejestracja: 21 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 25 marca 2023, 16:46

A ja Wam powiem, że już przesadzacie.
Owszem są lepsi trenerzy niż Allegri (zwłaszcza po długim urlopie). Ale ten Allegri po urlopie jest i tak lepszy niż Sarri i Pirlo. A powiem Wam że oni mieli dużo lepszy skład. Odkąd jest Allegri ponownie można mieć nadzieję na serię kilku meczów zwycięskich z rzędu. Wcześniej 3 to był sukces.
Facet nie jest idealny, ma wady, można nie lubić takiego stylu gry ale do licha tylko ślepy by nie dostrzegał że został zatrudniony żeby ogarnąć to bagno jakie powstało. A było potężne gdyby ktoś już nie pamiętał i nie było za bardzo nadziei na poprawę. Strach był o wynik każdego meczu. Może osiągnął gorszy wynik sportowy, ale tu jest jakaś ciągłość, plan i kontynuacja. Gość robi porządki.
A grał Rabiotami, Mc Kennimi, Keanami i Ruganimi...
Skład miał fatalny. A jak ktoś się wyróżniał to nie był do dyspozycji (Dybala). A mimo to o wynik końcowy nie drżałem tak jak poprzednio. A mimo to z tego fatalnego Rabiota zrobił piłkarza. Piłkarze którzy odeszli wcale nie są jacyś super w nowych klubach (żaden). Wprowadził młodzież. Nie interesuje mnie czy z powodu kontuzji lepszych graczy. Fakt jest taki że musiał i to zrobił. Już widzę jak zrobiłby to Sarri i Pirlo. Byłoby 10 miejsce w lidze przy takiej ilości problemów.
A ten fatalny Allegri zaraz będzie miał wicemistrzostwo i kapitalną bazę na następny sezon. I to bez zwracania punktów. Liga mistrzów jest póki co za mocna. Ale przyjdzie czas. Była dekada dominacji, teraz jest nowy cykl i trzeba cierpliwości. Zwłaszcza że klub ma problemy. I przyjdzie czas na nowego trenera i piękną grę. I wygramy jeszcze LM.
Nie jestem jego wiernym obrońcą jak zapewne zaraz usłyszę, ale już to trochę nudne czytać ciągle te same narzekanie. To nic nie wnosi i na pewno nie pomoże.
Nie lepiej się cieszyć z małych rzeczy? Te wielkie niedługo przyjdą i będą lepiej smakować. Tak jest zawsze.
Głowy do góry i trochę uśmiechu ludzie.
Pozdrawiam serdecznie :shirt:


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 marca 2023, 20:02

Kogo to mial sarri i pirlo ze mieli lepszy sklad? Przypominam ze Ronaldo odszedl na zyczenie Allegriego. Juz abstrachujac ze wprowadzal ferment w szatni.

Dodatkowo jakie to wyniki allegri osiaga zeby placic mu takie pieniadze ktorych pirlo czy sarri nie moglby osiagnac, czy nawet nie osiagali. Juz calkowicie abstrachujac od tego, ze nikt nie mowi ze pirlo czy sarri to ludzie ktorzy zaslugiwali zeby byc w Juventusie.

Dlaczego dziadostwo trzeba usprawiedliwiac tym ze za kogos dzialanosci bywalo gorzej. Dokladnie tak dziala PO i PiS. Kradniemy to prawda ale za poprzednikow kradli wiecej. Czy nie zaslugujemy na nic innego? Czy zawsze trzeba utrzymywac mniejsze gowno?

Mnie najbardziej <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> (przepraszam za przeklenstwo), bo nie denerwuje to ze chlop dostal taki kontrakt bo to kolega prezesa. Dodatkowo nikt nie zwalnia typa chociaz osiagnal dno dna przegrywajac z maccabi, jedyna porownywalna porazka ktora pamietam to ta z fulham w pucharze uefa i ta z lechem. Jestesmy miernotami, a trener ma konfencjach dodatkowo im to wpaja.
Zygam tym dziadostwem.

A jeszcze bardziej denerwuje mnie biernosc kibicow i dawanie komukolwiek szansy za przeszlosc chociaz nic nie wygral w europie i ma te same statystyki jak ublizany tutaj conte. To ze ktos dochodzi do finalu i przegrywa wcale nie jest na jego korzysc to dalej porazka...


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 marca 2023, 22:40

UP
Chcialbym podkreslic jeszcze jedna rzecz.
Pirlo mial trenowac zespol U23, to byl wymysl naszego prezesa i kibicow zeby trenowal podstawowy sklad. Jest moim zdaniem troszke w tym zenady zeby usprawiedliwiac Allegriego, niepowodzeniami Pirlo, ktory byl nijako ofiara naszego prezesa.
W ogole czlowiek ktory nigdy trenerem nie byl, a przeszedl tylko jakis kurs UEFA ktory zdal na najwyzsza ocene, trenowal nas 1 sezon, mial w skladzie wybuchowych ludzi, poobrazane ze soba gwiazdeczki, praktycznie brak wzmocnien i mial zdecydowanie lepsze wyniki niz Allegri na te chwile od swojego powrotu.
Jest to rzecz dla mnie zdumiewajaca ze ktos moze porownywac czlowieka ktory ma za soba X lat w trenowaniu bagaz doswiadczen i usprawiedliwiac go za pomoca niepowodzen Pirlo.

Allegri jeszcze niczego nigdy nie zbudowal, pisanie ze teraz cos buduje jest rzecza zdumiewajaca. Tylko przez kontuzje mamy Fagiolego w skladzie, w innym wypadku juz kisilby sie na wypozyczeniu(patrz Rovella), o reszcie pilkarzy bylo juz milion razy, juz nawet nie chce mi sie tutaj dyskutowac.
Juz nie wspominajac ze dzieki sztabowi medycznemu Allegriego, zapewne nie zobaczymy Chiesy czy Pogby (ten i tak juz sie poddal) juz w pelni formy NIGDY. Jeszcze jego sztab nikogo nie postawil na nogi, a mam subiektywne wrazenie ze zniszczyl Marchisio, Coste (ktory uprzednio byl kontuzjogenny) itd.
I dzieki takiemu postepowaniu mamy najprawdopodbniej -60mln euro a nie -kontrakt allegriego.


zbynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Posty: 18
Rejestracja: 21 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 26 marca 2023, 16:02

No widzisz bronisz mocno dwóch poprzedników, a ja uważam że to wtedy drużyna została rozkręcona na części pierwsze. Owszem zdobyli trofea, Sarri nawet mistrzostwo. Przypomnę Ci jednak jak wyglądała sytuacja. W ataku byli Ronaldo, Dybala i Higuain. Każdy jeszcze w formie. Plus silna obrona do której dołączyli akurat DeLigt oraz Demiral. Wtedy każdy się cieszył że nie ma już Allegriego i idziemy po LM. A okazało się że były ciężary i zaczęły się kwasy.
I później klub poszedł w ryzyko i postawił na Pirlo.
Żeby nie było, podzielam Twoje zdanie. Nie powinno w ogóle do tego dojść, bo został wrzucony na minę. Nie był gotowy na takie coś. Ale tego z zewnątrz nie było widać bo tam kipiało od środka. I zdobył Pirlo nawet puchar Włoch ale to już była taka nagroda pocieszenia.
I przez dwa lata z drużyny absolutnie dominującej zrobiła się drużyna której nikt się nie boi i bije nas byle kto. To są niestety fakty.
I do dziś mam przed oczami obrazek jak przy ławce podczas meczu już nie pamiętam z kim, gada Allegri z Chiellinim, że "to nie jest drużyna" i ona nie potrafi zupełnie sobie poradzić. To był mecz zaraz po jego powrocie. Totalny syf był wtedy i zero nadziei.
Nie usprawiedliwiam Allegriego. Też uważam że trendy światowe są od jakiegoś czasu zupełnie inne.
Ale Ty również nie usprawiedliwiaj poprzedników. Nie poradzili sobie. Drużyna stała się przeciętna.
Fagioli akurat zadebiutował za Pirlo. Nie grał dobrze. Natomiast jako pierwszy zauważył jego talent Allegri.
O Conte nie wspomniałem ani słowa, to były inne czasy i zrobił kawał dobrej roboty. Ale on tu w ogóle się w ten temat nie wpisuje.
Ogólnie chodzi mi o to, że obwinia się Allegriego za wszystko co złe w tym klubie. A to uważam za najbardziej zdumiewające i niesprawiedliwe.
Aż nie da się czasami zrozumieć tych absurdów jakie tu padają. I to w każdym wątku.
To nie jest tak, że jak go nie będzie wszystkie problemy znikną nagle. NIE ZNIKNĄ.
Cała polityka klubu w ostatnich latach była błędna. Przeszarżowalismy z transferami, za co płacimy do dziś. A Allegri akurat uważam że jest jaki jest ale punkty potrafi robić i nad drużyną panuje. I na takie czasy jakie akurat teraz są ciężko będzie o takiego który będzie punktował lepiej. Gość ma zdolność skupiania się na robocie niezależnie od problemów.
Ja tam widzę coraz większy porządek w drużynie.
I widzę to tak, że zostawi swojemu następcy całkiem fajny materiał. Pod względem zarówno jakościowym jak i mentalnym.
Pozdrawiam


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 marca 2023, 16:20

Higuain za Sarriego był w formie? Upokorzony wypożyczeniami, co dla tak kruchego psychicznie zawodnika było ogromnym ciosem mentalnym i praktycznie gwoździem do trumny?
Sezon 19/20 to paroksyzm jakiejkolwiek gry na poważnym poziomie w wykonaniu Gonzalo, po którym przeniósł się już na emeryture za ocean.
Wówczas Sarri na prawdę nie miał kim grać w ataku prócz Ronaldo i Dybali, którzy za kadencji popularnego Kiepury stworzyli na prawdę fajny duet i umiejętnie współpracowali, co nie udało się ani <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> sezon wcześniej, ani Pirlo rok później. Problemem było to, że nie było trzeciego do tańca, Costa był zdrowy trzy razy na kwartał, a postaci Bernardeschiego i Ramseya należy przemilczeć.
Przypomnę, że Kiep w kluczowym rewanżowym meczu z Lyonem musiał wpuszczać na boisko takiego modela jak Marco Olivieri, a gdy już zarząd kupił Kulusevskiego w zimie, po fenomenalnej rundzie jesiennej, to postanowili go zostawić na wypożyczeniu do końca roku, bo młody i nie rozumie tak dobrze DNA Juventusu jak Berna.
A taki Rudy pasowałby do wówczas do 433 na prawe skrzydło jak ulał.


Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 26 marca 2023, 17:05

Ja Allegeiemu nie wybaczę tego jak zaciągnął ręczny Higuainowi albo takie bzdury jak Mandzukic na skrzydle bo z Costa to zrobią nam wiatr na lewej stronie. Kompletne idiotyzmy. Pierwszy sezon Higuaina bardzo fajny, a potem zaczęły się bzdury z graniem plecami do bramki. Skończyły się prostopadle podania i zaczęło się powolne granie i męczarnie. Ogólnie uważam że Ronaldo jak rewelacyjnym piłkarzem jest tak w ogóle nie powinien do nas trafić. Mogliśmy spokojnie zmienić trenera po porażce z Realem i zacząć nowy cykl.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 26 marca 2023, 19:00

zbynek pisze:
26 marca 2023, 16:02
Przeszarżowalismy z transferami, za co płacimy do dziś. A Allegri akurat uważam że jest jaki jest ale punkty potrafi robić i nad drużyną panuje. I na takie czasy jakie akurat teraz są ciężko będzie o takiego który będzie punktował lepiej. Gość ma zdolność skupiania się na robocie niezależnie od problemów.
No właśnie, przeszarżowaliśmy z transferami, prawda, ale skoro już kupiliśmy Chiesę, Locatelliego czy Vlahovicia, to warto byłoby mieć na ławce trenera, który nawet jeśli nie sprawi, że staną się lepsi, to chociaż wykorzysta 100% ich aktualnego potencjału. Poświęciliśmy Dybałę, mimo wszystko najlepszego gracza w ofensywie, po to, żeby "w centrum projektu postawić Serba" i wokół niego budować nowe Juve - i niby była to decyzja uzgodniona z Allegrim. Tymczasem Serb wygląda fatalnie, nie strzela goli i coraz więcej mówi się o tym, że latem odejdzie, a zastąpi go Hojlund czy inny Scamacca... Naprawdę ktoś wierzy, że Duńczyk czy Włoch będą u Allegriego grali lepiej, niż Vlaho, który był mimo wszystko znacznie bardziej gorącym nazwiskiem? Albo że Allegri z Augusto, Parisiego czy Hjulmanda zrobi gwiazdy światowego formatu? Allegri, którego największymi personalnymi sukcesami kilkanastu lat trenerki są Najnggolan i De Sciglio?
zbynek pisze:
26 marca 2023, 16:02
I widzę to tak, że zostawi swojemu następcy całkiem fajny materiał. Pod względem zarówno jakościowym jak i mentalnym.
Ja to widzę całkowicie odwrotnie. Zostawi nam wypalonych, niepotrafiących szybko grać i skalmowanych graczy, tak samo jak Pjanicia, Cuadrado, Sandro i innych. ;)


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 marca 2023, 21:46

vitoo pisze:
26 marca 2023, 19:00
Poświęciliśmy Dybałę, mimo wszystko najlepszego gracza w ofensywie, po to, żeby "w centrum projektu postawić Serba" i wokół niego budować nowe Juve - i niby była to decyzja uzgodniona z Allegrim. Tymczasem Serb wygląda fatalnie
Ale to już regularna przypadłość u <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.
Gdy przyszedł na drugą kadencje, w porozumieniu z nim zarząd pozwolił odejść Ronaldo, bo Max w centrum projektu chciał postawić Chiesę i Dybalę.
Obydwaj byli przez większość sezonu połamani, a gdy grali to prezentowali się licho.
W zimie przychodzi Vlahović, którego transfer powoduje rozstanie z Dybalą, bo to teraz wokół Serba taktyk chce budować nowe Juve.
Niestety, okazało się że namaszczony na nowego lidera Dusan nie pasuje do taktyki <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, jest zbyt frenetyczny i nie do końca chce poświęcać swoją karierę dla cierpienia w imię wypaczonej ideologii toskańskiego filozofa, przez co im dalej w las tym prezentuje się gorzej.
W lecie łapiemy się Pogby, niczym tonący brzytwy, bo Paul jako jeden z niewielu ofensywnych zawodników prezentował się pod wodzą Maxa dobrze i nieźle się z nim dogadywał.
Ale najwyraźniej zapomnieliśmy że Max członków sztabu medycznego szukał chyba w polskim NFZ-cie, czego efektem jest rozegranie przez Pogbę 35 minut do końca marca. :prochno:
Kolejny sezon to rozstanie z Dusanem oraz Pogbą, zakup perspektywicznych i niedoświadczonych Hojlunda i Frattesiego, co oznacza że liderami projektu i fundamentami nowego Juve zostaną Milik i Di Maria, no chyba że pod czujnym okiem szarlatanów ze sztabu medycznego, jeszcze przed końcem tego sezonu wylądują na wózkach inwalidzkich. :allegri:

Jak krawiec ma dwie lewe ręce to nie uszyje nic nawet z jakościowego materiału. Trzeba więc zwolnić krawca, a nie podrzucać mu non stop coraz to lepsze tkaniny, w nagrodę za jego partactwo.
vitoo pisze:
26 marca 2023, 19:00
Allegri, którego największymi personalnymi sukcesami kilkanastu lat trenerki są Najnggolan i De Sciglio?
Ale Nainggolan to u <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w Cagliari zagrał nieco ponad 200 minut, po sezonie Max odszedł do Milanu. Zresztą, mongoł na topowy poziom wszedł dopiero w Romie, która kupowała go jako backup dla Strootmana, Pjanicia i De Rossiego.
Zamiast niego, do elitarnego grona zawodników odkrytych lub ukształtowanych od małego przez <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> dodałbym Keana i Ruganiego, ewentualnie El Sharawiego,


Obrazek
zbynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Posty: 18
Rejestracja: 21 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 26 marca 2023, 23:15

A to jego wina, że Chiesa ( on był już za Pirlo), Dybala i Pogba są ciągle kontuzjowani? Zwłaszcza ten pierwszy, który zerwał wiązadła podczas meczu?
Mandzukic na skrzydle akurat całkiem nieźle wypalił :D
Jak się to czyta z delikatnym dystansem, to można dojść do wniosku, że gość jest największym złem Juventusu. Owszem nie radzi sobie w wielu kwestiach i preferuje przestarzały styl.
Ale to wygląda tak, że problemy które miał z tą drużyną Sarri były winą Allegriego bo mu je zostawił w spadku, włącznie z podatnością na kontuzję niektórych graczy.
Problemy które miał z tą drużyną Pirlo też były winą Allegriego. Polityka transferowa przez te dwa sezony pewnie też. Jak odejdzie w końcu z Juve, to jego następca będzie miał spaloną ziemię i nie da rady nic zrobić czyli ma pretekst na dwa sezony w przód, bo to będzie wina Allegriego. No chyba że następcy się uda, to wtedy będzie przecież oczywista sprawa bo każdy by był lepszy niż Allegri :D

A tak serio to ja widzę jakieś pozytywy.
Rozwija zawodników wbrew pozorom:
Locatelli gra coraz lepiej, Rabiot, Fagioli, Miretti mam nadzieję że jeszcze się rozkręci, Gatti, Illing, Soule to samo. Chyba że to nie jego zasługa tylko opatrzności :D
Serie zwycięstw i to do zera są dłuższe niż 3 mecze.
Liczba punktów ( Napoli jest poza zasięgiem).
Jeśli się okaże że się zakwalifikujemy do LM bez oddawania pkt, a wierzę że możemy zająć nawet drugie miejsce ;) to będzie to ogromna robota i wartość pod względem mentalnym. O wygraniu LE nie wspomnę.
A przypominam że od jakiegoś czasu nie startujemy już z pozycji niekwestionowanych mistrzów Włoch.
Całkiem fajny materiał dla nowego trenera. A nasz czas niedługo wróci.
Może i jestem marzyciel, ale zdecydowanie wolę tak niż szukać samych negatywów ;)


Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 247
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 26 marca 2023, 23:41

zbynek pisze:
25 marca 2023, 16:46
Ale ten Allegri po urlopie jest i tak lepszy niż Sarri i Pirlo.
Na tej zasadzie Glapiński jest najlepszym co mogło spotkać Narodowy Bank i Polskę od... zawsze. Chociaż liczby i wyniki pokazują co innego, ale wiadomo - statystyka :read:


Obrazek
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 marca 2023, 07:46

Czytam kolegę z #teamallegri i już czuję te gadki na koniec sezonu:

"Może i Allegri nic nie wygrał w tym sezonie, ale w poprzednim nie wygrał jeszcze bardziej"


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 marca 2023, 09:20

zbynek pisze:
26 marca 2023, 23:15
A to jego wina, że Chiesa ( on był już za Pirlo), Dybala i Pogba są ciągle kontuzjowani? Zwłaszcza ten pierwszy, który zerwał wiązadła podczas meczu?
Będę wklejał do skutku...
Maly pisze:
23 lutego 2023, 20:48
Powtórzę trzeci raz - przed zerwaniem wiązadeł w pół roku Chiesa miał tyle kontuzji co wcześniej przez sześć lat i opuścił z tego powodu więcej meczów. Jakby nie zerwał ich to i tak z ogromnym prawdopodobieństwem co chwila łapałby jakieś urazy bo tak działa Max i jego ludzie.
Całej reszty szkoda komentować skoro kolega nie rozumie, że jak zastajesz zblazowaną drużynę po 5 latach z mistrzem calmy to NIKT nie przyjdzie i z tym samym składem nie zrobi nic ciekawego. Było to wałkowane setki razy na tym forum wraz z przykładami z innych klubów gdzie nawet po dobrym ale specyficznym w zarządzaniu trenerze jego następcy łamali sobie nogi nie potrafiąc przekabacić starej gwardii pod siebie... Ale kolega jest widzę nowy więc radzę poczytać stare tematy o Sarrim, Pirlo a nawet o Allegrim kilka lat wstecz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 27 marca 2023, 09:36

Dla mnie przypisywanie jakiś plusów Maxowi że dobrze wprowadził Fagioliego jest sporym nadużyciem. Zarówno patrząc na jego wcześniejsze jak i późniejsze decyzje personalne widać że są one podejmowane tylko gdy nie ma absolutnie żadnych alternatyw. Chciałbym przypomnieć jak dramatycznie wyglądała nasza druga linia na początku tego sezonu, a Fagioli już tam był, on nie stał się lepszy od innych w ciągu kilku dni, Maksio widział go codziennie na treningu a mimo to katował nas McKennim który grał fatalnie w każdej sekundzie w jakiej był na boisku, póki ilość zdrowych pomocników nie spadła do takiego poziomu, że trzeba było wystawić Włocha.

Zresztą Allegri po prostu nie umie odpowiednio zarządzać składem i przez to też jest tyle kontuzji. Taki Iling który jak tylko jakieś minuty dostawał to wyglądał całkiem spoko, został przyspawany do ławki, a Kostic pomimo że każdy widział że potrzebuję odpoczynku grał wszystko od a do z i efekt jest jaki - kontuzja. A teraz nawet jak wrzuci w to miejsce Anglika i ten odpali to wszyscy będą się zachwycać jaki to geniusz trenerki, jak dla mnie to taki sposób wprowadzania zawodników jest najgorszym z możliwych. Teraz znów nie ma wyboru i ma młodego zawodnika, który nie miał zbyt wielu minut na którego spadnie znacznie większa presja.


zbynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Posty: 18
Rejestracja: 21 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 27 marca 2023, 11:59

Ale przecież Iling akurat wylądował na ławce bo dostał kosę paskudną na meczu, kiedy wydawało się że będziemy mieli z niego pożytek.. To nie trener go do ławki przyspawał. Akurat jego trener wyciągnął z U23 bo mu "panowie piłkarze" zawodzili.
I nie wiem czemu nie przypisywać mu wprowadzenia Fagiolego? To kto go właśnie wprowadza do poważnej piłki? A kontuzji to pamiętam że tylko za Conte było mniej. Przed Antkiem też było sporo, nawet ośrodek sprawdzali coś mi się przypomnia.
Nie jestem teamAllegri czy jak tam to zwać.
Mam do niego wiele zastrzeżeń i chciałbym żeby Juve grało fajniejszą piłkę. Bardzo. Takie samo odczucie miałem chociażby w stosunku do Capello.
Ale na ten moment nie zanosi się że będziemy mieli kogoś lepszego. A uważam że jak zmieniać to na naprawdę lepszego a nie robić eksperymenty, przy takiej jakości kadry. Gość przy tych wszystkich wadach i ograniczeniach robi punkty. Jest ich gwarantem. Pomimo problemów z sądami i kontuzjami. Niejeden by się już dawno poddał przecież.
A jak czytam że jest np kurffą , to myślę że to już trochę za mocno..
Tak, dopiero się zarejestrowałem, więc można powiedzieć że jestem nowy ;)
Ale czytam Was od dawna i po prostu chciałem Wam napisać, że mam inne zdanie i widzę w tym tunelu jakieś światełko ;)
Ale nie kruszę już kopii, może być tak, że się zwyczajnie mylę.
A tak szczerze.. Bralibyście teraz takiego Nagelsmanna lub Conte? Tak od jutra np? ;)


ODPOWIEDZ