Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2023, 07:46

Łatwo wam Januszom z kanapy oceniać taki trudny sezon! Allegri dostał kontrakt na cztery lata i bardzo się cieszę, że z nami będzie :allegri: żeby zbudować tutaj coś wielkiego. A wy jesteście zwykłe hejterki, co meczów NIE OGLĄDAJĄ, a oceniają i nie widzicie wielkiego progresu jaki się dokonał. Max z tak słabą kadrą wyciąga 110%%%%%%, drugie miejsce w lidze, dwa półfinały pucharów, w przyszłym sezonie dać mu ze 4-5 transferów i może podłączymy się do WALKI. Ale to trzeba czasu i to trzeba znać się na piłce, a nie jak w FMie czy FIFIe. Mówicie, że to wina WIELKIEGO Maksa, ale jak zwykle po prostu KŁAMIECIE i nie potraficie przyznać się do błędu, a jak ktoś wam wytknie to obrażacie i nie macie żadnych ARGUMENTÓW.

Po prostu głupio wam, że Rabiot okazał się takim topem, bo go ciągle wyzywaliście, tak jak Danilo i eeee...

Forza Max, prowadź nas Toskański Napoleonie :juveflag:


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 19 maja 2023, 08:46

Mateys pisze:
19 maja 2023, 07:46
Łatwo wam Januszom z kanapy oceniać taki trudny sezon! Allegri dostał kontrakt na cztery lata i bardzo się cieszę, że z nami będzie :allegri: żeby zbudować tutaj coś wielkiego. A wy jesteście zwykłe hejterki, co meczów NIE OGLĄDAJĄ, a oceniają i nie widzicie wielkiego progresu jaki się dokonał. Max z tak słabą kadrą wyciąga 110%%%%%%, drugie miejsce w lidze, dwa półfinały pucharów, w przyszłym sezonie dać mu ze 4-5 transferów i może podłączymy się do WALKI. Ale to trzeba czasu i to trzeba znać się na piłce, a nie jak w FMie czy FIFIe. Mówicie, że to wina WIELKIEGO Maksa, ale jak zwykle po prostu KŁAMIECIE i nie potraficie przyznać się do błędu, a jak ktoś wam wytknie to obrażacie i nie macie żadnych ARGUMENTÓW.

Po prostu głupio wam, że Rabiot okazał się takim topem, bo go ciągle wyzywaliście, tak jak Danilo i eeee...

Forza Max, prowadź nas Toskański Napoleonie :juveflag:

Dodalbym jeszcze kilka stwierdzeń o Sebixach,Julkach,patusach i kółeczku wzajemnej adoracji,która nie ogląda spotkań i chce wszystkiego na już. Nie widzieliście tego poruszania się po boisku przesuwania formacji, wali i zaangażowania,to nie wina Maxa że Kean nie trafia.


A tak na poważnie, problemu nie ma graliśmy dobrze,wyciągniemy z tego meczu doświadczenie, szczególnie młodzi,których się w lecie pozbędę, o ile zostanę, ważne jest by obronić drugie miejsce w tabeli ligowej czyli nie istotne,że mamy kolejny rok bez sukcesów, po każdej porażce zmieniamy cele i jest ok.

Żegnaj Panie Allegri,zakalo tego klubu.


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 maja 2023, 09:20

Fani Maksa niech pamiętają, że lepsza wiosna w naszym wykonaniu to nie efekt pracy Allegriego ale włoskich sądów, bez nich byłoby beznadziejnie jak przed Mundialem.
Szczęsny pisze:Szczerze mówiąc, myślę, że to nam właściwie pomogło. Drużyna się zjednoczyła, czuliśmy, że jesteśmy w wojnie przeciwko wszystkim i wszystkiemu.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 maja 2023, 09:53

Ja rozumiem, że teraz chyba Allegri już wylatuje.. prawda? ... PRAWDA????!!!!!

Pirlo wyleciał mimo zdobycia 2 trofeów i wyższego procentu wygranych meczów. A tu już 2 sezon bez niczego do gabloty. Jeżeli <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie zostanie zwolniony, to potwierdzi to tylko mentalność przegrywów tego klubu.

Za pieniądze, które pobiera chyba powinniśmy czegoś oczekiwać co nie ? Czy daliśmy mu gwiazdorski kontrakt, za utrzymanie nas w pierwszej 4 ?


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 maja 2023, 10:08

Szczęsny jedzie dalej...
Szczęsny dla Viaplay pisze:Myślę, że nie zasłużyliśmy na to, aby jechać do Budapesztu. W ten sposób nie gra się półfinałów rozgrywek europejskich, kiedy chce się awansować do finału. Dzisiaj jako zespół nie byliśmy na wystarczającym poziomie, żeby móc o cokolwiek walczyć. I tak jakimś cudem udało nam się ten mecz dowieźć do dogrywki, bo nawet na to, wydaje mi się, nie zasługiwaliśmy. Moim zdaniem to, jak zagraliśmy dzisiaj, było niedopuszczalne. Może jest w tym trochę emocji, bo odpadliśmy, ale ja mam wrażenie, że Juve samo się wyrzuciło z Ligi Europy, a nie wyeliminowała nas Sevilla.
https://transfery.info/aktualnosci/wojc ... opy/185369


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 19 maja 2023, 10:10

Mocne słowa Wojtka,ale jakże prawdziwe, teraz albo on albo Max ;)


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2023, 10:17

Dupa tam, wróci do Turynu to mu powiedzą jak ma to naprostować. Poczekajcie na kolejny wywiad.

Skonfrontujcie to z wypowiedzią Danilo:

"Mamy doświadczonych piłkarzy, odpowiedzialność spoczywa przede wszystkim na nich. Mówię o sobie, Cuadrado, Di Marii, Leo i Alexie, którzy zagrali wiele meczów na arenie europejskiej i nie tylko. Młodzi zawodnicy muszą się poprawić, ale musimy ich wspierać, ponieważ są przyszłością Juventusu."

Niby, ojoj biorę winę na siebie, ale ci młodzi to ohoho...


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2023, 10:39

Czy Wam to nie wygląda na zwykłe zrzucanie winy na młodych "niedoświadczonych"?
Przecież to jest jakiś absurd. Szczęsny jako jedyny ma jaja i mówi jak jest. Cała reszta, która wrzuca w swoje wypowiedzi młodych i brak doświadczenia to zwykłe pipy. Właśnie tych zawodników trzeba się pozbyć. Potrzebujemy młodości, przebojowości, złości od pierwszego gwizdka. Zawsze przypomina mi się pierwszy sezon Conte - jakich on miał zawodników? Umiejętnościowo słabszych ale ile nadrabiali sportową złością i chęcią zwycięstwa za wszelką cenę. To była właśnie ta różnica, DETAL o którym mówił beton. Chęci zdecydowały o tym kto awansował do finału. Mamy wypalony zespół i wypalonego trenera, który na bezrobociu cofnął się w rozwoju. Nie potrzebny nam teraz jest trener pokroju Pirlo czy Palladino - czyli ludzie spokojni i nieopierzeni trenersko. Potrzeba charakterku, kogoś kto dokona selekcji walczaków i zacznie z nimi pracować. Conte lub Simeone to typ którego nam potrzeba czyli kogoś kto nie będzie się pieścił z panienkami pokroju Mirettiego ( straszny zawodnik, zero agresji. Jest na boisku tylko po to by .. być). Jeśli zarząd nie zmieni teraz trenera to zakopiemy się w tym szambie na dobre. Nie ma czasu do stracenia. 2 lata to już naprawdę jest za długo.
Tęsknię za tym ogniem od początku meczu. Agresja, doskok do przeciwnika, SCHEMATY - przez to panowania nad meczem. Tęsknię za uczuciem, że po prostu zgnieciemy przeciwnika.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2023, 12:55

Mateys pisze:
19 maja 2023, 10:17
Skonfrontujcie to z wypowiedzią Danilo:

"Mamy doświadczonych piłkarzy, odpowiedzialność spoczywa przede wszystkim na nich. Mówię o sobie, Cuadrado, Di Marii, Leo i Alexie, którzy zagrali wiele meczów na arenie europejskiej i nie tylko. Młodzi zawodnicy muszą się poprawić, ale musimy ich wspierać, ponieważ są przyszłością Juventusu."

Niby, ojoj biorę winę na siebie, ale ci młodzi to ohoho...
Czy ja wiem, ja tego tak nie widzę. Moim zdaniem akcenty w tej wypowiedzi są rozłożone dokładnie odwrotnie.

Osobna kwestia to to, czy on to powiedział sam z siebie, bo podejrzewam, że raczej odpowiadał na jakieś pytanie, a jeśli tak, to jak ono brzmiało.


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 19 maja 2023, 12:59

No nie wiem, odpowiedział, że biora winę na siebie po są starzy, ale "młodzi zawodnicy muszą się poprawic" jak dla mnie to właśnie powiedział, że z uwagi na doświadczenie musi przyjąć niby na klatę, ale młodzi zawalili.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2023, 13:13

Maly pisze:
19 maja 2023, 10:08
Szczęsny jedzie dalej...
Szczęsny dla Viaplay pisze:Myślę, że nie zasłużyliśmy na to, aby jechać do Budapesztu. W ten sposób nie gra się półfinałów rozgrywek europejskich, kiedy chce się awansować do finału. Dzisiaj jako zespół nie byliśmy na wystarczającym poziomie, żeby móc o cokolwiek walczyć. I tak jakimś cudem udało nam się ten mecz dowieźć do dogrywki, bo nawet na to, wydaje mi się, nie zasługiwaliśmy. Moim zdaniem to, jak zagraliśmy dzisiaj, było niedopuszczalne. Może jest w tym trochę emocji, bo odpadliśmy, ale ja mam wrażenie, że Juve samo się wyrzuciło z Ligi Europy, a nie wyeliminowała nas Sevilla.
https://transfery.info/aktualnosci/wojc ... opy/185369
I ma pełną rację. Allegri od 2015 gra ten sam futbol w ważnych europejskich meczach. Broni się całą drużyną. I do czego go to zaprowadziło? W ogóle nie wyciąga wniosków. Masochista jeden tylko by cierpiał. Jak lubi to niech sobie cierpi, ale gdzie indziej,w jakimś beniaminku


FORZA JUVE!!!
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2023, 13:24

Urbi27 pisze:
19 maja 2023, 12:59
No nie wiem, odpowiedział, że biora winę na siebie po są starzy, ale "młodzi zawodnicy muszą się poprawic" jak dla mnie to właśnie powiedział, że z uwagi na doświadczenie musi przyjąć niby na klatę, ale młodzi zawalili.
A moim zdaniem powiedział, że owszem, młodzi muszą się poprawić, ale odpowiedzialność spada przede wszystkim na piłkarzy doświadczonych.. Wydaje mi się, że to wręcz literalnie wynika z jego słów. I to od tej własnej odpowiedzialności przecież zaczął. Potem wspomina o młodszych, ale po chwili znowu wraca do starszych. To, że pozwolił sobie w ogóle wspomnieć o młodszych, nie oznacza, że zwala na nich odpowiedzialność, nie przesadzajmy, zwłaszcza w kontekście całej wypowiedzi. No i jeszcze raz podkreślam, wątpię, żeby powiedział to sam z siebie, a nie wiem jak brzmiało pytanie.


Mateys

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2005
Posty: 198
Rejestracja: 03 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2023, 14:20

B@rt pisze:
19 maja 2023, 13:24

A moim zdaniem powiedział, że owszem, młodzi muszą się poprawić, ale odpowiedzialność spada przede wszystkim na piłkarzy doświadczonych.. Wydaje mi się, że to wręcz literalnie wynika z jego słów. I to od tej własnej odpowiedzialności przecież zaczął. Potem wspomina o młodszych, ale po chwili znowu wraca do starszych. To, że pozwolił sobie w ogóle wspomnieć o młodszych, nie oznacza, że zwala na nich odpowiedzialność, nie przesadzajmy, zwłaszcza w kontekście całej wypowiedzi. No i jeszcze raz podkreślam, wątpię, żeby powiedział to sam z siebie, a nie wiem jak brzmiało pytanie.
Jeśli bierze winę na siebie to bierze - kropka. Po co to rozmienia na drobne, dodając do tego "no ale wy, młodzi..."? Mówi się wtedy - biorę to na klatę. I tyle.

Jakoś Szczęsny, krytykując drużynę, nie podzielił jej na młodych i starych.

Ale spoko, w Juventusie to nie pierwszyzna. Robi to Allegri, robi to Bonucci, robił to Chiellini, teraz przyszła pora na Danilo. To taka <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> forma psychicznego wzmacniania młodych, pewnie żeby za mocno w piórka nie obrośli.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1704
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 19 maja 2023, 14:50

Taktyczny zapowiadał że zmiany zrobią różnicę. No i zrobiły - wszystkie do duppy. Suso i Lamela z bramkami, Kjeza flop of the match, Miretti i Milik anonimy. Vlahovic jakoś się broni przypadkowym golem, ale poza tym jego występ to (jak zawsze) dramat.
Sezon dobiegł końca, a w następnym pucharów nie będzie. Teraz z drużyny zejdą resztki powietrza i nie spodziewam się pozytywnych wyników z Empoli i Milanem. Na koniec minusy od federacji, kara od uefy, wielka wyprz i wracamy do niedzielnych emocji na boiskach Lecce i Salerno. Jeszcze sprzedaż udziałów przez Exor, która przechodzi w fazę spekulacji medialnych, czyli sondują.
Przed nami show trupów wypadających z szafy i wzajemnych oskarżeń, nie mogę się doczekać. Tak dobiega końca epoka A. Agnelliego. Klub jest w tym samym miejscu co przed startem sezonu 2011/12.
Należy mechanicznie wyciąć zepsute części zaczynając od Maksia, przez Cuadrado, Sandro, ADM itd. następnie rozpocząć nowy cykl. Dla mnie jest może 10 piłkarzy których chciałbym zostawić, reszta może spadać na drzewo. Ale czy tzw. nowy zarząd jest w stanie cokolwiek zrobić? Wyglądają jak pacynki Elkanna czekające na polecenia z centrali, która nie chce ani nie potrzebuje kolejnych super projektów za 200 baniek w piach.


VulgarTrendkill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2023
Posty: 28
Rejestracja: 29 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 19 maja 2023, 16:16

Mateys pisze:
19 maja 2023, 07:46
Łatwo wam Januszom z kanapy oceniać taki trudny sezon! Allegri dostał kontrakt na cztery lata i bardzo się cieszę, że z nami będzie :allegri: żeby zbudować tutaj coś wielkiego. A wy jesteście zwykłe hejterki, co meczów NIE OGLĄDAJĄ, a oceniają i nie widzicie wielkiego progresu jaki się dokonał. Max z tak słabą kadrą wyciąga 110%%%%%%, drugie miejsce w lidze, dwa półfinały pucharów, w przyszłym sezonie dać mu ze 4-5 transferów i może podłączymy się do WALKI. Ale to trzeba czasu i to trzeba znać się na piłce, a nie jak w FMie czy FIFIe. Mówicie, że to wina WIELKIEGO Maksa, ale jak zwykle po prostu KŁAMIECIE i nie potraficie przyznać się do błędu, a jak ktoś wam wytknie to obrażacie i nie macie żadnych ARGUMENTÓW.

Po prostu głupio wam, że Rabiot okazał się takim topem, bo go ciągle wyzywaliście, tak jak Danilo i eeee...

Forza Max, prowadź nas Toskański Napoleonie :juveflag:
Ja nie wiem, że komuś jeszcze chce się bawić w taki trolling. Bo nie wierzę abyś był tak Pierr d'ol Njeuty.


No Excuses!
ODPOWIEDZ