Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 15:08

Real postawił na Carlito i chce Pintusa który notabene jest z Turynu. Szkoda ze go nie zgarniamy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 15:28

Maly pisze:
01 czerwca 2021, 14:55
Allegriego też nie zatrudnili ale jakoś nikt z was się nie tłumaczył.

@Antichrist: napisałem "pewnie do Realu", dalej nie widzę tej belki, takie wtedy były doniesienia. Kurs u booków wynosił 1/2.
Plotki transferowe mają to do siebie, że raz się spełniają, a raz nie. To raczej normalne. Tylko Ty z automatu wątpisz w te, które są pozytywne w odniesieniu do Allegriego. W przeciwieństwie do Conte, w które od razu wierzysz. Z resztą, @vitoo napisał wyżej o co chodzi. 😁


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 16:12

Maly pisze:
01 czerwca 2021, 14:55
Allegriego też nie zatrudnili ale jakoś nikt z was się nie tłumaczył.

@Antichrist: napisałem "pewnie do Realu", dalej nie widzę tej belki, takie wtedy były doniesienia. Kurs u booków wynosił 1/2.
A dlaczego miałby się ktokolwiek tłumaczyć?

Poza paroma kosmitami, takimi jak Ty, mało kto tutaj ma misję "pocisnę po Allegrim za wszelką cenę" i mało kto tutaj prezentuje postawę bicia pokłonów przed Conte.

Żeby sprecyzować Ciebie na tym forum, szczególnie w tym temacie:
- pozytywne plotki o Allegrim, pozytywne komentarze piłkarzy/trenerów: bujda, ściema i "kulturalny zawodnik" (ost. przy Cancelo);
- negatywne plotki o Allegrim, negatywne komentarze: sama prawda, hurr durr tak było.

I dlatego ludzie po Tobie cisną. Bo udajesz eksperta i znawcę, a po prostu jesteś ultra nieobiektywny gdyż kierujesz się stosunkiem do danej osoby, który niczym klapki na oczach zaciemnia Ci spojrzenie. Tylko, że Tobie się nadal wydaje, że wciąż wtedy jesteś rzeczowym ekspertem. Czasami napiszesz coś z sensem, racja. Ale jak przychodzi Ci pisać o Allegrim, CR7 czy Conte odpala Ci się sekwencja "uprzedzenia i sympatie" i bardzo często wypisujesz dyrdymały.


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 16:20

A znasz powiedzenie "wymagaj najpierw od siebie?"

@Antichris: O co chodzi? Zidane odszedł zanim Allegri podpisał z Juve więc widocznie te plotki o nim są tyle samo warte co o Conte. Nie wiesz też w co wierzę a w co nie więc nie zgaduj. Conte sam odszedł, Real szukał trenera, media go łączyły więc brzmiało to prawdopodobnie nie tylko dla mnie ale i dla was bo nikt tego mojego posta przez 2 dni nie zanegował. Rozumiem że tworzycie kółko wzajemnej adoracji i prowadzicie jakąś krucjatę wobec mnie ale trochę to jednak żałosne.

A co do negatywnych wypowiedzi o Allegrim i cytowaniu ich przeze mnie to nie pamiętam w ogóle by ktokolwiek poza Benatią źle się o nim wypowiadał więc najwyraźniej dorabiasz sobie teorię.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 17:01

Maly pisze:
01 czerwca 2021, 16:20
Zidane odszedł zanim Allegri podpisał z Juve więc widocznie te plotki o nim są tyle samo warte co o Conte.
Niekoniecznie, bo Real przy braku jasnych deklaracji ze strony Zidane'a do ostatnich chwil liczył na to, że Francuz będzie chciał kontynuować pracę. Z informacji, jakie ukazywały się w końcówce maja, wynikało, że Allegri był brany pod uwagę dopiero w razie odejścia Zizou - ale jako potencjalny nowy trener był pierwszym wyborem. Decyzja w każdym razie należała do Zidane'a i dopóki on był na stanowisku, to Perez miał związane ręce i formalnie na pewno nie mógł nic zaproponować Allegremu. Czekał na rozwój wypadków i jakieś szczegóły dot. umowy były uzgodnione, ale na koniec ubiegł go Agnelli - który, co jest całkowicie zrozumiałe, zadziałał szybko, by nie zostać później z ręką w nocniku.

Zidane odszedł zanim Allegri podpisał kontrakt z Juve, ale decyzję o dołączeniu do Juventusu Allegri podjął jeszcze kiedy Zizou był na ławce. Prawdopodobnie pech Pereza polegał na tym, że Allegri nie chciał dłużej tkwić w zawieszeniu i podziękował Realowi dosłownie chwilę przed tym, jak Zidane podjął decyzję o odejściu. Jednocześnie Allegri, wtedy jeszcze nieoficjalnie, przyjął ofertę Agnellego.

Nie było mnie tam, więc czy mam stuprocentową pewność, że Allegri faktycznie był od dłuższego czasu pierwszym kandydatem na stanowisko następcy Zidane'a? Nie. Ale naprawdę, było tyle doniesień z Włoch i Madrytu odnośnie tej sprawy, że mamy pełne prawo wierzyć, że faktycznie tak było.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 17:52

Wszystko się zgadza poza tym, że Agneli zadziałał szybko bo Allegri był wolnym trenerem a Pirlo był na wylocie od ponad miesiąca. Można się więc zastanawiać czy w takim razie Allegri był naszym pierwszym wyborem lub czy Maks nie mógł na Real poczekać jeszcze kilka dni. Czekał dwa lata na ofertę marzeń więc nie wiem czy kilka dni zrobiło by mu różnicę. Ja bym poczekał.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 21:41

W ogóle to 4 dni temu Juventus na fb wrzucił fotki Maxa z Cristiano - czyżby zapewnienie że ich relacje są dobre?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2021, 17:02

Może nie trzeba będzie przenosić tematu: https://juvepoland.com/2021/06/08/klopo ... llegriego/ :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2021, 19:09

Ponoć to standardowa procedura we Włoszech dla dużych przelewów, że staje się obiektem śledztwa. Jakby nie był w Juve to nikt by o tym nie napisał. No może i by napisał bo śledztwo dotyczy też 2018 roku. Realnie patrząc kto by prał takie małe sumy zarabiając w milionach?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2021, 19:14

jackop pisze:
08 czerwca 2021, 17:02
Może nie trzeba będzie przenosić tematu: https://juvepoland.com/2021/06/08/klopo ... llegriego/ :prochno:
Pamiętasz jak wytknąłeś mi niepewne źródła gdy pisałem o zainteresowaniu ManU i Chelsea Dolarem? (posprawdzałem, miałeś rację - niepewne, ale w cholerę tych newsów było, nadal czuję się usprawiedliwiony) To źródło jeszcze bardziej śmierdzi, tak mediolańsko i po pobieżnym sprawdzeniu (mogę się mylić, nie znam włoskiego) z tej gorszej części...


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2021, 19:32

@Volto spoko, tylko że ja nie wrzuciłem tego jako argumentu dla podparcia mojej opinii ;) Bardziej po to, żeby nie zginęło (na stronie zaraz zjedzie niżej i utonie).
Maly pisze:
08 czerwca 2021, 19:09
Realnie patrząc kto by prał takie małe sumy zarabiając w milionach?
Nie takie numery odwalali ludzie ze świata piłki i nie tylko, niezależnie od tego ile mieli na koncie. Aczkolwiek traktuję to jako ciekawostkę i nie widzę sensu zagłębiania się w temat.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2021, 12:54

MRN pisze:
23 czerwca 2021, 22:22
VS :
- mieliśmy porozumienie z Calhanoglu ale nie chciał go Allegri
Może ktoś wyjaśnić dlaczego Allegri nie chciał AM, o którym zawsze podobno marzył?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2021, 12:55

Maly pisze:
25 czerwca 2021, 12:54
MRN pisze:
23 czerwca 2021, 22:22
VS :
- mieliśmy porozumienie z Calhanoglu ale nie chciał go Allegri
Może ktoś wyjaśnić dlaczego Allegri nie chciał AM, o którym zawsze podobno marzył?
Media piszą o 4231 czyli Pawełek będzie 10. :dontknow:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2021, 23:04

Przecież jeszcze nie podpisał i nic nie zapowiada, żeby w końcu miał to zrobić a podobno kto nie podpisze to nie będzie grał.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2021, 16:43



Zapisuję żeby w razie czego przypomnieć sobie kogo obwinić za sprowadzenie Maksa :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ